Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουάου! Α ρε Αρη γίγαντα 7700!!! Εμείς πηγαμε χθες κ ο δικός μου ειναι 7.500 αλλά ψηλός 74εκ! 

Εμείς ξεκινάμε φρούτα κ μέχρι τον επόμενο μήνα πρέπει να τρώμε κ κρέας! Ανυπομονώ να θηλάζω λιγότερο!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κορίτσια σος ξυπνησε το μωρο με τσιμπλα στο εβα ματι το οποιο εθναι συνεχεια δακρυσμενο απτο πρωι κ κολλησαν οι βλεφαριδες μεταξυ τουςκ δν μπορουσε να το ανοιξει τι να κανω?το καθαρισα με φυσιολογικο ορο κ αποστειεωμενη γαζα παλι βγαζει ομως!

Λογικά θέλει κολλυριο. Πήρες το γιατρό?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Kpp83 είπε:

Ουάου! Α ρε Αρη γίγαντα 7700!!! Εμείς πηγαμε χθες κ ο δικός μου ειναι 7.500 αλλά ψηλός 74εκ! 

Εμείς ξεκινάμε φρούτα κ μέχρι τον επόμενο μήνα πρέπει να τρώμε κ κρέας! Ανυπομονώ να θηλάζω λιγότερο!!!!

Κι εμείς μου ειπε τον επομενο θα βάλουμε τροφές. Κι εγώ ανυπομονώ!!!!!!!!!!! 

Την Πέμπτη πάω διατροφολόγο! Ήρθε η ώρα δεν πάει άλλο.. Από όταν γέννησα Έχει κολλήσει η ζυγαριά τρέμω μη μου μείνουν τα κιλά. Ευχηθείτε μου καλή τύχη!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κι εμείς μου ειπε τον επομενο θα βάλουμε τροφές. Κι εγώ ανυπομονώ!!!!!!!!!!! 

Την Πέμπτη πάω διατροφολόγο! Ήρθε η ώρα δεν πάει άλλο.. Από όταν γέννησα Έχει κολλήσει η ζυγαριά τρέμω μη μου μείνουν τα κιλά. Ευχηθείτε μου καλή τύχη!!!!!!

Μπραβο κοριτσαρα μου εγω σε εναμιση μηνα εχασα σχεδον 6 μενουν αλλα 7 τπτ δν ειναι σημερα εγω αδιαθετησα λενε τωρα θα μου φευγουν ακομα πιο ευκολα!εγω παντως ενα σακουλι πατατακια το έφαγα σημερα την ειχα ξεχασει αυτη τη λυσσα!απο αυριο παλι τα κεφαλια μεσα!

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Λογικά θέλει κολλυριο. Πήρες το γιατρό?

Ευτυχως ειχα ραντεβου σημερα το δε μ λεει το γδαρε!βαζουμε κολλυριο οπως το πες το τομπρεξ!κ φυσικα δακρυα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , happysmile είπε:

Μπραβο κοριτσαρα μου εγω σε εναμιση μηνα εχασα σχεδον 6 μενουν αλλα 7 τπτ δν ειναι σημερα εγω αδιαθετησα λενε τωρα θα μου φευγουν ακομα πιο ευκολα!εγω παντως ενα σακουλι πατατακια το έφαγα σημερα την ειχα ξεχασει αυτη τη λυσσα!απο αυριο παλι τα κεφαλια μεσα!

Ευτυχως ειχα ραντεβου σημερα το δε μ λεει το γδαρε!βαζουμε κολλυριο οπως το πες το τομπρεξ!κ φυσικα δακρυα!

Θα τα καταφέρουμε Καλά έκανες και τα έφαγες τα πατατάκια!!! Καλή συνέχεια!! Κι εγώ εκεί γύρω στα 12 κιλά έχω 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Αχ θέλετε αντι για γουρουνιά να γράφουμε εδώ να βοηθήσει η μία την άλλη;  Μου έχουν μείνει 6 κιλά βοήθησε πολύ ο μήνας αποχής απο γαλακτοκομικά.

Θέλω θέλω!!! Θα κάνω τις μετρήσεις και θα πάθω εγκεφαλικό!! 99% λίπος θα έχω 

Είμαι σαν χλαπατσα χαχαχα

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Κι εμείς μου ειπε τον επομενο θα βάλουμε τροφές. Κι εγώ ανυπομονώ!!!!!!!!!!! 

Την Πέμπτη πάω διατροφολόγο! Ήρθε η ώρα δεν πάει άλλο.. Από όταν γέννησα Έχει κολλήσει η ζυγαριά τρέμω μη μου μείνουν τα κιλά. Ευχηθείτε μου καλή τύχη!!!!!!

Κι εγώ πήγα σε διατροφολόγο τελειώνω τώρα την πρώτη εβδομάδα. Παρασκευή πάω για μέτρηση. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Κι εγώ πήγα σε διατροφολόγο τελειώνω τώρα την πρώτη εβδομάδα. Παρασκευή πάω για μέτρηση. 

Καλά αποτελεσματα!!

Ρε κορίτσια το άγχος μου είναι το μαγείρεμα δεν το χω... 

Επίσης πεινάτε;;;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Μόλις γυρίσαμε από παιδίατρο.

7700gr, 67cm όλα καλά! :x

Μας είπε να καθόμαστε σιγά σιγά.. 

 

13 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Ουάου! Α ρε Αρη γίγαντα 7700!!! Εμείς πηγαμε χθες κ ο δικός μου ειναι 7.500 αλλά ψηλός 74εκ! 

Εμείς ξεκινάμε φρούτα κ μέχρι τον επόμενο μήνα πρέπει να τρώμε κ κρέας! Ανυπομονώ να θηλάζω λιγότερο!!!!

Βρε κορίτσια τι μεγάλα μωρά έχετε, μπράβο σας!!!!!!! Εμείς τώρα την Παρασκευή θα πάμε παιδίατρο αλλά χθες που τον ζυγισα μόνη μου ήταν 5800! Κ από ύψος δεν το συζητώ, δεν θα σας φτάνουμε στο ελάχιστο! Γεννήθηκε βέβαια 46 εκατοστά!:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kpp83 είπε:

Αχ θέλετε αντι για γουρουνιά να γράφουμε εδώ να βοηθήσει η μία την άλλη;  Μου έχουν μείνει 6 κιλά βοήθησε πολύ ο μήνας αποχής απο γαλακτοκομικά.

Αγαπη εχω διατροφη ειδικη για αποχη γαλακτοκομικων γτ κ γω κανω αποχη!

Just now, vaso_mpempis είπε:

Θέλω θέλω!!! Θα κάνω τις μετρήσεις και θα πάθω εγκεφαλικό!! 99% λίπος θα έχω 

Είμαι σαν χλαπατσα χαχαχα

Δεν θες να σου πω το ποσοστο μου!ειχα παθει σοκ!

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλά αποτελεσματα!!

Ρε κορίτσια το άγχος μου είναι το μαγείρεμα δεν το χω... 

Επίσης πεινάτε;;;

Εγω πιο πολυ πεινουσα πριν κ η ζυγαρια ηταν κολλημενη!το μαγειρεμα ειναι φρικη!ευτυχως εγω της ειπα βαλε ευκοκα να γινονται γρηγορα γτ ο αντρας μ τρωει αλλο φαγητο κ πρεπει να κανω δυο!λενε οταν αδιαθετεις φευγουν πιο ευκολα χτες αδιαθετησα ευχομαι πρωτη φορα ευχομαι να ισχυει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλά αποτελεσματα!!

Ρε κορίτσια το άγχος μου είναι το μαγείρεμα δεν το χω... 

Επίσης πεινάτε;;;

Όσο εισαι δίαιτα τις πρώτες δύο εβδομάδες πείνας μετά συνηθίζεις. Να του πεις να σου βάζει απλά πράγματα για να μαγειρεύεις. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, mama16 είπε:

 

Βρε κορίτσια τι μεγάλα μωρά έχετε, μπράβο σας!!!!!!! Εμείς τώρα την Παρασκευή θα πάμε παιδίατρο αλλά χθες που τον ζυγισα μόνη μου ήταν 5800! Κ από ύψος δεν το συζητώ, δεν θα σας φτάνουμε στο ελάχιστο! Γεννήθηκε βέβαια 46 εκατοστά!:P

Είμαστε σταθερά στην καμπύλη μας εμείς από οταν γεννήθηκε σε ολα. Ύψος,βάρος κεφάλι όλα οριακα κατω απο την πορτοκαλί καμπύλη. Είναι μεγάλο μωρό αλλα δεν είναι χοντρούλης ευτυχώς. Στην αρχή ειχα τρομάξει έπαιρνε πολύ.. αυτόν τον μήνα πήρε μισό κιλο

Ντάξει παίζει και ρόλο ποια βδομάδα, πόσο γεννήθηκε, κληρονομικοτητα και πολλα αλλα

το καθε μωρό είναι διαφορετικό 

4 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Αγαπη εχω διατροφη ειδικη για αποχη γαλακτοκομικων γτ κ γω κανω αποχη!

Δεν θες να σου πω το ποσοστο μου!ειχα παθει σοκ!

Εγω πιο πολυ πεινουσα πριν κ η ζυγαρια ηταν κολλημενη!το μαγειρεμα ειναι φρικη!ευτυχως εγω της ειπα βαλε ευκοκα να γινονται γρηγορα γτ ο αντρας μ τρωει αλλο φαγητο κ πρεπει να κανω δυο!λενε οταν αδιαθετεις φευγουν πιο ευκολα χτες αδιαθετησα ευχομαι πρωτη φορα ευχομαι να ισχυει!

Θα σας πω το ποσοστό μου να γελάσουμε χαχαχαχαχα

Δεν Έχω αδιαθετησει ακόμα.

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Όσο εισαι δίαιτα τις πρώτες δύο εβδομάδες πείνας μετά συνηθίζεις. Να του πεις να σου βάζει απλά πράγματα για να μαγειρεύεις. 

Ναι αυτό είχα σκοπό να της πω. Μου είπαν είναι Μέχρι να συνηθίσεις στις μικρές μερίδες στην αρχή  η πεινα.

Αυτή θελει να ζυγίζεις για να μάθεις ποσότητες. Θα παραγπαραγγείλω εννοείται απόψε. Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον τρόμο που πέρασα σήμερα για να ηρεμήσω από τις τύψεις. 

Πήγα να του ανοίξω ένα καινουργιο παιχνίδι και κοπηκα με το μαχαίρι που το άνοιγα. Πήρα τον άντρα μου να γυρίσει καθ πήγα να τον βγάλω από το πάρκο να τον έχω δίπλα μου μέχρι να έρθει γιατί το αίμα έτρεχε πολύ κ ένιωσα ατονια. Μόλις τον σήκωσα έχασα τις αισθήσεις μου με το μπέμπη αγκαλιά και ξύπνησα δεν ξέρω μετά από πόση ώρα στο πάτωμα πάνω στο παιδί που σπαράζε πλακωμένο.

Ευτυχώς είναι καλά αλλά δεν ήξερα πόσο χτύπησε αν έχει χτυπήσει το κεφάλι του και πόσο τον πλακωσα.  Δεν εχω τρομάξει πιο πολύ στη ζωή μου. 

Πήγαμε παίδων και μας άφησαν πριν από λίγο και τώρα περιμένω στα εφημερεύοντα να μου ράψουν το χέρι.

Δεν μπορώ να χωνέψω τη βλακεία μου. Είμαι πολύ θυμωμένη με τον ευατό μου.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...