Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!!! Και του χρόνου με τους ανθρώπους που αγαπάμε και τα μωρακια μας στην αγκαλιά μας ή στις κοιλιτσες!!! 

@Papyόλα θα είναι μια χαρά! Τον άγχος για το αν είναι καλά τα μωρά μας δεν θα φύγει ποτέ.. Μα ποτέ όμως.. Ακόμα και όταν γεννηθούν. Η πρώτη μου κόρη γεννήθηκε στις 33 εβδομάδες και εμείνε στην μενν για 23 μέρες.. Αυτές τις μέρες μέχρι να την πάρω αγκαλιά κόντεψα να πεθάνω από την αγωνία μου και ας μου έλεγαν ότι είναι μια χαρά.. Κ μόνο που δεν μπορούσα να την πάρω αγκαλιά με τρελαινε.. Όταν πια την είδα στο κουνακι και την πήρα αγκαλιά πρώτη φορά ετρεμα ολόκληρη από συγκίνηση! Τώρα κοντεύει τα 5 και ούτε μοιάζει με πρόωρο..

 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 18 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα ΜΑΧΗΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΧΡΥΣΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ.

Χριστός ανέστη αγαπες μ....το Άγιο φως να φωλιάσει μέσα μας κ να σας φέρει ότι επυθιμητε....

Αισιοδοξία αγάπη  κ δύναμη κ το αποτέλεσμα θα σας δικαιώσει....

Φιλάκια σε κοιλιτσες με τα χρυσά αυγά....Φιλάκια σε κοιλιτσες τρυπιμεννες...Φιλάκια σε κοιλιτσες που είναι σε αναμονή...

 

ΕΣΑΙΙ ΥΠΕΡΟΧΗ 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου θα νέα!!!!! Μέσα.στο Μάιο ανοίγουν τα κέντρα εξωσωματικής!!! Λιγο έμεινε ακόμα κορίτσια μου!!!! Άντε και σε λίγο καιρο θα γεμίσουμε φουσκοκοιλιτσες!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

  • Μου αρέσει 5

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2020 at 7:24 ΜΜ, Thia1985 είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα, τι κάνεις? Τι κάνουν τα αγοράκια σου? Πόσο είναι τώρα? 

Papy μου συγχαρητήρια!! 

Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Εύχομαι το Άγιο φως της Ανάστασης να ευλογισει και να περάσουν όλα τα δύσκολα.

Thia μου καλά είμαστε. Εδώ. Κλεισμένοι μέσα. Ευτυχώς μου δίνουν από τη δουλειά την άδεια ειδικού σκοπού.

Τα μικρά τον επόμενο μήνα κλείνουν τα δύο! Εσύ καλά; Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω... 

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Καλή αναμονή σε όλες όσες περιιμένουμε να ξαναρχίσουμε προσπάθεια

Πολλά φιλάκια στην Ταρζανίτσα μας και στη μικρή της μπεμπούλα! Συγχαρητήρια, σιδερένια και καλότυχη να είναι

Πολλά φιλάκια και στις προχωρημένες εγκυούλες αλλά και στις καινούριες

Πολλά φιλάκια και στις μαμάδες!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Georgia1972 said:

Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Εύχομαι το Άγιο φως της Ανάστασης να ευλογισει και να περάσουν όλα τα δύσκολα.

Thia μου καλά είμαστε. Εδώ. Κλεισμένοι μέσα. Ευτυχώς μου δίνουν από τη δουλειά την άδεια ειδικού σκοπού.

Τα μικρά τον επόμενο μήνα κλείνουν τα δύο! Εσύ καλά; Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να σας διαβάζω... 

Τα 2?????? Σοκαρίστηκα! Πωπω...

Και διαβάζω από όταν πρωτοέμεινες έγκυος στην αρχή. Πότε βγήκανε, πότε φάγανε, πότε μιλήσανε και τώρα κλείνουν τα 2! Χαίρομαι πάρα πολύ! Να τους χαίρεσαι κι τους 2!!!

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/12/2019 at 11:45 ΜΜ, Tsini είπε:

Ζητανε αν θελει κ το ζευγαρι να δωσουν σπερμα πριν την εξωσωματικη για να το τσεκαρουν κ για να εχουν στην περιπτωση που για οποιονδηποτε λογο ο συζυγος δεν μπορει να παει την ημερα ωολ. της δοτριας.

@anoulious με αναπτερωσες λιγακι!! Μηπως ξερεις αν πετυχε με την 1η καθως κ ποσες βλαστοκυστες πηρε;

Καλησπέρα! Χρόνια πολλά. Αν και μάλλον σε έχω ξαναρώτησει αλλά δεν μπορώ να το βρω ενώ ψάχνω πολλή ώρα, μπορείς να μου πεις κάποιες λεπτομέρειες για το πρώτο ραντεβού στο Ιακεντρο, χρέωση, τι γίνεται.. κλπΛέμε όταν κατέβουμε για την επόμενη εμβρυομεταφορα με δικά μου έμβρυα, επειδή είμαστε από Θεσσαλονίκη και δεν πολυεπλιζω στα δικά μου να κλείσουμε ραντεβού για την πρώτη συνάντηση. Να τρέχει και αυτό.. Πιστεύω έτσι θα έχω και καλύτερη ψυχολογία..Εσυ τι κάνεις? Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , anoulious είπε:

Καλησπέρα! Χρόνια πολλά. Αν και μάλλον σε έχω ξαναρώτησει αλλά δεν μπορώ να το βρω ενώ ψάχνω πολλή ώρα, μπορείς να μου πεις κάποιες λεπτομέρειες για το πρώτο ραντεβού στο Ιακεντρο, χρέωση, τι γίνεται.. κλπΛέμε όταν κατέβουμε για την επόμενη εμβρυομεταφορα με δικά μου έμβρυα, επειδή είμαστε από Θεσσαλονίκη και δεν πολυεπλιζω στα δικά μου να κλείσουμε ραντεβού για την πρώτη συνάντηση. Να τρέχει και αυτό.. Πιστεύω έτσι θα έχω και καλύτερη ψυχολογία..Εσυ τι κάνεις? Ευχαριστώ. 

Καλησπερα!! Ευχομαι να παει καλα με τα δικα σου κ να μην χρειαστειτε δανεικα,ή ακομα κ η διαδικασια να μπεις σε επομενη ετ...

Παρ ολα αυτα, το πρωτο ραντεβου δεν κοστιζει κατι. Σε ρωταει για φαινοτυπικα χαρακτηριστικα δικα σου,τι θα θελατε απο την δοτρια (ηλικια,καταγωγη...). Τοκοστος ειναι 4000€ συν 300€ για εμβρυα που θα μπουν κρυοσυντηρηση. Ρωτα την ποσα εμβρυα θα προκυψουν. Τι αλλο... Δεν θυμαμαι. Αν θελεις κατι αλλο,οτιδηποτε να με ρωτησεις,στειλε πμ. Ετσι θα εχεις την ευχερεια να ανατρεχεις ανα πασα στιγμη κ να μην χρειαζεται να ψαχνεις παλια ποστ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Καλησπερα!! Ευχομαι να παει καλα με τα δικα σου κ να μην χρειαστειτε δανεικα,ή ακομα κ η διαδικασια να μπεις σε επομενη ετ...

Παρ ολα αυτα, το πρωτο ραντεβου δεν κοστιζει κατι. Σε ρωταει για φαινοτυπικα χαρακτηριστικα δικα σου,τι θα θελατε απο την δοτρια (ηλικια,καταγωγη...). Τοκοστος ειναι 4000€ συν 300€ για εμβρυα που θα μπουν κρυοσυντηρηση. Ρωτα την ποσα εμβρυα θα προκυψουν. Τι αλλο... Δεν θυμαμαι. Αν θελεις κατι αλλο,οτιδηποτε να με ρωτησεις,στειλε πμ. Ετσι θα εχεις την ευχερεια να ανατρεχεις ανα πασα στιγμη κ να μην χρειαζεται να ψαχνεις παλια ποστ!!

Ευχαριστω παρα πολυ.Εψαχνα πανω απο 45 λεπτα και δεν μπορεσα να το βρω..Εχεις δικιο θα σου στειλω μηνμα για αλλες λεπτομεριες.Κατι  τελευταιο.Τηλ στο κεντρο και εκλεισες ραντεβου και ητανε σε σχετικα συντομη ημερομηνια ενημερωνοντας παραλληλα τον Σφακ?Καλη επιτυχια και σε σενα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ.Εψαχνα πανω απο 45 λεπτα και δεν μπορεσα να το βρω..Εχεις δικιο θα σου στειλω μηνμα για αλλες λεπτομεριες.Κατι  τελευταιο.Τηλ στο κεντρο και εκλεισες ραντεβου και ητανε σε σχετικα συντομη ημερομηνια ενημερωνοντας παραλληλα τον Σφακ?Καλη επιτυχια και σε σενα.

Μου εδωσε το τηλ η μαια του σφακ, γιατι του ειπα οτι θελω να παω με δανεικα τελικα κ μου ειπε να μιλησω με την ευγενια. Μεσα σε 5 μερες το πολυ μου εκλεισε η ευγενια ραντεβου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Μου εδωσε το τηλ η μαια του σφακ, γιατι του ειπα οτι θελω να παω με δανεικα τελικα κ μου ειπε να μιλησω με την ευγενια. Μεσα σε 5 μερες το πολυ μου εκλεισε η ευγενια ραντεβου!!

Εγώ τηλεφώνησα Δευτέρα μετά την αποτυχημένη Ωοληψια και Τρίτη κλείσαμε το ραντεβού, την επόμενη ημέρα δηλαδή. 

7 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα!! Ευχομαι να παει καλα με τα δικα σου κ να μην χρειαστειτε δανεικα,ή ακομα κ η διαδικασια να μπεις σε επομενη ετ...

Παρ ολα αυτα, το πρωτο ραντεβου δεν κοστιζει κατι. Σε ρωταει για φαινοτυπικα χαρακτηριστικα δικα σου,τι θα θελατε απο την δοτρια (ηλικια,καταγωγη...). Τοκοστος ειναι 4000€ συν 300€ για εμβρυα που θα μπουν κρυοσυντηρηση. Ρωτα την ποσα εμβρυα θα προκυψουν. Τι αλλο... Δεν θυμαμαι. Αν θελεις κατι αλλο,οτιδηποτε να με ρωτησεις,στειλε πμ. Ετσι θα εχεις την ευχερεια να ανατρεχεις ανα πασα στιγμη κ να μην χρειαζεται να ψαχνεις παλια ποστ!!

Ότι ακριβώς σου είπε η Τσινι.Αναφορικα με τα έμβρυα δε θα σου πουν, είναι Κ το σπέρμα στη μέση. Εγώ όταν τους ρώτησα μου είπαν θέλουμε έξι Βλαστοκυστες κι όταν επίμονα ρώτησα τι θα γίνει αν έχω λιγότερες, η απάντηση ήταν η δότρια δίνει. Χαίρω πολύ, Ωαρια δίνει η δότρια όχι έμβρυα. Κι επέμεναν ότι δεν ξέρουν, είναι Κ το σπέρμα αλλα δινει η δότρια. Δεν ικανοποιηθηκα φυσικά από τη συγκεκριμένη απάντηση, κατά τα άλλα όμως είναι πολύ σοβαρό κέντρο Κ κάνουν καλή δουλειά. Εγώ είμαι στην αναμονή, περιμένω να ανοίξει, να τελειώσει η περίοδος που ο άντρας μου παίρνει βιταμίνες, να δώσει δείγμα να δούμε τι παίζει με το σπέρμα. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...