Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία αγάπη και ευτυχια. Να χαιρόμαστε τα ζουζουνακια μας και να ειναι γερά και καλότυχα στη ζωούλα τους. 

Πως περασατε? Εμείς έχουμε ταλαιπωρία βγάζει τα πάνω δοντάκια να φανταστώ γιατί έχει πρησμένα τα ούλα πολύ και βλέπω 2 άσπρες κουκίδες. Καμία σχέση με. Τα κάτω που φαινόταν δοντάκι τώρα βλέπω 2 άσπρες κουκίδες το οποίο δν μπορώ να καταλάβω τι είναι. 

Κοριτσια εσάς έχουν πολλά αέρια τα ζουζούνια σας? Εμείς πάντως από βρέφος είχε αρκετά και για αυτό είχε κολικούς και ακόμη και τώρα τα ίδια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, Xrysasid είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία αγάπη και ευτυχια. Να χαιρόμαστε τα ζουζουνακια μας και να ειναι γερά και καλότυχα στη ζωούλα τους. 

Πως περασατε? Εμείς έχουμε ταλαιπωρία βγάζει τα πάνω δοντάκια να φανταστώ γιατί έχει πρησμένα τα ούλα πολύ και βλέπω 2 άσπρες κουκίδες. Καμία σχέση με. Τα κάτω που φαινόταν δοντάκι τώρα βλέπω 2 άσπρες κουκίδες το οποίο δν μπορώ να καταλάβω τι είναι. 

Κοριτσια εσάς έχουν πολλά αέρια τα ζουζούνια σας? Εμείς πάντως από βρέφος είχε αρκετά και για αυτό είχε κολικούς και ακόμη και τώρα τα ίδια. 

Κι εμείς έχουμε αέρια αλλά δεν έκανε κολικούς Ούτε έχει ενόχληση 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2019 at 2:05 ΜΜ, BettySt είπε:

Μπράβο, τελεια η μπουμπού σου. Εμένα με το ζόρι περνει 1 πόντο το μήνα, μόνο μια φορά πήρε 3 πόντους. Στην αρχή και εμένα έπαιρνε από κιλό και πάνω κάθε μήνα, τώρα για δύο μήνες μόνο 220 γραμμάρια :confused:, αλλά είναι καλη  στα κιλά. 

Υπομονή με τους κολικούς και αγγελίες. 

Δεν τρώει σχεδόν τίποτα από στερεες, αλλά θα μάθει που θα πάει . Και αυτή σαν τη δική σου θέλει όλο να θηλαζει. 

Καλή Πρωτοχρονιά να έχετε! 

Αγαπημένη μου καλή χρονιά χρονιά πολλά!!!με υγεία πάντα και αγάπη.. μην αγχώνεσαι θα αρχίσει σιγά σιγά να τρώει όλο και περισσότερο..έτσι ήτανε και της κολλητής μου στην  αρχή με τις στέρεες αλλά μετά έμαθε και τώρα τρώει μια χαρά.. και αφού είναι και καλή στα κιλά της μια χαρά..τρώει και το γαλατακι σου οπότε όλα κομπλέ.. πως περάσατε την πρωτοχρονιά??Εμείς 31 Δεκεμβρίου σαραντησαμε κιόλας.. η καλύτερη πρωτοχρονιά φέτος με την μπεμπουλα μου!τι ευτυχία❤❤❤

  • Μου αρέσει 2

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Αγαπημένη μου καλή χρονιά χρονιά πολλά!!!με υγεία πάντα και αγάπη.. μην αγχώνεσαι θα αρχίσει σιγά σιγά να τρώει όλο και περισσότερο..έτσι ήτανε και της κολλητής μου στην  αρχή με τις στέρεες αλλά μετά έμαθε και τώρα τρώει μια χαρά.. και αφού είναι και καλή στα κιλά της μια χαρά..τρώει και το γαλατακι σου οπότε όλα κομπλέ.. πως περάσατε την πρωτοχρονιά??Εμείς 31 Δεκεμβρίου σαραντησαμε κιόλας.. η καλύτερη πρωτοχρονιά φέτος με την μπεμπουλα μου!τι ευτυχία❤❤❤

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη! Τις καλύτερες γιορτές περάσαμε και εμείς. Πήγαμε τη μικρή σε ένα χριστουγεννιατικο κάστρο και ξετρελάθηκε, όλη την ώρα φώναζε από χαρά. 

Με τις στέρεες έχω απελπιστει, είναι 3 μήνες που τις ξεκίνησε και αντί να πάει   καλύτερα είναι χειρότερα. 

Τέλεια που σαραντησατε. Τώρα καλό ντύσιμο και όταν το επιτρέπει ο καιρός να κάνετε και καμία βόλτα  (κάνει και πολύ κρύο σε εσάς ). Φιλιά πολλά και στις δύο! 

Χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου προχτές! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2020 at 5:38 PM, BettySt said:

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη! Τις καλύτερες γιορτές περάσαμε και εμείς. Πήγαμε τη μικρή σε ένα χριστουγεννιατικο κάστρο και ξετρελάθηκε, όλη την ώρα φώναζε από χαρά. 

Με τις στέρεες έχω απελπιστει, είναι 3 μήνες που τις ξεκίνησε και αντί να πάει   καλύτερα είναι χειρότερα. 

Τέλεια που σαραντησατε. Τώρα καλό ντύσιμο και όταν το επιτρέπει ο καιρός να κάνετε και καμία βόλτα  (κάνει και πολύ κρύο σε εσάς ). Φιλιά πολλά και στις δύο! 

Χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου προχτές! 

Αχ μην απελπίζεσαι. Σίγουρα με διαθέσιμο φαγητό δεν έπαθε τίποτα κανένα μωρό από πείνα. Εγώ ανησυχώ πολύ αν το παρακάνει με το φαγητό κ τον γεμίσω με λιποκυτταρα πριν την ώρα του

  • Χαχα 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Αχ μην απελπίζεσαι. Σίγουρα με διαθέσιμο φαγητό δεν έπαθε τίποτα κανένα μωρό από πείνα. Εγώ ανησυχώ πολύ αν το παρακάνει με το φαγητό κ τον γεμίσω με λιποκυτταρα πριν την ώρα του

Η κάθε μία με το ζόρι της  χαχαχαααα . Έχει σφραγισμένο το στόμα η δικιά μου για τα καλά. Εκεί που έτρωγε τουλάχιστον λίγο γιαουρτακι τώρα ούτε αυτό θέλει. Ασε μεγάλος καημός. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κοριτσια μουυυ με υγεια απνω απ ολα ολα τα αλλα λύνονται!!!βλεπω ολες λιγο πολυ εχουμε θεμα με τα μπεμπακια μας στο φαγητο...κ εμενα τελευταια το σφραγίζει αλλα τον ξεγελαω νε το νερο (γιαα ποσο ακομη δεν ξερω)κ το ανοιγει τσουπ βαζω την μπουκια στα γρήγορα...κ ετσι καπως τρωμε το φαγητο μας....οσο για τα δοντια οχοοοο η γκρινιααααααα εχουν τουπμανιασει τα πανω ουλα κ δε μπορει να ηρεμησει το κουστούνι μ....φφφφ ο αντρας μ τέντωσε για τα καλα ομως....γτ τη νυχτα δεν πλαυεται κοριτσια ακομη ξυπναμε για να θηλάσουμε....εσεις??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Καλη χρονια κοριτσια μουυυ με υγεια απνω απ ολα ολα τα αλλα λύνονται!!!βλεπω ολες λιγο πολυ εχουμε θεμα με τα μπεμπακια μας στο φαγητο...κ εμενα τελευταια το σφραγίζει αλλα τον ξεγελαω νε το νερο (γιαα ποσο ακομη δεν ξερω)κ το ανοιγει τσουπ βαζω την μπουκια στα γρήγορα...κ ετσι καπως τρωμε το φαγητο μας....οσο για τα δοντια οχοοοο η γκρινιααααααα εχουν τουπμανιασει τα πανω ουλα κ δε μπορει να ηρεμησει το κουστούνι μ....φφφφ ο αντρας μ τέντωσε για τα καλα ομως....γτ τη νυχτα δεν πλαυεται κοριτσια ακομη ξυπναμε για να θηλάσουμε....εσεις??

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία.. Εμένα είναι σε φάση που τρώει καλύτερα τώρα βέβαια δεν θέλω να το ματιασω γιατί κάθε φορά που το λέω κ σε αυτόν κ στην κόρη μου την επόμενη τους πιάνει αφαγια!!!. Εμένα το βράδυ ξυπνάει 4-5φορές σίγουρα αλλά επειδή κάνω συνκοιμηση τον δίνω κατευθείαν το στήθος κ μέσα σε κανένα 2λεπτο ξανά κοιμάται, το μόνο που με εκνευρίζει είναι ότι με το που πάω να αλλάξω θέση ξυπνάει κ μετά πρέπει πάλι να τον θηλάσω για να κοιμηθεί κ πιανομαι όλη τη νύχτα στην ίδια θέση!!! Μια φορά μόνο έτυχε να ξυπνήσει 2 φορές κ έκανα το σταυρό μου!! Εσένα ξυπνάει πολλές φορές το βράδυ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , mama16 είπε:

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία.. Εμένα είναι σε φάση που τρώει καλύτερα τώρα βέβαια δεν θέλω να το ματιασω γιατί κάθε φορά που το λέω κ σε αυτόν κ στην κόρη μου την επόμενη τους πιάνει αφαγια!!!. Εμένα το βράδυ ξυπνάει 4-5φορές σίγουρα αλλά επειδή κάνω συνκοιμηση τον δίνω κατευθείαν το στήθος κ μέσα σε κανένα 2λεπτο ξανά κοιμάται, το μόνο που με εκνευρίζει είναι ότι με το που πάω να αλλάξω θέση ξυπνάει κ μετά πρέπει πάλι να τον θηλάσω για να κοιμηθεί κ πιανομαι όλη τη νύχτα στην ίδια θέση!!! Μια φορά μόνο έτυχε να ξυπνήσει 2 φορές κ έκανα το σταυρό μου!! Εσένα ξυπνάει πολλές φορές το βράδυ?

Κ εμεις τρωμε καλα τη σουπα αλλα τη κρεμα κ τη φρουτοκρεμα λιγο ζορίζεται βεβαια εγω του την ταιζω ολη με παιχνιδι....δεν ξερω αν κανω καλα...κ εμας κοιμαται στο κρεβατακι του διπλα μας...ξυπνάειανα δυο ωρες να θηλασει τις προαλλες ο αντρας μ υον κρατήσε ολη νυχτα χωρις να τον θηλασω αλλα τεντωσε γτ ο μικρός απλα δε κπιμοταν κ επαιζε μ τον εφερς κομματια 6 τα ξημερώματα για να θηλαζει κ κοιμήθηκε 2 ωρες μετα αο αυτο....γενικα λεει οως ειναι λαθος μας π υον θηλαζω καθε φορα π ξυοναει κ πως πρεπει να κοιμάται χωρις να θηλασει...αλλα που δύναμη να τοκανω αυτο με τοσο φουλ μερα με τον μικρό??

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Καλη χρονια κοριτσια μουυυ με υγεια απνω απ ολα ολα τα αλλα λύνονται!!!βλεπω ολες λιγο πολυ εχουμε θεμα με τα μπεμπακια μας στο φαγητο...κ εμενα τελευταια το σφραγίζει αλλα τον ξεγελαω νε το νερο (γιαα ποσο ακομη δεν ξερω)κ το ανοιγει τσουπ βαζω την μπουκια στα γρήγορα...κ ετσι καπως τρωμε το φαγητο μας....οσο για τα δοντια οχοοοο η γκρινιααααααα εχουν τουπμανιασει τα πανω ουλα κ δε μπορει να ηρεμησει το κουστούνι μ....φφφφ ο αντρας μ τέντωσε για τα καλα ομως....γτ τη νυχτα δεν πλαυεται κοριτσια ακομη ξυπναμε για να θηλάσουμε....εσεις??

Κι εμείς ξυπνάμε!!!! Κι εμένα δεν τρώει τπτ τα χω παιξει

Μεθαύριο έχω παιδίατρο και βλέπουμε....

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά και από εμάς. Κορίτσια και εμένα χορτοσουπα καθόλου. Φρούτα τρώει και αυτά σε 2 δόσεις. Από 50γρ μεχρι 100 έχει τύχει να φάει. Αλλά συγκεκριμένες τροφές. Επίσης εμένα δεν θέλει και το νερό. Δεν τον περίμενα τόσο δύσκολο η αλήθεια είναι με το φαγητό. Παιδίατρο θα πάμε την άλλη εβδομάδα και ελπίζω να τρώει το απογευματινό. Δεν ξέρω τι θα μας δώσει. 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Καλη χρονια κοριτσια μουυυ με υγεια απνω απ ολα ολα τα αλλα λύνονται!!!βλεπω ολες λιγο πολυ εχουμε θεμα με τα μπεμπακια μας στο φαγητο...κ εμενα τελευταια το σφραγίζει αλλα τον ξεγελαω νε το νερο (γιαα ποσο ακομη δεν ξερω)κ το ανοιγει τσουπ βαζω την μπουκια στα γρήγορα...κ ετσι καπως τρωμε το φαγητο μας....οσο για τα δοντια οχοοοο η γκρινιααααααα εχουν τουπμανιασει τα πανω ουλα κ δε μπορει να ηρεμησει το κουστούνι μ....φφφφ ο αντρας μ τέντωσε για τα καλα ομως....γτ τη νυχτα δεν πλαυεται κοριτσια ακομη ξυπναμε για να θηλάσουμε....εσεις??

Χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη! 

Έχω προσπαθήσει να της δώσω και εγώ γρήγορα τη μπουκιά, αλλά αμέσως μου τη κάνει εμετό :-(. Και εμένα ξυπνάει να θηλαζει. Κάποια στιγμή κοιμόταν σερί η μόνο μια φορά ξυπνουσε , αλλά τώρα πάλι κάθε τρίς και λίγο,  μου ξανα θυμίζει όταν ήταν νεογέννητο.  Για να κοιμηθεί γρήγορα και εγώ κάνω τα ίδια με εσένα, κάθε φορά που ξυπνάει στήθος. Το βράδυ πραγματικά δεν παλεύεται η κατάσταση,  πολύ γκρίνια.  Ελπίζω σύντομα να φτιάξουν τα πράγματα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Κ εμεις τρωμε καλα τη σουπα αλλα τη κρεμα κ τη φρουτοκρεμα λιγο ζορίζεται βεβαια εγω του την ταιζω ολη με παιχνιδι....δεν ξερω αν κανω καλα...κ εμας κοιμαται στο κρεβατακι του διπλα μας...ξυπνάειανα δυο ωρες να θηλασει τις προαλλες ο αντρας μ υον κρατήσε ολη νυχτα χωρις να τον θηλασω αλλα τεντωσε γτ ο μικρός απλα δε κπιμοταν κ επαιζε μ τον εφερς κομματια 6 τα ξημερώματα για να θηλαζει κ κοιμήθηκε 2 ωρες μετα αο αυτο....γενικα λεει οως ειναι λαθος μας π υον θηλαζω καθε φορα π ξυοναει κ πως πρεπει να κοιμάται χωρις να θηλασει...αλλα που δύναμη να τοκανω αυτο με τοσο φουλ μερα με τον μικρό??

Το έχω ακούσει από κάποιους που λένε να μην θηλάζει για να κοιμηθεί αλλά πώς να γίνει? Αφού μόνο έτσι νανουριζονται... Είμαστε οι πιπίλες τους... Κ η αλήθεια είναι σκέφτομαι όταν σταματήσω τον θηλασμό πως θα καταφερω να τον κοιμιζω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Anna17 είπε:

Καλή χρονιά και από εμάς. Κορίτσια και εμένα χορτοσουπα καθόλου. Φρούτα τρώει και αυτά σε 2 δόσεις. Από 50γρ μεχρι 100 έχει τύχει να φάει. Αλλά συγκεκριμένες τροφές. Επίσης εμένα δεν θέλει και το νερό. Δεν τον περίμενα τόσο δύσκολο η αλήθεια είναι με το φαγητό. Παιδίατρο θα πάμε την άλλη εβδομάδα και ελπίζω να τρώει το απογευματινό. Δεν ξέρω τι θα μας δώσει. 

Νερο ούτε εμενα επινε ..κ τώρα το ζηταει ο ιδιος....εγω του εδινα το εκπαιδευτικό μπιμπερο απλα να παίζει για να μάθει σιγα σιγα... γιατι μπιμπερό δεν πηρε ποτε του εμενα κ δ2ν ήξερε καν να το πιπιλαει..κ αρχισε να συνηθίζει ητ διψουσε μετά τις σταιρεες...τις προάλλες μ ηπιε σχεδον ολο το 150 μλ π το εβαλα αλλα σ μιλαω για ολη μερα παλι θεωρώ ειναι λιγο....παρε ενα χρωματιστό μπιμπερο με χερούλακια για να προκαλέσει ενδιαφερον μπας και....ποτε δεν ξερεις...αμα διψασει μια χαρα θα πιει !!!

πρίν από 18 λεπτά , BettySt είπε:

Χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη! 

Έχω προσπαθήσει να της δώσω και εγώ γρήγορα τη μπουκιά, αλλά αμέσως μου τη κάνει εμετό :-(. Και εμένα ξυπνάει να θηλαζει. Κάποια στιγμή κοιμόταν σερί η μόνο μια φορά ξυπνουσε , αλλά τώρα πάλι κάθε τρίς και λίγο,  μου ξανα θυμίζει όταν ήταν νεογέννητο.  Για να κοιμηθεί γρήγορα και εγώ κάνω τα ίδια με εσένα, κάθε φορά που ξυπνάει στήθος. Το βράδυ πραγματικά δεν παλεύεται η κατάσταση,  πολύ γκρίνια.  Ελπίζω σύντομα να φτιάξουν τα πράγματα. 

Ναι ε? Εγω αν με δεις τι κανω για να φαει τον κλόουν κανονικα χαχχα τραγουδαω εχω παιχνιδι στο χερι κ μπιμπερο για να ανοίγει στομα για να το βαλω στα κρυφα κ πιανει μεχρι στιγμής να δω τι θα κανω οταν με παρει χανπαρι....ρε συυυ εμεις νεογέννητοι κοινομασταν πολυ καλύτερα ηταν πολυ καλος...τωρα δε παλεύεται....ειδικα όταν κ εγω κουτουλαω σ τι θα κανω θα δωσω στηθος...αχ μακαρι να στρώσει!!!ατιμα δοντακια....

Just now, mama16 είπε:

Το έχω ακούσει από κάποιους που λένε να μην θηλάζει για να κοιμηθεί αλλά πώς να γίνει? Αφού μόνο έτσι νανουριζονται... Είμαστε οι πιπίλες τους... Κ η αλήθεια είναι σκέφτομαι όταν σταματήσω τον θηλασμό πως θα καταφερω να τον κοιμιζω...

Ακριβως το ιδιο σκέφτομαι κ εγω.....αντε να δουμε...αλήθεια κόβουμε εμεις οποτε θέλουμε η οποτε θέλουν τα μωρα...εμενα σιγα μη με αφησει να το κοψω ο μικρός θα μεφαει ζωντανη...πω ηδη τρωω χαστουκια μπουνιές ενω τον θηλαζω εχει πολυ πλακα βεβαια φανταζομαι αν το κόψουμε χαχαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2020 at 5:38 ΜΜ, BettySt είπε:

Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη! Τις καλύτερες γιορτές περάσαμε και εμείς. Πήγαμε τη μικρή σε ένα χριστουγεννιατικο κάστρο και ξετρελάθηκε, όλη την ώρα φώναζε από χαρά. 

Με τις στέρεες έχω απελπιστει, είναι 3 μήνες που τις ξεκίνησε και αντί να πάει   καλύτερα είναι χειρότερα. 

Τέλεια που σαραντησατε. Τώρα καλό ντύσιμο και όταν το επιτρέπει ο καιρός να κάνετε και καμία βόλτα  (κάνει και πολύ κρύο σε εσάς ). Φιλιά πολλά και στις δύο! 

Χρόνια πολλά και για τη γιορτή σου προχτές! 

Αχ τι ωραία που πήγατε σε χριστουγεννιάτικο κάστρο και χάρηκε η μικρούλα!μην απελπίζεσαι,θα αρχίσει σιγά σιγά να τρώει όλο και περισσότερο...θέλει να είναι στυλακι η μπεμπουλα πως να το κάνουμε τώρα??χαχαχαχ ναι θέλουμε να την βγάλουμε βολτίτσα,αλλά ο καιρός εδώ δε βοηθάει.. κάνει πολύ κρύο και φυσάει παγωμένος αέρας! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου αγαπημένη μου❤και εμείς μαζί με την μπεμπουλα ανταποδίδουμε τα φιλιά μας και στις δύο σας❤

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...