Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, ~Κική~ είπε:

Σκεφτόμουν κ εγώ για απογευματινό φαγητό αλλά νομίζω δεν μας το προτείνει η γιατρός ακόμη για την πέψη. Επειδή τώρα είναι ακόμη ανώριμα να το πω τα όργανα κ επιβαρύνει η πέψη τα νεφρά όπως το αλάτι κ η ζάχαρη έτσι και το φαγητό το παραπάνω. Νομίζω δεν είμαι σίγουρη αλλά τώρα θα πάρω την γιατρό που την θέλω κ θα ρωτήσω κ αυτό για να μην λέω άσχετα. Γάλα μου είπε να το κάνω πρωί βράδυ αλλά και να θέλει παραπάνω ας πιει και ετσι ανάλογα τα κέφια μπορεί να πιει 4 φορές, δλδ αν νυσταζει το μεσημέρι μπορεί να μην φάει φαγητό κ να πιει γάλα. 3 σίγουρα πίνουμε αλλά δεν θηλάζω. Πίνει 210ml δεν μας αφήνει παραπάνω, δεν ξέρω μεγαλώνοντας αν το αυξήσει.

Κάποιοι γιατροί έχω ακούσει να δινουν οδηγία κ το απόγευμα φαγητό, συνήθως σε μητέρες που δεν θέλουν να δίνουν καθόλου έτοιμες κρέμες η επιδόρπια γιαουρτιού. Δεν το έχω ακούσει ότι δεν κάνει να τρώνε πολύ φαγητό γιατί δεν έχει ωριμάσει ακόμα το πεπτικό τους, πάντως εμένα δεν κινδυνεύει γιατί δεν τρώει τεράστια ποσότητα στερεάς!:P Τώρα άρχισε δειλά δειλά να φτάνει τα 150μλ. Μέχρι τώρα έφτανε τα 120

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 38 λεπτά , mama16 είπε:

Κάποιοι γιατροί έχω ακούσει να δινουν οδηγία κ το απόγευμα φαγητό, συνήθως σε μητέρες που δεν θέλουν να δίνουν καθόλου έτοιμες κρέμες η επιδόρπια γιαουρτιού. Δεν το έχω ακούσει ότι δεν κάνει να τρώνε πολύ φαγητό γιατί δεν έχει ωριμάσει ακόμα το πεπτικό τους, πάντως εμένα δεν κινδυνεύει γιατί δεν τρώει τεράστια ποσότητα στερεάς!:P Τώρα άρχισε δειλά δειλά να φτάνει τα 150μλ. Μέχρι τώρα έφτανε τα 120

Ναι μωρέ το σκέφτηκα αυτό που λες για τις μανούλες που δεν δίνουν κρέμα και άκυρο ούτε ρώτησα. 

Θα φάει το μπεμπακι σιγά σιγά έχουν κ αυτά το δικό τους πρόγραμμα. Κορίτσια εγώ δεν εχω μετρήσει ποτέ ml  με το μάτι τα βάζω πειράζει; Μου είχε δείξει απλώς πόση ποσότητα κρέατος κ τα υπόλοιπα τα υπολογίζω. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mama16 said:

Κάποιοι γιατροί έχω ακούσει να δινουν οδηγία κ το απόγευμα φαγητό, συνήθως σε μητέρες που δεν θέλουν να δίνουν καθόλου έτοιμες κρέμες η επιδόρπια γιαουρτιού. Δεν το έχω ακούσει ότι δεν κάνει να τρώνε πολύ φαγητό γιατί δεν έχει ωριμάσει ακόμα το πεπτικό τους, πάντως εμένα δεν κινδυνεύει γιατί δεν τρώει τεράστια ποσότητα στερεάς!:P Τώρα άρχισε δειλά δειλά να φτάνει τα 150μλ. Μέχρι τώρα έφτανε τα 120

Παίζει ρόλο κ ο όγκος νομίζω. Ο δικός μου τρώει 250ml  αλλά είναι 78εκ.  Φοβάμαι ωστόσο πολύ ότι παρατρώει κ ποτέ δεν του έχω δώσει αν δεν ανοίγει το στόμα.

Η μερίδα πάντως είναι πλήρης εάν έχει φάει 25 κουταλάκια του γλυκού.

@vaso_mpempis καλορίζικο!!

Ξεκίνησε καμμία ετοιμασία για βαφτίσια?

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ~Κική~ είπε:

Μπράβο δωσε της βρώμη  να γίνει θηριακι χαχα.. Πιστεύω θα της αρέσει η άσπρη. Για πρώτη δοκιμή βάλε μισή  γτ είναι αρκετά γλυκιά κ δοκίμασε κ εσύ κ βλέπεις γτ εσύ ξέρεις καλύτερα τι γεύσεις προτιμά. Να είσαι καλά! 

Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου, οι συμβουλές σου είναι πολύτιμες! Τις εκτιμώ ιδιαιτέρως. 

ΥΓ έφαγε φρούτα με βρώμη, μια χαρά. 

  • Μου αρέσει 3

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Πηγαμε παιδιατρο χθες....κοριτσια το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας μας ειπε ειναι προαιρετικό αλλα αυτη ειναι υπερ...εσεις θα το κανετε ετσι??κ εμεις μαλλον ναι...σημερα επισης λεω να βαλω βρωμη στη φρουτοκρεμα....πως το κανετε εσεις βράζετε τη βρωμη με νερο ε? Κ μετα ολα μαζι?εγω οταν τη ρωτησα για το φαγητο μ ειπε 250 μλ...κ οταν τη ρώτησα τι ν κάνω μερικες φορες π σπ τις 2 μπουκιες σφραγίζει στομα μ είπε ε με λιγο παιχνιδι κ λιγο ν τον ξεγέλας ν φαει...οχι πολλη πιεση αλλα να το παλευω γνκ ν τρωει επειδη απ οτι καταλαβα εμεις θηλάζουμε κ ισως απο γαλα δεν πινει πχ 200 μλ οσο θα πρεπει...σιγα μη πινει 200 μλ γαλα τελευταία το μειωσε πιο πιλυ πιπιλα το εχει κανει για να παρηγοριεται για τα δοντια...εμεις βγαζουμε κ τα 2 πανω εχουν γινει τούμπανο λεειβμε 4 δοντακια θα τρωει πιο ευκολα ...κατι άσχετο μονο ο δικος μ γιος κανει παλαμακια με τα πατουσακια τ??απλα απο περιέργεια.....εχει εδω κανα 2 μερες επισης που μας αμτιμιλαει με φωνες ανταποδίδει κραυγες εχουμε τρελαθεί χαχα

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ~Κική~ είπε:

Ναι μωρέ το σκέφτηκα αυτό που λες για τις μανούλες που δεν δίνουν κρέμα και άκυρο ούτε ρώτησα. 

Θα φάει το μπεμπακι σιγά σιγά έχουν κ αυτά το δικό τους πρόγραμμα. Κορίτσια εγώ δεν εχω μετρήσει ποτέ ml  με το μάτι τα βάζω πειράζει; Μου είχε δείξει απλώς πόση ποσότητα κρέατος κ τα υπόλοιπα τα υπολογίζω. 

Δεν πειράζει μια χαρά κάνεις έτσι, απ' τη στιγμή που τρώει το παιδάκι σου κ παίρνει κανονικά βάρος δεν χρειάζεται περαιτέρω άγχος. Εγώ το κάνω ήδη από την μεγάλη που δεν έτρωγε κ δεν τρώει καθόλου γιατί με ρωτούσε κάθε φορά η παιδίατρος πόσο τρώει... Κ μου έχει μείνει άγχος από τότε!

12 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Παίζει ρόλο κ ο όγκος νομίζω. Ο δικός μου τρώει 250ml  αλλά είναι 78εκ.  Φοβάμαι ωστόσο πολύ ότι παρατρώει κ ποτέ δεν του έχω δώσει αν δεν ανοίγει το στόμα.

Η μερίδα πάντως είναι πλήρης εάν έχει φάει 25 κουταλάκια του γλυκού.

@vaso_mpempis καλορίζικο!!

Ξεκίνησε καμμία ετοιμασία για βαφτίσια?

Καλά εννοείται ότι όλα παίζουν ρόλο. Εμένα 7 μηνών που πήγαμε παιδίατρο ήταν 68 εκατοστά.. 

Εγώ δεν ξεκίνησα ακόμα αλλά πρέπει σιγά σιγά, εσύ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

 Πηγαμε παιδιατρο χθες....κοριτσια το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας μας ειπε ειναι προαιρετικό αλλα αυτη ειναι υπερ...εσεις θα το κανετε ετσι??κ εμεις μαλλον ναι...σημερα επισης λεω να βαλω βρωμη στη φρουτοκρεμα....πως το κανετε εσεις βράζετε τη βρωμη με νερο ε? Κ μετα ολα μαζι?εγω οταν τη ρωτησα για το φαγητο μ ειπε 250 μλ...κ οταν τη ρώτησα τι ν κάνω μερικες φορες π σπ τις 2 μπουκιες σφραγίζει στομα μ είπε ε με λιγο παιχνιδι κ λιγο ν τον ξεγέλας ν φαει...οχι πολλη πιεση αλλα να το παλευω γνκ ν τρωει επειδη απ οτι καταλαβα εμεις θηλάζουμε κ ισως απο γαλα δεν πινει πχ 200 μλ οσο θα πρεπει...σιγα μη πινει 200 μλ γαλα τελευταία το μειωσε πιο πιλυ πιπιλα το εχει κανει για να παρηγοριεται για τα δοντια...εμεις βγαζουμε κ τα 2 πανω εχουν γινει τούμπανο λεειβμε 4 δοντακια θα τρωει πιο ευκολα ...κατι άσχετο μονο ο δικος μ γιος κανει παλαμακια με τα πατουσακια τ??απλα απο περιέργεια.....εχει εδω κανα 2 μερες επισης που μας αμτιμιλαει με φωνες ανταποδίδει κραυγες εχουμε τρελαθεί χαχα

Κ εμείς θα το κάνουμε το εμβόλιο όταν θα πάει 9 μηνών! Κάνει παλαμάκια μωρέ με τα ποδαράκια.. αχ το γλυκουλι!!! Εμένα δεν θυμάμαι να κάνει, κάνει κλασικά μόνο με τα χεράκια!!! :P εμείς δεν βγάλαμε κανένα ακόμα.

Όσες έχετε μωράκια 7-8 μηνών τα δίνετε κ ψωμάκι η μπισκοτάκι να μασουλανε? Κ γενικά πότε ξεκινήσατε?

Κ άσχετο κορίτσια αλλά τα μωράκια σας αν τα βάλετε να σταθούν με τα ποδαράκια στέκονται με όλη την πατούσα? Γιατί εμένα την γυρνάει προς τα μέσα κ πατάει με την άκρη του ποδιού? Όπως δλδ θα κάνει παλαμάκια ο μπέμπης της @Ria@90 με τα ποδαράκια.. Είναι φυσιολογικό?

Κ άσχετο κορίτσια αλλά τα μωράκια σας αν τα βάλετε να σταθούν με τα ποδαράκια στέκονται με όλη την πατούσα? Γιατί εμένα την γυρνάει προς τα μέσα κ πατάει με την άκρη του ποδιού? Όπως δλδ θα κάνει παλαμάκια ο μπέμπης της @Ria@90 με τα ποδαράκια.. Είναι φυσιολογικό?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

 Πηγαμε παιδιατρο χθες....κοριτσια το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας μας ειπε ειναι προαιρετικό αλλα αυτη ειναι υπερ...εσεις θα το κανετε ετσι??κ εμεις μαλλον ναι...σημερα επισης λεω να βαλω βρωμη στη φρουτοκρεμα....πως το κανετε εσεις βράζετε τη βρωμη με νερο ε? Κ μετα ολα μαζι?εγω οταν τη ρωτησα για το φαγητο μ ειπε 250 μλ...κ οταν τη ρώτησα τι ν κάνω μερικες φορες π σπ τις 2 μπουκιες σφραγίζει στομα μ είπε ε με λιγο παιχνιδι κ λιγο ν τον ξεγέλας ν φαει...οχι πολλη πιεση αλλα να το παλευω γνκ ν τρωει επειδη απ οτι καταλαβα εμεις θηλάζουμε κ ισως απο γαλα δεν πινει πχ 200 μλ οσο θα πρεπει...σιγα μη πινει 200 μλ γαλα τελευταία το μειωσε πιο πιλυ πιπιλα το εχει κανει για να παρηγοριεται για τα δοντια...εμεις βγαζουμε κ τα 2 πανω εχουν γινει τούμπανο λεειβμε 4 δοντακια θα τρωει πιο ευκολα ...κατι άσχετο μονο ο δικος μ γιος κανει παλαμακια με τα πατουσακια τ??απλα απο περιέργεια.....εχει εδω κανα 2 μερες επισης που μας αμτιμιλαει με φωνες ανταποδίδει κραυγες εχουμε τρελαθεί χαχα

κάναμε χτες την πρώτη δόση !!! Δεν πάθαμε τίποτα ευτυχώς Ούτε πυρετό Ούτε τπτ! Δυστυχώς βέβαια κοστίζει 104€ και δεν το γράφουν.

Κι εμείς μιλάμε αλλά παλαμάκια με τα πόδια δεν κάνουμε.

Αχ μωρέ κάθε ζουζουνι κάνει τα δικά του 

 βγάζουμε τα δύο κάτω δοντάκια έχουν πεταχτει και γκρινιάζουμε!!!!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω να αλλάξω το κάθισμα του αυτοκινήτου γιατί χρήσιμοποιω αυτό που είχε το 3σε1 Από την αρχή το αυγό και δεν χωράει Καλά πια. Τι προτείνετε;

Θέλω ένα και Καλό μην αλλάζω παλι


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 6/1/2020 at 6:38 ΜΜ, ~Κική~ είπε:

 

 

Και γω συνέχεια τόσα περάσαμε δεν ξεχνάω. Έλα ρε μπράβο δύο δόντια! Εμένα σήμερα είναι πολύ ανήσυχος και μασάει συνέχεια το χέρι του τώρα του έβαλα τζελ αλλά ακόμα αργεί πιστεύω. θα τα κάνω κ εγώ τα μπισκότα ωραία ιδέα αλλά θα τα αλεσω χαχα.. Δλδ με τα δόντια τώρα σου μασάει ή ακόμη τα κάνεις πουρέ; 

Ακόμα αλεθω... Σήμερα της έδωσα να φάει ψωμάκι κ κομματάκια μπανάνα.. Γενικά ομως δεν τα λιώνω πολύ.. Ναι έχει δύο δόντια κ ετοιμάζονται τα δύο πάνω μην σου  πω κ ακόμα ένα από τα κάτω.. Επίσης η δικιά μου σηκώθηκε όρθια μπουσουλαει κ με έχει τρελάνει δεν στέκεται πουθενά 

On 6/1/2020 at 9:29 ΜΜ, BettySt είπε:

Α ωραία! Θα πάρω βρώμη και εγώ να δοκιμάσω αν θα φάει. Η κρεμα είναι αυτή που πουλάνε στο σούπερ έτσι;

Αυγό ακόμα δεν τρώει, μάλλον τώρα που θα μπει στο 9το. Κάτι τέτοιο σαν να μου είπε η παιδίατρος τη προηγούμενη φορά για αυγό και ψάρι. 

Αστρακι της βάζω καμία φορά στο φαγητο και λίγο ρύζι στα γιουβερλακια μέσα. 

Χρόνια πολλά Δήμητρουλα ! Εμένα είναι σχεδόν 9 μηνων και δεν τρώει σχεδόν τίποτα, μόνο να θηλαζει θέλει. Εγώ προσπαθώ να της δίνω και ότι φάει. Εμείς ακόμα δεν έχουμε δόντια ,αλλά συνέχεια ξυνει τα ουλα. 

Μπορείς να μου πεις τη συνταγή για τα μπισκότα;

Λοιπόν η συνταγή είναι βάζεις ένα μήλο λίγη μπανάνα η ότι άλλο φρούτο θες.. Λίγη κανέλα μια κουταλιτσα λάδι κ βρώμη όσο πάρει μέχρι να ξεκολλάει το μίγμα κ να πλάθεται.. Π

Σίγουρα ένα φλιτζάνι.. Το κάνεις μπαλάκια κ το ψήνεις στους 180 για 15 λεπτά μέχρι να πάρει χρωμα

On 6/1/2020 at 9:29 ΜΜ, BettySt είπε:

Α ωραία! Θα πάρω βρώμη και εγώ να δοκιμάσω αν θα φάει. Η κρεμα είναι αυτή που πουλάνε στο σούπερ έτσι;

Αυγό ακόμα δεν τρώει, μάλλον τώρα που θα μπει στο 9το. Κάτι τέτοιο σαν να μου είπε η παιδίατρος τη προηγούμενη φορά για αυγό και ψάρι. 

Αστρακι της βάζω καμία φορά στο φαγητο και λίγο ρύζι στα γιουβερλακια μέσα. 

Χρόνια πολλά Δήμητρουλα ! Εμένα είναι σχεδόν 9 μηνων και δεν τρώει σχεδόν τίποτα, μόνο να θηλαζει θέλει. Εγώ προσπαθώ να της δίνω και ότι φάει. Εμείς ακόμα δεν έχουμε δόντια ,αλλά συνέχεια ξυνει τα ουλα. 

Μπορείς να μου πεις τη συνταγή για τα μπισκότα;

Εσύ πες μ την συνταγή για τα γιουβαλακια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ακόμα αλεθω... Σήμερα της έδωσα να φάει ψωμάκι κ κομματάκια μπανάνα.. Γενικά ομως δεν τα λιώνω πολύ.. Ναι έχει δύο δόντια κ ετοιμάζονται τα δύο πάνω μην σου  πω κ ακόμα ένα από τα κάτω.. Επίσης η δικιά μου σηκώθηκε όρθια μπουσουλαει κ με έχει τρελάνει δεν στέκεται πουθενά 

Λοιπόν η συνταγή είναι βάζεις ένα μήλο λίγη μπανάνα η ότι άλλο φρούτο θες.. Λίγη κανέλα μια κουταλιτσα λάδι κ βρώμη όσο πάρει μέχρι να ξεκολλάει το μίγμα κ να πλάθεται.. Π

Σίγουρα ένα φλιτζάνι.. Το κάνεις μπαλάκια κ το ψήνεις στους 180 για 15 λεπτά μέχρι να πάρει χρωμα

Εσύ πες μ την συνταγή για τα γιουβαλακια

Η βρώμη τη κάνεις σκόνη η όπως είναι;

Για τα γιουβερλακια βάζω μοσχαρισιο κιμα, λίγο κρεμμύδι ξερό, μαϊντανό και λίγο ρύζι. Τα κάνω μπαλάκια όσο μεγάλα θες εσύ, εγώ προτιμώ μικρά γιατί βγάζουν πιο εύκολα. Μαζί με τα γιουβαλακια βράζω και λίγο καρότο  (αν θέλεις βάζεις ). Στο τέλος ώμο ελαιόλαδο και λεμόνι. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Η βρώμη τη κάνεις σκόνη η όπως είναι;

Για τα γιουβερλακια βάζω μοσχαρισιο κιμα, λίγο κρεμμύδι ξερό, μαϊντανό και λίγο ρύζι. Τα κάνω μπαλάκια όσο μεγάλα θες εσύ, εγώ προτιμώ μικρά γιατί βγάζουν πιο εύκολα. Μαζί με τα γιουβαλακια βράζω και λίγο καρότο  (αν θέλεις βάζεις ). Στο τέλος ώμο ελαιόλαδο και λεμόνι. 

Οπως είναι σε νιφάδες η βρώμη.. Καλέ πόσο μηνών είναι το δικό σ που τρώει γιουβαρλακια; κ μετά τα λιώνεις; η τα δίνεις κομματάκια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ακόμα αλεθω... Σήμερα της έδωσα να φάει ψωμάκι κ κομματάκια μπανάνα.. Γενικά ομως δεν τα λιώνω πολύ.. Ναι έχει δύο δόντια κ ετοιμάζονται τα δύο πάνω μην σου  πω κ ακόμα ένα από τα κάτω.. Επίσης η δικιά μου σηκώθηκε όρθια μπουσουλαει κ με έχει τρελάνει δεν στέκεται πουθενά 

Λοιπόν η συνταγή είναι βάζεις ένα μήλο λίγη μπανάνα η ότι άλλο φρούτο θες.. Λίγη κανέλα μια κουταλιτσα λάδι κ βρώμη όσο πάρει μέχρι να ξεκολλάει το μίγμα κ να πλάθεται.. Π

Σίγουρα ένα φλιτζάνι.. Το κάνεις μπαλάκια κ το ψήνεις στους 180 για 15 λεπτά μέχρι να πάρει χρωμα

Εσύ πες μ την συνταγή για τα γιουβαλακια

Καλέ ανεπτυγμένο το κορίτσι σου!!! Πρώτα άρχισε να μπουσουλαει η να στέκεται όρθια? Εμένα τπτ από τα 2 δεν κάνει κ δεν μπορώ να τον βάζω πολύ μπρούμυτα για να δυναμώνει γιατί έχω ακόμα μια μεγαλύτερη κόρη που δεν τον αφήνει σε ησυχία, μέχρι κ πάνω του πάει να ανέβει! Πάντως είναι τέλειο να βλέπεις το μικρούλη σου να γίνεται ανθρωπάκι σιγά σιγά κ να μπουσουλαει σε όλο το σπίτι!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες, καλη Χρονια με υγεια να χαιρόμαστε τα λουκουμαδακια μας! 

Οσες μανουλες ζυγιζετε τα γευματα, σε τι μοναδα μετρησης το κάνετε; gr ή ml;;;; Εγω θεωρώντας οτι πλεον τρωμε στερεες μετρουσα σε gr.... Χαζομαρα;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...