Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Marhoua είπε:

Koritsia kalispera. Ime 23 xrono k prospathw m tn andra m edo k ena xrono na kanoume pedaki. Exo akanonisto kiklo logo tis polikistikes. Tis teleftes 3 meres niotho arketo fouskoma stin kilia. Niotho kati san nekatomata k to aisthima t emetou.iparxi pithanotita n ime egkios i ine ali mia paresthisi? Exo 1 evdomada kathisterisi

Από την στιγμή που έχεις καθυστερήση μίας εβδομάδας σίγουρα, καλό θα ήταν να κάνεις μια β χοριακη. Εύχομαι με το καλό!!!

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Κουράγιο κοριτσάκι μου!!!

Αύριο πας γιατρό για καρδούλα??? Μια χαρά θα είναι όλα θα είναι μια δυνατή καρδούλα!!! Εγώ άκουγα τώρα που την είχα ηχογραφήσει στο nst!!! Χεχεε τι συναίσθημα κι αυτό. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά!Για κούνια δείτε όσες μένετε Αθήνα και το ηρα outlet που είναι στη βουλιαγμένης.Εχει πολύ ωραίες κούνιες και εξαιρετικές τιμές.πηεα από εκεί αρκετά πραγματάκια.

Εγώ έχω προγραμματισμένη καισαρική σε 11 ημέρες.Δυστυχως από την περασμένη Τετάρτη έβγαλα αιμορροΐδες.Δεν μπορώ να κοιμηθώ,να καθήσω ούτε να περπατήσω.Υποφερω.Ο χειρουργός δεν μπορεί σε αυτή την φάση να μου κάνει κ πολλά!Μπορεί να γεννήσω κ νωριτερα μου είπε ο γιατρος γιατί δεν κάνει να πονάω τόσο. αλλά δεν θέλω και πλέον άρχισα να φοβάμαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Isida είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά!Για κούνια δείτε όσες μένετε Αθήνα και το ηρα outlet που είναι στη βουλιαγμένης.Εχει πολύ ωραίες κούνιες και εξαιρετικές τιμές.πηεα από εκεί αρκετά πραγματάκια.

Εγώ έχω προγραμματισμένη καισαρική σε 11 ημέρες.Δυστυχως από την περασμένη Τετάρτη έβγαλα αιμορροΐδες.Δεν μπορώ να κοιμηθώ,να καθήσω ούτε να περπατήσω.Υποφερω.Ο χειρουργός δεν μπορεί σε αυτή την φάση να μου κάνει κ πολλά!Μπορεί να γεννήσω κ νωριτερα μου είπε ο γιατρος γιατί δεν κάνει να πονάω τόσο. αλλά δεν θέλω και πλέον άρχισα να φοβάμαι!

Πόσο πολύ σε καταλαβαίνω. Εγώ είχα πάντα κ πετάχτηκαν τώρα με τον τοκετό. Όταν λέει νωρίτερα πόσο νωρίτερα εννοεί???

Σου εύχομαι με το καλό το νινακι σου!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Πόσο πολύ σε καταλαβαίνω. Εγώ είχα πάντα κ πετάχτηκαν τώρα με τον τοκετό. Όταν λέει νωρίτερα πόσο νωρίτερα εννοεί???

Σου εύχομαι με το καλό το νινακι σου!!!

Σου έφυγαν μετά?Δεν μπορώ να κουνηθώ.εχω κ την κοιλίτσα μου μπροστά κ έχω τρελαθεί από τους πόνους.Ηθελε μα φτάσουμε στις 38+5 αλλά είναι 4ου βαθμού κ άρχισαν να πρηζονται πολύ τα πόδια μου!Ευτυχώς δεν έχω πίεση.Μου είπε να πάω αύριο να με δει,να είμαι προετοιμασμένη γιατί ίσως με κρατήσουν.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Μακάρι να γεννηθεί κ να ειμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Από την στιγμή που έχεις καθυστερήση μίας εβδομάδας σίγουρα, καλό θα ήταν να κάνεις μια β χοριακη. Εύχομαι με το καλό!!!

Αύριο πας γιατρό για καρδούλα??? Μια χαρά θα είναι όλα θα είναι μια δυνατή καρδούλα!!! Εγώ άκουγα τώρα που την είχα ηχογραφήσει στο nst!!! Χεχεε τι συναίσθημα κι αυτό. 

Μακάρι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου!!!!Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού!!! Πάντως από συμπτώματα καλά πάω φτου φτου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ..  με θέλετε στην παρέα σας???? ειμαι νεα μανουλα....κάποιες με ξέρουν κάποιες οχι...Είμαι από εξωσωματικη κ το όνειρο μ έγινε πραγματικότητα μετα απο 9 χρονια.σας φιλω ολες κ να έχετε υγεία αγάπη κ καλοτυχα μπεμπακια......

Μπραβο κοπελα μ πολυ χαρηκα με τα νεα σου....μια ηρεμη εγκυμοσυνη ευχομαι με το καλο το μπεμπακι σου!!!!

@Smile89 να σου ζησει το μωρακι σου...καλα αναθρεμματα!!!

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

@Katerina 88 τι βλέπουν τα μεγάλα σχιστά και μπιρμπιλωτα μου μάτια;;;; Έχουμε σπορακι;;;;;

 

Ναι κοριτσάκι μου!!!Αύριο πρώτα ο Θεός θα ακούσω καρδούλα γιατί πριν δύο εβδομάδες είχα πάει οριακά κ δεν ακούσαμε! Ελπίζω να ακούσω να ηρεμήσω!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα καλύτερα είμαι δόξα τον Θεό!! Εσύ τι κανεις πως πας; Εγώ που είμαι μελαχρινή και έχω τριχουλες έκανα αποτρίχωση αλλά πλέον η γιατρός μου το έχει απαγορεύσει λόγω συσπάσεων οπότε βάζω ξυραφάκι..δεν έχω δει αλλαγή στην τρίχα η αλήθεια είναι..και έχω βάλει και ξυραφάκι χρόνια πριν που ούτε τότε πύκνωσαν ή έγιναν πιο χοντρές...

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα, μακάρι να σου φύγουν τελείως κ να γεννήσεις 40η εβδομάδα! Εγώ καλά είμαι, περιμένω να κάνω β επιπέδου. Το ξυραφάκι πως το βάζεις? Σε όλη την επιφάνεια της κοιλιάς η τοπικά στην άκρη του ξυραφιού για να μην ξυρίσεις γενικά κ τις πολύ μικρές τριχουλες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ..  με θέλετε στην παρέα σας???? ειμαι νεα μανουλα....κάποιες με ξέρουν κάποιες οχι...Είμαι από εξωσωματικη κ το όνειρο μ έγινε πραγματικότητα μετα απο 9 χρονια.σας φιλω ολες κ να έχετε υγεία αγάπη κ καλοτυχα μπεμπακια......

Συγχαρητήρια! Με το καλο το μωρακι σου!! Θυμαμαι καποιες κοπελες που προσπαθουσαν και σε θυμαμαι Ραφαελα μου χαιρομαι πολυ για σενα!! 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Να σας ρωτησω οσες πηρατε απορρυπαντικο για τα ρουχαλακια του μωρου ποια μαρκα προτιμήσατε;

Εγώ πήρα planet οικολογικό. Πολύ ωραίο είναι και το Αρκάδι 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Isida είπε:

Σου έφυγαν μετά?Δεν μπορώ να κουνηθώ.εχω κ την κοιλίτσα μου μπροστά κ έχω τρελαθεί από τους πόνους.Ηθελε μα φτάσουμε στις 38+5 αλλά είναι 4ου βαθμού κ άρχισαν να πρηζονται πολύ τα πόδια μου!Ευτυχώς δεν έχω πίεση.Μου είπε να πάω αύριο να με δει,να είμαι προετοιμασμένη γιατί ίσως με κρατήσουν.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Μακάρι να γεννηθεί κ να ειμαι καλά!

Δεν έχω μέρες που γέννησα μια εβδομάδα μόνο Κι όμως Νοιωθω καλύτερα σήμερα. Αν το καλύτερο για σένα κ το μωρό είναι να γεννηθεί λίγο νωρίτερα τότε δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Αύριο πόσο θα είσαι ακριβώς?

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Μακάρι να είναι όλα καλά κοριτσάκι μου!!!!Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού!!! Πάντως από συμπτώματα καλά πάω φτου φτου!!!

Μην τα κοιτάς αυτά. Πλέον που έφθασα στο τέρμα αυτό συνειδητοποιώ. Πόσες φορές αγχώθηκα σε όλη την εγκυμοσύνη κ χωρίς λόγο.... τώρα να....την έχω εδώ δίπλα μου κοιμάται..... ότι πιο όμορφο στη ζωή μου είναι εκείνη κι όσα παιδάκια με αξιώσει ο Θεός να κάνω.

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο κοπελα μ πολυ χαρηκα με τα νεα σου....μια ηρεμη εγκυμοσυνη ευχομαι με το καλο το μπεμπακι σου!!!!

@Smile89 να σου ζησει το μωρακι σου...καλα αναθρεμματα!!!

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Τι κάνεις?

πρίν από 55 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Να σας ρωτησω οσες πηρατε απορρυπαντικο για τα ρουχαλακια του μωρου ποια μαρκα προτιμήσατε;

Το Αρκάδι!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...