Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 56 λεπτά , Nicol_ είπε:

Και σε μενα τα ιδια κοριτσια.. να το δει καποιος διαχειριστης ισως? @CoffeeMaker

Αλλου πατάω αλλού βρίσκετε τα νεύρα μου. Αντε να το δούνε γιατί είναι σπαστικο


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αλλου πατάω αλλού βρίσκετε τα νεύρα μου. Αντε να το δούνε γιατί είναι σπαστικο

Ναι ειναι εκνευριστικο, αλλα μη μου συγχυζεσαι φιλεναδα. Θα το δει καποιος απο τους διαχειριστες να το διορθωσει. Πεταγεται συνεχεια αυτο το πραγμα σαν πορδη σε καθε σελιδα

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι ειναι εκνευριστικο, αλλα μη μου συγχυζεσαι φιλεναδα. Θα το δει καποιος απο τους διαχειριστες να το διορθωσει. Πεταγεται συνεχεια αυτο το πραγμα σαν πορδη σε καθε σελιδα

Αστα εκνευριστικο. Πως είσαι σήμερα τι λέει ο μπέμπης κλοτσαει καθόλου; η δικιά μου κάνει όλο αταξίες ανεβενει στα ξύλα στη κούνια δεν πρόλαβενω να την αφήσω κάπου φεύγει μπούσουλα ει και αντε πιαστην!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90 @Beboula25 Ααααχ μη μιλατε για αλκοολ.. Βαζει ο αντρας μου κρασι το βραδυ και κάθομαι και το μυρίζω χαχα..εγω τρελαινομαι για κοκκινο κοριτσια. Απλα δεν ηπια ενω με αφήνει ο γιατρος γιατι με ξερω,θα εχω αγχος και δεν θα το ευχαριστηθω. Σας λέω ομως με το που γεννηθεί ο μπόμπιρας θα εχω το ποτηρακι διπλα μου χαχα :mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

@nanoula90 @Beboula25 Ααααχ μη μιλατε για αλκοολ.. Βαζει ο αντρας μου κρασι το βραδυ και κάθομαι και το μυρίζω χαχα..εγω τρελαινομαι για κοκκινο κοριτσια. Απλα δεν ηπια ενω με αφήνει ο γιατρος γιατι με ξερω,θα εχω αγχος και δεν θα το ευχαριστηθω. Σας λέω ομως με το που γεννηθεί ο μπόμπιρας θα εχω το ποτηρακι διπλα μου χαχα :mrgreen:

Αστα φιλεναδα. Εαν θηλασουμε για να πιουμε αλκοολ πρεπει να περασουν 2 ωρες και μετα να θηλασουμε γιατι ενω στον πλακουντα δεν περναει ποσοτητα, με τον θηλασμο το αλκοολ περναει στο γαλα. Απο οσα εχω διαβασει δηλαδη ετσι λενε. Γιατι το περιμενω αυτο το ποτηρακι βοτκας πως κ πως. Αλλα σκεφτηκα οτι μπορω να αντλω και να του δινω απο το αντλημενο ωστε να μπορω να πιω και να το ευχαριστηθω. Εκτος αν του δινω ξενο, οποτε εκει θα παρω κατευθεοαν μπουκαλι χαχαχα

 

πρίν από 11 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αστα εκνευριστικο. Πως είσαι σήμερα τι λέει ο μπέμπης κλοτσαει καθόλου; η δικιά μου κάνει όλο αταξίες ανεβενει στα ξύλα στη κούνια δεν πρόλαβενω να την αφήσω κάπου φεύγει μπούσουλα ει και αντε πιαστην!!! 

Χαχαχα, ελα μωρε η ζουζουνα μου. Οταν λες ανεβαινει τα ξυλα εννοεις οτι μπορει και να πεσει? Δεν σηκωνονται ή δεν χαμηλωνει αλλο η κουνια? 

Ο μπεμπης ναι κλωτσαει ο σκατουλης, σημερα εκανα ασκησεις yoga μπας και γινει τιποτα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Nicol_ είπε:

@nanoula90 @Beboula25 Ααααχ μη μιλατε για αλκοολ.. Βαζει ο αντρας μου κρασι το βραδυ και κάθομαι και το μυρίζω χαχα..εγω τρελαινομαι για κοκκινο κοριτσια. Απλα δεν ηπια ενω με αφήνει ο γιατρος γιατι με ξερω,θα εχω αγχος και δεν θα το ευχαριστηθω. Σας λέω ομως με το που γεννηθεί ο μπόμπιρας θα εχω το ποτηρακι διπλα μου χαχα :mrgreen:

Ναι Νικολ μου και εγω για αυτό δεν έχω πιει γιατί ξέρω μετά θα τους πριζω κ θα έχω κ τυψεις ταυτόχρονα. Ομως δεν πιστεύω πως κάνει κανενα κακο σε αυτή την ποσότητα ούτε πως ο γιατρος δεν ξέρει τι λέει. Κανεις τους δεν θα διακινδύνευε την κυηση για τέτοιο λόγο. Για αυτό θα χαλαρωσω κ οποτε νιώσω έτοιμη θα το απολαύσω. Το θέλω άλλωστε κ εγω να είμαι χαλαρή να μην φοβάμαι ότι επιτρεπεται. 

Και κόκκινο και λευκό μου αρέσει το κρασί τον χειμώνα. Έτσι κάνει κ εμενα κανα βράδυ. Εχθές έλειπα κ με το που μπαίνω βλέπω είχε ανάψει κεράκι είχε βάλει κ ξηρούς καρπούς κ έπινε κρασάκι ημίγλυκο.... Τρελάθηκα αρπαξα το ποτηρι κ το μυριζα! Πάντως μην νομίζεις και που θα θηλαζεις δεν θες να πιεις 

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αστα φιλεναδα. Εαν θηλασουμε για να πιουμε αλκοολ πρεπει να περασουν 2 ωρες και μετα να θηλασουμε γιατι ενω στον πλακουντα δεν περναει ποσοτητα, με τον θηλασμο το αλκοολ περναει στο γαλα. Απο οσα εχω διαβασει δηλαδη ετσι λενε. Γιατι το περιμενω αυτο το ποτηρακι βοτκας πως κ πως. Αλλα σκεφτηκα οτι μπορω να αντλω και να του δινω απο το αντλημενο ωστε να μπορω να πιω και να το ευχαριστηθω. Εκτος αν του δινω ξενο, οποτε εκει θα παρω κατευθεοαν μπουκαλι χαχαχα

 

Χαχαχα, ελα μωρε η ζουζουνα μου. Οταν λες ανεβαινει τα ξυλα εννοεις οτι μπορει και να πεσει? Δεν σηκωνονται ή δεν χαμηλωνει αλλο η κουνια? 

Ο μπεμπης ναι κλωτσαει ο σκατουλης, σημερα εκανα ασκησεις yoga μπας και γινει τιποτα. 

Ναι νανουλα μου το είπε αυτό κοπέλα  που θήλασε 14 μηνες. Αν πιεις ή αν κανεις μισό τσιγαράκι μου λέει μετά θέλεις οπωσδήποτε μπάνιο και καποιες ώρες να περάσουν οπως είπες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αστα φιλεναδα. Εαν θηλασουμε για να πιουμε αλκοολ πρεπει να περασουν 2 ωρες και μετα να θηλασουμε γιατι ενω στον πλακουντα δεν περναει ποσοτητα, με τον θηλασμο το αλκοολ περναει στο γαλα. Απο οσα εχω διαβασει δηλαδη ετσι λενε. Γιατι το περιμενω αυτο το ποτηρακι βοτκας πως κ πως. Αλλα σκεφτηκα οτι μπορω να αντλω και να του δινω απο το αντλημενο ωστε να μπορω να πιω και να το ευχαριστηθω. Εκτος αν του δινω ξενο, οποτε εκει θα παρω κατευθεοαν μπουκαλι χαχαχα

 

Χαχαχα, ελα μωρε η ζουζουνα μου. Οταν λες ανεβαινει τα ξυλα εννοεις οτι μπορει και να πεσει? Δεν σηκωνονται ή δεν χαμηλωνει αλλο η κουνια? 

Ο μπεμπης ναι κλωτσαει ο σκατουλης, σημερα εκανα ασκησεις yoga μπας και γινει τιποτα. 

Να πεσει δεν νομίζω ακόμα..... μάλλον σηκώνεται πρέπει να την δω δεν την αφήνω λεπτό από τα μάτια μου όταν την έχω μέσα στη κούνια και είναι ξύπνια. Μπράβο ωραία η γυμναστικουλα εγώ έχω σκουριασει εκεί που Πήγενα για περπάτημα πρωί απόγευμα τώρα τιποτα με την μπουμπου.  θα γίνει μην ανχονεσε όλα στην ώρα τους έχει ζεστουλα και κάθετε λέει τώρα πιως βγενει στο κρύο άστο καλύτερα!!!! 

 

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο κοριτσι μ αντε περασε ο καιρος ε;;;

 

Τπτ δεν εμεινε ουτε μηνας!!! Οταν λεμε εμπεδωμενο εννοουμε οταν το κεφαλακι του εχει μπει στην πυελο σωληνα εχει παρει θεση και κοιταει προς τα πισω τον πωπω μας ετσι κ βγαινουν κ ειναι θεση π δυσκολα αλλαζει να γυρισει κλπ...

Ααααα δεν ήξερα

2 ώρες πρίν, Elpida88 είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;  εμείς είχαμε το doppler σήμερα... Όλα πήγανε καλά.... Αν και μου φάνηκε λίγο μεγαλουτσικος... Είμαι 32 και 3 ημερών και είναι 2188..... Αν συνεχίσει έτσι τον βλέπω για 4 κιλάκια.... Σε 2 εβδομάδες πήρε σχεδόν 550 γραμμάρια..... 

Ααααα συγχαρητήρια!!

πρίν από 52 λεπτά , Nicol_ είπε:

@nanoula90 @Beboula25 Ααααχ μη μιλατε για αλκοολ.. Βαζει ο αντρας μου κρασι το βραδυ και κάθομαι και το μυρίζω χαχα..εγω τρελαινομαι για κοκκινο κοριτσια. Απλα δεν ηπια ενω με αφήνει ο γιατρος γιατι με ξερω,θα εχω αγχος και δεν θα το ευχαριστηθω. Σας λέω ομως με το που γεννηθεί ο μπόμπιρας θα εχω το ποτηρακι διπλα μου χαχα :mrgreen:

Εγώ θέλω ουίσκακι!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Γειά σου κορίτσι. Εμενα μου το βγάζει και μου έχει τ σπάσει τα νεύρα τι να το κάνω δεν ξέρω πατάω αποδοχή τίποτα τα ίδια. Τι να το κάνω δεν ξερω

 

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Και σε μενα τα ιδια κοριτσια.. να το δει καποιος διαχειριστης ισως? @CoffeeMaker

Γειά σας - θα σας στείλουμε πμ για να υπάρξει καλύτερη συνεννόηση. Αν γίνεται όποια άλλη αντιμετωπίζει θέμα με το παραθυράκι των cookies  (είμαστε υποχρεωμένοι να το βάλουμε εξαιτίας gdpr) να μας στείλει πμ! ευχαριστούμε! 

- update -είδαμε το θέμα, το εχουμε προωθήσει στους τεχνικούς! 

  • Μου αρέσει 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ναι Νικολ μου και εγω για αυτό δεν έχω πιει γιατί ξέρω μετά θα τους πριζω κ θα έχω κ τυψεις ταυτόχρονα. Ομως δεν πιστεύω πως κάνει κανενα κακο σε αυτή την ποσότητα ούτε πως ο γιατρος δεν ξέρει τι λέει. Κανεις τους δεν θα διακινδύνευε την κυηση για τέτοιο λόγο. Για αυτό θα χαλαρωσω κ οποτε νιώσω έτοιμη θα το απολαύσω. Το θέλω άλλωστε κ εγω να είμαι χαλαρή να μην φοβάμαι ότι επιτρεπεται. 

Και κόκκινο και λευκό μου αρέσει το κρασί τον χειμώνα. Έτσι κάνει κ εμενα κανα βράδυ. Εχθές έλειπα κ με το που μπαίνω βλέπω είχε ανάψει κεράκι είχε βάλει κ ξηρούς καρπούς κ έπινε κρασάκι ημίγλυκο.... Τρελάθηκα αρπαξα το ποτηρι κ το μυριζα! Πάντως μην νομίζεις και που θα θηλαζεις δεν θες να πιεις 

Ναι νανουλα μου το είπε αυτό κοπέλα  που θήλασε 14 μηνες. Αν πιεις ή αν κανεις μισό τσιγαράκι μου λέει μετά θέλεις οπωσδήποτε μπάνιο και καποιες ώρες να περάσουν οπως είπες 

Χαχα τετοια βασανιστηρια μου κανει κ ο δικος μου! Τουλάχιστον μπορούμε να τους τρωμε τους ξηρους καρπούς χεχε :mrgreen:

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αστα φιλεναδα. Εαν θηλασουμε για να πιουμε αλκοολ πρεπει να περασουν 2 ωρες και μετα να θηλασουμε γιατι ενω στον πλακουντα δεν περναει ποσοτητα, με τον θηλασμο το αλκοολ περναει στο γαλα. Απο οσα εχω διαβασει δηλαδη ετσι λενε. Γιατι το περιμενω αυτο το ποτηρακι βοτκας πως κ πως. Αλλα σκεφτηκα οτι μπορω να αντλω και να του δινω απο το αντλημενο ωστε να μπορω να πιω και να το ευχαριστηθω. Εκτος αν του δινω ξενο, οποτε εκει θα παρω κατευθεοαν μπουκαλι χαχαχα

 

Χαχαχα, ελα μωρε η ζουζουνα μου. Οταν λες ανεβαινει τα ξυλα εννοεις οτι μπορει και να πεσει? Δεν σηκωνονται ή δεν χαμηλωνει αλλο η κουνια? 

Ο μπεμπης ναι κλωτσαει ο σκατουλης, σημερα εκανα ασκησεις yoga μπας και γινει τιποτα. 

Δηλαδή δεν θα αγιάσουμε ποτε ετσι? Ε κάποια στιγμη που θα κοιμούνται λιγο παραπανω το βραδυ θα μπορουμε να πινουμε το κρασακι μας :)

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

 

Εγώ θέλω ουίσκακι!!!

Εσυ ειπαμε εισαι σκληροπυρηνικη :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 17/12/2018 at 10:24 ΠΜ, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! Πολύ καλή εβδομάδα να έχουμε!!:) 

Και εμενα τούμπανο έχουν γίνει πρώτα στρίβουν αυτά από την γωνία κ μετά εγω Χαχαχ.. Και πόνος!

@Dimitr@17 μεγαλώνει η μπουμπου σου μπράβο:wub: Για β’επιπεδου έχετε κλείσει ή θα σου πει πιο μετά; Όσο για τα κιλά και εγω στανταρ θα έχω πάρει τέσσερα τουλάχιστον. Θα δω την Πέμπτη 

 

Ναι αμε φτου φτου. Ολα καλα...σε εναν μηνα θα παω παλι να.με.δει..πιστεύω τοτε θα μου πει για την β επιπεδου εσυ εχεις κλεισει?τωρα την αλλη βδομαδα θα κανω κατι εξετασεις κ θα τους τις στειλω να τις.δει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος κάποια στιγμή που συζητάγαμε για θηλαστρα νομίζω είχες προτείνει κάποιο. Θυμάμαι σωστά?

 Καλημερα το θήλαστρο της madela swing είναι πολύ καλό. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

 Καλημερα το θήλαστρο της madela swing είναι πολύ καλό. 

Θα συμφωνησω εγω αυτο χρησιμοποιω τωρα κ κανει την ιδια δουλεια με το νοσοκομειακο που ειχα χρησιμοποιείσει 

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...