Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Elle12 είπε:

      Τα ουλτροτζεσταν δεν εχουν καμια σχεση. Δεν εχουν καμια αποδεδειγμενη δραση, τα δινουν εντελως προληπτικα και επειδη εχει παρατηρηθει μια καποια ελαχιστη δραση στις συσπασεις, στο εξωτερικο δε το δινουν καν (ουτε ο γιατρος μου). Οποτε δεν εκανες κατι λαθος μη το σκεφτεσαι αυτο. Δεν ειναι αποβολη ειναι βιοχημικη. Συναντηθηκαν ωαριο με σπερματοζωαριο αρχισαν να διχοτομουνται αλλα δεν εγιναν εμβρυο. Οποτε δεν ειναι παλλινδρομη ειναι βιοχημικη.. 

      Δεν δίνουν τα ουτροτζεσταν για τις συσπάσεις κυρίως τα δίνουν σαν υποστήριξη προγεστερόνης για να βοηθήσει την μήτρα να υποστηρίξει το αρχομενο έμβρυο . επίσης και η βιοχημική αποβολή λέγεται .

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Troia said:

Μακριά!!! Κάποια κοπέλα είχε γράψει ότι η Λευκού από άποψη εξετάσεων είναι το ίδιο με την Τσεκούρα, αλλά απ' όσο γνωρίζω, δε δέχεται νέους ασθενείς...Ίσως αν έκανες μία προσπάθεια όμως...

Ναι θα δοκιμασω την τυχη μου! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Troia είπε:

Το γράφω και εδώ, το έγραψα και στο άλλο topic: Λόγω Covid, το Υπουργείο Υγείας κατάργησε όλα τα κλεισμένα ραντεβού στο Έλενα και θα ξανανοίξουν πάλι αύριο στις 12. Θα γίνονται όμως μόνο2 την εβδομάδα, οπότε θέλει υπομονή...Το γράφω για όποια ενδιαφέρεται. Το τηλεφωνικό ραντεβού και η άυλη είναι μία εναλλακτική, αλλά αυτές οι εξειδικευμένες εξετάσεις, καλό είναι να γίνονται σε εξειδικευμένα εργαστήρια επίσης...Και εκεί σου παίρνουν αίμα επί τόπου για τις εξετάσεις που κάνουν αυτοί. Για όσες δεν κάνουν, σου δίνουν παραπεμπτικό και σε παραπέμπουν αλλού...

Η Τσεκούρα είναι γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο. Δεν έχει αμοιβή. Είναι δωρεάν τα πάντα και το ραντεβού και οι εξετάσεις.

Επειδή δεν ξέρω, η Τσεκούρα ειναι στο Ελενα; Φανταζομαι κλεινεις ραντεβου τηλεφωνικα και με αυτην την κατασταση τωρα θα αργουν αρκετα ε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 said:

Καλησπέρα κορίτσια, πήρα και εγώ 4 βλαστοκύστες!!! Σήμερα έμαθα τα νέα... Το ιδανικό για εμένα ήταν να πάρω τουλάχιστον 6... Και εγώ ελπίζω να κρύβεται μέσα σ' αυτά το μπεμπεκάκι μου:wub::wub::wub:

Συγχαρητήρια..... Όλα καλά θα πάνε....θα έρθουν διδυμακια

:;:)))×××

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SONIA79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πήρα και εγώ 4 βλαστοκύστες!!! Σήμερα έμαθα τα νέα... Το ιδανικό για εμένα ήταν να πάρω τουλάχιστον 6... Και εγώ ελπίζω να κρύβεται μέσα σ' αυτά το μπεμπεκάκι μου:wub::wub::wub:

Μπράβο με το καλό. Πότε θα κάνετε εμβρυομεταφορά; Ξέρεις πόσα ωάρια έδωσε η δότρια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Μπράβο με το καλό. Πότε θα κάνετε εμβρυομεταφορά; Ξέρεις πόσα ωάρια έδωσε η δότρια;

Ευχαριστώ πολύ♥️Θα κάνω στον επόμενο κύκλο εμβρυομεταφορά!!! Θα σου στείλω μήνυμα inbox μόλις φτάσω σπίτι! 

  • Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ♥️Θα κάνω στον επόμενο κύκλο εμβρυομεταφορά!!! Θα σου στείλω μήνυμα inbox μόλις φτάσω σπίτι! 

Άντεεεε μπραβοοοο έρχονται μωρααα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου &  ανταποδίδω τις ευχές ♥️♥️♥️

Πολύ καλή επιτυχία να έχεις..κ φυσικά αυτά να είναι τα παιδάκια σου!!!στο εύχομαι ολόψυχα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chitaneta είπε:

Επειδή δεν ξέρω, η Τσεκούρα ειναι στο Ελενα; Φανταζομαι κλεινεις ραντεβου τηλεφωνικα και με αυτην την κατασταση τωρα θα αργουν αρκετα ε;

Ναι. προσπάθησε αύριο μέσω 1535. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα:

Μary:3η φορά, 1 δοτρια            Ραφαελιτσα:1η φορά.              Υδροχόος :3 φορές, 1δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Τουτουνι:2η φορα, 2 δότριες      Papy :1η φορά                          Nasia 11:2 φορές, 1 δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Thia:2η φορα, 1δοτρια,                Inglaterra:1η φορά                     pocm:3φορες, 2 δότριες (προσπ. σε εξέλιξη) 

Fleabag:4η φορά, 3 δότριες       Αurorahope:1η φορά          natassaki 2006:2φορες,1 δοτρ(προσπ.σε εξελιξη) 

Κοκκιν/λα:2η φορα, 2 δότριες       Tsini: 1ηφορα.                Αndri M :1  η φορα(προσπ. σε εξέλιξη) 

Clue: 2η φορα, 1 δοτρια                   Αlina 80:1η φορά          thalassa: 4 φορές, 2 δότριες (προσπ σε εξέλιξη) 

Angel 23:4η φορά, 3 δότριες           Renula:1η φορά          

                                                             Αstrogea:1 η φορα

                                                             Ρapaki:1η φορά 

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλησπερα:

Μary:3η φορά, 1 δοτρια            Ραφαελιτσα:1η φορά.              Υδροχόος :3 φορές, 1δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Τουτουνι:2η φορα, 2 δότριες      Papy :1η φορά                          Nasia 11:2 φορές, 1 δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Thia:2η φορα, 1δοτρια,                Inglaterra:1η φορά                     pocm:3φορες, 2 δότριες (προσπ. σε εξέλιξη) 

Fleabag:4η φορά, 3 δότριες       Αurorahope:1η φορά          natassaki 2006:2φορες,1 δοτρ(προσπ.σε εξελιξη) 

Κοκκιν/λα:2η φορα, 2 δότριες       Tsini: 1ηφορα.                Αndri M :1  η φορα(προσπ. σε εξέλιξη) 

Clue: 2η φορα, 1 δοτρια                   Αlina 80:1η φορά          thalassa: 4 φορές, 2 δότριες (προσπ σε εξέλιξη) 

Angel 23:4η φορά, 3 δότριες           Renula:1η φορά          

                                                             Αstrogea:1 η φορα

                                                             Ρapaki:1η φορά 

Τέλειο το πινακακι σου..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πήρα και εγώ 4 βλαστοκύστες!!! Σήμερα έμαθα τα νέα... Ήλπιζα & ήθελα  να πάρω τουλάχιστον 6... Και εγώ ελπίζω να κρύβεται μέσα σ' αυτά το μπεμπεκάκι μου:wub::wub::wub:

συγχαρητηρια σου ευχομαι ολοψυχα αυτα να ειναι τα μπεμπακια σου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...