Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Εμενα μ εξέτασε κ ο ιδιοσ ο Αθανασιαδης κ ήταν εξαιρετικος ομολογώ! Καλύτερα να μην περιμένω με κόσμο. Το προτιμώ! Σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

παρε τηλ την ημερα του ραντεβου και ρωτα αν εχει καθυστερηση να μην περιμενεις εστω και απο κατω.!!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Sofia1214 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Γνωρίζετε καθόλου για το ποιες χώρες κάνουν εξωσωματική μετα τα 50 με δωρεά ωαρίων; Ξέρετε καμμία τέτοια περιπτωση; Έχω μια φίλη που άρχισε τις εξωσωματικες της από 48 με δωρεά αλλά δεν πέτυχε, οπότε την πρόλαβε η ηλικία.

Νομιζω εχει γινει αλβανια,αλλα δεν ξερω σιγουρα. Ρωτα στο Γενεσις.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Καταλαβα, ταλαιπωρηθηκες. Σε μενα πηγε πολυ καλα την προηγουμενη φορα και ο γιατρος ηταν πολυ ευγενικος και συμπαθης, οποτε δεν αλλαζω.

Καλησπερα, για την εβδομαδα κυησης θα σου το πουν στον πρωτο υπερηχο. Επισης υπαρχουν ιατρικες σελιδες στο διαδικτυο που βαζεις ημερομηνια ετ και σου το βγαζουν

Θα σταθεις τυχερη και θα τα καταφερεις γλυκια μου θα δεις!

Ευχαριστώ Μαίρη!!Νομίζω στον υπέρηχο θα τον πρήξω τον γιατρό μου με τις ερωτήσεις μου:blink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2020 at 7:02 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Στανταρτ δ γινονται διεγερσεις αυτο το ξερω.αλλα το να ψαχνουν κανονικα δ θα επρεπε να επηρεαζει.εστειλα ενα μειλ κ στην υπευθυνη και στον σφακιανουδη να δω αν θα μου απαντησουν  

Εντωμεταξυ η υπευθυνη εφυγε απο το κεντρο.τωρα το εμαθα και επαθα σοκ.και θα ξαναπαω μεθαυριο να με δει η καινουρια για να ξερει πως ειμαι.αν ειναι δυνατον

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

καλα μην νομιζεις οτι στην β επιπεδου θα σε δει ο ιδιος εμενα ηταν διαφορετικος γιατρος και τις δυο φορες!! και εγω απο τους γιατρους εμεινα ικανοποιημενη και επεξηγητικοι αλλα αυτη η καθυστερση αλλο πραγμα.!! την δευτερη φορα που πηγα λογω των μετρων ασφαλειας ειμασταν 2 ατομα μεσα στον χορο και οσες ερχοταν τις εδιωχναν και τις επερναν τηλ να ανεβουν στο ιατρειο οταν εφευγε καποια κοπελα.. κατω στα παγκακια ηταν τουλαχιστον 10 κοπελες και περιμεναν και παλι καλα ειχε και καλο καιρο!! 

εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι μετρανε +6 μερες απο την περιοδο. πχ εγω ειχα περιοδο 1/10 και σαν τελευταια περιοδο μου βαζει παντα 7/10 ετσι λεει γινεται στην εξωσωματικη.. αν και να σε πω την αληθεια πλεον οι μετρησεις της μπεμπας αντιστοιχουν σε βδομαδα με βαση την τελευταια μου περιοδο

Ευχαριστώ Τζίνα για την απάντηση.Απλά μπερδεύουμαι γιατί είχα κάνει καταστολή κ δεν μου ήρθε περίοδος τον μήνα πριν την ετ.Όπως κ αν εχει θα περιμένω να μου πει ο γιατρουδάκος μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sofia1214 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Γνωρίζετε καθόλου για το ποιες χώρες κάνουν εξωσωματική μετα τα 50 με δωρεά ωαρίων; Ξέρετε καμμία τέτοια περιπτωση; Έχω μια φίλη που άρχισε τις εξωσωματικες της από 48 με δωρεά αλλά δεν πέτυχε, οπότε την πρόλαβε η ηλικία.

Ισπανία Τσεχία πες της να ψάξει. Έχει ένα ευρωπαϊκό φόρουμ fertility friends ας κάνει εγγραφή, έχει για όλες τις χώρες τι ισχύει πόσο κοστίζουν κλπ να μιλήσει με κορίτσια για πληροφορίες. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σςς ρωτησω κατι οσες εχετε κανει με δωρεα ηδη κ ειδικα στο iakentro ξερετε να μ πειτε 2 μηνες τι χρειαζονται για να βρουν την δοτρια;τα στοιχεια της τα εχουν σε συνδυασμο με τα δικα σου κ τις εξετασεις σου αυτο να θελει 2 μηνες για να ολοκληρωθει;

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ . ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ . ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ? ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΗ . ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ

ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ . ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ 

:-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Βρε κοριτσια να σςς ρωτησω κατι οσες εχετε κανει με δωρεα ηδη κ ειδικα στο iakentro ξερετε να μ πειτε 2 μηνες τι χρειαζονται για να βρουν την δοτρια;τα στοιχεια της τα εχουν σε συνδυασμο με τα δικα σου κ τις εξετασεις σου αυτο να θελει 2 μηνες για να ολοκληρωθει;

Έλα στη Θεσσαλονίκη που περιμενουμε 6 μηνες γι αυτό που περιγράφεις! Και εγώ έχω την ίδια απορία.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Εντωμεταξυ η υπευθυνη εφυγε απο το κεντρο.τωρα το εμαθα και επαθα σοκ.και θα ξαναπαω μεθαυριο να με δει η καινουρια για να ξερει πως ειμαι.αν ειναι δυνατον

Ποια υπευθυνη απο ποιο κεντρο; Η ευγενια;;;; Ποτε εφυγε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ποια υπευθυνη απο ποιο κεντρο; Η ευγενια;;;; Ποτε εφυγε;

Πάιδια τα εχω παρει κρανιο εφυγε πριν 1 εβδομαδα λεει.ειναι μια αλλη τωρα στην θεση της οπου αυτη εμφανισιακα δ με ξερει καν κ ουτε που μου ειπαν εφυγε η ευγενια ελα να σε δω και εγω να ξερω τι αναζηταω μου λεει δ προλαβα και πρεπει να ξαναπαω τωρα!ποσο ατυχη παιζει να ειμαι....τα ειχαμε πει με την αλλη ολα καλα τωρα με αυτην πρεπει αντε απο την αρχη....

Just now, Mirsini74 είπε:

Έλα στη Θεσσαλονίκη που περιμενουμε 6 μηνες γι αυτό που περιγράφεις! Και εγώ έχω την ίδια απορία.

Μου φαινεται πολυ με βαση του τι εχουν να κανουν και σιγουρα δεν εισαι μονο εσυ οκ ασχολουνται με τοσα ζευγαρια αλλα τοσοι μηνες για να ταιριαξουν καποια στοιχεια;6 μηνες ε;;καλα τωρα με τον κορωνοιο εκει θα φτασουμε και εμεις με τους 2 μηνες μην νομιζεις.....την τυχη μου μεσα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Πάιδια τα εχω παρει κρανιο εφυγε πριν 1 εβδομαδα λεει.ειναι μια αλλη τωρα στην θεση της οπου αυτη εμφανισιακα δ με ξερει καν κ ουτε που μου ειπαν εφυγε η ευγενια ελα να σε δω και εγω να ξερω τι αναζηταω μου λεει δ προλαβα και πρεπει να ξαναπαω τωρα!ποσο ατυχη παιζει να ειμαι....τα ειχαμε πει με την αλλη ολα καλα τωρα με αυτην πρεπει αντε απο την αρχη....

Μου φαινεται πολυ με βαση του τι εχουν να κανουν και σιγουρα δεν εισαι μονο εσυ οκ ασχολουνται με τοσα ζευγαρια αλλα τοσοι μηνες για να ταιριαξουν καποια στοιχεια;6 μηνες ε;;καλα τωρα με τον κορωνοιο εκει θα φτασουμε και εμεις με τους 2 μηνες μην νομιζεις.....την τυχη μου μεσα

Εμένα κοριτσια ο γιατρός μεσα σε ένα μήνα είχε βρει την κοπέλα και προλάβαμε και πήραμε τα ωάρια, έδωσε σπέρμα ο άντρας μου και τώρα έχουμε 10 άριστες βλαστοκυστες στην κατάψυξη και το μόνο που δεν προλάβαμε να κάνουμε είναι η εμβρυομεταφορα!!( Λόγο γεγονότων!!!)

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Εμένα κοριτσια ο γιατρός μεσα σε ένα μήνα είχε βρει την κοπέλα και προλάβαμε και πήραμε τα ωάρια, έδωσε σπέρμα ο άντρας μου και τώρα έχουμε 10 άριστες βλαστοκυστες στην κατάψυξη και το μόνο που δεν προλάβαμε να κάνουμε είναι η εμβρυομεταφορα!!( Λόγο γεγονότων!!!)

Καλα εμενα τωρα δεν τρεχει ουτε η αναζητηση απο οτι καταλαβα λογω της φασης αυτης.εφυγε και η αλλη τωρα και με πηγε πισω ολο αυτο.ποιον γιατρο ειχες και σου βρηκε την δοτρια ;εμενα θα μου υην βρει αυτη η καινουρια τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...