Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Troia said:

Ναι βρε, εντάξει, θα τα δρομολογήσω μέχρι να κάνω την επόμενη...Μια κοπέλα εδώ μέσα είχε πει ότι από πλευράς εξετάσεων, εκείνη κι η Λευκού κάνουν περίπου τον ίδιο έλεγχο. Η Λευκού είναι η περίπτωση που είπες, αν την ξέρει ο γιατρός σου, της λέει να σε δεχτεί...Η Τσεκούρα πάλι έχει το θέμα που συζητάμε με τα ραντεβού, καθότι γιατρός του δημοσίου...

Ε ναι χαλαρά! Κανε ό,τι θεωρείς εσύ σωστό πριν ξαναδοκιμάσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M είπε:

Κατάλαβα, σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι, τώρα που το λες, κάτι μου ανέφερε ο γιατρός για τη σχέση ανάμεσα στα λευκά cyclacur και την ωορρηξία.

Ότι η λήψη των λευκών καταστέλλει την ωορρηξία, αν κατάλαβα καλά. 

Και γιατί είναι ανεβασμένη άραγε...

Κοιτα σε πολύ νέες κοπέλες, αν πάρουν 1-2 σικλακιουρ μπορεί να μην κατασταλει η ωορρηξία. Αλλά τώρα σε εμάς..;!!! Δεν ξερω ποσο χρόνων εισαι, αλλά καταλαβαίνεις πως το λέω... Τι να πω.. Ίσως να ήτανε τυχαίο, ίσως κάποια ορμονική διαταραχή πολύ μικρή βέβαια.. Μπορεί να δοκιμάσει και άλλη καταστολή...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Ποπο την τυφλα μου δεν ξερω απο αυτα κ μου θελω κ εξοσωματικες...

Δε χρειάζεται να τα ξέρεις μην ανησυχείς-θα σε καθοδηγεί ο γιατρός. Κι εγώ μετα απο τόσα χρονια ιδέα δεν εχω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/12/2020 at 11:52 ΜΜ, Blondie 2020 είπε:

Διαβαζα αρθρα που λενε μεσο ορο 3 προσπαθειες και σπανια 4 με 5. Ποσοστο επιτυχιας την πρωτη φορα 55 με 60%. Με την ιδια δοτρια.

Απο εδω στο φορουμ θυμαμαι το Τουτουνι με την πρωτη, νομιζω κ η Ραφαελα με την πρωτη, η thia με τη δευτερη κ η Μαιρη μας με την 3η νομιζω; ας εμπλουτισουμε τη λιστα αν θυμαστε αλλες κοπελες!

Α και η aurorahope κ η Papy με την πρωτη!

Κορίτσια μου καλημέρα, σας διαβάζω συχνά!!! Πετάγομαι για να σας πω, ότι με την πρώτη τα κατάφερα με αυτό το γιατρό που είμαι τώρα!!! Η πρώτη πρώτη απόπειρα με δανικά με τον άλλο το γιατρό(???) Κατέληξε σε εξωμήτριο!! 

  • Μου αρέσει 7

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια μου καλημέρα, σας διαβάζω συχνά!!! Πετάγομαι για να σας πω, ότι με την πρώτη τα κατάφερα με αυτό το γιατρό που είμαι τώρα!!! Η πρώτη πρώτη απόπειρα με δανικά με τον άλλο το γιατρό(???) Κατέληξε σε εξωμήτριο!! 

Καλημερα! Ελπιζω να εισαι κ εσυ κ η κοιλιτσα σου καλα! Να εχετε τις πιο χαρουμενες γιορτες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλημερα! Ελπιζω να εισαι κ εσυ κ η κοιλιτσα σου καλα! Να εχετε τις πιο χαρουμενες γιορτες!

Ευχαριστούμε πολύ ξανθούλα μου!!! Είμαστε μια χαρά!!! Φτάσαμε αισίως στον 7ο κι εμείς!!! Χαρούμενες γιορτές και σε σας!!!!

  • Μου αρέσει 8

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

σας ευχαριστώ όλες σας! @anoulious πολύ καλή δουλειά με το πινακάκι! Εύχομαι καλή επιτυχία στα κορίτσια που είναι σε εξέλιξη, καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη στα κορίτσια που είναι εγκυούλες, να χαιρόμαστε τα μωρά μας οι της 1ης στήλης και γρήγορα να μπουν στο πινακάκι τα κορίτσια που περιμένουν! Ενδεχομένως κορίτσια της "σειράς μου" (georgia, Palmoira, Lenio, Mishka, Nina, Loralora  και άλλες (κορίτσια σας θυμάμαι με αγάπη και σας φιλώ εσάς και τα βλασταράκια σας!) να εμπλουτίσουν τη στατιστική).

@alina80 πόσο χάρηκα με τη 2η εγκυμοσύνη σου! με το καλό καλή μας φίλη! Γερό μωρό και έτσι για την εμπειρία να μεγαλώνει κάποιος παιδιά και των 2 φύλλων ας επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις και ας είναι κοριτσάκι (αν και εμείς με τα κορίτσια θέλουμε γαμπρούς). Κοίτα για να γλυτώσει το δέντρο, έχει μπει σε μια γωνία και γύρω έπιπλα (το τραπεζάκι του σαλονιού, το πάρκο, το έπιπλο της τηλεόραση και προς το παρόν φαίνεται να λειτουργεί παρότι η μία ειδικά προσπαθεί να το φτάσει.

@kallaki τις 2 πρώτες αποτυχίες εκείνος ο γιατρός είπε  ότι πιθανόν να οφείλονται σε ένα χειρουργείο αφαίρεσης πολλών ινομυωμάτων που είχα κάνει και οι ας πούμε ουλές να επηρέαζαν την αιμάτωση της μήτρας και την τοπική ενδοκρινολογία. Για τη βιοχημική χωρίς δισταγμό ο γιατρός το απέδωσε στα έμβρυα.

καλή συνέχεια και πιστεύω ακράδαντα ότι όλα θα πάνε καλά για την κάθε μία!

@Τουτουνι με το καλό εύχομαι! Σιγά σιγά πλησιάζει η στιγμή που θα έχεις αγκαλιά τα μωρά σου! Επειδή δεν μπορώ να παρακολουθήσω συστηματικά, τι περιμένεις; αγοράκια; κοριτσάκια; ένα και ένα;

 

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Κοιτα σε πολύ νέες κοπέλες, αν πάρουν 1-2 σικλακιουρ μπορεί να μην κατασταλει η ωορρηξία. Αλλά τώρα σε εμάς..;!!! Δεν ξερω ποσο χρόνων εισαι, αλλά καταλαβαίνεις πως το λέω... Τι να πω.. Ίσως να ήτανε τυχαίο, ίσως κάποια ορμονική διαταραχή πολύ μικρή βέβαια.. Μπορεί να δοκιμάσει και άλλη καταστολή...

Χαχαχα, τα έχω και εγώ τα χρονάκια μου, βαίνω προς τα 42 :) Όχι δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι δεν έχει κατασταλεί η ωορρηξία...Χαχαχαχα! Εδώ τα κυνηγούσα με το τουφέκι! 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Χαχαχα, τα έχω και εγώ τα χρονάκια μου, βαίνω προς τα 42 :) Όχι δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι δεν έχει κατασταλεί η ωορρηξία...Χαχαχαχα! Εδώ τα κυνηγούσα με το τουφέκι! 

Καλημέρα. Είμαστε σε ένα φόρουμ και φοβάμαι μήπως καμμία φορά με κάτι που γράψω σταναχωρησω κάποια κοπέλα! Καλή συνέχεια σε όλες μας.! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

σας ευχαριστώ όλες σας! @anoulious πολύ καλή δουλειά με το πινακάκι! Εύχομαι καλή επιτυχία στα κορίτσια που είναι σε εξέλιξη, καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη στα κορίτσια που είναι εγκυούλες, να χαιρόμαστε τα μωρά μας οι της 1ης στήλης και γρήγορα να μπουν στο πινακάκι τα κορίτσια που περιμένουν! Ενδεχομένως κορίτσια της "σειράς μου" (georgia, Palmoira, Lenio, Mishka, Nina, Loralora  και άλλες (κορίτσια σας θυμάμαι με αγάπη και σας φιλώ εσάς και τα βλασταράκια σας!) να εμπλουτίσουν τη στατιστική).

@alina80 πόσο χάρηκα με τη 2η εγκυμοσύνη σου! με το καλό καλή μας φίλη! Γερό μωρό και έτσι για την εμπειρία να μεγαλώνει κάποιος παιδιά και των 2 φύλλων ας επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις και ας είναι κοριτσάκι (αν και εμείς με τα κορίτσια θέλουμε γαμπρούς). Κοίτα για να γλυτώσει το δέντρο, έχει μπει σε μια γωνία και γύρω έπιπλα (το τραπεζάκι του σαλονιού, το πάρκο, το έπιπλο της τηλεόραση και προς το παρόν φαίνεται να λειτουργεί παρότι η μία ειδικά προσπαθεί να το φτάσει.

@kallaki τις 2 πρώτες αποτυχίες εκείνος ο γιατρός είπε  ότι πιθανόν να οφείλονται σε ένα χειρουργείο αφαίρεσης πολλών ινομυωμάτων που είχα κάνει και οι ας πούμε ουλές να επηρέαζαν την αιμάτωση της μήτρας και την τοπική ενδοκρινολογία. Για τη βιοχημική χωρίς δισταγμό ο γιατρός το απέδωσε στα έμβρυα.

καλή συνέχεια και πιστεύω ακράδαντα ότι όλα θα πάνε καλά για την κάθε μία!

@Τουτουνι με το καλό εύχομαι! Σιγά σιγά πλησιάζει η στιγμή που θα έχεις αγκαλιά τα μωρά σου! Επειδή δεν μπορώ να παρακολουθήσω συστηματικά, τι περιμένεις; αγοράκια; κοριτσάκια; ένα και ένα;

 

Ένα κι ένα!!! Όντως λίγο έμεινε ακόμα!!!!

  • Μου αρέσει 8

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ένα κι ένα!!! Όντως λίγο έμεινε ακόμα!!!!

Γλυκό μου τουτουνακι!!!!περιμένω πως κ πως να πάρεις στην αγκαλιά τα μωράκια σου!!!!Σε φιλώ γλυκά!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Και η πλάκα είναι ότι επειδή δεν πάω στον υπολογιστή να τα αντιγράψω, τα ξαναγραφω από την αρχή. Τα σημειώνω και τα ξαναγραφω. Με ρωτάει ο άντρας μου χθες:τι γράφεις με τόση προσοχή; Κρατάω πρακτικά του λέω!! Εύχομαι αυτές που προσπαθούν πρώτη φορά να μπουν κατευθείαν στην μεσαία στήλη και οι κοπελες από την τρίτη στήλη να πάνε στην πρώτη!!Δεν είναι τυχαίο που στη μεσαια στήλη έβαλα πρώτη τη Ραφαελιτσα. Τη θεωρώ γουρλού.!! Ας με συγχωρέσουν τα υπόλοιπα κορίτσια της στήλης! 

ψυχη  μ εσυ.ποσο ομορφα λογια ειπες για μενα...ο κοκοβιος μ σ στέλνει  πολλα φιλιά  κ σε ολες σας....

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2020 at 3:00 ΠΜ, inglaterra είπε:

Γειά σου Μαίρη! Καλά ειναι τα μωράκια, μεγαλώνουν και φέρνουν ενα μικρο χαμό στο σπίτι μας. Χρόνισαν στις 10/11, μπουσουλάνε σφαίρα και δεν τους φτάνεις να μην ριξουν κατω την τηλεόραση κ.α. 
Η μπουμπού σας τί κάνει; Πώς τα πάτε; Ειναι ήσυχο μωράκι;

Φιλιά πολλά από εμάς!

Πρωταθλητες θα μας βγουν δηλ τα ζουζουνια, χαχα!Δωσε φιλακια:wub:

Εμεις ολα καλα. Η μπουμπου ολο γελαει, ειναι ζωηρουλα και κοιμαται το βραδυ

15 ώρες πρίν, SONIA79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, πήρα και εγώ 4 βλαστοκύστες!!! Σήμερα έμαθα τα νέα... Ήλπιζα & ήθελα  να πάρω τουλάχιστον 6... Και εγώ ελπίζω να κρύβεται μέσα σ' αυτά το μπεμπεκάκι μου:wub::wub::wub:

Μια χαρα ειναι κ τα τεσσερα μπεμπακια. Ευχομαι να ειναι εκει τα παιδακια σου

14 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα:

Μary:3η φορά, 1 δοτρια            Ραφαελιτσα:1η φορά.              Υδροχόος :3 φορές, 1δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Τουτουνι:2η φορα, 2 δότριες      Papy :1η φορά                          Nasia 11:2 φορές, 1 δοτρια (προσπ. σε εξέλιξη)

Thia:2η φορα, 1δοτρια,                Inglaterra:1η φορά                     pocm:3φορες, 2 δότριες (προσπ. σε εξέλιξη) 

Fleabag:4η φορά, 3 δότριες       Αurorahope:1η φορά          natassaki 2006:2φορες,1 δοτρ(προσπ.σε εξελιξη) 

Κοκκιν/λα:2η φορα, 2 δότριες       Tsini: 1ηφορα.                Αndri M :1  η φορα(προσπ. σε εξέλιξη) 

Clue: 2η φορα, 1 δοτρια                   Αlina 80:1η φορά          thalassa: 4 φορές, 2 δότριες (προσπ σε εξέλιξη) 

Angel 23:4η φορά, 3 δότριες           Renula:1η φορά          

                                                             Αstrogea:1 η φορα

                                                             Ρapaki:1η φορά 

Ενταξει, εισαι απιστευτη!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...