Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Clue είπε:

Κι εγώ στις 34 ακριβώς! Με καισαρική? Το προγραμματίσατε ή ξεκίνησε ο τοκετός?

Κι εμένα έκατσε 2 εβδομάδες στη μενν και την πήραμε σπίτι. Με το καλό και στα δικά σας!

με καισαρική ναι...δεν είχα τίποτα πήγα για επανάληψη ντοπλερ κ καρδιτακογραφο κ έμεινα μέσα να γεννήσω....έχασε βάρος η μικρή μέσα Στην κοιλιά μ οπότε αναγκαστικά την πήραμε...μπαμ μπαμ σ λεω σε μισή μέρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 3/4/2020 at 10:32 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

καλημετα  @Clue m....η μικρή μ ειναο πολύ καλά κ εγώ επίσης....περιμενω να την πάρω σπίτι από βδομάδα....ειναι μια τοσοδουλα δυνατή ...τρωωει μαμ.κακα νάνι κ τσιρίζει μ.ειπαν..χαχαχαχαχα

Κορίτσι μου γέννησες;;; Αααααα! Πολύ χαιρομαι!!!! Να σου ζησει! Πως νιώθεις που είσαι μανούλα;;; Μπράβο κορίτσι μου! Να είστε πάντα καλά οικογενειακως!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2020 at 7:41 ΜΜ, lennio είπε:

Καλημέρα, στη Γαλλία εάν δεν έχεις 4 ωριμα, το ελάχιστο, δεν κάνουν ωοληψια κ χάνεται κι ότι είχες.

Κορίτσια σας φιλώ όλες κ σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς από Γαλλία :) που κ που μπαίνω στα γρήγορα να δω κάποια νέα σας. Καλή δύναμη κ συνέχεια. 

Ειχα καιρό να μπω τωρα το ειδα..α δε παμε καλά δηλαδή τζαμπα ολα! Κουλο! Εμ για αυτό ερχονται ελλαδα τελικα ολοι να κανουν..κ ειχα κ απορια.

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2020 at 3:58 ΜΜ, AndMosch είπε:

Μακάρι , Μαίρη μου!

να ήξερες ποσό θάρρος μου δίνει το παράδειγμα σου!

με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου!

Τις ίδιες απορίες (τώρα που ξέρω περισσότερα) έχω κι εγώ...

θα τον ψάξω τον Μακρακη δεν τον έχω ακούσει.

ευχαριστω!

Πετάγομαι απλά να πω ότι στο Μακρακη πέτυχε πολυ στενό μου πρόσωπο.πέτυχε στα 44 με φυσικούς( είχε ξεκινησει ένα χρόνο πριν) κ ο μπέμπης είναι δύο μηνών...Όλοι της έλεγαν για δανεικά κ έκλεινε προς τα εκεί πριν τον δει όμως εκείνος την έπεισε για φυσικούς.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2020 at 5:51 ΜΜ, Pingu είπε:

Κορίτσια μου πήγα στον γιατρό και άκουσα τους πιο όμορφους ήχους της ζωής μου! Τις καρδούλες τους!!! Δεν το πιστεύω ότι εκεί που δεν μπορούσα να κάνω ούτε ένα τώρα έχω 2.. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να τα καταφέρουν με την πρώτη, όσες είναι ήδη έγκυες να κρατήσουν τα μωρακια τους αγκαλιά κ στις ήδη μανούλες να σας ζήσουν!!!! Να περάσει γρήγορα αυτός ο ιός και να ξεκινήσουν πάλι οι προσπάθειες!!! Σας φιλώ!!!! 

Μπήκα στα γρήγορα και είδα αυτό το υπέροχο μνμ! Θυμάμαι από το άλλο μας θέμα πόσο πολύ ήθελες να έρθει ένα ακόμη μωράκι και τώρα έρχονται δύο!!! Χαίρομαι πολύ για σένα Pingu μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Σε φιλώ! 

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, island1 said:

Πετάγομαι απλά να πω ότι στο Μακρακη πέτυχε πολυ στενό μου πρόσωπο.πέτυχε στα 44 με φυσικούς( είχε ξεκινησει ένα χρόνο πριν) κ ο μπέμπης είναι δύο μηνών...Όλοι της έλεγαν για δανεικά κ έκλεινε προς τα εκεί πριν τον δει όμως εκείνος την έπεισε για φυσικούς.

Ευχαριστω πολύ!

θα το ψάξω γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα γι αυτόν το γιατρό.

οπως και να έχει σε ευχαριστω που μοιράστηκες μαζί μου την εμπειρία της φίλης σου!

να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/3/2020 at 8:48 ΜΜ, Pagotoula είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου!! Και να θυμάστε συντομα θα ρθείτε όλες σε αυτή τη θέση! Καλές κι ήρεμες εγκυμοσύνες σε όλες τις εγκυούλες και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν..!!

 

14 ώρες πρίν, island1 είπε:

Πετάγομαι απλά να πω ότι στο Μακρακη πέτυχε πολυ στενό μου πρόσωπο.πέτυχε στα 44 με φυσικούς( είχε ξεκινησει ένα χρόνο πριν) κ ο μπέμπης είναι δύο μηνών...Όλοι της έλεγαν για δανεικά κ έκλεινε προς τα εκεί πριν τον δει όμως εκείνος την έπεισε για φυσικούς.

Πεταγεσαι να μας ενθαρυνεις θα πω .να ρωτησω μετα απο ποσους φυσικους τα καταφερε?

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, AndMosch είπε:

Ευχαριστω πολύ!

θα το ψάξω γιατί δεν έχω ακούσει τίποτα γι αυτόν το γιατρό.

οπως και να έχει σε ευχαριστω που μοιράστηκες μαζί μου την εμπειρία της φίλης σου!

να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!

Δεν είναι φίλη μου είναι συγγενικό πρόσωπο πολύ στενό.Ευχομαι καλή δύναμη σε ο,τι απιφασισεις

1 hour ago, annamariag77 είπε:

 

Πεταγεσαι να μας ενθαρυνεις θα πω .να ρωτησω μετα απο ποσους φυσικους τα καταφερε?

Ξέρω ότι πήγε σε αυτόν πριν 1,5 χρόνο περίπου.Δεν ξέρω πόσους έκανε αλλά με δεδομένο ότι ο σύζυγός κάνει μια δουλειά που φεύγει κ εκτός σε ταξίδια αν μαζέψω τους μήνες πρέπει να ήταν 8-9 μήνες( αν πήγαινε κάθε μήνα).

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, island1 said:

Δεν είναι φίλη μου είναι συγγενικό πρόσωπο πολύ στενό.Ευχομαι καλή δύναμη σε ο,τι απιφασισεις

Ξέρω ότι πήγε σε αυτόν πριν 1,5 χρόνο περίπου.Δεν ξέρω πόσους έκανε αλλά με δεδομένο ότι ο σύζυγός κάνει μια δουλειά που φεύγει κ εκτός σε ταξίδια αν μαζέψω τους μήνες πρέπει να ήταν 8-9 μήνες( αν πήγαινε κάθε μήνα).

Ευχαριστω τόσο πολύ!

πολυ χρήσιμες οι πληροφορίες σου! Θα το ψάξω οπωσδήποτε!!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

Μπράβο σου κοριτσάκι μου..διδυμακια Ε???Τι τέλεια...πολύ χάρηκα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

γιούπι ιιιιιιιι μπράβο φιλη μας...το όμορφα νέα....όλα καλά με τα μωράκια να πάνε...που θα πάνε.....Φιλάκια πολλά στις καρδούλες σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γιούπι ιιιιιιιι μπράβο φιλη μας...το όμορφα νέα....όλα καλά με τα μωράκια να πάνε...που θα πάνε.....Φιλάκια πολλά στις καρδούλες σ

Σ'ευχαριστώ  πολύ Ταρζανάκι μου!!Δεν πρόλαβα να συνέλθω  (απο χαρά εννοείται) απο το νέο της εγκυμοσύνης κ μου ήρθε το νέο με τα διδυμάκια!!!Θα τρελαθώ στο τέλος χαχαχαχα

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπράβο σου κοριτσάκι μου..διδυμακια Ε???Τι τέλεια...πολύ χάρηκα!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ Νατασσάκι μου!!Ακόμα δεν το πιστεύω.Για μας που έχουμε ταλαιπωρηθεί κατιτίς είναι σαν όνειρο..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ  πολύ Ταρζανάκι μου!!Δεν πρόλαβα να συνέλθω  (απο χαρά εννοείται) απο το νέο της εγκυμοσύνης κ μου ήρθε το νέο με τα διδυμάκια!!!Θα τρελαθώ στο τέλος χαχαχαχα

Σ'ευχαριστώ πολύ Νατασσάκι μου!!Ακόμα δεν το πιστεύω.Για μας που έχουμε ταλαιπωρηθεί κατιτίς είναι σαν όνειρο..

να τρελαθείς  από χαρα το αξίζεις αγάπη μ....

κ το όνειρο ξεκινήσε....να πίστεψεις σε αυτο το δικαιούσαι 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

Όλα.καλα θα πάνε!!!! Μπράβο!!!!!!!!! Άντε κορίτσια μου, μόνο ευχάριστα να έχουμε.απο εδώ κι εμπρός!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...