Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

19 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Με το καλονα ακουσετε τις πιο ζωηρες καρδουλες :wub: 

Κ εσυ απ οτι καταλαβα στο ιακεντρο εισαι. Στην αθηνα; Τον σφακ εχεις γιατρο;

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!! Όχι ο γιατρός μου λέγεται Άρης τσιγκρής 

On 28/3/2020 at 7:45 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Με το καλο κοριτσι μου μακαρι να μου ερθουν διδυμα κ εμενα να κερδισω το χαμενο χρονο.εμενα κ το 68 πολυ μ φαινεται σκεψου τωρα ειχα ποσοστα 10 15 % οποτε ειναι καλο

Με την δωρεα παντως απο οτι μ ειπαν και απο οτι διαβασα δ εχουν ποσοσρα κανονικης εξωσωματικης ειναι πολυυ μεγαλυτερα και εννοω τελειομηνης κυησης γτ ειναι απο πολυ μικροτερες γυναιικες με πολυ πιο ποιοτικα ωαρια.τωρα αν εχεις κ αλλα θεματα εκτος ωαριων οκ δυσκολευει και αλλο ναι.

@Sofoulis εχω καιρο να το παρω αγκαλια ακομα ας μου κανει την τιμη αρχικα να εμφυτευτει και μια χαρα θα ειμαι.

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!! :x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

8 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Δλδ ουτε κατα ιουνη μερια;;; Μου θυμιζεις ποιον γιατρο εχεις;

Ο Γιατρός μου είναι ο Παπαθανακος... Μάλλον τότε με βλέπω να κάνω τη μεταφορά! Γιατί αρχές Μαϊου θα γινει η άρση των μέτρων σιγά σιγά, οπότε αν υπολογίζω καλά τέλη Μαϊου αρχές Ιουνίου θα κάνουμε την προσπάθεια μας!!

7 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Ο Θεός να μας βοηθήσει να τον ξεπαστρέψουμε τον κ@λοιο!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!!! Σήμερα άκουσα ότι θα γίνει η άρση των μέτρων αρχές Μαιου, ο Γεωργιάδης το είπε!!!

7 ώρες πρίν, GatoulaM είπε:

@Tsini μου δεν ξερεις ποσο σε νοιωθω....

ολη αυτη η αναμονή και εμενα με σκοτώνει...

μακαρι να φτιάξουν τα πραγματα και να μπορέσουμε να κανουμε την ετ μεσα στον Μάιο..... να τελειωσει ολο αυτο......

@Sofoulis μου μακαρι να τα καταφερω γιατι πραγματικα με εχει παρει απο κατω...

ειχαμε 7 βλαστοκυστες 5ης μέρας....

αλλα βάλαμε τις 4....

σε 2 ετ.........

ηταν άριστες οι δυο πρώτες .....

και οι αλλες 2 βεβαια ηταν καλής ποιότητας...

οι υπόλοιπες 3 μολις τις έβγαλαν απο την κατάψυξη μ ειπε ο γιατρος μου οτι ηταν πολυ χαλια και δν θα έδιναν εγκυμοσύνη......

Στη δεύτερη ετ που εκανα πηρα και θετική χοριακη αλλα δυστυχως έπεφτε........

και το εχω πραγματικα μεγαλο άγχος.....

ελπιζω τωρα με την καινούργια δότρια να πανε ολα καλα........

 

Γατούλα μου τα ωάρια που θα σου δώσει ο γιατρός και τα εμβρυακια που θα προκύψουν είναι το 70,% της επιτυχίας!

Εμένα  ο γιατρός μου μου έδωσε 17 ωάρια απ' τα οποία γονιμοποιηθηκαν τα 15, day 3εφτασαν και τα 15 και τώρα έχουμε στην κατάψυξη 10 άριστες βλαστοκυστες από 3αα ως 6αα!!! 

Να ρωτάς συνέχεια να μαθαίνεις νεα κι αν δεις κάτι στραβό, με την όλη διαδικασία να το.λες....γιατι νομίζουν ότι είμαστε χαζες...

Εμένα ο προηγούμενος γιατρός μου με κατέστρεψε ψυχολογικά και οικονομικά!!!! Πάτησε πάνω στην εμπιστοσύνη που του είχα και έκανε ότι ήθελε...

Η ταρζανιτσα με έσωσε!!! Που μου είπε για το γιατρό της!!!  Και αποδείχθηκε σε όλα αληθινη και ο γιατρός ΥΟΕΡΟΧΟΣ!!!!!

 

  • Μου αρέσει 5

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ο Γιατρός μου είναι ο Παπαθανακος... Μάλλον τότε με βλέπω να κάνω τη μεταφορά! Γιατί αρχές Μαϊου θα γινει η άρση των μέτρων σιγά σιγά, οπότε αν υπολογίζω καλά τέλη Μαϊου αρχές Ιουνίου θα κάνουμε την προσπάθεια μας!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!!! Σήμερα άκουσα ότι θα γίνει η άρση των μέτρων αρχές Μαιου, ο Γεωργιάδης το είπε!!!

Γατούλα μου τα ωάρια που θα σου δώσει ο γιατρός και τα εμβρυακια που θα προκύψουν είναι το 70,% της επιτυχίας!

Εμένα  ο γιατρός μου μου έδωσε 17 ωάρια απ' τα οποία γονιμοποιηθηκαν τα 15, day 3εφτασαν και τα 15 και τώρα έχουμε στην κατάψυξη 10 άριστες βλαστοκυστες από 3αα ως 6αα!!! 

Να ρωτάς συνέχεια να μαθαίνεις νεα κι αν δεις κάτι στραβό, με την όλη διαδικασία να το.λες....γιατι νομίζουν ότι είμαστε χαζες...

Εμένα ο προηγούμενος γιατρός μου με κατέστρεψε ψυχολογικά και οικονομικά!!!! Πάτησε πάνω στην εμπιστοσύνη που του είχα και έκανε ότι ήθελε...

Η ταρζανιτσα με έσωσε!!! Που μου είπε για το γιατρό της!!!  Και αποδείχθηκε σε όλα αληθινη και ο γιατρός ΥΟΕΡΟΧΟΣ!!!!!

 

Καλημέρα.. Η δοτρια σου έδωσε 17?Και έχεις 10 βλαστοκυστες?πω πολύ καλά έτσι.. Δεν έχω ξανακούσει τέτοια νούμερα.. Πόσο ήταν η δοτρια σου?Κ το σπέρμα του συζύγου καλό?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sofoulis είπε:

Ο Γιατρός μου είναι ο Παπαθανακος... Μάλλον τότε με βλέπω να κάνω τη μεταφορά! Γιατί αρχές Μαϊου θα γινει η άρση των μέτρων σιγά σιγά, οπότε αν υπολογίζω καλά τέλη Μαϊου αρχές Ιουνίου θα κάνουμε την προσπάθεια μας!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!!! Σήμερα άκουσα ότι θα γίνει η άρση των μέτρων αρχές Μαιου, ο Γεωργιάδης το είπε!!!

Γατούλα μου τα ωάρια που θα σου δώσει ο γιατρός και τα εμβρυακια που θα προκύψουν είναι το 70,% της επιτυχίας!

Εμένα  ο γιατρός μου μου έδωσε 17 ωάρια απ' τα οποία γονιμοποιηθηκαν τα 15, day 3εφτασαν και τα 15 και τώρα έχουμε στην κατάψυξη 10 άριστες βλαστοκυστες από 3αα ως 6αα!!! 

Να ρωτάς συνέχεια να μαθαίνεις νεα κι αν δεις κάτι στραβό, με την όλη διαδικασία να το.λες....γιατι νομίζουν ότι είμαστε χαζες...

Εμένα ο προηγούμενος γιατρός μου με κατέστρεψε ψυχολογικά και οικονομικά!!!! Πάτησε πάνω στην εμπιστοσύνη που του είχα και έκανε ότι ήθελε...

Η ταρζανιτσα με έσωσε!!! Που μου είπε για το γιατρό της!!!  Και αποδείχθηκε σε όλα αληθινη και ο γιατρός ΥΟΕΡΟΧΟΣ!!!!!

 

Τίποτα δεν έκανα αγαπη κ το ξέρεις....όλα θα πάνε τελεία είσαι σε καλά χερια να ξες.

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα.. Η δοτρια σου έδωσε 17?Και έχεις 10 βλαστοκυστες?πω πολύ καλά έτσι.. Δεν έχω ξανακούσει τέτοια νούμερα.. Πόσο ήταν η δοτρια σου?Κ το σπέρμα του συζύγου καλό?

τα ίδια είχα κ γω Νατάσσα μ...13 ωαρια κ 12 βλαστοκυστες είχα...έβαλα τις 2 κ εχω άλλες 10 από πίσω μ...Η δικιά μ ειναι 19 κ με ένα παιδί...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα και ελπίζω να είστε καλά! Ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί βλέπω ότι πολλές έχετε ιατρό τον κο Σφ... Κατάλαβα ότι πολλές ασθενείς του που καταφεύγουν σε δανεικά τις πηγαίνει σε άλλο κέντρο. Ξέρετε μήπως το γιατί; Επίσης αυτό το κάνει μόνο στην περίπτωση των δανεικών; Είχα την εντύπωση ότι το Γεν...ις είχε καλό εργαστήριο άρα μήπως είναι άλλος ο λόγος; Αν θέλετε στείλτε μου και π.μ. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα.. Η δοτρια σου έδωσε 17?Και έχεις 10 βλαστοκυστες?πω πολύ καλά έτσι.. Δεν έχω ξανακούσει τέτοια νούμερα.. Πόσο ήταν η δοτρια σου?Κ το σπέρμα του συζύγου καλό?

Ναι ναι Δόξα το Θεό!!!!Δεν ξέρω ακόμα την ηλικία της δοτριας γιατί έπεσα πάνω στον ιό και δεν προλάβαμε να μιλήσουμε!! Σίγουρα ήταν μικρή( απ' τα νούμερα και μόνο συμπαιρενω!!!)!!! Και η Ταρζανιτσα τόσα είχε πάρει στον ίδιο γιατρό!!! 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Τίποτα δεν έκανα αγαπη κ το ξέρεις....όλα θα πάνε τελεία είσαι σε καλά χερια να ξες.

τα ίδια είχα κ γω Νατάσσα μ...13 ωαρια κ 12 βλαστοκυστες είχα...έβαλα τις 2 κ εχω άλλες 10 από πίσω μ...Η δικιά μ ειναι 19 κ με ένα παιδί...

Το ξέρω ταρζανιτσα μου!!! Είμαι στα καλύτερα χέρια γι'αυτό και είμαι ήσυχη!!!!

Αλλά αυτή θα είναι η αιώνια διαφωνια μια μας!!!! Φυσικά και έκανες!!!! Με συμβουλεψες και με καθοδηγησες στην πιο κρίσιμη φάση της πορείας μου!!!! Αν δεν ήσουν εσύ δεν θ α είχαμε αυτά τα αποτελέσματα σήμερα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Sofoulis είπε:

Ναι ναι Δόξα το Θεό!!!!Δεν ξέρω ακόμα την ηλικία της δοτριας γιατί έπεσα πάνω στον ιό και δεν προλάβαμε να μιλήσουμε!! Σίγουρα ήταν μικρή( απ' τα νούμερα και μόνο συμπαιρενω!!!)!!! Και η Ταρζανιτσα τόσα είχε πάρει στον ίδιο γιατρό!!! 

Το ξέρω ταρζανιτσα μου!!! Είμαι στα καλύτερα χέρια γι'αυτό και είμαι ήσυχη!!!!

Αλλά αυτή θα είναι η αιώνια διαφωνια μια μας!!!! Φυσικά και έκανες!!!! Με συμβουλεψες και με καθοδηγησες στην πιο κρίσιμη φάση της πορείας μου!!!! Αν δεν ήσουν εσύ δεν θ α είχαμε αυτά τα αποτελέσματα σήμερα!!!!!

Εχει δικιο το Σοφακι! Η ταρζανιτσα ερχεται και μας συμβουλευει την καταλληλη στιγμη, οταν ειμαστε σε τελμα και πελαγωμενες! Φυσικα και σε βοηθησε πολυ στην αποφαση σου για το γιατρο και στην εκβαση της πορειας σας. Και μενα με συμβουλεψε καποια στιγμη οταν ημουν πολυ χαλια κ με βοηθησε στο να παρω την καταλληλη αποφαση !

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Ο Γιατρός μου είναι ο Παπαθανακος... Μάλλον τότε με βλέπω να κάνω τη μεταφορά! Γιατί αρχές Μαϊου θα γινει η άρση των μέτρων σιγά σιγά, οπότε αν υπολογίζω καλά τέλη Μαϊου αρχές Ιουνίου θα κάνουμε την προσπάθεια μας!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!!! Σήμερα άκουσα ότι θα γίνει η άρση των μέτρων αρχές Μαιου, ο Γεωργιάδης το είπε!!!

Γατούλα μου τα ωάρια που θα σου δώσει ο γιατρός και τα εμβρυακια που θα προκύψουν είναι το 70,% της επιτυχίας!

Εμένα  ο γιατρός μου μου έδωσε 17 ωάρια απ' τα οποία γονιμοποιηθηκαν τα 15, day 3εφτασαν και τα 15 και τώρα έχουμε στην κατάψυξη 10 άριστες βλαστοκυστες από 3αα ως 6αα!!! 

Να ρωτάς συνέχεια να μαθαίνεις νεα κι αν δεις κάτι στραβό, με την όλη διαδικασία να το.λες....γιατι νομίζουν ότι είμαστε χαζες...

Εμένα ο προηγούμενος γιατρός μου με κατέστρεψε ψυχολογικά και οικονομικά!!!! Πάτησε πάνω στην εμπιστοσύνη που του είχα και έκανε ότι ήθελε...

Η ταρζανιτσα με έσωσε!!! Που μου είπε για το γιατρό της!!!  Και αποδείχθηκε σε όλα αληθινη και ο γιατρός ΥΟΕΡΟΧΟΣ!!!!!

 

Σε ποιο γιατρο πηγες τελικα κοπέλα μου  ? 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, daenerys είπε:

Κορίτσια καλημέρα και ελπίζω να είστε καλά! Ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί βλέπω ότι πολλές έχετε ιατρό τον κο Σφ... Κατάλαβα ότι πολλές ασθενείς του που καταφεύγουν σε δανεικά τις πηγαίνει σε άλλο κέντρο. Ξέρετε μήπως το γιατί; Επίσης αυτό το κάνει μόνο στην περίπτωση των δανεικών; Είχα την εντύπωση ότι το Γεν...ις είχε καλό εργαστήριο άρα μήπως είναι άλλος ο λόγος; Αν θέλετε στείλτε μου και π.μ. Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπερα! Εμενα μου ειχε πει οτι συνεργαζεται με το ιακεντρο για δανεικα επειδη εκει τον εξυπηρετουν. Επισης το ιακεντρο ειναι κυριως γνωστο για τις δωρεες. Οποτε συμπεραινω οτι συνεργαζεται με αυτο γτ δεν εχει αναμονη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Εχει δικιο το Σοφακι! Η ταρζανιτσα ερχεται και μας συμβουλευει την καταλληλη στιγμη, οταν ειμαστε σε τελμα και πελαγωμενες! Φυσικα και σε βοηθησε πολυ στην αποφαση σου για το γιατρο και στην εκβαση της πορειας σας. Και μενα με συμβουλεψε καποια στιγμη οταν ημουν πολυ χαλια κ με βοηθησε στο να παρω την καταλληλη αποφαση !

Εμ!!!! Μπράβο Μαιρουλα μου!!! Το καλό να λέγεται!!!!! Η Ταρζανιτσα είναι πάντα δίπλα μας!!!

1 ώρα πρίν, dimitra19 είπε:

Σε ποιο γιατρο πηγες τελικα κοπέλα μου  ? 

Δύο είναι!!! Είναι μαζί...ο Παπαθανακος και ο Κούρτης!!! Είναι ομάδα!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Ο Γιατρός μου είναι ο Παπαθανακος... Μάλλον τότε με βλέπω να κάνω τη μεταφορά! Γιατί αρχές Μαϊου θα γινει η άρση των μέτρων σιγά σιγά, οπότε αν υπολογίζω καλά τέλη Μαϊου αρχές Ιουνίου θα κάνουμε την προσπάθεια μας!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!!! Σήμερα άκουσα ότι θα γίνει η άρση των μέτρων αρχές Μαιου, ο Γεωργιάδης το είπε!!!

Γατούλα μου τα ωάρια που θα σου δώσει ο γιατρός και τα εμβρυακια που θα προκύψουν είναι το 70,% της επιτυχίας!

Εμένα  ο γιατρός μου μου έδωσε 17 ωάρια απ' τα οποία γονιμοποιηθηκαν τα 15, day 3εφτασαν και τα 15 και τώρα έχουμε στην κατάψυξη 10 άριστες βλαστοκυστες από 3αα ως 6αα!!! 

Να ρωτάς συνέχεια να μαθαίνεις νεα κι αν δεις κάτι στραβό, με την όλη διαδικασία να το.λες....γιατι νομίζουν ότι είμαστε χαζες...

Εμένα ο προηγούμενος γιατρός μου με κατέστρεψε ψυχολογικά και οικονομικά!!!! Πάτησε πάνω στην εμπιστοσύνη που του είχα και έκανε ότι ήθελε...

Η ταρζανιτσα με έσωσε!!! Που μου είπε για το γιατρό της!!!  Και αποδείχθηκε σε όλα αληθινη και ο γιατρός ΥΟΕΡΟΧΟΣ!!!!!

 

Σου έδωσαν τόσο πολλά ωαρια; Υπήρχε συμφωνία για ελάχιστο αριθμό ωαρίων-εμβρύων που σου είχαν εγγυηθεί; Νομίζω ότι δεν απαγορεύεται.. θέλεις να μας πεις σε τιμη κυμαίνεται η όλη προσπάθεια; Είναι σε κάποιο γνωστό κέντρο οι αυτοί οι γιατροί;Έχουν τόσο καλό έμβρυολογικο δηλαδή.Συγνωμη για τις ερωτήσεις αλλά όλες λίγο πολύ ψαχνόμαστε.. Είσαι πολύ ταλαιπωρημενη και θα τα καταφέρεις σίγουρα. Σου εύχομαι τα καλύτερα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Σου έδωσαν τόσο πολλά ωαρια; Υπήρχε συμφωνία για ελάχιστο αριθμό ωαρίων-εμβρύων που σου είχαν εγγυηθεί; Νομίζω ότι δεν απαγορεύεται.. θέλεις να μας πεις σε τιμη κυμαίνεται η όλη προσπάθεια; Είναι σε κάποιο γνωστό κέντρο οι αυτοί οι γιατροί;Έχουν τόσο καλό έμβρυολογικο δηλαδή.Συγνωμη για τις ερωτήσεις αλλά όλες λίγο πολύ ψαχνόμαστε.. Είσαι πολύ ταλαιπωρημενη και θα τα καταφέρεις σίγουρα. Σου εύχομαι τα καλύτερα. 

Όχι Άλιμονο με χαρά να σας απαντήσω κορίτσια μου!!!!

Η αρχική τους κουβέντα ήταν ότι θα έχουμε ΣΙΓΟΥΡΑ βλαστοκυστες για δύο προσπάθειες κι από κει και πέρα, ότι άλλο μας δώσει η κοπέλα!!!  Ήταν πολύ συγκρατημενοι και πολύ κάθετοι σε αυτό που μας ειπαν ( μάλλον για να μην πάρουν τα μυαλά μας αέρα!!!)

Όταν πήγε ο αντρας μου να δώσει το δειγμα, μας ενημέρωσαν ότι πήραμε 17 ωάρια! ( Εδώ να τονίσω ότι Παρ όλο που ο άντρας μου είχε κάνει ένα πακέτο εξετάσεων για το σπέρμα, και τα αποτελέσματα ήταν φυσιολογικά, κατόπιν συμβουλής του γιατρού πήρε profertil max για περίπου δύο μήνες ( μέχρι που έδωσε το δειγμα)).

Την επόμενη μέρα μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν ότι γονιμοποιηθηκαν τα 15. Μετα μας πήραν τηλςφωμο ότι ,day 3 εγιναν και τα 15. ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ μας είπε ο γιατρός ότι σίγουρα θα έχουμε  βλαστοκυστες για τρεις προσπαθείες ( δηλαδή 6 βλαστοκυστες).

Μετά μας πήρα. Να μας πουν ότι τελικά τα 10 εγιναν άριστες βλαστοκυστες!!! Αλλά η πορεία της ενημερώσεις απ' την αρχή ως το τέλος ήταν αυτή που σας είπα...δεν μας φούσκωσαν το μυαλό καθόλου!!! Ήταν πολύ συγκρατημενοι. 

εγώ είμαι λοιπόν στο ΜΗΤΕΡΑ και το γιατρό μου τον λένε Παπαθανακο και φυσικά και ο συνεργάτης του ο κ. Κούρτης!!!

Όλες μας έχουμε περάσει πολλά και σε όλες μας αξίζει να κρατήσουμε αγκαλιά το ή τα μωράκια μας!!! Ελπίζω να βοήθησα, συγνώμη για το σεντόνι...ότι θέλετε πείτε μου,!!! Α!!! Και η τιμή γύρω στα 5000!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Όχι Άλιμονο με χαρά να σας απαντήσω κορίτσια μου!!!!

Η αρχική τους κουβέντα ήταν ότι θα έχουμε ΣΙΓΟΥΡΑ βλαστοκυστες για δύο προσπάθειες κι από κει και πέρα, ότι άλλο μας δώσει η κοπέλα!!!  Ήταν πολύ συγκρατημενοι και πολύ κάθετοι σε αυτό που μας ειπαν ( μάλλον για να μην πάρουν τα μυαλά μας αέρα!!!)

Όταν πήγε ο αντρας μου να δώσει το δειγμα, μας ενημέρωσαν ότι πήραμε 17 ωάρια! ( Εδώ να τονίσω ότι Παρ όλο που ο άντρας μου είχε κάνει ένα πακέτο εξετάσεων για το σπέρμα, και τα αποτελέσματα ήταν φυσιολογικά, κατόπιν συμβουλής του γιατρού πήρε profertil max για περίπου δύο μήνες ( μέχρι που έδωσε το δειγμα)).

Την επόμενη μέρα μας πήραν τηλέφωνο και μας είπαν ότι γονιμοποιηθηκαν τα 15. Μετα μας πήραν τηλςφωμο ότι ,day 3 εγιναν και τα 15. ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ μας είπε ο γιατρός ότι σίγουρα θα έχουμε  βλαστοκυστες για τρεις προσπαθείες ( δηλαδή 6 βλαστοκυστες).

Μετά μας πήρα. Να μας πουν ότι τελικά τα 10 εγιναν άριστες βλαστοκυστες!!! Αλλά η πορεία της ενημερώσεις απ' την αρχή ως το τέλος ήταν αυτή που σας είπα...δεν μας φούσκωσαν το μυαλό καθόλου!!! Ήταν πολύ συγκρατημενοι. 

εγώ είμαι λοιπόν στο ΜΗΤΕΡΑ και το γιατρό μου τον λένε Παπαθανακο και φυσικά και ο συνεργάτης του ο κ. Κούρτης!!!

Όλες μας έχουμε περάσει πολλά και σε όλες μας αξίζει να κρατήσουμε αγκαλιά το ή τα μωράκια μας!!! Ελπίζω να βοήθησα, συγνώμη για το σεντόνι...ότι θέλετε πείτε μου,!!! Α!!! Και η τιμή γύρω στα 5000!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια υπάρχει καμία που να πήγε Τσιριγωτη κ να ΜΗΝ τα κατάφερε? Ξέρετε τέτοιες περιπτώσεις..Είμαι λίγο απογοητευμένη κ φοβάμαι πως ούτε εκεί θα τα καταφέρω...

Ήταν πολυυυυ φειδωλος με την περιπτωση μου ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...