Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, pocm said:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Συγχαρητηρια!! Καλους διπλασιασμους!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

καλησπερα ειμαι πολυ χαρουμενη την παρασκευη θα βαλω την βλαστοκυστουλα μου ελπιζω να ειναι τυχερη!!!

Καλή επιτυχία Άννα!!!

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Συγχαρητήρια ♥️ ♥️♥️

  • Ευχαριστώ 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Μπράβο κοπέλα μου.... επιτέλους ένα ευχάριστο νέο!!!! Μπορείς να μου στείλεις σε μήνυμα πού στα χορήγησαν; Θα με βοηθούσες πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου...πω επιτέλους ένα ευχαριστο νεο!!!!,χίλια μπράβο!!!!

Τι ακριβώς είναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλέ τυχαία νομίζεις την έβαλα εγώ πρώτη στη λίστα!! 

Ειναι γενικότερα εξετάσεις που αργά ή γρήγορα όλες που έχουν μια αποτυχια ή και περισσότερες τις κάνουμε. Τα Ana, το αντιφωσφολιπιδικο  συνδρομο(aps) κλπ είναι οντως ανοσολογικες  εξετάσεις που γινονται στα πλαίσια ανοσολογικου ελέγχου σε θέματα γονιμότητας. Οι τελευταίες είναι αντίστοιχες αιματολογικες. Μια χαρά. 

Καλή επιτυχία ΑΝΝΟΎΛΑ!! Να ρωτήσω τα ενδοκολπικα προβιοτικα θα τα παίρνεις και κοντά στην εμβρυομεταφορα ή μετά; 

ευχαριστω ανουλα μου και εσυ γρηγορα!!! τε εχω ξεκινηση εδω και 20 μερες και θα τα σταματησω την πεμπτη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm said:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμούς!! ❤

Just now, anna73 said:

ευχαριστω ανουλα μου και εσυ γρηγορα!!! τε εχω ξεκινηση εδω και 20 μερες και θα τα σταματησω την πεμπτη!!

Καλή σου επιτυχία!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

καλους διπλασιασμους να εχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Πρωταθλητες θα μας βγουν δηλ τα ζουζουνια, χαχα!Δωσε φιλακια:wub:

Εμεις ολα καλα. Η μπουμπου ολο γελαει, ειναι ζωηρουλα και κοιμαται το βραδυ

Μια χαρα ειναι κ τα τεσσερα μπεμπακια. Ευχομαι να ειναι εκει τα παιδακια σου

Ενταξει, εισαι απιστευτη!!!!!!

Μπράβο για τον πίνακα!

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που κάνουν προσπάθεια τώρα πολλή τύχη και κουράγιο και στα κορίτσια που έχουν επιτύχει μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Πέρυσι αρχές Δεκεμβρίου είχα τη δεύτερη αρνητική χρονιά μέσα στη χρονιά και ήμουνα σε μαύρα χάλια. Αλλάζει ο τροχός για όλες κάποια στιγμή, σημαντικό είναι να μη χάνεται το κουράγιο!

Φιλιά σε όλες.

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα-διαβασα μολις ενα ποστ του Μοσιαλου στο fb σχετικά με τον εμβολιασμό κατα του κορονοιού σε εγκύους (προφανώς δεν προτείνεται). Αν θέλετε αναζητείστε την ανάρτηση  στο φεησμπουκ ειναι η πιο πρόσφατη και προσοχή μεγάλη. 
επίσης κι όσες προγραμματίζουμε να προσπαθήσουμε το επομενο τριμηνο επίσης φανταζομαι θα πρεπει να το αποφύγουμε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Έχει κάνει κάποια κοπέλα intralipids που θέλω να ρωτήσω κάτι;

Έχω κάνει εγώ και στις δύο μεταφορές. Και μάλιστα δύο -ενα πριν την εμβρυομεταφορα και ένα με τη θετική χοριακη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Έχω κάνει εγώ και στις δύο μεταφορές. Και μάλιστα δύο -ενα πριν την εμβρυομεταφορα και ένα με τη θετική χοριακη. 

Αλίνα μπορείς να μου στείλεις και εσύ να μου πείς πού τις έκανες και πώς σου χορηγήθηκαν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Έχω κάνει εγώ και στις δύο μεταφορές. Και μάλιστα δύο -ενα πριν την εμβρυομεταφορα και ένα με τη θετική χοριακη. 

Σου το κάνει ο εξωσωματικος σου η κάποιος άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, pocm είπε:

Εγω έκανα σε αυτη την εμβρυομεταφορα  και σήμερα πήρα 3ψηφια χοριακή (με 3 μπροστά.) Ελπίζω να είναι το τυχερό μου ή τα τυχερά μου. 

Τέλεια!!!Καλους διπλασιασμούς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...