Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια καλο μηναα!!! Εγω την ενιωσα απο την 15η...οποτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα....ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!

Ααααα αρκετα νωρίς τι καλαα!!! Συνηθως λενε στις πρωτοτοκες 17η-18η και μετα.... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααα αρκετα νωρίς τι καλαα!!! Συνηθως λενε στις πρωτοτοκες 17η-18η και μετα.... 

Εγω τον ενιωσα 18 εβδομαδων ακριβως!!!το σαββατο δηλαδη. Ειχα παει θερινο σινεμα, αλλα ηταν αργα η προβολη. 11 το βραδυ! Κ γυρω στις 12.30 που με ειχε ψιλοπαρει ο υπνος στην καρεκλα του σινεμα (μιλαμε για ταινιαρα χαχαχαχα) ξαφνικα νιωθω 2 τακ τακ σαν απαλο κλωτσομπουνιδι. Ωραια περιγραφη δινω. Χαχαχα. Απαλο ομως εεε. Κ με ξυπνησε. Με εβαλε στη θεση μου το σκατο. Απο κεινη τη μερα αραια κ που το ξανακανει. Πιο πολυ το βραδυ το καταλαβαινω που πεφτω για υπνο. 

  • Μου αρέσει 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααα αρκετα νωρίς τι καλαα!!! Συνηθως λενε στις πρωτοτοκες 17η-18η και μετα.... 

Ναι ετσι λενε αλλα ο γιατρος οταν του ειπα οτι αισθανομαι ετσι μ ειπε οτι την νιωθω πιο νωρις λογω κιλων 43παρακαλω ημουν οταν την ενιωσα κ ειπε οτι θα νιωθω το παραμικρο αλλα τοτε ηταν απαλο ακουμπηματακι πλεον εδω και 2εβδομαδες σχεδον ειναι κανονικες κλωτσιες μιλαμε κουνιεται η κοιλια το ενιωσε κ ο αντρας μου να φανταστειτε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εγω τον ενιωσα 18 εβδομαδων ακριβως!!!το σαββατο δηλαδη. Ειχα παει θερινο σινεμα, αλλα ηταν αργα η προβολη. 11 το βραδυ! Κ γυρω στις 12.30 που με ειχε ψιλοπαρει ο υπνος στην καρεκλα του σινεμα (μιλαμε για ταινιαρα χαχαχαχα) ξαφνικα νιωθω 2 τακ τακ σαν απαλο κλωτσομπουνιδι. Ωραια περιγραφη δινω. Χαχαχα. Απαλο ομως εεε. Κ με ξυπνησε. Με εβαλε στη θεση μου το σκατο. Απο κεινη τη μερα αραια κ που το ξανακανει. Πιο πολυ το βραδυ το καταλαβαινω που πεφτω για υπνο. 

Αντέ ρεεεεε τι ωραιααααα!!!! Ανυπομονώ. 

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ετσι λενε αλλα ο γιατρος οταν του ειπα οτι αισθανομαι ετσι μ ειπε οτι την νιωθω πιο νωρις λογω κιλων 43παρακαλω ημουν οταν την ενιωσα κ ειπε οτι θα νιωθω το παραμικρο αλλα τοτε ηταν απαλο ακουμπηματακι πλεον εδω και 2εβδομαδες σχεδον ειναι κανονικες κλωτσιες μιλαμε κουνιεται η κοιλια το ενιωσε κ ο αντρας μου να φανταστειτε!

Ομορφα!!! Δηλαδή παιζουν ρόλο τα κιλα στο τι αισθανόμαστε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ομορφα!!! Δηλαδή παιζουν ρόλο τα κιλα στο τι αισθανόμαστε? 

Ετσι ειπε ο δικος μ τωρα αν λεει αρλουμπες τι να σας πω!! Παντως κ απο θεμα πονακια μητρας π εχω για τον ιδιο λογο μ ειπε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ειπε ο δικος μ τωρα αν λεει αρλουμπες τι να σας πω!! Παντως κ απο θεμα πονακια μητρας π εχω για τον ιδιο λογο μ ειπε!!!

Κι εγώ είχα αδύνατη δεν με λες Χαχαχα Χαχαχα Τεσπα η καθεμία μας είναι διαφορετική. Παντως πρεπει να είναι το Κατιαλλο η αίσθηση. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εγώ είχα αδύνατη δεν με λες Χαχαχα Χαχαχα Τεσπα η καθεμία μας είναι διαφορετική. Παντως πρεπει να είναι το Κατιαλλο η αίσθηση. 

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟ τοσο συγκινητικο!!:wub:

Εγω πονακια απο την 9η εχω ακομα καθε μερα σχεδον!

Εγω ειμαι τοσο αγχωτικη π επειδη για 3μερες δεν ξερω νομιζω δεν την αισθανομουν....παρηγγειλα το μηχανημα π ακους την καρδια του μωρου στο σπιτι 50€ κ ηρεμησα ο γιατρος μ ειπε 1με 2 φορες το πολλη την ημερα δεν υπαρχει προβλημμα γιατι δεν ειναι επικυνδυνο αλλα εγω το χρησιμοποιω μονο αν ολη μερα δεν την εχω ακουσει!! Και ετσι ηρεμωωω

Επεξεργάστηκαν by ΒαλεντιναΧρηστος

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Πώς τα παν οι Αναγουλες? 

Καλυτερα οι αναγουλες συνεχιζεται η δυσπεψια. Δεν πειράζει ομως υπομονη. Εσυ τιποτα απο ολα αυτα τυχερουλα ε?

Το φυλο ποτε φαινεται κορίτσια? 

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟ τοσο συγκινητικο!!:wub:

Εγω πονακια απο την 9η εχω ακομα καθε μερα σχεδον!

Εγω ειμαι τοσο αγχωτικη π επειδη για 3μερες δεν ξερω νομιζω δεν την αισθανομουν....παρηγγειλα το μηχανημα π ακους την καρδια του μωρου στο σπιτι 50€ κ ηρεμησα ο γιατρος μ ειπε 1με 2 φορες το πολλη την ημερα δεν υπαρχει προβλημμα γιατι δεν ειναι επικυνδυνο αλλα εγω το χρησιμοποιω μονο αν ολη μερα δεν την εχω ακουσει!! Και ετσι ηρεμωωω

Υπάρχει τέτοιο μηχανημα??? Και γιατί. 1 με 2 φορες? Πως λειτουργει?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟ τοσο συγκινητικο!!:wub:

Εγω πονακια απο την 9η εχω ακομα καθε μερα σχεδον!

Εγω ειμαι τοσο αγχωτικη π επειδη για 3μερες δεν ξερω νομιζω δεν την αισθανομουν....παρηγγειλα το μηχανημα π ακους την καρδια του μωρου στο σπιτι 50€ κ ηρεμησα ο γιατρος μ ειπε 1με 2 φορες το πολλη την ημερα δεν υπαρχει προβλημμα γιατι δεν ειναι επικυνδυνο αλλα εγω το χρησιμοποιω μονο αν ολη μερα δεν την εχω ακουσει!! Και ετσι ηρεμωωω

Κι είμαι αγχώδης πολυ. Αυτό που ακούς την καρδουλα λες? 

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλυτερα οι αναγουλες συνεχιζεται η δυσπεψια. Δεν πειράζει ομως υπομονη. Εσυ τιποτα απο ολα αυτα τυχερουλα ε?

Το φυλο ποτε φαινεται κορίτσια? 

Υπάρχει τέτοιο μηχανημα??? Και γιατί. 1 με 2 φορες? Πως λειτουργει?

Ναι ναι Τιποτα. Καμία Φορα φαίνεται κ στην αυχενική. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το φυλο ποτε φαινεται κορίτσια? 

Υπάρχει τέτοιο μηχανημα??? Και γιατί. 1 με 2 φορες? Πως λειτουργει?

Εμας το φυλο μας το ειπε κατα 99% μια εβδομαδα πριν την αυχενικη και επειτα απο εκει ολο το ιδιο μας ελεγε στους υπερηχους...κοριτσι....καποια μωρακια ωστοσο μπορει να δυσκολεψουν λιγο την διαγνωση του φυλο τους....σταυρωμενα ποδαρακια γυρισμενη πλατουλα κλπ...

Υπαρχει τετοιο μηχανημα μαλλον μια δυο φορες μ ειπε για να μην ειμαι οκη την μερα με αυτο:Pαλλα ετσι κ αλκιως δεν το ειχα σκοπο για πιο εγκυρα αποτελεσματα πρεπει να εισαι 15η εβδομαδα κ πανω αν ενδιαφερεσαι σ στελνω π.μ με τα στοιχεια τ και που το βρηκα!

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι είμαι αγχώδης πολυ. Αυτό που ακούς την καρδουλα λες? 

Ναι ναι Τιποτα. Καμία Φορα φαίνεται κ στην αυχενική. 

Ναι αυτο π ακους καρδουλα....:-D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμας το φυλο μας το ειπε κατα 99% μια εβδομαδα πριν την αυχενικη και επειτα απο εκει ολο το ιδιο μας ελεγε στους υπερηχους...κοριτσι....καποια μωρακια ωστοσο μπορει να δυσκολεψουν λιγο την διαγνωση του φυλο τους....σταυρωμενα ποδαρακια γυρισμενη πλατουλα κλπ...

Υπαρχει τετοιο μηχανημα μαλλον μια δυο φορες μ ειπε για να μην ειμαι οκη την μερα με αυτο:Pαλλα ετσι κ αλκιως δεν το ειχα σκοπο για πιο εγκυρα αποτελεσματα πρεπει να εισαι 15η εβδομαδα κ πανω αν ενδιαφερεσαι σ στελνω π.μ με τα στοιχεια τ και που το βρηκα!

Ναι αυτο π ακους καρδουλα....:-D

Ναι στειλε μου αν θες να το ξερω γιατι αγχωδης και εγω.. Καταλαβαίνεις :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

Νομίζω οτι αυτό το μηχανημα θα προκαλουσε παραπανω αγχος. Η όχι; 

Καθολουυυ το αντιθετο θα ελεγα απο το να τρεχω καθε τρεις κ λιγο στον γιατρο!! Εμενα με ηρεμει επρεπε να το ειχα παρει πριν ενα μηνα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καθολουυυ το αντιθετο θα ελεγα απο το να τρεχω καθε τρεις κ λιγο στον γιατρο!! Εμενα με ηρεμει επρεπε να το ειχα παρει πριν ενα μηνα!

Εγώ Απλα προσπαθώ να σκέφτομαι Θετικα. Νομίζω αν θα το χα θα το παρακανα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ Απλα προσπαθώ να σκέφτομαι Θετικα. Νομίζω αν θα το χα θα το παρακανα. 

Χαχαχα οχι σε καθησυχαζει κ δεν θες ολη την ωρα να το ακους....εγω εκτος απο την μερα π το πηραμε το ακουσαμε 2φορες μια οταν μας εφτασε ηθελε ο αντρας μ σαν τρελος να την ακουσει κ την εψαξε μονος του....δεν την βρηκε εννοειται την καρδουλα:P και μια το απογευμα γιατι περπατησαμε αρκετα κ ψιλοαγχωθηκα...και μια εχθες μετα απο δυο μερες π ηθελε ο αδερφος μ να την ακουσει κ χαρηκε πολλη...ειδαλλως δινει κλωτσιες κ δεν αγχωνομαι απο εκεινη την ημερα π το πηραμε καθε μερα δινει παρον γιαυτο κ δεν αγχωνομαι...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...