Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Επιδοτήσεις άλλες γενικά δεν δικαιουσε Κ εντάξει για να λέμε Κ του στραβου το δίκιο δεν τις χρειάζεσε αν ήταν να περνούν Κ όλοι επιδοτήσεις τι να πουν Κ αυτοί που δεν έχουν . 

      πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      άρα το κύησης και το λοχείας δέν έχει  εισόδημα καλα διάβασα! μωρέ το ξέρω ότι είναι όλα χ2 απλώς ειμαι λίγο ζουρλή , και μόλις είδα το 2,4 και τα νερα επαθα σοκ! μη μου δίνεις  σημασία κορίτσι μ , να πάνε ολα καλα σ εύχομαι και να μείνουν τα πιτσάκια ‘σπίτι'τους όσο περισσότερο μπορούν ! 

      και στα πληρώνει ο οαεδ;  εχω χιλιομπερδευτει 

      Ναι τους μήνες που δεν δουλεύεις σε πληρώνει ο ΟΑΕΔ . Ο εργοδότης τι να πληρώσει αφού δεν του κάνεις δουλειά.  Απλά δεν σου δίνει όλο τον μισθό που επερνες σου δίνει κάποιο ποσό 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια ερώτηση....οσες εχετε στεγνωτηριο υπάρχει μια ρύθμιση π βγαζει σιδέρωμενα τα ρουχα...εσεις μετα το στεγνωτηριο τα σιδερωνετε του μωρου?

Ρια εγώ που φτάνει 8 τα σιδερωνα μέχρι τώρα μέσα έξω κ μου είπαν μανούλες πως δεν χρειάζεται. Όταν ειδικά απλώνω μέσα δεν τα περνάω μόνο φορμακια για είναι μαλακα. Εφόσον δεν σκονιζουν έξω μην τα περνάς αλλά αν θες ρώτα τον γιατρό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

Κοριτσια ερώτηση....οσες εχετε στεγνωτηριο υπάρχει μια ρύθμιση π βγαζει σιδέρωμενα τα ρουχα...εσεις μετα το στεγνωτηριο τα σιδερωνετε του μωρου?

Έχει μία επιλογή που τα βγάζει λιγότερα τσαλακωμενα.Αν τα βγάλεις μόλις τελειώσει το στεγνωτηριο που είναι ακόμα ζεστά τα τραβήξεις λίγο κ τα διπλώσεις όμορφα ούτε φαίνονται που είναι ασιδερωτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ilios είπε:

Έχει μία επιλογή που τα βγάζει λιγότερα τσαλακωμενα.Αν τα βγάλεις μόλις τελειώσει το στεγνωτηριο που είναι ακόμα ζεστά τα τραβήξεις λίγο κ τα διπλώσεις όμορφα ούτε φαίνονται που είναι ασιδερωτα

Ναι σίγουρα απο αποψη μικροβιων ρωτάω τα σκοτώνει ολα ωστε να μη χρειάζεται σίδερο μεσα εξω?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Σε 3 μερες 7 μηνων ναι...κι εμενα με αγχωνουν αυτα λεω μηπως ειμαστε πίσω σε κατι μηπως κάτι δεν είναι φυσιολογικό χαχα ακομη κ τα παλαμάκια π κανει με τα πόδια  λεω μηοως δεν είναι φυσιολογικό με τα χέρια δεν κανει....κ το οτι είναι πολυ ατακτος κ κινητικος με αγχώνει μηπως κρύβει κατι απο πισω διαφορα περνανε απ τον νου μου..

Από τη στιγμή που περιμένουμε παιδάκι μια ζωή είμαστε μέσα στο άγχος, μια για το ένα, μια για το άλλο! Μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι το παιδάκι σου, απλά του αρέσει να παίζει με τα ποδαράκια του! Εμένα παλαμάκια με τα χέρια του 7 μηνών περίπου άρχισε αλλά στην αρχή το έκανε πολύ ατσαλα, σιγά σιγά το κάνει όλο κ καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Από τη στιγμή που περιμένουμε παιδάκι μια ζωή είμαστε μέσα στο άγχος, μια για το ένα, μια για το άλλο! Μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι το παιδάκι σου, απλά του αρέσει να παίζει με τα ποδαράκια του! Εμένα παλαμάκια με τα χέρια του 7 μηνών περίπου άρχισε αλλά στην αρχή το έκανε πολύ ατσαλα, σιγά σιγά το κάνει όλο κ καλύτερα!

Κανει το ατσάλο με τα χερια επισης.απλα μ φανηκε περιεργο αυτο με τα ποδαρακια το κανει πιο συχνα..εγω επιμένω να τ λεω κανε παλαμακια κ κανει με τα ποδια πρωτα κ μετα αυτο το ατσαλο π λες με τα χερια....ειναι αστειο βεβαια το καμριβμε φοβερή συμμετρία!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα εχω παιξει! Δεν τρωει τιποτα! (προσπαθω 1μισο μηνα) λεω να ξεκινησω καμια κρεμα το απογευμα του εμποριου (δημητριακων) αλλα νομιζω θελει γαλα και δεν εχει πιει ποτε ξενο και να αντλω δεν παιζει γιατι πινει ολη μερα απο μενα. Εχετε να μου προτεινετε κατι;;;;; Τι να κανω;; Τι να του δωσω; Μεχρι στιγμης δινω φρουτα και λαχανικα-κρεας (τρωει 5-6 κουταλιες απο το καθενα)

  • Λυπημένη/-ος 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Ria@90 είπε:

Ναι σίγουρα απο αποψη μικροβιων ρωτάω τα σκοτώνει ολα ωστε να μη χρειάζεται σίδερο μεσα εξω?

Δεν χρειάζεται σίδερο ,σκοτώνονται όλα τα μικρόβια στο στεγνωτηριο.Ρωτησα κ τον παιδίατρο για σιγουριά κ μου είπε το ίδιο δλδ ότι δεν χρειάζεται.Προσωπικα τίποτα δεν σιδερωνω του μωρού εκτός από κάτι λίγα λόγου τσαλακωματος όμως 

Link to comment
Share on other sites

@Ria@90  εγώ πάντως τα 10sec που γύρισα να πάρω το νερό είχε μπουσουλήσει (μάλλον σύρθηκε για να είμαι ακριβής) κ μου μασουλαγε την παντόφλα μου οπότε ποια μικρόβια;; Έχουν και τα δικά σας μανία να μασουλησουν τις παντόφλες ή μόνο ο δικός μου ο κούταβος;

@vaso_mpempis Δεν το περνάω ομολογουμένως αλλά στην αρχή η μόνη φορά που δεν έφαγε ήταν όταν είχε πεινάσει υπερβολικά. Τον θηλασα λίγο λοιπόν κ ξαναδοκιμάσα κ έφαγε. 

Ο μιμητισμος βοηθάει πολύ επίσης. Τον έβαζα από 3 μηνών στο τραπέζι στο stokke καρότσι δίπλα μου όταν έτρωγα να τον απασχολώ. Το μόνο πλεονέκτημα αυτού του καροτσιού που μας έδωσαν είναι ότι είναι ψηλό κ δουλεύει σαν καρεκλάκι φαγητού. Ε πριν καν φάει έβλεπε πιρούνι κ άνοιγε το στόμα. Βοηθάει αυτό και πάντα πλέον τον βάζω στο τραπέζι με το καρεκλάκι του ως συνδαιτημόνα κ χαίρεται. Βολεύει πολύ όταν τρώμε κ έξω τα ΣΚ γιατί κάθεται κύριος και τον ταΐζω παράλληλα με το φαγητό μας.

P.S. Δεν ξέρω πώς την παλεύεις ακόμα με θηλασμό συνέχεια σε θαυμάζω. Ο μόνος λόγος που δεν το κόβω κ θα το τραβήξω ως να χρονισει κ να περάσουν οι χειμωνιάτικες ιώσεις, είναι ότι θηλάζω μόνο 7 το πρωί 8 το βράδυ. Πάντως αν μπει κ το γιαούρτι δεν έχει νόημα να μην δίνεις κ ξένο....

Εγώ το πρόβλημα που έχω κορίτσια είναι με την πάνα. Είναι 9 κιλά κ του βάζω το babylino no.4 που είναι για 7 έως 17κιλα. Τώρα που κοιμάται μονος του μπρούμυτα έχω κάθε βράδυ διαρροή με αποτέλεσμα παρότι η εκπαίδευση ύπνου έχει πάει άψογα να μου ξυπνάει τα ξημερώματα  γτ είναι μούσκεμα κ έχει παγώσει.. Μάλλον φεύγουν από τα πλαϊνά της πάνας. Να δοκιμάσω πάνα βρακάκι; Βοηθάει; Είχε καμμία ανάλογο πρόβλημα; 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Ria@90  εγώ πάντως τα 10sec που γύρισα να πάρω το νερό είχε μπουσουλήσει (μάλλον σύρθηκε για να είμαι ακριβής) κ μου μασουλαγε την παντόφλα μου οπότε ποια μικρόβια;; Έχουν και τα δικά σας μανία να μασουλησουν τις παντόφλες ή μόνο ο δικός μου ο κούταβος;

@vaso_mpempis Δεν το περνάω ομολογουμένως αλλά στην αρχή η μόνη φορά που δεν έφαγε ήταν όταν είχε πεινάσει υπερβολικά. Τον θηλασα λίγο λοιπόν κ ξαναδοκιμάσα κ έφαγε. 

Ο μιμητισμος βοηθάει πολύ επίσης. Τον έβαζα από 3 μηνών στο τραπέζι στο stokke καρότσι δίπλα μου όταν έτρωγα να τον απασχολώ. Το μόνο πλεονέκτημα αυτού του καροτσιού που μας έδωσαν είναι ότι είναι ψηλό κ δουλεύει σαν καρεκλάκι φαγητού. Ε πριν καν φάει έβλεπε πιρούνι κ άνοιγε το στόμα. Βοηθάει αυτό και πάντα πλέον τον βάζω στο τραπέζι με το καρεκλάκι του ως συνδαιτημόνα κ χαίρεται. Βολεύει πολύ όταν τρώμε κ έξω τα ΣΚ γιατί κάθεται κύριος και τον ταΐζω παράλληλα με το φαγητό μας.

P.S. Δεν ξέρω πώς την παλεύεις ακόμα με θηλασμό συνέχεια σε θαυμάζω. Ο μόνος λόγος που δεν το κόβω κ θα το τραβήξω ως να χρονισει κ να περάσουν οι χειμωνιάτικες ιώσεις, είναι ότι θηλάζω μόνο 7 το πρωί 8 το βράδυ. Πάντως αν μπει κ το γιαούρτι δεν έχει νόημα να μην δίνεις κ ξένο....

Εγώ το πρόβλημα που έχω κορίτσια είναι με την πάνα. Είναι 9 κιλά κ του βάζω το babylino no.4 που είναι για 7 έως 17κιλα. Τώρα που κοιμάται μονος του μπρούμυτα έχω κάθε βράδυ διαρροή με αποτέλεσμα παρότι η εκπαίδευση ύπνου έχει πάει άψογα να μου ξυπνάει τα ξημερώματα  γτ είναι μούσκεμα κ έχει παγώσει.. Μάλλον φεύγουν από τα πλαϊνά της πάνας. Να δοκιμάσω πάνα βρακάκι; Βοηθάει; Είχε καμμία ανάλογο πρόβλημα; 

Πες μας λιγο αυτο για την εκπαίδευση ύπνου με ενδιαφέρει πολυ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Ria@90  εγώ πάντως τα 10sec που γύρισα να πάρω το νερό είχε μπουσουλήσει (μάλλον σύρθηκε για να είμαι ακριβής) κ μου μασουλαγε την παντόφλα μου οπότε ποια μικρόβια;; Έχουν και τα δικά σας μανία να μασουλησουν τις παντόφλες ή μόνο ο δικός μου ο κούταβος;

@vaso_mpempis Δεν το περνάω ομολογουμένως αλλά στην αρχή η μόνη φορά που δεν έφαγε ήταν όταν είχε πεινάσει υπερβολικά. Τον θηλασα λίγο λοιπόν κ ξαναδοκιμάσα κ έφαγε. 

Ο μιμητισμος βοηθάει πολύ επίσης. Τον έβαζα από 3 μηνών στο τραπέζι στο stokke καρότσι δίπλα μου όταν έτρωγα να τον απασχολώ. Το μόνο πλεονέκτημα αυτού του καροτσιού που μας έδωσαν είναι ότι είναι ψηλό κ δουλεύει σαν καρεκλάκι φαγητού. Ε πριν καν φάει έβλεπε πιρούνι κ άνοιγε το στόμα. Βοηθάει αυτό και πάντα πλέον τον βάζω στο τραπέζι με το καρεκλάκι του ως συνδαιτημόνα κ χαίρεται. Βολεύει πολύ όταν τρώμε κ έξω τα ΣΚ γιατί κάθεται κύριος και τον ταΐζω παράλληλα με το φαγητό μας.

P.S. Δεν ξέρω πώς την παλεύεις ακόμα με θηλασμό συνέχεια σε θαυμάζω. Ο μόνος λόγος που δεν το κόβω κ θα το τραβήξω ως να χρονισει κ να περάσουν οι χειμωνιάτικες ιώσεις, είναι ότι θηλάζω μόνο 7 το πρωί 8 το βράδυ. Πάντως αν μπει κ το γιαούρτι δεν έχει νόημα να μην δίνεις κ ξένο....

Εγώ το πρόβλημα που έχω κορίτσια είναι με την πάνα. Είναι 9 κιλά κ του βάζω το babylino no.4 που είναι για 7 έως 17κιλα. Τώρα που κοιμάται μονος του μπρούμυτα έχω κάθε βράδυ διαρροή με αποτέλεσμα παρότι η εκπαίδευση ύπνου έχει πάει άψογα να μου ξυπνάει τα ξημερώματα  γτ είναι μούσκεμα κ έχει παγώσει.. Μάλλον φεύγουν από τα πλαϊνά της πάνας. Να δοκιμάσω πάνα βρακάκι; Βοηθάει; Είχε καμμία ανάλογο πρόβλημα; 

Εγω παντως 9κιλα της εβαζα το ν5 π ειναι 11-25 γτ την εσφιγγε στα μπουτια το 4 φυσικα ακομα π ειναι 10κιλα αυτες βαζουμε κ θα τις βαζουμε για καιρο!δεν ξερω πως παει στα παμπερς γτ εμεις παιρνουμε lupilu! Το βρακακι ειναι λιγο χρονοβορο κ πρεπει να ξεντυσεις τελειως το μωρο! Με τις παντοφλες ειχε τρελα κ ακομα κ τωρα π περπαταει οπου βρει παντοφλα την δαγκωνει ειδικα οταν παμε στην μαμα μ που εχει παντοφλες με μουσουδα κ ματια ειναι το αγαπημενο της! Κ εννοειται αν βρει κατι κατω παει στο στομα της μια μερα μ επεσε λιγο σεληνο κ το ετρωγε!:mrgreen:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Kpp83 είπε:

@Ria@90  εγώ πάντως τα 10sec που γύρισα να πάρω το νερό είχε μπουσουλήσει (μάλλον σύρθηκε για να είμαι ακριβής) κ μου μασουλαγε την παντόφλα μου οπότε ποια μικρόβια;; Έχουν και τα δικά σας μανία να μασουλησουν τις παντόφλες ή μόνο ο δικός μου ο κούταβος;

@vaso_mpempis Δεν το περνάω ομολογουμένως αλλά στην αρχή η μόνη φορά που δεν έφαγε ήταν όταν είχε πεινάσει υπερβολικά. Τον θηλασα λίγο λοιπόν κ ξαναδοκιμάσα κ έφαγε. 

Ο μιμητισμος βοηθάει πολύ επίσης. Τον έβαζα από 3 μηνών στο τραπέζι στο stokke καρότσι δίπλα μου όταν έτρωγα να τον απασχολώ. Το μόνο πλεονέκτημα αυτού του καροτσιού που μας έδωσαν είναι ότι είναι ψηλό κ δουλεύει σαν καρεκλάκι φαγητού. Ε πριν καν φάει έβλεπε πιρούνι κ άνοιγε το στόμα. Βοηθάει αυτό και πάντα πλέον τον βάζω στο τραπέζι με το καρεκλάκι του ως συνδαιτημόνα κ χαίρεται. Βολεύει πολύ όταν τρώμε κ έξω τα ΣΚ γιατί κάθεται κύριος και τον ταΐζω παράλληλα με το φαγητό μας.

P.S. Δεν ξέρω πώς την παλεύεις ακόμα με θηλασμό συνέχεια σε θαυμάζω. Ο μόνος λόγος που δεν το κόβω κ θα το τραβήξω ως να χρονισει κ να περάσουν οι χειμωνιάτικες ιώσεις, είναι ότι θηλάζω μόνο 7 το πρωί 8 το βράδυ. Πάντως αν μπει κ το γιαούρτι δεν έχει νόημα να μην δίνεις κ ξένο....

Εγώ το πρόβλημα που έχω κορίτσια είναι με την πάνα. Είναι 9 κιλά κ του βάζω το babylino no.4 που είναι για 7 έως 17κιλα. Τώρα που κοιμάται μονος του μπρούμυτα έχω κάθε βράδυ διαρροή με αποτέλεσμα παρότι η εκπαίδευση ύπνου έχει πάει άψογα να μου ξυπνάει τα ξημερώματα  γτ είναι μούσκεμα κ έχει παγώσει.. Μάλλον φεύγουν από τα πλαϊνά της πάνας. Να δοκιμάσω πάνα βρακάκι; Βοηθάει; Είχε καμμία ανάλογο πρόβλημα; 

Εμένα η δικιά μου είναι 9 .5 κιλά πήρα κ γω τα bebilino no4 να δοκιμάσω κ μουσκευτηκε 2 φορές.Θελει πιο μεγάλο νούμερο.Στα bebylino έχει κ 4+ που είναι κάτι ενδιάμεσο.Επεστρεψα πάλι όμως στα pampers pure που για μένα είναι τα καλύτερα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Ria@90  εγώ πάντως τα 10sec που γύρισα να πάρω το νερό είχε μπουσουλήσει (μάλλον σύρθηκε για να είμαι ακριβής) κ μου μασουλαγε την παντόφλα μου οπότε ποια μικρόβια;; Έχουν και τα δικά σας μανία να μασουλησουν τις παντόφλες ή μόνο ο δικός μου ο κούταβος;

@vaso_mpempis Δεν το περνάω ομολογουμένως αλλά στην αρχή η μόνη φορά που δεν έφαγε ήταν όταν είχε πεινάσει υπερβολικά. Τον θηλασα λίγο λοιπόν κ ξαναδοκιμάσα κ έφαγε. 

Ο μιμητισμος βοηθάει πολύ επίσης. Τον έβαζα από 3 μηνών στο τραπέζι στο stokke καρότσι δίπλα μου όταν έτρωγα να τον απασχολώ. Το μόνο πλεονέκτημα αυτού του καροτσιού που μας έδωσαν είναι ότι είναι ψηλό κ δουλεύει σαν καρεκλάκι φαγητού. Ε πριν καν φάει έβλεπε πιρούνι κ άνοιγε το στόμα. Βοηθάει αυτό και πάντα πλέον τον βάζω στο τραπέζι με το καρεκλάκι του ως συνδαιτημόνα κ χαίρεται. Βολεύει πολύ όταν τρώμε κ έξω τα ΣΚ γιατί κάθεται κύριος και τον ταΐζω παράλληλα με το φαγητό μας.

P.S. Δεν ξέρω πώς την παλεύεις ακόμα με θηλασμό συνέχεια σε θαυμάζω. Ο μόνος λόγος που δεν το κόβω κ θα το τραβήξω ως να χρονισει κ να περάσουν οι χειμωνιάτικες ιώσεις, είναι ότι θηλάζω μόνο 7 το πρωί 8 το βράδυ. Πάντως αν μπει κ το γιαούρτι δεν έχει νόημα να μην δίνεις κ ξένο....

Εγώ το πρόβλημα που έχω κορίτσια είναι με την πάνα. Είναι 9 κιλά κ του βάζω το babylino no.4 που είναι για 7 έως 17κιλα. Τώρα που κοιμάται μονος του μπρούμυτα έχω κάθε βράδυ διαρροή με αποτέλεσμα παρότι η εκπαίδευση ύπνου έχει πάει άψογα να μου ξυπνάει τα ξημερώματα  γτ είναι μούσκεμα κ έχει παγώσει.. Μάλλον φεύγουν από τα πλαϊνά της πάνας. Να δοκιμάσω πάνα βρακάκι; Βοηθάει; Είχε καμμία ανάλογο πρόβλημα; 

Πάντα σε καρεκλάκι και τρώμε και μαζί άσε!!!! Δεν πιάνει! 

Εμείς είμαστε 8,5 κιλά και πήρα παμπερς 9-14 γιατί πήρα monthly προσφορά δύο και δεν έχει διαρροή. Γενικά από την αρχή δεν έχω αλλάξει και δεν ειχα ποτέ πρόβλημα.

Μήπως παραγεμιζει να τον αλλάζεις συχνοτερα; 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πάντα σε καρεκλάκι και τρώμε και μαζί άσε!!!! Δεν πιάνει! 

Εμείς είμαστε 8,5 κιλά και πήρα παμπερς 9-14 γιατί πήρα monthly προσφορά δύο και δεν έχει διαρροή. Γενικά από την αρχή δεν έχω αλλάξει εταιρία  και δεν ειχα ποτέ πρόβλημα.

Μήπως παραγεμιζει να τον αλλάζεις συχνοτερα; 

 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

τα εχω παιξει! Δεν τρωει τιποτα! (προσπαθω 1μισο μηνα) λεω να ξεκινησω καμια κρεμα το απογευμα του εμποριου (δημητριακων) αλλα νομιζω θελει γαλα και δεν εχει πιει ποτε ξενο και να αντλω δεν παιζει γιατι πινει ολη μερα απο μενα. Εχετε να μου προτεινετε κατι;;;;; Τι να κανω;; Τι να του δωσω; Μεχρι στιγμης δινω φρουτα και λαχανικα-κρεας (τρωει 5-6 κουταλιες απο το καθενα)

Κορίτσι μην στεναχωριέσαι! Και εμένα που είναι σχεδόν 9 μηνών επίσης τρώει ελάχιστα. 2-3 κουταλιές, άντε το πολύ 50 γραμμάρια και αυτά με πολύ προσπάθεια και χρόνο. Και εμένα κυρίως θηλαζει, όλη μέρα με το στήθος έξω είμαι. 

Αν θέλεις να δόσεις κρεμα εμπορίου είναι σχεδόν όλες με γάλα μέσα,  οπότε τη φτιάχνεις με χλιαρό νερό. 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εμείς παιδευόμαστε με τα δόντακια τα πάνω χαμος. Έχει χαλάσει ο ύπνος της τελείως. Πολύ αυπνια αλλά το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι δν μπορεί να πιει γάλα με το μπιμπερο επειδή την ενοχλουν τα ούλα. Έχουμε 8 μέρες που βγήκε 1 δοντάκι πάνω και άλλα 3 φαίνονται ότι είναι έτοιμα. 

Κοριτσια με πόσες μέρες διαφορά βγήκαν τ δοντάκια στα ζουζούνια σας? Δν θυμάμαι καθόλου στα 2 κάτω δοντακια. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xrysasid είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εμείς παιδευόμαστε με τα δόντακια τα πάνω χαμος. Έχει χαλάσει ο ύπνος της τελείως. Πολύ αυπνια αλλά το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι δν μπορεί να πιει γάλα με το μπιμπερο επειδή την ενοχλουν τα ούλα. Έχουμε 8 μέρες που βγήκε 1 δοντάκι πάνω και άλλα 3 φαίνονται ότι είναι έτοιμα. 

Κοριτσια με πόσες μέρες διαφορά βγήκαν τ δοντάκια στα ζουζούνια σας? Δν θυμάμαι καθόλου στα 2 κάτω δοντακια. 

 

Τα 2κατω βγηκαν με 3μερες διαφορα μετα τα 2πανω βγηκαν σε 20μερες κ μετα απο 10μερες βγηκαν κ 2πλαινα πανω κ το ενα κατω πλαινο μαζι με τα 2πλαινα πανω....τωρα βγαζουμε 2τραπεζιτες κ εχουν πολυ πονο!

Προβλημμα με το γαλα ειχαμε κ εμεις 1μηνα δεν επινε τελικα πηρα κατι θηλες πολυυυυυυυ μαλακες λυγιζαν με τον αερα κ ανοιξα την τρυπα για να εχει ροη κ ετσι επινε σχεδον να μην κανει καθολου κινηση θηλασμου γιατι ουρλιαζε!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...