Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμένα ήταν νομίζω 590γρ στην Β επιπέδου.. Τώρα να δω πόσο θα έχει γίνει.. Θα έχει πάρει καθόλου βάρος η μπουμπού; γτ όλο κουνιέται στην κοιλιά 

Αχαχαχαχα κανει την γυμναστικη της!!!

πρίν από 45 λεπτά , Kpp83 είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος χιλια ευχαριστώ για την υπέροχη λίστα!!! Θα τυπωθεί να ξέρεις! ΧΙΛΙΌΧΡΟΝΗ!!!!

Σχεδόν τίποτα δεν έκανα σήμερα, μόνο στο prenatal άντεξα να μπω και αυτό για δώρο.Ο οδοντίατρος με τσάκισε (αν δεν έχετε κάνει καθαρισμό μην το αμελήσετε τα γλύτωσα στο τσακ τα δόντια μου!)

Με βλέπω να γίνονται όλα από το internet! αδυνατώ να παλέψω αυτά τα μαγαζιά, έπρεπε να έχουν καρεκλάκια....

@Vasoth. ΧΙΛΙΌΧΡΟΝΗ και του χρόνου στο σπιτι με τη μπέμπα να περπατάει 

Αστα κ γω εχω την τεταρτη ραντεβου!!ειχες καιρο να κανεις η λογω της εγκυμοσυνης αυξηθηκε η πετρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , happysmile είπε:

Αχαχαχαχα κανει την γυμναστικη της!!!

Αστα κ γω εχω την τεταρτη ραντεβου!!ειχες καιρο να κανεις η λογω της εγκυμοσυνης αυξηθηκε η πετρα?

Μιλάμε ειδικά χθες το βράδυ δεν με άφησε να κοιμηθώ απο τις κλωτσιές.. Κ ένα τοστακι είχα φάει που να ήταν κανένα γλυκό τι θα γινόταν... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μιλάμε ειδικά χθες το βράδυ δεν με άφησε να κοιμηθώ απο τις κλωτσιές.. Κ ένα τοστακι είχα φάει που να ήταν κανένα γλυκό τι θα γινόταν... 

Δημητρα αν σου πω τι επαθα χθες!!εμενα τωρα ξεκινησε να ψιλοκουνιεται να αισθανομαι τεσπα οτι κατι υπαρχει αραια κ που βεβαια χθες λοιπον ετσι οπως ημουν βυθισμενη στο μαστερ σεφ αισθανομαι σαν να σπαει ενα ποπ κορν ενα παφ κ βαζω μια φωνη!πεταχτηκα ορθια τρομαξε ο αντρας μου αχαχαχαχα μ φανηκε πολυ περιεργο!!θα μ παρει λιγο να συνηθισω αχαχαχαχα ποσο γελασα μετα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , happysmile είπε:

Δημητρα αν σου πω τι επαθα χθες!!εμενα τωρα ξεκινησε να ψιλοκουνιεται να αισθανομαι τεσπα οτι κατι υπαρχει αραια κ που βεβαια χθες λοιπον ετσι οπως ημουν βυθισμενη στο μαστερ σεφ αισθανομαι σαν να σπαει ενα ποπ κορν ενα παφ κ βαζω μια φωνη!πεταχτηκα ορθια τρομαξε ο αντρας μου αχαχαχαχα μ φανηκε πολυ περιεργο!!θα μ παρει λιγο να συνηθισω αχαχαχαχα ποσο γελασα μετα!

Ναι κ εγώ φώναζα στην αρχή.. Έλεγα ωχ..αχ.. Και μου έλεγε ο άντρας μ τι έπαθες;;; κ του έλεγα κουνιέται κουνιέται... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κ εγώ φώναζα στην αρχή.. Έλεγα ωχ..αχ.. Και μου έλεγε ο άντρας μ τι έπαθες;;; κ του έλεγα κουνιέται κουνιέται... 

Αχαχαχαχαχαχαχα εμενα ο καημενος εβαλε κ το χερι του αλλα που να το αισθανθει.χαχαχα τι πλακα εχουν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , happysmile είπε:

Δημητρα αν σου πω τι επαθα χθες!!εμενα τωρα ξεκινησε να ψιλοκουνιεται να αισθανομαι τεσπα οτι κατι υπαρχει αραια κ που βεβαια χθες λοιπον ετσι οπως ημουν βυθισμενη στο μαστερ σεφ αισθανομαι σαν να σπαει ενα ποπ κορν ενα παφ κ βαζω μια φωνη!πεταχτηκα ορθια τρομαξε ο αντρας μου αχαχαχαχα μ φανηκε πολυ περιεργο!!θα μ παρει λιγο να συνηθισω αχαχαχαχα ποσο γελασα μετα!

Οταν αρχισουν να κλωτσανε εκει νιωθεις το μεγαλειο της φυσης!!παροτι το χω νιωσει ηδη τρεις φορες στα κοριτσια μου,ανυπομονω να ερθει  και τωρα αυτη η στιγμη:x.ειναι και μετα απο τοσα χρονια...σα να ναι το πρωτο αισθανομαι:).

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mar.da είπε:

Οταν αρχισουν να κλωτσανε εκει νιωθεις το μεγαλειο της φυσης!!παροτι το χω νιωσει ηδη τρεις φορες στα κοριτσια μου,ανυπομονω να ερθει  και τωρα αυτη η στιγμη:x.ειναι και μετα απο τοσα χρονια...σα να ναι το πρωτο αισθανομαι:).

Λογικο μ φαίνεται!!! αχαχαχα ειναι απιστευτα μωρε τα γλυκουλια κ το καθε μωρο ειναι διαφορετικο ειτε ειναι το πρωτο ειτε το τέταρτο!!φαινονται κ τόσο μεγαλα στον υπερηχο κ ηταν ποσο εμενα 14εκατοστα κ εμοιαζε τεράστιος!!!οταν παω κυριολεκτικα σταματα ο χρονος ολα παγωνουν το χαμογελο μεχρι τα αυτια κ κοιτας την οθονη!!κ ολο το 24ωρο να μουν στον υπερηχο δεν θα χα προβλημα ....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια βοηθήστε με λίγο γιατί έχω μπερδευτεί..σήμερα είμαι 30wκαι6d άρα διανύω την 31 όπως Μ λέει η γιατρός..στον 8ο πότε μπαίνω; Δεν θέλω να μετράω βάση μηνών αλλά εβδομάδων..

Δεν ξερω αν σου απαντησε καποιο κοριτσι αλλα 31+1 εισαι μεσα στον 8ο! Κ 36+1 εισαι στον 9ο...

1 ώρα πρίν, Kpp83 είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος χιλια ευχαριστώ για την υπέροχη λίστα!!! Θα τυπωθεί να ξέρεις! ΧΙΛΙΌΧΡΟΝΗ!!!!

Σχεδόν τίποτα δεν έκανα σήμερα, μόνο στο prenatal άντεξα να μπω και αυτό για δώρο.Ο οδοντίατρος με τσάκισε (αν δεν έχετε κάνει καθαρισμό μην το αμελήσετε τα γλύτωσα στο τσακ τα δόντια μου!)

Με βλέπω να γίνονται όλα από το internet! αδυνατώ να παλέψω αυτά τα μαγαζιά, έπρεπε να έχουν καρεκλάκια....

@Vasoth. ΧΙΛΙΌΧΡΟΝΗ και του χρόνου στο σπιτι με τη μπέμπα να περπατάει 

Εννοειται τυπωσε την αν σ χρησιμευσε...και σε διαβεβαιω πως τα πηρα ΟΛΑ μα ΟΛΑ απο το ιντερνετ χωρις υπερβοληη!!!! Κ μ βγηκαν ολα τελεια

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Λογικο μ φαίνεται!!! αχαχαχα ειναι απιστευτα μωρε τα γλυκουλια κ το καθε μωρο ειναι διαφορετικο ειτε ειναι το πρωτο ειτε το τέταρτο!!φαινονται κ τόσο μεγαλα στον υπερηχο κ ηταν ποσο εμενα 14εκατοστα κ εμοιαζε τεράστιος!!!οταν παω κυριολεκτικα σταματα ο χρονος ολα παγωνουν το χαμογελο μεχρι τα αυτια κ κοιτας την οθονη!!κ ολο το 24ωρο να μουν στον υπερηχο δεν θα χα προβλημα ....

Ποπο ναι!καθε φορα κοιταγα σα χαζη!τωρα βεβαια οι υπερηχοι ειναι πολυ εξελιγμενοι και τα βλεπεις πιο καθαρα τα μωρακια,στην αυχενικη ο μικρουλης μου φανηκε πολυ μεγαλος!ηταν 7 εκ εκτος των ποδιων μας ειπε,κεφαλακι ως πωπος που λενε.τωρα θα μας δει ο γιατρος στις 5 μαρτιου περιπου και ανυπομονω!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν ξερω αν σου απαντησε καποιο κοριτσι αλλα 31+1 εισαι μεσα στον 8ο! Κ 36+1 εισαι στον 9ο...

Εννοειται τυπωσε την αν σ χρησιμευσε...και σε διαβεβαιω πως τα πηρα ΟΛΑ μα ΟΛΑ απο το ιντερνετ χωρις υπερβοληη!!!! Κ μ βγηκαν ολα τελεια

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μιλάμε ειδικά χθες το βράδυ δεν με άφησε να κοιμηθώ απο τις κλωτσιές.. Κ ένα τοστακι είχα φάει που να ήταν κανένα γλυκό τι θα γινόταν... 

Έτσι κ εμενα κοριτσια ειδικά το βράδυ κάνει γιορτή χαμός δεν κοιμάμαι. 

 

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Δημητρα αν σου πω τι επαθα χθες!!εμενα τωρα ξεκινησε να ψιλοκουνιεται να αισθανομαι τεσπα οτι κατι υπαρχει αραια κ που βεβαια χθες λοιπον ετσι οπως ημουν βυθισμενη στο μαστερ σεφ αισθανομαι σαν να σπαει ενα ποπ κορν ενα παφ κ βαζω μια φωνη!πεταχτηκα ορθια τρομαξε ο αντρας μου αχαχαχαχα μ φανηκε πολυ περιεργο!!θα μ παρει λιγο να συνηθισω αχαχαχαχα ποσο γελασα μετα!

Δεν συνηθίζεται έτσι κ εγω πετάγομαι ακόμα καποιες φορες Χαχαχ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έτσι κ εμενα κοριτσια ειδικά το βράδυ κάνει γιορτή χαμός δεν κοιμάμαι. 

 

Δεν συνηθίζεται έτσι κ εγω πετάγομαι ακόμα καποιες φορες Χαχαχ.. 

Καλα αυτό εννοείται ότι δεν συνηθίζεται...αφού αν κανει λίγη ώρα να εμφανιστεί ανησυχώ.. Κ της λέω που είσαι;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα αυτό εννοείται ότι δεν συνηθίζεται...αφού αν κανει λίγη ώρα να εμφανιστεί ανησυχώ.. Κ της λέω που είσαι;;; 

Χαχαχ τρέλα.. Την Δευτέρα θα την δεις εσυ Τετάρτη εγω. Θα έχουν μεγαλώσει πολύ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Μου φαίνονται σα χθες όλα αυτά που διαβάζω... Χεχεε και τώρα ετοιμάζομαι να την κάνω μπάνιο!!!

Στο μυαλο μου εισαι αυτο σκεφτομουν κ εγω τωρα αν γυρισουμε στις πρωτες σελιδες κανουμε τις ιδιες ακριβως κουβεντες χαχα!!! Ποτε περασε ο καιρος βρε κοριτσια...

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...