Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Να κάνω μια "χαζή" ερώτηση κορίτσια σε εσάς που προσπαθείτε με δανεικά?
Εχω ακούσει ότι κάποια κέντρα έχουν αποθεμα ωαριων σε τραπεζα...
Στα κέντρα που είστε.. "ψάχνετε" για δότρια?


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Αρα για τις δοτριες το ιακεντρο ανοιγει 2/5?

Στην Ευγενια εστειλα μηνυμα 15/4 κ μου απαντησε οτι τον μαιο θα λειτουργησουν κανονικα.

Εισαι σιγουρη οτι εφυγε τελικα; Γιατι δεν μου ανεφερε κατι στο μηνυμα..

Ναι ετσι μου ειπαν.οτι εφυγε κ πηρε την θεση της μια αννα μαρια

  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Τι ωραία!!!!!!!

Τουτουνακι κι εσυ σε ένα μήνα θα τα δεις:)

6 ώρες πρίν, Renula είπε:

Να κάνω μια "χαζή" ερώτηση κορίτσια σε εσάς που προσπαθείτε με δανεικά?
Εχω ακούσει ότι κάποια κέντρα έχουν αποθεμα ωαριων σε τραπεζα...
Στα κέντρα που είστε.. "ψάχνετε" για δότρια?

Στο δικό μου κέντρο έχουν κ τράπεζα αλλά ψάχνουν κιολας αναλόγως τη ζήτηση. Τη δικιά μου την έψαξαν. Υπάρχουν όμως κέντρα που βρίσκουν αμέσως σε ένα με δυο μηνες

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Τουτουνακι κι εσυ σε ένα μήνα θα τα δεις:)

Στο δικό μου κέντρο έχουν κ τράπεζα αλλά ψάχνουν κιολας αναλόγως τη ζήτηση. Τη δικιά μου την έψαξαν. Υπάρχουν όμως κέντρα που βρίσκουν αμέσως σε ένα με δυο μηνες

Ευχαριστώ βρε κοπελιά..
Με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπέ σου !!!!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Ναι ετσι μου ειπαν.οτι εφυγε κ πηρε την θεση της μια αννα μαρια

Κι αυτή η Άννα Μαρία έχει τους φακέλους μας? Δε θα έπρεπε να μας πάρει ένα τηλέφωνο?? Λέω εγώ τώρα.. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διαβάζω εδώ τι γράφετε για τις δότριες και μου γεννήθηκε μία απορία. τι σημαίνει έχουν κατεψυγμένα ωάρια που σου δίνουν από δότριες; Παίζει κάτι τέτοιο; Εγώ νόμιζα ότι σου βρίσκουν τη δότρια και όταν αυτή κάνει ο Λειψία ταυτόχρονα ο άντρας σου δίνει σπέρμα.... Για διαφωτίστε με λίγο... Επίσης το να πάρεις κατεψυγμένα ωάρια είναι το ίδιο αποδοτικό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κι αυτή η Άννα Μαρία έχει τους φακέλους μας? Δε θα έπρεπε να μας πάρει ένα τηλέφωνο?? Λέω εγώ τώρα.. 

Αυτο ελεγα και εγω.δεν πριλαβε μ ειπε εμενα οταν της το ειπα.η ευγενια φταιει επρεε να στειλει ενα ομαδικο εμειλ αποχωρω μην αγχωνεστε εχω αφησει τα στοιχεια σας κτλ.εμενα δ εχει βρεθει κ η δοτρια ακομα σκεψου κ αυτη δ με ξερει καν πρεπει να παω να με δει κ αυτη εκτος αν της στειλω μια φωτο μ κ ταυτοχρονα μου ψαχνει κιολας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Suzukaki είπε:

Αυτο ελεγα και εγω.δεν πριλαβε μ ειπε εμενα οταν της το ειπα.η ευγενια φταιει επρεε να στειλει ενα ομαδικο εμειλ αποχωρω μην αγχωνεστε εχω αφησει τα στοιχεια σας κτλ.εμενα δ εχει βρεθει κ η δοτρια ακομα σκεψου κ αυτη δ με ξερει καν πρεπει να παω να με δει κ αυτη εκτος αν της στειλω μια φωτο μ κ ταυτοχρονα μου ψαχνει κιολας

Εγώ στην Ευγενία είχα στείλει πόσες φωτογραφίες, δικές μου και της οικογένειας μου κ της είχα πει να προσέξει πάρα πολύ να μοιάζει. Πχ έχουμε όλοι λευκή επιδερμίδα κι εγώ είμαι σα το γάλα, μη βρει καμμια μελαμψη δότρια Κ τρέχουμε Κ δε φτάνουμε και μελαμψη δεν εννοώ προφανώς μαύρη, αλλά με πολύ σκούρα χρώματα γιατί δεν έχουμε κανενα στην οικογένεια έτσι. Και της είχα πει να το προσέξει πολύ, το να μοιάζει όσο γίνεται... Αλλά φαντάζομαι θα ενημερωθούμε σχετικά. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Εγώ στην Ευγενία είχα στείλει πόσες φωτογραφίες, δικές μου και της οικογένειας μου κ της είχα πει να προσέξει πάρα πολύ να μοιάζει. Πχ έχουμε όλοι λευκή επιδερμίδα κι εγώ είμαι σα το γάλα, μη βρει καμμια μελαμψη δότρια Κ τρέχουμε Κ δε φτάνουμε και μελαμψη δεν εννοώ προφανώς μαύρη, αλλά με πολύ σκούρα χρώματα γιατί δεν έχουμε κανενα στην οικογένεια έτσι. Και της είχα πει να το προσέξει πολύ, το να μοιάζει όσο γίνεται... Αλλά φαντάζομαι θα ενημερωθούμε σχετικά. 

Κ εγω τις ειπα σημειωσεις σημαντικες κ τωρα ολα στο κενο γτ η αλλη δ με ξερει καν.τα εχω παρει λιγο με ολα αυτα αλλα κανω κουραγιο.ποτε πηγες κ μπηκες στην λιστα;

Link to comment
Share on other sites

@Suzukaki , @Thia1985, εμενα η ευγενια δεν μου ειχε ζητησει φωτο εφ οσον θα πηγαινα απο κοντα,το οποιο το θεωρω λιγο κουλο. Επισης,ναι θα επρεπε να μας ενημερωσει,αν κ ξαναλεω, της εστειλα μνμ το πασχα κ μου απαντησε κανονικα. Μηπως απλαεχει αναλαβει αλλο ποστο;

Δεν το λεω για να σας καθησυχασω, αλλα κ που σας ειδε η ευγενια πιστευετε θα θυμαται τα χαρακτηριστικα σας; Θεωρω πως εχει φτιαξει τον φακελο σας,εχοντας σημειωσει ο,τι ειναι απαραιτητο,κ απο κει κ επειτα η καινουρια κοπελα θα ενημερωθει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Suzukaki , @Thia1985, εμενα η ευγενια δεν μου ειχε ζητησει φωτο εφ οσον θα πηγαινα απο κοντα,το οποιο το θεωρω λιγο κουλο. Επισης,ναι θα επρεπε να μας ενημερωσει,αν κ ξαναλεω, της εστειλα μνμ το πασχα κ μου απαντησε κανονικα. Μηπως απλαεχει αναλαβει αλλο ποστο;

Δεν το λεω για να σας καθησυχασω, αλλα κ που σας ειδε η ευγενια πιστευετε θα θυμαται τα χαρακτηριστικα σας; Θεωρω πως εχει φτιαξει τον φακελο σας,εχοντας σημειωσει ο,τι ειναι απαραιτητο,κ απο κει κ επειτα η καινουρια κοπελα θα ενημερωθει.

Έχεις δίκιο, το ίδιο μου είπε κι ο άντρας μου. Εγώ είχα συγκεκριμένους λόγους που της έστειλα φώτο. Χωρίς να θέλω να επεκταθώ πολύ έχουμε κάποια χαρακτηριστικά στην οικογένεια τα οποία είναι συγκεκριμένα. Όχι ότι ξέρουμε ποτε τι κουβαλάνε τα σόγια μας απλά πχ στη δική μου οικογένεια κάποια είναι εμφανή,ειδικα στα κοριτσια κι επειδή όπως έχω ξαναπεί πολλοί στο σόι πετάνε τα δικά τους, του στυλ αχ δε κάνετε παιδάκι, γιατί δε πάτε με δωρεά Κ επειδή ξέρω, δε θέλω να κάθονται πάνω από το μωρό ή τα μωρά μου κ να ψάχνονται.  

Εγώ για παράδειγμα ξέρω ότι η μια θεία μου θα ψάχνεται, οι παλιές νοοτροπίες δυστυχώς... Αφού λέω στον άντρα μου μακάρι, να ναι Ολόιδιο εσύ ώστε αν με ρωτάνε οι κακεντρεχείς να λέω Ολόιδιο του άντρα μου είναι, έτσι καστανόξανθο κλπ κλπ. Πραγματικά .Ξερω πολλές θα το βρείτε υπερβολικό αλλά πραγματικά για Εμενα χέστηκα,  για το παιδι η τα παιδιά νοιάζομαι Κ δυστυχώς είμαστε πολύ πίσω σε πολλά. 

Πρώην συναδέλφος Κ φίλη, χρόνια δεν έκανε παιδάκι κι όταν τελικά τα κατάφερε με δωρεα(εμπιστευτικα μου το είπε λόγω του ότι με ένιωθε) ,της έλεγαν καταξανθη η μικρή, εσύ δεν είσαι ξανθιά (φουλ μελαχρινή) κι έλεγε η κοπέλα μοιάζει από το σόι του άντρα μου κι έκλαιγε μετά. Αφού πολλές φορές που τύχαινε και το έλεγαν μπροστά μου, μου ερχόταν να τους βουτήξω κι ας με απέλυαν πραγματικά. Και η κοπέλα, έμεινε στο καπάκι έγκυος και το μωρό ήταν Ολόιδιο εκείνη, Ολόιδιο όμως και της έλεγαν παράπονο δεν έχεις αυτό σου μοιάζει!! 

Κι έλεγα με τι ασχολούνται πραγματικά. Το να συζητήσει και με το Σφ Κ μου χε πει εσύ ότι νιώθεις θα το πεις, καλώς ή κακώς η συγκεκριμένη διαδικασία αφορά κυρίως τη γυναίκα, μη ντραπεί για τπτ. Κι όταν τα λεγα στην Ευγενία της έλεγα χίλια συγγνώμη που πχ επιμένω να μου μοιάζει αλλά.... 

Και για να γελάσουμε λίγο της λέω μην περιοριστείς στο ύψος, κι 1.75 να ναι δε με χαλάει, αφού αν δεν είχα τα όσα έγραψα παραπάνω θα της έλεγα να μη μου μοιάζει καθόλου!!! Χαχα.

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

@Suzukaki , @Thia1985, εμενα η ευγενια δεν μου ειχε ζητησει φωτο εφ οσον θα πηγαινα απο κοντα,το οποιο το θεωρω λιγο κουλο. Επισης,ναι θα επρεπε να μας ενημερωσει,αν κ ξαναλεω, της εστειλα μνμ το πασχα κ μου απαντησε κανονικα. Μηπως απλαεχει αναλαβει αλλο ποστο;

Δεν το λεω για να σας καθησυχασω, αλλα κ που σας ειδε η ευγενια πιστευετε θα θυμαται τα χαρακτηριστικα σας; Θεωρω πως εχει φτιαξει τον φακελο σας,εχοντας σημειωσει ο,τι ειναι απαραιτητο,κ απο κει κ επειτα η καινουρια κοπελα θα ενημερωθει.

Σιγουρα τα χαρακτηριστικα κτλ ειναι γραμμενα αλλα πρεπει να με δει κ απο κοντα η αλλη πιστευω η εστω να στειλω φωτο.ετσι μ ειπαν οτι εφυγε.δεν μπορω να καταλαβω πως απανταγε γτ κ εγω ετσι εστελνα κ καποια στιγμη δεν  μ απανταγε κ πηρα τηλ κ  λενε ναι εφυγε το μειλ της το εχουμε εμεις τωρα κ δ εχουμε προλαβει να δουμε τα εισερχομενα

12 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Εγώ στην Ευγενία είχα στείλει πόσες φωτογραφίες, δικές μου και της οικογένειας μου κ της είχα πει να προσέξει πάρα πολύ να μοιάζει. Πχ έχουμε όλοι λευκή επιδερμίδα κι εγώ είμαι σα το γάλα, μη βρει καμμια μελαμψη δότρια Κ τρέχουμε Κ δε φτάνουμε και μελαμψη δεν εννοώ προφανώς μαύρη, αλλά με πολύ σκούρα χρώματα γιατί δεν έχουμε κανενα στην οικογένεια έτσι. Και της είχα πει να το προσέξει πολύ, το να μοιάζει όσο γίνεται... Αλλά φαντάζομαι θα ενημερωθούμε σχετικά. 

Παιδια ειναι αγχωτικη διαδικασια το τι θα βρουν δυστηχως αλα μπλεξαμε τι να κανουμε.εγω ειμαι 1.78 και 62 κιλα της τονισα η κοπελα να ειναι οσοσ γινεται ψιλολιγνη αλα κυριως ψιλη!!εμενα ολη μ η οικογ ειναι ψιλη κ ο αντρας μου σκεψου να μ βρει καμια με υψος1.60.αν κ δ νομιζω γτ το εβαλε στα sos

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...