Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis γενικά στην εβδομάδα που είσαι φουλ κρέμα ή λαδάκι μπας και μας βοηθήσει! Εγώ πλέον δεν αναγνωρίζω την κοιλιά μου κάθε μέρα και ομολογώ ότι με φρικάρει άπειρα ο αφαλός μου που είναι έτοιμος να πεταχτεί!

κι εγώ το ίδιο! Ο αφαλος μου εχει αρχίσει και ξεπροβάλει επίσης.. γι αυτο βλέπω τις ραγάδες σε μερικές βδομαδες να έρχονται! μακάρι να τις γλυτώσω αλλα δεν το βλέπω. ειδικά τώρα με τη λαιμαργία στα γλυκά που έπαθα χαιρετα με!!! δε βαριέσαι...

πάντως πιο σημαντικό από τα λάδια και τις κρέμες είναι η εσωτερική ενυδάτωση. νερόοοοοοοοοο


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ναι καλε τι να πειράζει!!! Είναι τα πιο όμορφα σημαδια :x

απλά ρωτάω ποτέ βγαίνουν..μάλλον είναι ανάλογα το δέρμα.. Δεν ήξερα ότι μπορεί να φανούν και μετά!

Ουτε εγω:shock: χαχαχαχχαχα ολοσωμο μαγιο απλα το καλοκαιρι παει το μπικινι κ το ειχα παρει περυσι κ ουτε τοτε προλαβα να το βαλω γτ 1ον δεν πηγαινα θαλασσα λογω μικροβιων κ 2ον μ ηταν μικρο! Κριμα τα λεφτα χαχχαχα

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ουτε εγω:shock: χαχαχαχχαχα ολοσωμο μαγιο απλα το καλοκαιρι παει το μπικινι κ το ειχα παρει περυσι κ ουτε τοτε προλαβα να το βαλω γτ 1ον δεν πηγαινα θαλασσα λογω μικροβιων κ 2ον μ ηταν μικρο! Κριμα τα λεφτα χαχχαχα

καλέ βάλε το μαγιό σου!!!!!! Γιατί πάει το μπικινι;;;;  ααα εγω άμα κάνω ραγάδες θα τις καμαρώνω σας το λέω :lol:

Επίσης νομίζω με τον καιρό δεν φαίνονται τόσο.. Της μαμάς μου είναι αχνές και όταν γέννησε μου έλεγε ήταν πολύ έντονες

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου τι κάνετε?λοιπόν είχα πάλι γιατρό όλα καλά η μπέμπα 3.400 είναι 38+1 Σήμερα,είχα κάτι πονακια χθες τα ξημερώματα αλλά τελικά σταμάτησαν οπότε αναμένουμε..με βλέπει πάλι την άλλη Πέμπτη θα είμαι 39+1 απλά αν ούτε τότε γίνει τπτ θα μπω με τεχνητούς 39+6 την μεγάλη Τρίτη γιατί Τετάρτη έχει ιατρείο κ βασικά μου είπε μακάρι να έρθει πιο νωρίς από μόνη της γιατί εκείνες τις ημέρες θα έχει πολύ κίνηση λογο 3ημερου.

  • Μου αρέσει 6

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε?λοιπόν είχα πάλι γιατρό όλα καλά η μπέμπα 3.400 είναι 38+1 Σήμερα,είχα κάτι πονακια χθες τα ξημερώματα αλλά τελικά σταμάτησαν οπότε αναμένουμε..με βλέπει πάλι την άλλη Πέμπτη θα είμαι 39+1 απλά αν ούτε τότε γίνει τπτ θα μπω με τεχνητούς 39+6 την μεγάλη Τρίτη γιατί Τετάρτη έχει ιατρείο κ βασικά μου είπε μακάρι να έρθει πιο νωρίς από μόνη της γιατί εκείνες τις ημέρες θα έχει πολύ κίνηση λογο 3ημερου.

με το καλο να έρθει η μπαμπούλα σου!!!!!!:x

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου τι κάνετε?λοιπόν είχα πάλι γιατρό όλα καλά η μπέμπα 3.400 είναι 38+1 Σήμερα,είχα κάτι πονακια χθες τα ξημερώματα αλλά τελικά σταμάτησαν οπότε αναμένουμε..με βλέπει πάλι την άλλη Πέμπτη θα είμαι 39+1 απλά αν ούτε τότε γίνει τπτ θα μπω με τεχνητούς 39+6 την μεγάλη Τρίτη γιατί Τετάρτη έχει ιατρείο κ βασικά μου είπε μακάρι να έρθει πιο νωρίς από μόνη της γιατί εκείνες τις ημέρες θα έχει πολύ κίνηση λογο 3ημερου.

Με το καλό,με το καλό!:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Πονεμένο θέμα το νερό. Δεν πινω γενικά. Το προσπαθώ γιατί γκρινιάζει ο γιατρός αλλά μετά είμαι κάθε 10 λεπτά στην τουαλέτα!

φαύλος κύκλος... τόσους μήνες τώρα.. νερό τουαλέτα - τουαλέτα νερό!!! υπομονή!!!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Πονεμένο θέμα το νερό. Δεν πινω γενικά. Το προσπαθώ γιατί γκρινιάζει ο γιατρός αλλά μετά είμαι κάθε 10 λεπτά στην τουαλέτα!

 

Just now, vaso_mpempis είπε:

φαύλος κύκλος... τόσους μήνες τώρα.. νερό τουαλέτα - τουαλέτα νερό!!! υπομονή!!!

Πόσο σας νιώθω!Έτσι ακριβώς!Όλα όμορφα κορίτσια μου,γλυκουτσικα ανθρωπάκια μεγαλώνουν μέσα μας!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

καλέ βάλε το μαγιό σου!!!!!! Γιατί πάει το μπικινι;;;;  ααα εγω άμα κάνω ραγάδες θα τις καμαρώνω σας το λέω :lol:

Επίσης νομίζω με τον καιρό δεν φαίνονται τόσο.. Της μαμάς μου είναι αχνές και όταν γέννησε μου έλεγε ήταν πολύ έντονες

Βρε κ γω περηφανη ειμαι δν λεω αλλα ακομα η κοιλιτσα δεν εχει επανελθη στην προτερη φυσιολογικη της κατασταση(σφιχτη) ειναι κ αυτο ενας λογος...ναι γενικα δεν φαινονται πολυ οι ραγαδες μαλλον γτ η κοιλια ΟΛΗ ειναι μια ραγαδα απο μονη της! Χαχχαχα

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βρε κ γω περηφανη ειμαι δν λεω αλλα ακομα η κοιλιτσα δεν εχει επανελθη στην προτερη φυσιολογικη της κατασταση(σφιχτη) ειναι κ αυτο ενας λογος...ναι γενικα δεν φαινονται πολυ οι ραγαδες μαλλον γτ η κοιλια ΟΛΗ ειναι μια ραγαδα απο μονη της! Χαχχαχα

Βαλεντινα έκανες πολλές ραγαδες στην κοιλιά; το έχω ένα άγχος αυτό.. Γτ γενικά το δέρμα μου κάνει.. Βάζω λάδια αλλά όχι εντατικά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Βαλεντινα έκανες πολλές ραγαδες στην κοιλιά; το έχω ένα άγχος αυτό.. Γτ γενικά το δέρμα μου κάνει.. Βάζω λάδια αλλά όχι εντατικά.. 

Εζψ μπουτια γοφους απο μικρη.κλασικα διαιτςς ανοιξε να το αποτελεσμα.λεψ παει στην εγκυμοσυνη θα γεμισει η κοιλιά. Να τονισω ότι εκανα κοιλαρα.ουτε μια ραγαδα.κρεμα εβαζα οπτε το θυμόμουν. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Εζψ μπουτια γοφους απο μικρη.κλασικα διαιτςς ανοιξε να το αποτελεσμα.λεψ παει στην εγκυμοσυνη θα γεμισει η κοιλιά. Να τονισω ότι εκανα κοιλαρα.ουτε μια ραγαδα.κρεμα εβαζα οπτε το θυμόμουν. 

Είσαι η ελπιδα μας!!!! :rolleyes:

  • Χαχα 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Είσαι η ελπιδα μας!!!! :rolleyes:

Να σου πω κατι?θα ζησεις οτι πιο υπέροχο μπορεο να συμβεθ σε μια γυναίκα να φερει μια ζωη στο κοσμο.πιστευω οτι δν θα σε νοιάΖει αν κανεις καμοα ραγαδα.Ειναι μοναδικη στιγμη η γεννα.σρο λεω και συγκινούμαι. Η πρωτη φορα που θα αντικρύσεις το μωρκ σου η πρωτη σας αγκαλια. Μια συμβουλή. Παρε τον αντρα σου μεσα στη γεννα και πες του να σας βγαλει φώτο τη πρωτη σας αγκαλια.εγω την εχω κορνθζαρει και τη χαζευω συνέχεια .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...