Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, 4shinediamonds είπε:

Πόσο σε νιώθω να ήξερες!Ρώτησε και τον γιατρό,σιγουρα θα έχει κάτι να σου προτείνει.Εμένα μου είχε επιτρέψει σιμεκο αλλά το παλεύω χωρίς φάρμακα.Όλα για τα μωράκια μας κορίτσι μου!

Καλημέρα κοριτσια μουυυ!!διαμαντακι μου εχω να σου πω οως ψιλοεπασε αυτο π σ ειπα..μολις ξύπνησα να φανταστείς...ξινιλα το βραδυ δεν ειχα τελικα δεν εφαγα τπτ μετα τις 8... κ επινα μόνο γαλα...γιεςςς ειχα τόσο ανάγκη αυτον τον υπνο τις τελευταίες ημερες....καλημερα με υπέροχο καιρό...

9 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χτύπησε την οικογένεια μας η παλιοαρρωστια συμπεθέρα!!

Αγάπη δύναμη και υπομονή!!!!εχει ο θεος!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια... μακριά από μας... Αλλά οι ραγάδες αν είναι να δημιουργηθούν ποτέ συμβαίνει; σε ποια βδομάδα; ελπίζω ότι δεν θα βγάλω αλλα παίζει να είναι πολύ νωρίς ακόμα ε;

Just now, Kpp83 είπε:

1η μέρα χωρίς δουλειά. Έχω πλύνει πιάτα, έχω σιγυρίσει, έχω βαλει τα φορμάκια να πληθούν και η ώρα είναι ακόμα 11!!!!!!

ΦΟΒΕΡΟ!!

με τι θα τα πλύνεις τα ρουχαλάκια;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα της ecos το βρεφικο ηταν προσφορα απο 12 6 ευρω οι 50 πλυσεις .κ μαλλακτικο της προδερμ!

Εχετε δοκιμασει εσεις της προδερμ το αφρολουτρο σαμπουαν για τα βρεφακια?ειναι καλο?το πγρα γτ μπερδευτηκα με τα αλλα του ον λαινφαρμακειου.αλλα ηταν ξεχωριστα καλλα παιδικα αχταρμα τα κανα.κ πηρα αυτο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Εγω πηρα της ecos το βρεφικο ηταν προσφορα απο 12 6 ευρω οι 50 πλυσεις .κ μαλλακτικο της προδερμ!

Εχετε δοκιμασει εσεις της προδερμ το αφρολουτρο σαμπουαν για τα βρεφακια?ειναι καλο?το πγρα γτ μπερδευτηκα με τα αλλα του ον λαινφαρμακειου.αλλα ηταν ξεχωριστα καλλα παιδικα αχταρμα τα κανα.κ πηρα αυτο!

Καλα θα είναι τι να έχουν δεν ξέρω τα αφρόλουτρα μόνο το ταλκ κ την κρέμα συγκαματος που έχουν ξέρω εννοω τα έχω βάλει εγω κ μικρή κ μεγάλη. 

Πήρα της frezyderm. Και οι μαίες και στο φαρμακείο που το είπα μου είπαν ότι είναι από τα καλύτερα. Θα παρω και την κρέμα συγκαματος και για την κοιλιτσα που βάζουμε στους κολικούς. Απορρυπαντικό Αρκάδι αλλα νομίζω πως δεν βάζουμε στην αρχή μαλακτικο δεν ξέρω στα σίγουρα ας μας πουν οι μανουλες. 

πρίν από 57 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

κορίτσια... μακριά από μας... Αλλά οι ραγάδες αν είναι να δημιουργηθούν ποτέ συμβαίνει; σε ποια βδομάδα; ελπίζω ότι δεν θα βγάλω αλλα παίζει να είναι πολύ νωρίς ακόμα ε;

με τι θα τα πλύνεις τα ρουχαλάκια;

Η έγνοια όλων μας. Εμενα μόνο στον αφαλό κυκλικά εκεί κάπως μελανιασε πριν κάτι εβδομαδες κ ισως έκανε κάτι μικρές δεν ξέρω θα δείξει μετά τώρα δεν φαίνεται πολύ σαν τριχουλες είναι στο μέγεθος. Ναι θα σου μεγαλώσει και άλλο η κοιλιά αλλα μπορεί να μην βγαλεις είναι κ στον οργανισμό η αντοχή τους δερματος. βάζε το λαδακι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα!!!! επί τέλους λιακάδα!!!!:)

@Smile89 εύχομαι δύναμη σε όλη την οικογένεια και κυρίως σε αυτόν που αρρώστησε!! στις μέρες μας υπάρχουν πολλές πιθανότητες να ξεπεραστεί ειδικα αν το προλαβεις στην αρχη!!!!εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον καιρό.. κουράγιο!

Να Σάι καλά κορίτσι μου!!! Μακάρι να είναι στην αρχή Μ κλείστηκε το ραντεβού. Τρίτη θα ξέρουμε. 

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μουυυ!!διαμαντακι μου εχω να σου πω οως ψιλοεπασε αυτο π σ ειπα..μολις ξύπνησα να φανταστείς...ξινιλα το βραδυ δεν ειχα τελικα δεν εφαγα τπτ μετα τις 8... κ επινα μόνο γαλα...γιεςςς ειχα τόσο ανάγκη αυτον τον υπνο τις τελευταίες ημερες....καλημερα με υπέροχο καιρό...

Αγάπη δύναμη και υπομονή!!!!εχει ο θεος!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μουυυ!!διαμαντακι μου εχω να σου πω οως ψιλοεπασε αυτο π σ ειπα..μολις ξύπνησα να φανταστείς...ξινιλα το βραδυ δεν ειχα τελικα δεν εφαγα τπτ μετα τις 8... κ επινα μόνο γαλα...γιεςςς ειχα τόσο ανάγκη αυτον τον υπνο τις τελευταίες ημερες....καλημερα με υπέροχο καιρό...

Αγάπη δύναμη και υπομονή!!!!εχει ο θεος!!!!

Κορίτσι μου γλυκό πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα και η διάθεσή σου ανεβαίνει!Μακαρι να είσαι έτσι κάθε ημέρα!!!!!!:)

Καλησπέρα κορίτσια!Εύχομαι μανούλες και μωράκια ολα να είναι τέλεια!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Κορίτσια, τη συρταρίερα με τι την καθαρίζουμε πρώτη φορά? Νερό με ξύδι ίσως?

Και εγώ σκέφτομαι ξυδακι και ανοιχτά τα συρταρακια να αεριστουν.

Just now, happysmile είπε:

Ντετολ οχι ε???

Εμένα μου μυρίζουν όλα πλέον!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

κορίτσια... μακριά από μας... Αλλά οι ραγάδες αν είναι να δημιουργηθούν ποτέ συμβαίνει; σε ποια βδομάδα; ελπίζω ότι δεν θα βγάλω αλλα παίζει να είναι πολύ νωρίς ακόμα ε;

με τι θα τα πλύνεις τα ρουχαλάκια;

Εγω οσο ημουν εγκυος εβαζα κρεμουλα, κ δεν ειχα τπτ οοοοοταν γεννησα κ ξεφουσκωσε η κοιλουμπα νααα σου ολες οι κιουριες μ υπενθυμιζουν οτι εγινα μανουλα!!!! Υγεια δεν πειραζειιι

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω οσο ημουν εγκυος εβαζα κρεμουλα, κ δεν ειχα τπτ οοοοοταν γεννησα κ ξεφουσκωσε η κοιλουμπα νααα σου ολες οι κιουριες μ υπενθυμιζουν οτι εγινα μανουλα!!!! Υγεια δεν πειραζειιι

Ναι καλε τι να πειράζει!!! Είναι τα πιο όμορφα σημαδια :x

απλά ρωτάω ποτέ βγαίνουν..μάλλον είναι ανάλογα το δέρμα.. Δεν ήξερα ότι μπορεί να φανούν και μετά!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis γενικά στην εβδομάδα που είσαι φουλ κρέμα ή λαδάκι μπας και μας βοηθήσει! Εγώ πλέον δεν αναγνωρίζω την κοιλιά μου κάθε μέρα και ομολογώ ότι με φρικάρει άπειρα ο αφαλός μου που είναι έτοιμος να πεταχτεί!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...