Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, aurorahope είπε:

ΜΑΚΑΡΙ PAPY, ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ , ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΘΑΡΡΟΣ.

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

Πολύ χαίρομαι με αυτά που γράφεις!!Και καλά κάνεις κ έχεις χαρά γιατί έρχεται η σειρά σου όταν με το καλό ξεκινήσουν τα κέντρα κ να δεις που εδώ θα είμαστε κ θα γράφουμε για σένα κ θα πανηγυρίζουμε!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου έχουμε.κανενα νέο για το πότε ξεκινάμε πάλι τις εμβρυομεταφορες????

Κοριτσάκι μου νομίζω ότι θα φανεί απο το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα με τον κ₩λοϊό.Προς το παρόν τίποτα δεν έχει αλλάξει οπότε δε γίνεται να αρθούν τα μέτρα.Μακάρι Παναγίτσα μου να βρεθεί φάρμακο κ να βγούμε απο αυτήν την κατάσταση.Όλοι ελπίζουμε γλυκιά μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου νομίζω ότι θα φανεί απο το πως θα εξελιχθούν τα πράγματα με τον κ₩λοϊό.Προς το παρόν τίποτα δεν έχει αλλάξει οπότε δε γίνεται να αρθούν τα μέτρα.Μακάρι Παναγίτσα μου να βρεθεί φάρμακο κ να βγούμε απο αυτήν την κατάσταση.Όλοι ελπίζουμε γλυκιά μου..

Πάντως εγώ ( επιστημονικά μιλώντας πάντα!!!!χαχχαχαχαχα) Άκουσα τη Λίτσα Πατέρα να λέει ότι το Μάιο θα έχουμε καλές ειδήσεις...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Πάντως εγώ ( επιστημονικά μιλώντας πάντα!!!!χαχχαχαχαχα) Άκουσα τη Λίτσα Πατέρα να λέει ότι το Μάιο θα έχουμε καλές ειδήσεις...

Χαχα κ εγώ.,Επειδή ασχολουμαι με τα ζωδια καπως.ο μαιος ειναι καλος μηνας γιατι εχει τον ουρανο κ φερνει αλλαγες καλές σε ολα τα επιπεδα.κ της εγκυμοσυνης φυσικα!! .οι χειροτεροι μηνες του 2020 ηταν φεβροαριος μαρτιος απριλης ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Nephelie είπε:

Χαχα κ εγώ.,Επειδή ασχολουμαι με τα ζωδια καπως.ο μαιος ειναι καλος μηνας γιατι εχει τον ουρανο κ φερνει αλλαγες καλές σε ολα τα επιπεδα.κ της εγκυμοσυνης φυσικα!! .οι χειροτεροι μηνες του 2020 ηταν φεβροαριος μαρτιος απριλης ..

Ναι...το νιώσαμε στο πετσί.μας!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ανοίξουν σύντομα!!   

5 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Μεχρι 30/4 κλειστα... Μαλλον αρχες με μεσα μαη αν ολα πανε καλα...

Αχ....μακάρι και τότε καλά είναι!!!! Θα ρωτήσω και το γιατρο μου, αλλά είναι ακόμα νωρίς νομιζω...λέω να ρωτήσω αρχές Μαϊου!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχα λίγες μέρες να μπω γιατί έχω πολλές αναγούλες και είμαι χάλια.. Δεν πειράζει όμως χαίρομαι πολύ!!! 

@Papy καλώς ήρθες στο κλαμπ! Και εγώ διδυμάκια έχω και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους.. Πολύ χάρηκα για εσένα.. 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχα λίγες μέρες να μπω γιατί έχω πολλές αναγούλες και είμαι χάλια.. Δεν πειράζει όμως χαίρομαι πολύ!!! 

@Papy καλώς ήρθες στο κλαμπ! Και εγώ διδυμάκια έχω και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους.. Πολύ χάρηκα για εσένα.. 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

Και γω εύχομαι να κυλήσουν όλα τέλεια κ να γράφουμε όμορφα νέα κ εμείς κ τα άλλα κορίτσια μας!!!

Πόσο είσαι τώρα??Εγώ έκλεισα την 7η βδομάδα..Τώρα με την καραντίνα νομίζω ότι ζούμε σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου όλα κυλάνε εξωφρενικά αργά, οπότε μέχρι να περάσει το 1ο τρίμηνο θα 'χουμε ζήσει 2 ζωές!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

Και γω εύχομαι να κυλήσουν όλα τέλεια κ να γράφουμε όμορφα νέα κ εμείς κ τα άλλα κορίτσια μας!!!

Πόσο είσαι τώρα??Εγώ έκλεισα την 7η βδομάδα..Τώρα με την καραντίνα νομίζω ότι ζούμε σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου όλα κυλάνε εξωφρενικά αργά, οπότε μέχρι να περάσει το 1ο τρίμηνο θα 'χουμε ζήσει 2 ζωές!!!

Εγω είμαι 8+5.. Κοντά είμαστε.. 

Χαχαχα έχεις ένα δίκιο.. Πραγματικά όλα κυλάνε πολύ αργά..... 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα μηλισα με το γιατρο στην embryolab είχαμε συνεννοηθεί να τον πάρω όταν θα μου ερχόταν περίοδο μου είπε πως δεν έχουν καμία ενημέρωση για το ποτε θα ανοίξουν. Επειδή θα πρέπει να κάνω arvekap 3.75 για καταστολή ρώτησα αν να την κάνω σε 20 μέρες μου είπε όχι επειδή δεν πιστεύει να ανοίξουν αρχές Μαΐου. Νέα είπε πως θα έχουν μάλλον μετά της 15 Μαΐου. Και αν θα έχει κάποιο νέο πιο νωρίς θα με ενιμεροσουν. Αν ειπαρχουν αλες κοπέλες που είναι στην embryolab και μάθουν κάτι άλλο ας ενημερώσουν και εμάς 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2020 at 6:29 ΜΜ, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!Σήμερα κάναμε τον υπέρηχο κ ακούσαμε 2 ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!Ακόμα δεν τον πιστεύω ότι έχω διδυμάκια!!Τώρα προσεύχομαι να πάνε όλα καλά

Συγχαρητήρια! Καλωσήρθες στο κλαμπ! :wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2020 at 6:44 ΜΜ, daenerys είπε:

Κορίτσια καμία άλλη με εμπειρία δωρεάς από Embryolab? Ή Assisting Nature? Απ’ ότι βλέπω αυτά τα δύο είναι τα μόνα που αναφέρουν στις ιστοσελίδες τους τα κριτήρια επιλογής των δοτριών τους. Μπορεί να υπάρχει και κάποιο άλλο και να μου έχει ξεφύγει. Αν υπάρχει παρακαλώ πείτε μου. Και αυτή η αναφορά των κριτηρίων κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να είναι υποχρεωτική για όλες τις μονάδες εξωσωματικής για να αισθάνονται και τα ζευγάρια ασφαλή ότι τηρείται το σχετικό με τη δωρεά ωαρίων νομοθετικό πλαίσιο.

Καλησπέρα και εγώ στην embryolab πετυχα με δωρεά και τώρα είμαι στον 7ο μηνα.. έμεινα πολύ ικανοποιημένη και από τον γιατρό μου και από την ομάδα του.. είναι πολύ φιλικό το περιβάλλον και νιώθεις άνετα.. ο γιατρός μου ήταν ο Χριστοφορίδης φοβερός γιατρός

. Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου

4 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Συγχαρητήρια! Καλωσήρθες στο κλαμπ! :wub:

Κορίτσι μου τι κάνεις πως είναι τα μπεμπακια σου;;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...