Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Και εμενα ο γυναικολόγος που είχε κάνει την αυχενική του μωρού μου είπε ο τρόπος αποβολής μου δείχνει μικρόβιο. Έχω ήδη δείγμα για να γίνει εξέταση και περιμένω. Προφανώς ο ισχυρισμός του εξωσωματικού ότι πέτυχα εγκυμοσύνη από τύχη δεν ισχύει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, anoulious said:

Αρα εχουμε

Μary:3η φορά, 1 δοτρια,            Ραφαελιτσα :1η φορά

Τουτουνι:2η φορα, 2 δότρια;     Papy :1η φορα

Τhia:2η φορα, 1 δοτρια              Ιnglaterra:1η φορά 

                                                        Αυrorahope:1η φορα

                                                        Τsini: 1η φορά; 

                                                        Αlina80:1η φορά. 

Σε όσες έβαλα, ερωτηματικο είναι γιατί δεν είμαι σίγουρη. Αν υπάρχουν και άλλα κορίτσια ας μας πούνε.. 

Εγώ πέτυχα με τη 2η με την ίδια δότρια. Στην πρώτη πήρα αρνητικό. Έκανα υστεροσκόπηση, βρήκαμε ότι έχω ενδομητρίτιδα, πήρα 3 αντιβιώσεις και στον επόμενο κύκλο έμεινα έγκυος. Ίσως να είχα πετύχει από την πρώτη αν δεν είχα θέμα. Τώρα η μικρή είναι 14ων μηνών!

  • Μου αρέσει 10

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Και εμενα ο γυναικολόγος που είχε κάνει την αυχενική του μωρού μου είπε ο τρόπος αποβολής μου δείχνει μικρόβιο. Έχω ήδη δείγμα για να γίνει εξέταση και περιμένω. Προφανώς ο ισχυρισμός του εξωσωματικού ότι πέτυχα εγκυμοσύνη από τύχη δεν ισχύει.

Ούτε εγώ το πιστεύω και σου το γράφω και δημόσια. Νομίζω θα τη βρεις την άκρη μάλλον με το λοιμωξιολόγο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Και εμενα ο γυναικολόγος που είχε κάνει την αυχενική του μωρού μου είπε ο τρόπος αποβολής μου δείχνει μικρόβιο. Έχω ήδη δείγμα για να γίνει εξέταση και περιμένω. Προφανώς ο ισχυρισμός του εξωσωματικού ότι πέτυχα εγκυμοσύνη από τύχη δεν ισχύει.

Φυσικα και δεν ισχυει. Οι γυναικολογοι της αυχενικης που ξερουν απο εμβρυομητρικη, γνωριζουν καλυτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

Φυσικα και δεν ισχυει. Οι γυναικολογοι της αυχενικης που ξερουν απο εμβρυομητρικη, γνωριζουν καλυτερα

Αυτός που είπε να προσπαθήσουμε μόνοι μας με το σύζυγο και να τους ξεχάσουμε όλους μέχρι τις αρχές του καλοκαιριού!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Αυτός που είπε να προσπαθήσουμε μόνοι μας με το σύζυγο και να τους ξεχάσουμε όλους μέχρι τις αρχές του καλοκαιριού!!

Ναι , αν η φλεγμονη εχει υποχωρησει, το καλυτερο θα ηταν αυτο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Ναι , αν η φλεγμονη εχει υποχωρησει, το καλυτερο θα ηταν αυτο

Εδώ όμως είναι το πρόβλημα τον Μάιο η ιστολογική που είχε γίνει είχε δείξει είχε δείξει ότι η ενδομητριτιδα είχε υποχώρηση. Ο Νικας στον οποίο δόθηκε και σε αυτό δείγμα επέμενε ότι δεν είχε αποθεραπευτεί τελείως. Τώρα μετά την αποβολή δόθηκε δείγμα και σε παθολοανασολογο και στο νικα. Δεν ξέρω εάν μπορώ να εμπιστεύομαι τα αποτελέσματα του νικα..

Just now, Νανα82 είπε:

Εδώ όμως είναι το πρόβλημα τον Μάιο η ιστολογική που είχε γίνει είχε δείξει ότι η ενδομητριτιδα είχε υποχώρηση. Ο Νικας στον οποίο δόθηκε και σε αυτό δείγμα επέμενε ότι δεν είχε αποθεραπευτεί τελείως. Τώρα μετά την αποβολή δόθηκε δείγμα και σε παθολοανασολογο και στο νικα. Δεν ξέρω εάν μπορώ να εμπιστεύομαι τα αποτελέσματα του νικα..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

εγω με την πρώτη  κοριτσια...εκανε 3 δοκιμαστικόυς για το ενδομητριο με σικλακουρ κ ντερμιστιλ κ τσουπ εχω εναν κοκοβιο που μπουσαλει ποια κ ανεβαίνει παντού 

εγω με την πρωτη κορίτσια 

Τελια άντε και στα δικά μας!!!! 

Να σου ζησεις ο κοκοβιος σου. Σκεφτικες για δεύτερο κοκοβιο???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Εγώ τρεις φορές με δότρια πάντως απέτυχα τώρα θα δοκιμάσω με άλλη

Εγω λέω να βάζουμε μόνο αυτές που πέτυχαν για να παίρνουμε θάρρος. Εσένα θα σε βάλουμε τώρα που θα πετυχεις. Εκτος αν θέλετε στη λίστα να τις γράφουμε όλες. 

Just now, Blondie 2020 είπε:

To Τουτουνι νομιζω ηταν η πρωτη φορα με δωρεα που πετυχε. Το εξωμητριο ηταν πριν με δικα της. Επισης κ μια κοπελα fleabag νομιζω λεγεται που πετυχε με την πρωτη;

Καλα φαινονται τα αποτελεσματα παντως ε;

Την προσθεσα. Ας μας απαντήσει το Τουτουνι καλέ. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Νανα82 είπε:

Εδώ όμως είναι το πρόβλημα τον Μάιο η ιστολογική που είχε γίνει είχε δείξει είχε δείξει ότι η ενδομητριτιδα είχε υποχώρηση. Ο Νικας στον οποίο δόθηκε και σε αυτό δείγμα επέμενε ότι δεν είχε αποθεραπευτεί τελείως. Τώρα μετά την αποβολή δόθηκε δείγμα και σε παθολοανασολογο και στο νικα. Δεν ξέρω εάν μπορώ να εμπιστεύομαι τα αποτελέσματα του νικα..

 

Σου έστειλα και νέο π.μ. με κάτι σοβαρό που υποψιάζομαι, αλλά επειδή συγχωνεύτηκε με το προηγούμενο, δεν θα σου έρθει ειδοποίηση, οπότε μπες να το δεις...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Εδώ όμως είναι το πρόβλημα τον Μάιο η ιστολογική που είχε γίνει είχε δείξει είχε δείξει ότι η ενδομητριτιδα είχε υποχώρηση. Ο Νικας στον οποίο δόθηκε και σε αυτό δείγμα επέμενε ότι δεν είχε αποθεραπευτεί τελείως. Τώρα μετά την αποβολή δόθηκε δείγμα και σε παθολοανασολογο και στο νικα. Δεν ξέρω εάν μπορώ να εμπιστεύομαι τα αποτελέσματα του νικα..

 

Aρα πρεπει να περιμενεις το δειγμα για την αιτια της αποβολης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλησπέρα
Να σας ενημερώσω κ εγώ.. 1η φορά με δότρια, πηραμε 5, τώρα είμαι στον 7ο μήνα.
Από καρδιάς.. όλες θα πετύχετε τον στόχο σας !!!!

Αντε με το καλο το μωρακι!!!Κοριτσακι η αγορακι?

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Εγώ τρεις φορές με δότρια πάντως απέτυχα τώρα θα δοκιμάσω με άλλη

Αυτη θα ειναι η τυχερη σου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...