Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλο βραδυ.φιλακια στις κοιλιτσες και να ονειρευτητε παχουλα απαλα πατουσακια

Εγώ το νιώθω κιόλας!!!!!!!!!Καλό βράδυ!! !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Γεια σου ζουζουνα. Μετά από χόρτα μια φορα είχα κ εγω εντονους πονους σπιτικά ήταν απλά επειδή είχα ταλαιπωρηθεί αυτό με τσάκισε λίγο. Τώρα ήταν κοντά στο πιπί κ κάθε φορά που σηκωνομουν να περπατήσω ή εκανα μια δουλειά ένιωθα περίεργα. Μέχρι που σε δευτερόλεπτα με έπιασε δυνατα κ δεν ήταν απλος πόνος ήταν σαν να με αγκυλωνε κ με τράβαγε στα δυο, αφού ήμουν όρθια κ μαζεύτηκα ούτε να περπατήσω δεν μπορουσα. Εντάξει γνωρίζω γενικά για τα πονακια που έχουμε αλλα δεν περίμενα κάτι τέτοιο για αυτό τρόμαξα. Σε ευχαριστώ πολύ! Είσαι καλα είσαι;; 

δόξα το Θεό Πολύ καλά,σήμερα είμαι 17+5 πάμε καλά.εχθές το βράδυ την ένιωσα 3 φορές στον ύπνο μου...γενικά όμως είναι πολύ ήσυχη...περιμένω λίγο να ζωηρεψει για να είμαι κ εγώ πιο ήσυχη...ξεκαθαρισα κ τα ρούχα από τα αγόρια,έδωσα τα μπλε σε 2 ξαδερφες μου,τα μοιρασα δλδ κ ήταν πάρα πολλά...εμένα μου έδωσε η αδερφή μου μπόλικα κ αυτά τα έφτιαξα κ από τα δικά μου κράτησα λίγα σε κίτρινο χρώμα αλλά λίγα ,ότι είχα...όλα τα άλλα τα έδωσα..για να αδειασω κ εγώ γιατί δεν θα χωρούσαν μετά της μικρής...βέβαια τέλη Φλεβάρη θα τα βάλω στις ντουλάπες κανονικά...αφού αλλάξω θέσεις στα αγόρια πρώτα ,δωμάτιο δλδ θα τους βάλω μαζί σε κουκετα κ είμαι σε αναζήτηση γενικά.κάτι έχω βρει αλλά γενικά το ψάχνω.αυτά..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Και μενα δυο κιλακια ειναι η μπουμπουκα μου. Οταν λες χαμηλα?. Που είναι δηλαδή? Πως Καθεται? 

Έχει πάρει θέση κανονικότατα η κυρία!!

Εχουμε τροφαντουλες κοπέλες μάλλον 

12 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

 

Το κανεις κοριτσι μου κ δεν χρειαζονται τύψεις!!! Μια χαρα ασφαλής ειναι. Ποτε εχεις ΠΗΤ?. Εχουμε κ πινακακιιι!!! 

 

20/21 Ιανουαρίου μου έχει πει ο γιατρός!! Προσπαθώ να είμαι πιο αισιόδοξη αλλά είναι και αυτές οι ορμόνες......


un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Είναι πολύ όμορφο αυτό που λες.κανε ότι καλύτερο μπορείς για το μπεμπακι σου.Σου πε ο γιατρός για ενεσουλες στα πνευμονια?

Νομίζω ολες κάπως έτσι νιώθουμε :wub:Όχι όχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο! 

  • Μου αρέσει 1

un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Xruca είπε:

Νομίζω ολες κάπως έτσι νιώθουμε :wub:Όχι όχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο! 

Καλημερα.νομιζω για τις ενεσουλες λενε οταν εχουν ενδειξεις για πρωορο τοκετο.εγω ειχα συσπασεις απο τον 7ο και ο πλακουντας ηταν χαμηλα.ο γιατρος μου ειχε δωσει 2 yutopar και τα κουβαλουσα παντου μαζι μου.αν εκανα πολλες και ημουν στο δρομο επρεπε να παρω μισο και να κατσω στο πεζοδρομιο.ειχα αγχωθει αλλα τελικα δεν χρειαστηκε.γεννησα φυσιολογικα 1 μερα πριν την πητ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.νομιζω για τις ενεσουλες λενε οταν εχουν ενδειξεις για πρωορο τοκετο.εγω ειχα συσπασεις απο τον 7ο και ο πλακουντας ηταν χαμηλα.ο γιατρος μου ειχε δωσει 2 yutopar και τα κουβαλουσα παντου μαζι μου.αν εκανα πολλες και ημουν στο δρομο επρεπε να παρω μισο και να κατσω στο πεζοδρομιο.ειχα αγχωθει αλλα τελικα δεν χρειαστηκε.γεννησα φυσιολογικα 1 μερα πριν την πητ

Καλημέρααα!!! Αλήθεια ; Εγώ δεν έχω συσπάσεις πάλι καλα! Πρέπει να ήταν πολύ ψυχοφθόρο,αλλά τα κατάφερες μια χαρά ;-)


un4Bp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι δοξα το θεο ολα καλα ημουν με ενα ρολοι στο χερι και μετρουσα ποσες κανω.τοσο ειχα συνηθησει που οταν ηρθε η ωρα να γεννησω νομιζα οτι εμπεδωνεται το μωρο.με 7 διαστολη εφτασα στην κλινικη.στο τσακ προλαβα την επισκληριδιο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , Xruca είπε:

Έχει πάρει θέση κανονικότατα η κυρία!!

Εχουμε τροφαντουλες κοπέλες μάλλον 

20/21 Ιανουαρίου μου έχει πει ο γιατρός!! Προσπαθώ να είμαι πιο αισιόδοξη αλλά είναι και αυτές οι ορμόνες......

Καλημέρα εγω ειμαι 18/01!!!. Ουτε ο μου πε να μην περπαταω. Παρασκευή εχω γιατρο θα τον ρωτησω να δω τι θα μου πει κι εκεινος!!! Σε βαζω πινακακι!! 

 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια εμεις στα ιδια σταθερα ειμαστε εχει ζωηρεψει αρκετα τις κινησεις της μπορω να πω μακαρι να συνεχισει ετσι σημερα που την ειδαμε ειχε λοξυγκα η γλυκουλα μου ειχε πολυ πλακα! Εμενα μου ζητησαν να κανουμε μια καλλιέργεια στο γαλα για να δουμε μηπως εχει περασει η λοιμωξη κ στο γάλα πριν αρχισουν να της το δινουν αυτα απο μας! Εσεις πως πατε σας διαβαζω οποτε προλαβαινω! Θα παω κ στο γιατρο μου σημερα γιατι δε τα εχουμε πει καθολου απο κοντα μονο απο το τηλ. Μηπως μου πει τι μπορει να εφταιξε 

  • Μου αρέσει 6

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...