Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Έλμα μου καλή επιτυχία για αρχή. Όσο για το "μέτριες", ξέρεις ότι όλα αυτά είναι σχετικά. Είναι απλώς αυτό που βλέπει ο/η εμβρυολόγος. Και δεν σημαίνει και τίποτα για το πώς θα εξελιχθεί ή δεν θα εξελιχθεί. Δύναμη λοιπόν και σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου θετικά αποτελέσματα.

Η σειρά σου αύριο κορίτσι!

Αχχχχ για να δουμε !!! Αρχισε η αγωνια .... αλλα αισθανομαι οτι ολα θα πανε καλα !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, lennio είπε:

 Εγώ αισθάνομαι έγκυος. Ε θα δούμε σε λίγες ώρες.

Πολλά φιλιά :) 

 

Συγχαρητήρια @lennio! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να χαρείς από εδώ και πέρα!!!! Το εισιτήριο της επιστροφής θα είναι, λοιπόν, δύο σε ένα!!!!! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Lennio μου!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν έχω λόγια, χάρηκα πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!! Παριζιάνικο μπεμπέ on board! Ολα θα πάνε τέλεια!

Ζοελ μου καλή επιτυχία για αύριο, σίγουρα θα ακούσουμε πάλι ευχάριστα!!!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Elma86 said:

Συγχαρητήρια!!Μια τελειόμηνη και εύκολη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!!Δεν ξέρει πόση ελπίδα μου δίνεις γιατί και εγώ είναι να κάνω ε/τ με 2 μέτριες βλαστοκύστες πράγμα το οποίο με στεναχωρούσε αρκετά και με έκανε να σκέφτομαι το επόμενο βήμα αφου πιστευα ότι δεν θα πετύχει!!Αλλά τελικά με τη βοήθεια του Θεού αν είναι να γίνει κάτι, γίνεται

Σ ευχαριστώ πολύ!!! όλα θα πάνε καλά :-D Όλα γίνονται, να σκέφτεσαι αυτό το βήμα, όχι το επόμενο. Αυτό με συμβούλευαν κι εμένα. Τώρα τι γίνεται και συμφωνώ με την Αλίνα, η βαθμολόγηση είναι για τους εμβρυολόγους και καλά κάνουν αλλά αν ρωτήσουμε περισσότερο θα μας πουν πως από ένα σημείο και μετά δεν υπάρχει κρητήριο αλλά η φύση που κάνει τη δουλειά της.

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και όλη τη χαρά του κόσμου να πάρετε!

24 minutes ago, Daphne259 said:

Lennio μου!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν έχω λόγια, χάρηκα πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!! Παριζιάνικο μπεμπέ on board! Ολα θα πάνε τέλεια!

Ζοελ μου καλή επιτυχία για αύριο, σίγουρα θα ακούσουμε πάλι ευχάριστα!!!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!

Δάφνη μου σ ευχαριστώωωωωωω!!!!! όλα θα πάνε σούπερ, μόνο χαρά! Δύναμη κορίτσια και έχουμε πολλές σαμπάνιες ν ανοίξουμε χωρίς αλκοόλ πάντα χαχαχαχα

30 minutes ago, Ele@n said:

Συγχαρητήρια @lennio! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να χαρείς από εδώ και πέρα!!!! Το εισιτήριο της επιστροφής θα είναι, λοιπόν, δύο σε ένα!!!!! 

Σευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!

38 minutes ago, zoel77 said:

Αχχχχ για να δουμε !!! Αρχισε η αγωνια .... αλλα αισθανομαι οτι ολα θα πανε καλα !!!

Σειρά σου κορίτσι μου!!!!

Σας ευχαριστώ όλες, μία μία ξεχωριστά, είναι ευλογία αυτό το τόπικ, όλες σας γεμάτες αγάπη και κατανόηση!

Πολλή χαρά! :grin:

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lennio είπε:

ΘΕΤΙΚΟ, τα καταφέραμε αγάπες μουυυυυυυυυυυ!!!

88 η χοριακή μου <3 <3 <3 κορίτσια μου

 

Μπράβο Λεννιώ!!!!! Συγχαρητήρια. Μπράβο σου! Σου εύχομαι από δω και πέρα να έχεις μια ομαλή και

τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα και συγκινήθηκα πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, angel23 said:

Μπράβο Λεννιώ!!!!! Συγχαρητήρια. Μπράβο σου! Σου εύχομαι από δω και πέρα να έχεις μια ομαλή και

τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα και συγκινήθηκα πραγματικά.

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ angel μου!!!!! Και στα δικά σου γρήγορα, έτοιμη είσαι <3

Link to comment
Share on other sites

Just now, lennio είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ angel μου!!!!! Και στα δικά σου γρήγορα, έτοιμη είσαι <3

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω να μου μεταφέρεις λιγάκι από την αισιοδοξία σου και

την πίστη σου/. Αυτό μου λείπει. Να το πιστέψω. Plein de grosses bises a toi, a ton petit bebe

et a Paris.

Χριστέ μου όλα να συνεχίσουν τέλεια για όλες μας!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, angel23 said:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω να μου μεταφέρεις λιγάκι από την αισιοδοξία σου και

την πίστη σου/. Αυτό μου λείπει. Να το πιστέψω. Plein de grosses bises a toi, a ton petit bebe

et a Paris.

Χριστέ μου όλα να συνεχίσουν τέλεια για όλες μας!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @lennio μπράβο κορίτσι μου... Έτσι πάμε δυνατά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου ... @zoel77 αύριο και η δική σου μέρα.. να μας φτιάξετε το σκ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, lennio said:

Σ ευχαριστώ πολύ!!! όλα θα πάνε καλά :-D Όλα γίνονται, να σκέφτεσαι αυτό το βήμα, όχι το επόμενο. Αυτό με συμβούλευαν κι εμένα. Τώρα τι γίνεται και συμφωνώ με την Αλίνα, η βαθμολόγηση είναι για τους εμβρυολόγους και καλά κάνουν αλλά αν ρωτήσουμε περισσότερο θα μας πουν πως από ένα σημείο και μετά δεν υπάρχει κρητήριο αλλά η φύση που κάνει τη δουλειά της.

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και όλη τη χαρά του κόσμου να πάρετε!

Δάφνη μου σ ευχαριστώωωωωωω!!!!! όλα θα πάνε σούπερ, μόνο χαρά! Δύναμη κορίτσια και έχουμε πολλές σαμπάνιες ν ανοίξουμε χωρίς αλκοόλ πάντα χαχαχαχα

Σευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!

Σειρά σου κορίτσι μου!!!!

Σας ευχαριστώ όλες, μία μία ξεχωριστά, είναι ευλογία αυτό το τόπικ, όλες σας γεμάτες αγάπη και κατανόηση!

Πολλή χαρά! :grin:

ΜΠΡΑΒΟ @lennio !!! Συγχαρητήρια!!!  Πολλή χαρά μας έδωσες!! :)

Εύχομαι κι εγώ όλα να σου πάνε ΤΕΛΕΙΑ!! Μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Πότε φεύγεις τώρα για Γαλλία? Και θα ξανακάνεις μέτρηση για διπλασιασμούς κλπ κλπ τη Δευτέρα? Σε άλλο κέντρο ή εδώ?  Περιμένουμε πάντως κι άλλα καλά νέα, Παριζιάνα φίλη μας!! Οοοοοοολα να πάνε κατ' ευχήν!!  

Όπως και αύριο για την @zoel77 !!  ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ εύχομαι απο καρδιάς και για εσένα!! Στέλνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια και στις δύο σας!! 

ΦΙΛΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!  :wub:

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, angel23 said:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω να μου μεταφέρεις λιγάκι από την αισιοδοξία σου και

την πίστη σου/. Αυτό μου λείπει. Να το πιστέψω. Plein de grosses bises a toi, a ton petit bebe

et a Paris.

Χριστέ μου όλα να συνεχίσουν τέλεια για όλες μας!

 

Ακου, εχεις κάνει ότι έχεις κάνει, έχεις φτάσει ως εδώ και προχωράς, εγώ από κοπέλες σαν κι εσένα αντλώ δύναμη και πίστη!!! <3 <3 <3 αυτή είναι η αλήθεια!

Εσύ με τόση αγάπη μέσα σου, έχεις το αντίδοτο στο φόβο βρε!

1 hour ago, Dggs said:

Μπράβο @lennio μπράβο κορίτσι μου... Έτσι πάμε δυνατά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου ... @zoel77 αύριο και η δική σου μέρα.. να μας φτιάξετε το σκ..

Ευχαριστούμε!!!!!!!

19 minutes ago, NINA78 said:

Λενιώ μου γιούπιιιιιιιιιιιιι.Με το καλό το μπεμπε η τα μπεμπέ.Έτοιμα τα σουβλάκια.Χιχιχιχι.Ξέρεις εσυ!Φιλάκια πολλά πολλά

Νίνα μου <3

16 minutes ago, merenda1980 said:

Συγχαρητήρια lennio μου!!!!!Με το καλό το μπουμπουκακι σου!!!Ολα να είναι τέλεια!!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! :)

9 minutes ago, palmoira said:

Όπως κατάλαβες @lennio οι σαμπάνιες αναβάλλονται...! 

Το εμπεδωσα χαχαχα κ μ αρέσει. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, lennio είπε:

ΘΕΤΙΚΟ, τα καταφέραμε αγάπες μουυυυυυυυυυυ!!!

88 η χοριακή μου <3 <3 <3 κορίτσια μου

 

Καλή μου θερμά συγχαρητήρια! Εύχομαι μια τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη! Και τώρα προσέχουμε για 2! Ή και για 3! Φιλιά

  • Ευχαριστώ 1

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...