Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου θα συμφωνησω με την μπεμπουλα. Μιλα με τη γιατρο σου και μη ντρεπεσαι να ρωτας. Ολα αυτα ειναι σημαντικα για μια εγκυουλα να τα ξερει. Θα συμφωνησω και με την @marian84 

Αλλα αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη. Πολλοι προωροι τοκετοι οφειλονται αρκετες φορες σε μικροβια. Με την καλλιεργεια κολπικου υγρου ισως κατι τετοιο το προλαβεις. Αλλα δεν ειναι παντα σιγουρο, γιατι μπορει ενα μικροβιο να εμφανιστει οποτεδηποτε, ακομα κ αν την προηγουμενη πχ η καλλιεργεια δειξει αρνητικη.

Ωστοσο, εγω εχω κανει 3 καλλιεργειες μεχρι τωρα, μια στην πολυ αρχη, μια οταν ειχα συσπασεις και μια τωρα πριν μια βδομαδα. 

Ασχετο , αλλα σας βγαζει κ σας το μηνυμα με τα cookies συνεχεια ή μονο εμενα εχει βαλθει να μου σπασει τα νευρα?? Και οχι τιποτα αλλο. Με το ονομα που εχει με προκαλει και θελω να φαω μπισκοτα χαχαχαχα

Γειά σου κορίτσι. Εμενα μου το βγάζει και μου έχει τ σπάσει τα νεύρα τι να το κάνω δεν ξέρω πατάω αποδοχή τίποτα τα ίδια. Τι να το κάνω δεν ξερω

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου θα συμφωνησω με την μπεμπουλα. Μιλα με τη γιατρο σου και μη ντρεπεσαι να ρωτας. Ολα αυτα ειναι σημαντικα για μια εγκυουλα να τα ξερει. Θα συμφωνησω και με την @marian84 

Αλλα αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη. Πολλοι προωροι τοκετοι οφειλονται αρκετες φορες σε μικροβια. Με την καλλιεργεια κολπικου υγρου ισως κατι τετοιο το προλαβεις. Αλλα δεν ειναι παντα σιγουρο, γιατι μπορει ενα μικροβιο να εμφανιστει οποτεδηποτε, ακομα κ αν την προηγουμενη πχ η καλλιεργεια δειξει αρνητικη.

Ωστοσο, εγω εχω κανει 3 καλλιεργειες μεχρι τωρα, μια στην πολυ αρχη, μια οταν ειχα συσπασεις και μια τωρα πριν μια βδομαδα. 

Ασχετο , αλλα σας βγαζει κ σας το μηνυμα με τα cookies συνεχεια ή μονο εμενα εχει βαλθει να μου σπασει τα νευρα?? Και οχι τιποτα αλλο. Με το ονομα που εχει με προκαλει και θελω να φαω μπισκοτα χαχαχαχα

Εγω πάλι άσχετο αλλα έχω κολλήσει θέλω ν πιω ένα ποτηρι κρασί!! Μιλάμε δίνω ρέστα το θέλω πολύ! Με αφήνει αλλα είμαι αυτό που λέμε ότι δεν έχω ρωτήσει ότι με απασχολεί. Ομως τώρα που θα πάω θα μαθω εκτενέστερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

 

Ευχαριστώ!! Πέρασε και μακάρι να είναι έτσι όμορφα και ηρεμα! 

Σε λιγες μερες θα την έχεις αγκαλίτσα και θα κάνετε μαζί Χριστούγεννα!!!❤️

Ετσι ομορφα θα παει μεχρι τελους μην ανησυχεις να εισαι ηρεμη!!! 

Ναι κοπελα μ σε λιγες μερες θα ειναι στην αγγαλια μας ανυπομονουμε τρελα αλλα πανω απο ολα θελουμε να ειναι γερη κ ας βγει οποτε θελει....οσο κ να ανυπομονουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γειά σου κορίτσι. Εμενα μου το βγάζει και μου έχει τ σπάσει τα νεύρα τι να το κάνω δεν ξέρω πατάω αποδοχή τίποτα τα ίδια. Τι να το κάνω δεν ξερω

Και σε μενα τα ιδια κοριτσια.. να το δει καποιος διαχειριστης ισως? @CoffeeMaker

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κανουν κ εδω στην ελλαδα συχνα καλλιεργεια ειναι αναλογα το γιατρο αλλα να σας πω κατι κ εγω που εκανα συχνα παντα έβγαινε αρνητική κ ομως οταν επαθα τη λοιμωξη μεσα στο νοσοκ. Εγινε σε δυο μερες κ εσπασαν τα νερα δε σημαινει οτι αν κανεις συνεχεια θα προλαβεις κ το μικροβιο ειναι να μη σου τύχει.σε καμμια περιπτωση δε λεω να μην κανετε απλα να μην γειωνουμε κ τους γιατρους τελειως κατι ξερουν κ αυτοι παραπανω απο μας 

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εγω πάλι άσχετο αλλα έχω κολλήσει θέλω ν πιω ένα ποτηρι κρασί!! Μιλάμε δίνω ρέστα το θέλω πολύ! Με αφήνει αλλα είμαι αυτό που λέμε ότι δεν έχω ρωτήσει ότι με απασχολεί. Ομως τώρα που θα πάω θα μαθω εκτενέστερα 

Ενα θα σου πω! Σε ολη την εγκυμοσυνη μου εχω πιει και κρασακι και ουζακι και βοτκα. 

Με αγαπη, 

nanoula90- Ανωνυμοι Αλκοολικοι 

  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ενα θα σου πω! Σε ολη την εγκυμοσυνη μου εχω πιει και κρασακι και ουζακι και βοτκα. 

Με αγαπη, 

nanoula90- Ανωνυμοι Αλκοολικοι 

Χαχααχ!!! Λέγε ρε στον λογο σου;;; Θέλω και εγωωωωω:mrgreen:

Στην φαντασια σου θα εννοείς κ με ξεσηκωσεσσσς

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κανουν κ εδω στην ελλαδα συχνα καλλιεργεια ειναι αναλογα το γιατρο αλλα να σας πω κατι κ εγω που εκανα συχνα παντα έβγαινε αρνητική κ ομως οταν επαθα τη λοιμωξη μεσα στο νοσοκ. Εγινε σε δυο μερες κ εσπασαν τα νερα δε σημαινει οτι αν κανεις συνεχεια θα προλαβεις κ το μικροβιο ειναι να μη σου τύχει.σε καμμια περιπτωση δε λεω να μην κανετε απλα να μην γειωνουμε κ τους γιατρους τελειως κατι ξερουν κ αυτοι παραπανω απο μας 

Ακριβως Βασω μου. Το ιδιο εγραψα κ γω. Συμφωνω απολυτα. Δυστυχως καποια πραγματα δεν μπορουμε να τα ελεγξουμε. 

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχααχ!!! Λέγε ρε στον λίγο σου;;; Θέλω και εγωωωωω:mrgreen:

Χαχαχα, με τις ευλογιες του γιατρου μου. Τον γνωρισα εκει στους ανωνυμους αλκοολικους κ αυτον. Χαχαχα. Πλακα κανω.

Με αφηνε 2 ποτηρακια κρασι τη βδομαδα ή μια μπυρα ή ενα ποτο μεζουρα. 

Ενταξει, δεν το παρακανα εννοειται. Αλλα πχ το ουζο κ την βοτκα τα καταναλωσα πολυ αραιωμενα. Και τα κρασακια απο ενα ποτηρακι, οχι δυο, ισα ισα για να μου φυγει η καψα γιατι ηθελα πολυ οπως κ συ. 

Ρωτα τον ντοκ σου και αν επιτρεπει πιες ενα μικρο ποτηρακι κρασακι, με τη συνοδεια εδεσματος βεβαιως βεβαιως. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ακριβως Βασω μου. Το ιδιο εγραψα κ γω. Συμφωνω απολυτα. Δυστυχως καποια πραγματα δεν μπορουμε να τα ελεγξουμε. 

Χαχαχα, με τις ευλογιες του γιατρου μου. Τον γνωρισα εκει στους ανωνυμους αλκοολικους κ αυτον. Χαχαχα. Πλακα κανω.

Με αφηνε 2 ποτηρακια κρασι τη βδομαδα ή μια μπυρα ή ενα ποτο μεζουρα. 

Ενταξει, δεν το παρακανα εννοειται. Αλλα πχ το ουζο κ την βοτκα τα καταναλωσα πολυ αραιωμενα. Και τα κρασακια απο ενα ποτηρακι, οχι δυο, ισα ισα για να μου φυγει η καψα γιατι ηθελα πολυ οπως κ συ. 

Ρωτα τον ντοκ σου και αν επιτρεπει πιες ενα μικρο ποτηρακι κρασακι, με τη συνοδεια εδεσματος βεβαιως βεβαιως. 

Τρελοκομείο! Ναι ένα ποτηρι λευκό μου επιτρέπει το κάθε ποτε δεν τον ρώτησα κ δεν έχω ακουμπήσει μόνο το μυρίζω χαχαχα. Άσε κάνα βράδυ τώρα βάζει ένα ποτηράκι ο άντρας μου που γενικά δεν πίνει και τώρα που δεν μπορώ πίνει αυτός για μένα. Έτυχε και βγήκα πολύ αυτές τις μερες και όλο πίνουν αντεεεε μου την δίνει γιατί θέλω κ εγω λιγάκι έτσι :tongue:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Τρελοκομείο! Ναι ένα ποτηρι λευκό μου επιτρέπει το κάθε ποτε δεν τον ρώτησα κ δεν έχω ακουμπήσει μόνο. Άσε κάνα βράδυ τώρα βάζει ένα ποτηράκι ο άντρας μου που γενικά δεν πίνει και τώρα που δεν μπορώ πίνει αυτός για μένα. Έτυχε και βγήκα πολύ αυτές τις μερες και όλο πίνουν αντεεεε μου την δίνει γιατί θέλω κ εγω λιγάκι έτσι :tongue:

Σε καταλαβαινω! Το λατρευω το κρασιιιιι το λευκο και γω. Και μεις εχουμε βγει με παρεες για φαγητο τον τελευταιο καιρο, ε δεν αντεξα και πηρα κ γω ενα ποτηρακι λευκο κρασι και πηρα τετοια ευχαριστηση αλλο πραγμα. Η αληθεια ειναι πως μου χει λειψει πολυ να βγαινω με τον αντρα για ποτακι χαλαρο. Για καμια κοκτεϊλαρα εστω 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σε καταλαβαινω! Το λατρευω το κρασιιιιι το λευκο και γω. Και μεις εχουμε βγει με παρεες για φαγητο τον τελευταιο καιρο, ε δεν αντεξα και πηρα κ γω ενα ποτηρακι λευκο κρασι και πηρα τετοια ευχαριστηση αλλο πραγμα. Η αληθεια ειναι πως μου χει λειψει πολυ να βγαινω με τον αντρα για ποτακι χαλαρο. Για καμια κοκτεϊλαρα εστω 

 

Μμμ... κοκτειλαρα! Ο άντρας μου είναι κοκτειλακιας τέρμα! Μεθαύριο με το καλό να είναι όλα καλα και θα τον ρωτήσω τα πάντα ώστε να μου φύγει το άγχος που έχω αν πιω ένα ποτηρι. Προς το παρόν να κόψω την πολύ μάσα θέλω  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Μμμ... κοκτειλαρα! Ο άντρας μου είναι κοκτειλακιας τέρμα! Μεθαύριο με το καλό να είναι όλα καλα και θα τον ρωτήσω τα πάντα ώστε να μου φύγει το άγχος που έχω αν πιω ένα ποτηρι. Προς το παρόν να κόψω την πολύ μάσα θέλω  

Χαχαχαχα, καλε φαε τωρα που εχεις συνελθει. 

Εγω μεσα στις τελευταιες 3 βδομαδες εχω παρει 3 κιλα. Η ορεξη μου εχει ανοιξει διαπλατα. Δεν καταλαβαινω τι με εχει πιασει. Εδω προχθες που ανοιξα το ψυγειο, δεν ειχε ουτε μια λιχουδια, αλλα παλι δεν πτοηθηκα, αδειασα ολο το βαζο με τις ελιες. Που τις αγνοουσα παντα. Δεν ξερω τι ειναι αυτο το πραγμα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα, καλε φαε τωρα που εχεις συνελθει. 

Εγω μεσα στις τελευταιες 3 βδομαδες εχω παρει 3 κιλα. Η ορεξη μου εχει ανοιξει διαπλατα. Δεν καταλαβαινω τι με εχει πιασει. Εδω προχθες που ανοιξα το ψυγειο, δεν ειχε ουτε μια λιχουδια, αλλα παλι δεν πτοηθηκα, αδειασα ολο το βαζο με τις ελιες. Που τις αγνοουσα παντα. Δεν ξερω τι ειναι αυτο το πραγμα.

Ναι κ εγω έχω πάθει μια τρελλα ένα ασταμάτητο μασούλημα. Και τις ελιές στο βάζω θα τις τσακίσω αν ταιριάξει Χαχαχ

Κοριτσια από αύριο χαλάει πολυυ ο καιρός τον νου σας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα κοπελα μ ειδα βλεννη την τριτη π μας περασε εχω πληρη εξαλειψη τραχηλου ειναι μαλακος διαστολη 3 το μωρο εμπεδωμενο φυσικα κ περιμενω....

Εσυ τι λεει;;;

ωωω...άντε τέλεια μια χαρά ,πόνους δεν έχεις?να έχεις το νου σου το μωρό να κινείται όλη μέρα έτσι,να σ δίνει.σήμα ότι είμαι εδώ μαμά...περιμένουμε νέα σου!!!

πρίν από 28 λεπτά , nanoula90 είπε:

Σε καταλαβαινω! Το λατρευω το κρασιιιιι το λευκο και γω. Και μεις εχουμε βγει με παρεες για φαγητο τον τελευταιο καιρο, ε δεν αντεξα και πηρα κ γω ενα ποτηρακι λευκο κρασι και πηρα τετοια ευχαριστηση αλλο πραγμα. Η αληθεια ειναι πως μου χει λειψει πολυ να βγαινω με τον αντρα για ποτακι χαλαρο. Για καμια κοκτεϊλαρα εστω 

 

 

πρίν από 54 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εγω πάλι άσχετο αλλα έχω κολλήσει θέλω ν πιω ένα ποτηρι κρασί!! Μιλάμε δίνω ρέστα το θέλω πολύ! Με αφήνει αλλα είμαι αυτό που λέμε ότι δεν έχω ρωτήσει ότι με απασχολεί. Ομως τώρα που θα πάω θα μαθω εκτενέστερα 

Γενικά λίγο κάνει...εγώ που κ που μπορεί να πιω μισό ποτηράκι κρασί όταν εννοώ που κ που δλδ τον μήνα να είναι 2 φορές...άντε 3...γενικά δεν πίνω ..γενικά με μέτρο νομίζω δεν.έχεις θέμα,αλλά το ποσό συχνά μπορείς καλύτερα να ρωτήσεις.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωωω...άντε τέλεια μια χαρά ,πόνους δεν έχεις?να έχεις το νου σου το μωρό να κινείται όλη μέρα έτσι,να σ δίνει.σήμα ότι είμαι εδώ μαμά...περιμένουμε νέα σου!!!

 

Γενικά λίγο κάνει...εγώ που κ που μπορεί να πιω μισό ποτηράκι κρασί όταν εννοώ που κ που δλδ τον μήνα να είναι 2 φορές...άντε 3...γενικά δεν πίνω ..γενικά με μέτρο νομίζω δεν.έχεις θέμα,αλλά το ποσό συχνά μπορείς καλύτερα να ρωτήσεις.

Αα εντάξει βλέπω είμαστε κομπλέ όλες με το κρασάκι το θελουμε. Ναι μωρε φυσικά και δεν πειράζει ένα ποτηράκι το γνωρίζω από τους γιατρους κ τώρα και τότε με άφηνε ή κρασάκι ή μπυρα. Απλά αρχικά ήθελα να κλείσω το τρίμηνο και μετά να κάνω ότι επιθυμώ. Οποτε τώρα σιγά σιγά και πρώτα ο Θεός θα ξεθαρρεψω. Και τα μαλλάκια μου θα βάψω και τα νυχάκια μου θα φτιάξω όλα αυτά που επιτρέπονται τέλος πάντων θα τα κάνω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...