Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , angel23 είπε:

Καλησπέρα,

σας ευχαριστώ θερμά για την εμψύχωση και τις ευχές σας !!!!

Lennio νιώθω από βάθους ψυχής την αγωνία σου και σου εύχομαι καλά

αποτελέσματα. Το ίδιο και στην Zoel. Alina, Nina και κοκκινομαλλα να έχετε μια ομαλή κύηση!

(Αν έχω μπερδέψει κάποια συγχωρέστε με).

Πήγα την έκανα και αναμένω τα αποτελέσματα. προς το παρόν δεν έχω νέα ούτε από το εργαστήριο

ούτε από το γιατρό (το εργαστήριο θα στείλει τα αποτελέσματα σε μένα και στο γιατρό).

Όπως έχω πει πολλές φορές κατά τη διάρκεια αυτής της διαδικασίας "και σε βουδιστικό μοναστήρι να είχαμε

κλειστεί τέτοια άσκηση υπομονής δεν θα κάναμε".

Zoel, το αν ο οργανισμός μου τα θεωρήσει ξένο σώμα με απασχόλησε πάρα πολύ και το συζήτησα με το

γιατρό πριν την εμβρυομεταφορά αλλά είναι λογικό κανείς δεν έχει απαντήσεις αφού ο κάθε οργανισμός

είναι μοναδικός.

καλό απόγευμα και μένουμε σε επαφή

Δεν ήθελα να σε τρομάξω, για καλό το είπα είναι η φύση που το κάνει αυτό, όχι φυσικά για να τα διώξει έτσι γίνεται!! Όπως το είπε και Νινα ...

Εύχομαι από καρδιάς να έχεις μια μεγάλη χοριακη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

19 ώρες πρίν, Xara_1 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας.παρακολουτο το τεμα συνέχεια.συγχαρητήρια για τις υψηλές  β χοδριακη.δεν ξέρω αλλά νομίζω ότι θελω πριν ξεκινήσω εξωσωματικη με δορεα να κάνουμε ραντεβού με έναν άλλο γιατρό.ο γιατρός μου ινε καλός αλλά δεν κσερο γιατί κάτι δεν μου αρέσει.Δεν μπορώ να το εξηγήσω.μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον? Η  τον γιατρός σασ? .Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφερθούν ονόματα, κλινικές και τιμές στο θέμα.αν δεν σας πειράζει να πείτε ποιος γιατρός ,και την τιμή.τα ωαρια που εδοσε  δοτρια ηταν μονο για εσασ η  τα μιραζουνε  σε διο γυναικεσ.αν απαγορεβετε τα παρακαλέσω αν καποια απο εσας τελι να μου στιλι μινημα.καλι επιτοίχια κορίτσια :)καλο βράδι.περιμενο ποσ και ποσ τα νέα σασ

Χαρά θέλει υπομονή ο δρόμος που περπατάμε. Θα συμφωνήσω με ότι σου είπε η Κοκκινομάλλα -μονο που εμείς δώσαμε παραπάνω από αυτά που σου γράφει. 

Αυτό που μου άρεσε στο κέντρο που ήμουν είναι ότι δεν μου χρυσωσαν το χάπι. Μου είπαν ξεκάθαρα ότι οι δοτριες το κάνουν για τα λεφτά, οι περισσότερες αν όχι όλες είναι από άλλες χώρες (δεν με ενδιαφέρει καθόλου εμένα αυτό βέβαια) και ούτε μου είπαν αν θα τα πάρω όλα τα ωάρια ή όχι. Δεν ρώτησα κιολας για να είμαι ειλικρινής. Νομίζω όταν μπορούν τα μοιράζουν. Αν θέλεις σου στέλνω με π.μ το κέντρο (δεν το συστήνω όμως, γιατί είναι καθαρά προσωπική υπόθεση αν θα σου αρέσει ή όχι ο γιατρός). 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , zoel77 είπε:

Δεν ήθελα να σε τρομάξω, για καλό το είπα είναι η φύση που το κάνει αυτό, όχι φυσικά για να τα διώξει έτσι γίνεται!! Όπως το είπε και Νινα ...

Εύχομαι από καρδιάς να έχεις μια μεγάλη χοριακη...

Zoel  μην ανησυχείς δεν με τρόμαξες. Σ' ευχαριστώ για τις ευχές

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, angel23 said:

Καλησπέρα,

σας ευχαριστώ θερμά για την εμψύχωση και τις ευχές σας !!!!

Lennio νιώθω από βάθους ψυχής την αγωνία σου και σου εύχομαι καλά

αποτελέσματα. Το ίδιο και στην Zoel. Alina, Nina και κοκκινομαλλα να έχετε μια ομαλή κύηση!

(Αν έχω μπερδέψει κάποια συγχωρέστε με).

Πήγα την έκανα και αναμένω τα αποτελέσματα. προς το παρόν δεν έχω νέα ούτε από το εργαστήριο

ούτε από το γιατρό (το εργαστήριο θα στείλει τα αποτελέσματα σε μένα και στο γιατρό).

Όπως έχω πει πολλές φορές κατά τη διάρκεια αυτής της διαδικασίας "και σε βουδιστικό μοναστήρι να είχαμε

κλειστεί τέτοια άσκηση υπομονής δεν θα κάναμε".

Zoel, το αν ο οργανισμός μου τα θεωρήσει ξένο σώμα με απασχόλησε πάρα πολύ και το συζήτησα με το

γιατρό πριν την εμβρυομεταφορά αλλά είναι λογικό κανείς δεν έχει απαντήσεις αφού ο κάθε οργανισμός

είναι μοναδικός.

καλό απόγευμα και μένουμε σε επαφή

Αυτό για το βουδιστικό μοναστήρι πολύ πλάκα είχε, έχεις δίκιο χαχααχα! Καλά αποτελέσματα :)

Υπομονη και δύναμη μέχρι να μάθεις, ελπίζω ολόψυχα να πάρετε χαρά.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, angel23 said:

Καλησπέρα,

σας ευχαριστώ θερμά για την εμψύχωση και τις ευχές σας !!!!

Lennio νιώθω από βάθους ψυχής την αγωνία σου και σου εύχομαι καλά

αποτελέσματα. Το ίδιο και στην Zoel. Alina, Nina και κοκκινομαλλα να έχετε μια ομαλή κύηση!

(Αν έχω μπερδέψει κάποια συγχωρέστε με).

Πήγα την έκανα και αναμένω τα αποτελέσματα. προς το παρόν δεν έχω νέα ούτε από το εργαστήριο

ούτε από το γιατρό (το εργαστήριο θα στείλει τα αποτελέσματα σε μένα και στο γιατρό).

Όπως έχω πει πολλές φορές κατά τη διάρκεια αυτής της διαδικασίας "και σε βουδιστικό μοναστήρι να είχαμε

κλειστεί τέτοια άσκηση υπομονής δεν θα κάναμε".

Zoel, το αν ο οργανισμός μου τα θεωρήσει ξένο σώμα με απασχόλησε πάρα πολύ και το συζήτησα με το

γιατρό πριν την εμβρυομεταφορά αλλά είναι λογικό κανείς δεν έχει απαντήσεις αφού ο κάθε οργανισμός

είναι μοναδικός.

καλό απόγευμα και μένουμε σε επαφή

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΆΔΑ σε όλη την παρέα κι απο εμένα!!  :)

@angel23  καλή επιτυχία εύχομαι για τα αποτελέσματα της χοριακής σου!! Εννοείται ότι συμφωνώ με όλα τα κορίτσια, είναι πολύ υποκειμενικό το θέμα κάθε φορά, δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα, και δεν σημαίνει ότι σε δύσκολες συνθήκες δεν μπορεί τελικά να πετύχει η εμβρυομεταφορά. Μπορεί να είναι πιο δύσκολο, αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο!! Καλά έκανες, λοιπόν, και πήγες για χοριακή, και θα περιμένουμε νέα σου!!! 

Δυσκολιες είχαμε όλες, ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ είναι όμως ότι δεν το βάζουμε κάτω, ούτε χάνουμε τη δύναμη μας, αντιθετως την μοιραζόμαστε κι εδώ, κι έτσι όλα γίνονται καλύτερα. Η στεναχώρια μισή, και η χαρά... πολλαπλή!!!  ❤️

Και σε εμάς μπορει να ξαναπροκύψουν δυσκολιες, άλλωστε, ....έχουμε αρκετό δρόμο ακομα!! Ομως, σκεφτόμαστε ΘΕΤΙΚΑ!! ;-)

ΟΙ υπολοιπες πώς είστε; @alina80 oλα καλα? 

@lennio και @zoel77 αντε πλησιάζουν οι μέρες, κι εύχομαι καλα αποτελέσματα και για εσάς!!! 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ  σε όλες!!  :wub:

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχάριστο Κοκινομαλια μου. :( Ναι δυστυχώς έχεις δίκιο και για τόν γιατρό και για τα ωάρια.μετα από 6 προσπάθειες στην Ελλάδα και εξω  φοβαμε και δεν επιστεβουμε κανένας.ημε στα  (32) για αυτο όλο λένε ,,πολι εύκολο,,ισε μικρή.Ναι αλλά... μιδεν τό απολελισμα.Δεν έχο αλο δυναμη υτε αλλά λεφτά.τελεφτεα μου ελπίδα ινε να δοκιμασο με  δοτρια ωαρια.,για αυτό τέλειο να δούμε και να σκεφτο καλά για τόν γιατρό.δεν κσερο τι να κάνω... Ευχάριστο πολύ.καλο βράδυ κορίτσια σασ εύχομαι καλά αποτελέσματα. :)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xara_1 είπε:

Ευχάριστο Κοκινομαλια μου. :( Ναι δυστυχώς έχεις δίκιο και για τόν γιατρό και για τα ωάρια.μετα από 6 προσπάθειες στην Ελλάδα και εξω  φοβαμε και δεν επιστεβουμε κανένας.ημε στα  (32) για αυτο όλο λένε ,,πολι εύκολο,,ισε μικρή.Ναι αλλά... μιδεν τό απολελισμα.Δεν έχο αλο δυναμη υτε αλλά λεφτά.τελεφτεα μου ελπίδα ινε να δοκιμασο με  δοτρια ωαρια.,για αυτό τέλειο να δούμε και να σκεφτο καλά για τόν γιατρό.δεν κσερο τι να κάνω... Ευχάριστο πολύ.καλο βράδυ κορίτσια σασ εύχομαι καλά αποτελέσματα. :)

Το θέμα της ηλικίας δεν έχει να κάνει.. και εγώ 31 είμαι και? Θα πάω κατευθείαν σε δανικό γτ ο γιατρός μου δεν βλέπει φως στο τούνελ με τις άλλες επιλογές... Κάνουμε ότι καλύτερο για να μην κουράζουμε τον εαυτό μας και σωματικά και ψυχολογικά.. κάνε μια έρευνα με τους γιατρούς και εμπιστευτούν αυτόν που θα σου κάνει το κλικ. Αλλά θέλει πραγματική εμπιστοσύνη γτ με την καχυποψία δεν θα έχουμε το αποτέλεσμα που θέλουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

τα νέα μου, όπως το διαισθανόμουν άλλωστε δεν ήταν καλά. Ήταν αρνητική.

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς ήταν γιατί κανείς δεν μου την έστειλε (τουλάχιστον

αυτό δείχνει ανθρωπιά). Μίλησα με το γιατρό χθες και θα πάω να τον σήμερα να

συζητήσουμε. Αυτό που θέλω κυρίως να κουβεντιάσω είναι πότε ξαναπροσπαθώ.

Εδώ Κοκκικομάλλα μου θα ήθελα τη συμβουλή σου. Μετά από πόσο καιρό ξαναπροσπαθούμε;

Lennio και Zoel είμαι μαζί σας ολόψυχα και σας εύχομαι από βάθος καρδιάς καλά αποτελέσματα.

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα.

Σας φιλώ

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, angel23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

τα νέα μου, όπως το διαισθανόμουν άλλωστε δεν ήταν καλά. Ήταν αρνητική.

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς ήταν γιατί κανείς δεν μου την έστειλε (τουλάχιστον

αυτό δείχνει ανθρωπιά). Μίλησα με το γιατρό χθες και θα πάω να τον σήμερα να

συζητήσουμε. Αυτό που θέλω κυρίως να κουβεντιάσω είναι πότε ξαναπροσπαθώ.

Εδώ Κοκκικομάλλα μου θα ήθελα τη συμβουλή σου. Μετά από πόσο καιρό ξαναπροσπαθούμε;

Lennio και Zoel είμαι μαζί σας ολόψυχα και σας εύχομαι από βάθος καρδιάς καλά αποτελέσματα.

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα.

Σας φιλώ

 

Καλημέρα σ Όλες...

Κορίτσι μου ξέρω τα λόγια είναι περιττά τώρα, αλλά λυπαμε πολύ για την εκδοχή που ήρθε!

Δυστυχώς όλα είναι στην ζωή και εκεί είναι που πρέπει να μην σταματάμε να αγωνιζόμαστε!!!θα μιλήσεις με τον γιατρό και θα σχεδιάζετε την επόμενη προσπάθεια!Μια μάχη χάθηκε, όχι ο πόλεμος...

Επειδή ίσως κάτι δεν κατάλαβα, η προσπάθεια σου ήταν με δανεικά ωάρια; 

Εύχομαι στα καλύτερα που θα έρθουν...

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, angel23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

τα νέα μου, όπως το διαισθανόμουν άλλωστε δεν ήταν καλά. Ήταν αρνητική.

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς ήταν γιατί κανείς δεν μου την έστειλε (τουλάχιστον

αυτό δείχνει ανθρωπιά). Μίλησα με το γιατρό χθες και θα πάω να τον σήμερα να

συζητήσουμε. Αυτό που θέλω κυρίως να κουβεντιάσω είναι πότε ξαναπροσπαθώ.

Εδώ Κοκκικομάλλα μου θα ήθελα τη συμβουλή σου. Μετά από πόσο καιρό ξαναπροσπαθούμε;

Lennio και Zoel είμαι μαζί σας ολόψυχα και σας εύχομαι από βάθος καρδιάς καλά αποτελέσματα.

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα.

Σας φιλώ

 

Λυπαμαι πολύ για αυτή την αποτυχία. Χαιρομαι που ήδη έχεις στο μυαλό σου την επόμενη φορά! Αυτό δείχνει ότι είσαι αποφασισμένη να πετύχεις. Λόγια παρηγοριάς...σκεφτόμουν και εγώ κάθε φορά που έπαιρνα μια αρνητική χοριακη. Όμως μη το βάζεις κάτω.

Ο χρόνος που μπορείς να προσπαθήσεις ξανά εξαρτάται από το τι προσπάθεια ήταν αυτή τώρα. Εάν είσαι με δανεικά ή με κάποιο πρωτόκολλο ήπιας διέγερσης μπορείς να ξεκινήσεις σχετικά νωρίτερα σε σχέση με ένα μακρύ πρωτόκολλο. Εγώ την τελευταία προσπάθεια που έγινε με δανεικά την έκανα 2 1/2 μήνες μετά από διέγερση με ήπιο πρωτόκολλο γιατι έκανα μια υστεροσκοπηση και ο γιατρός επέμεινε να περάσουν 2 μήνες. Σε όλες τις προηγούμενες προσπαθειες με δικά μου και με μακρά πρωτόκολλα ή βραχέα με υψηλές δόσεις, περιμέναμε περίπου 4-6 μήνες για να έχει ηρεμήσει το σώμα από τις ορμόνες.

Εύχομαι η επόμενη φορά να σου φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, angel23 said:

Καλημέρα κορίτσια,

τα νέα μου, όπως το διαισθανόμουν άλλωστε δεν ήταν καλά. Ήταν αρνητική.

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς ήταν γιατί κανείς δεν μου την έστειλε (τουλάχιστον

αυτό δείχνει ανθρωπιά). Μίλησα με το γιατρό χθες και θα πάω να τον σήμερα να

συζητήσουμε. Αυτό που θέλω κυρίως να κουβεντιάσω είναι πότε ξαναπροσπαθώ.

Εδώ Κοκκικομάλλα μου θα ήθελα τη συμβουλή σου. Μετά από πόσο καιρό ξαναπροσπαθούμε;

Lennio και Zoel είμαι μαζί σας ολόψυχα και σας εύχομαι από βάθος καρδιάς καλά αποτελέσματα.

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα.

Σας φιλώ

 

Λυπάμαι! Λυπάμαι πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, angel23 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση σας.

Ναι, με δανεικά είμαι και γι' αυτό είχα ελπίσει πραγματικά

και γι' αυτό φοβούμαι περισσότερο τώρα.

Σας ευχαριστώ πολύ

Ότι δεν μας συντρίβει μας κάνει πιο δυνατούς....καταλαβαίνω το άγχος σου και τις φοβίες σου....

εγώ μετά την παλίνδρομη κύηση (η 1η μου με δανεικά)  , είχα αγχωθεί πολύ , ήταν και η ανάσα του χρόνου που ένιωθα στο σβέρκο μου....δεν ήθελα να κάτσω... ο γιατρός μου και ο εξωσωματικός μου , συμφώνησαν στο παρακάτω.....με το που ήρθε η περίοδος , την 8η μέρα μετά , έκανα υστεροσκόπιση και σκράτζινγκ. Και αμέσως μετά την περίοδο πλακώθηκα στα cyclacur και μπήκε η δότρια σε διαδικασία....σε αντίθεση με την palmoira , ο γιατρός μου επέμενε ότι δεν έπρεπε να κάτσω πάνω από έναν κύκλο, λειτουργεί καλύτερα το σκράτζινγκ μου είπαν....κάτι σαν οργωμένο χωράφι μου το είχε παρουσιάσει ο Βρετανός καθηγητής που μιλάω....το καλύτερο timming για την εμφύτευση μου είπε....

το μόνο που φόβιζε τους γιατρούς μου , μην γίνει μπάχαλο ο κύκλος και έχω καθυστερήσεις...δεν το ήθελαν...ευτυχώς δεν είχα

θα τα καταφέρεις Αngel.....είμαι σίγουρη

 

Αλίνα μου αλήθεια δώσατε παραπάνω από 4500;;;;;

 

σας φιλώ κορίτσια

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Ότι δεν μας συντρίβει μας κάνει πιο δυνατούς....καταλαβαίνω το άγχος σου και τις φοβίες σου....

εγώ μετά την παλίνδρομη κύηση (η 1η μου με δανεικά)  , είχα αγχωθεί πολύ , ήταν και η ανάσα του χρόνου που ένιωθα στο σβέρκο μου....δεν ήθελα να κάτσω... ο γιατρός μου και ο εξωσωματικός μου , συμφώνησαν στο παρακάτω.....με το που ήρθε η περίοδος , την 8η μέρα μετά , έκανα υστεροσκόπιση και σκράτζινγκ. Και αμέσως μετά την περίοδο πλακώθηκα στα cyclacur και μπήκε η δότρια σε διαδικασία....σε αντίθεση με την palmoira , ο γιατρός μου επέμενε ότι δεν έπρεπε να κάτσω πάνω από έναν κύκλο, λειτουργεί καλύτερα το σκράτζινγκ μου είπαν....κάτι σαν οργωμένο χωράφι μου το είχε παρουσιάσει ο Βρετανός καθηγητής που μιλάω....το καλύτερο timming για την εμφύτευση μου είπε....

το μόνο που φόβιζε τους γιατρούς μου , μην γίνει μπάχαλο ο κύκλος και έχω καθυστερήσεις...δεν το ήθελαν...ευτυχώς δεν είχα

θα τα καταφέρεις Αngel.....είμαι σίγουρη

 

Αλίνα μου αλήθεια δώσατε παραπάνω από 4500;;;;;

 

σας φιλώ κορίτσια

 

 

Έχεις δίκιο κοκκινομάλλα, εμένα η υστεροσκοπηση έγινε για να εξαλειφθούν κάποιες συμφυσεις μετά την καισαρικη και ίσως γι αυτό ήθελε να περιμένουμε. Γενικά είχα μια ταλαιπωρημένη μήτρα λόγω καισαρικης και ουλή ακόμη από την προηγούμενη περιδεση στον πλακούντα. Σκρατσινγκ δεν έκανα. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

τα νέα μου, όπως το διαισθανόμουν άλλωστε δεν ήταν καλά. Ήταν αρνητική.

Δεν ξέρω πόσο ακριβώς ήταν γιατί κανείς δεν μου την έστειλε (τουλάχιστον

αυτό δείχνει ανθρωπιά). Μίλησα με το γιατρό χθες και θα πάω να τον σήμερα να

συζητήσουμε. Αυτό που θέλω κυρίως να κουβεντιάσω είναι πότε ξαναπροσπαθώ.

Εδώ Κοκκικομάλλα μου θα ήθελα τη συμβουλή σου. Μετά από πόσο καιρό ξαναπροσπαθούμε;

Lennio και Zoel είμαι μαζί σας ολόψυχα και σας εύχομαι από βάθος καρδιάς καλά αποτελέσματα.

Να έχετε όλες μια πολύ καλή μέρα.

Σας φιλώ

 

Λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα. Όμως χαίρομαι γιατί κοιτάς μπροστά στο στόχο. Και με τέτοια στάση νομοτελειακά θα πετύχεις. 

πρίν από 9 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Ότι δεν μας συντρίβει μας κάνει πιο δυνατούς....καταλαβαίνω το άγχος σου και τις φοβίες σου....

εγώ μετά την παλίνδρομη κύηση (η 1η μου με δανεικά)  , είχα αγχωθεί πολύ , ήταν και η ανάσα του χρόνου που ένιωθα στο σβέρκο μου....δεν ήθελα να κάτσω... ο γιατρός μου και ο εξωσωματικός μου , συμφώνησαν στο παρακάτω.....με το που ήρθε η περίοδος , την 8η μέρα μετά , έκανα υστεροσκόπιση και σκράτζινγκ. Και αμέσως μετά την περίοδο πλακώθηκα στα cyclacur και μπήκε η δότρια σε διαδικασία....σε αντίθεση με την palmoira , ο γιατρός μου επέμενε ότι δεν έπρεπε να κάτσω πάνω από έναν κύκλο, λειτουργεί καλύτερα το σκράτζινγκ μου είπαν....κάτι σαν οργωμένο χωράφι μου το είχε παρουσιάσει ο Βρετανός καθηγητής που μιλάω....το καλύτερο timming για την εμφύτευση μου είπε....

το μόνο που φόβιζε τους γιατρούς μου , μην γίνει μπάχαλο ο κύκλος και έχω καθυστερήσεις...δεν το ήθελαν...ευτυχώς δεν είχα

θα τα καταφέρεις Αngel.....είμαι σίγουρη

 

Αλίνα μου αλήθεια δώσατε παραπάνω από 4500;;;;;

 

σας φιλώ κορίτσια

 

 

Αχ ναι! 5.500 δώσαμε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...