Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πραγματικά νιώθω πως δεν έχω κουράγιο να το αντιμετωπίσω αυτό τώρα. Σήμερα κάθομαι μέσα στον χαμό και χαιδεύω τον μπέμπη και προσπαθώ να κάνω όμορφες σκέψεις και είναι τόσο δύσκολο! 

Είχα ήδη εξαντληθεί για να φτιάξουμε το σπίτι και τώρα νομίζω πως δεν έχω δύναμη ούτε να σηκωθώ από το κρεβάτι. Θέλω να τα παρατήσω όλα και να φύγω

Τραγικο.δν εχω λογια.εχεις καποιον να σε βοηθήσει?παντως εγω στη κατασταση σου θα επαιρνα μια γυναίκα.Δεν γίνεται να τα κανεις τωρα ολα αυτα εγκυουλα.Να χαιδευεις κοιλιτσα και να κανεις θετικες σκεψεις.

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σ ζησει η μπεμπουλα σου καλους θηλασμους να εχετε!!! Μπαμπατσικη μπαμπατσικη η μικρουλα σ!!!! Με προκληση πηγες τελικα;;; καλη κ γρηγορη ανναρωση σ ευχομαι!!!

@loyloy το ιδιο ειπαμε μπαμπατσικη πραγματικα!!!!

Χαχαχαχαχα. Ζωη να χει η μπεμπα.ωραθα ρε παιδι μου τα μπαμπατσικα μωρα.και ο δικος μου βγηκε 3490 καο ευχαριστιομουν να τον παιρνω αγκαλια. Το ενιωθες ρε παιδι μου.μπεμπαρος.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, loyloy είπε:

 

Χαχαχαχαχα. Ζωη να χει η μπεμπα.ωραθα ρε παιδι μου τα μπαμπατσικα μωρα.και ο δικος μου βγηκε 3490 καο ευχαριστιομουν να τον παιρνω αγκαλια. Το ενιωθες ρε παιδι μου.μπεμπαρος.

Ναι ναι εδω η δικια μ π βγηκε 3.200κ επιανες μωρο οχι 3600 χαχαχαχα γερα ολα τα μψρα τ κοσμου....αυτα ειναι η συνεχεια της ζωης!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!γέννησα εχθές 14.03 , βαρος 3660 γρ. και το υψος της μπεμπας 51,5...ολα μια χαρα πολυ καλα!!!θηλάζει αρκετά αύριο μπορεί να βγούμε ανάλογα αν θα έχει ικτερο ή όχι. 

Να σας ζήσει η μπέμπα!!!!!!! :wub:


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Πραγματικά νιώθω πως δεν έχω κουράγιο να το αντιμετωπίσω αυτό τώρα. Σήμερα κάθομαι μέσα στον χαμό και χαιδεύω τον μπέμπη και προσπαθώ να κάνω όμορφες σκέψεις και είναι τόσο δύσκολο! 

Είχα ήδη εξαντληθεί για να φτιάξουμε το σπίτι και τώρα νομίζω πως δεν έχω δύναμη ούτε να σηκωθώ από το κρεβάτι. Θέλω να τα παρατήσω όλα και να φύγω

Πω πω λυπαμαι κοπελα μ ντροπη να μπαινουν στα σπιτια και ν καταστρεφουν το βιος του αλλου!!!! Χαιρομαι π δεν ησασταν μεσα! Καλυτερα συμφωνω να παρετε γυναικα κ εσυ απλα να καθεσαι κ να χαιδευεις την κοιλιτσα σ ηρεμα σε μια ακρουλα....καλυτερα να μην κουραστεις....

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι!!!

Άντε @Kpp83 @Beboula25 @Dimitr@17 είστε οι επόμενες????

Ναι ναι έρχεται η σειρά μας τον άλλον μήνα.. Να δούμε σε ποια ημερομηνία θα τύχει να ξεφουρνισουμε τα μπεμπακια μας.. Εγώ έχω πητ 25 Μαΐου αλλά για κάποιο λόγο μου έχει κάτσει το 20..θα δείξει 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, loyloy είπε:

Τραγικο.δν εχω λογια.εχεις καποιον να σε βοηθήσει?παντως εγω στη κατασταση σου θα επαιρνα μια γυναίκα.Δεν γίνεται να τα κανεις τωρα ολα αυτα εγκυουλα.Να χαιδευεις κοιλιτσα και να κανεις θετικες σκεψεις.

Χαχαχαχαχα. Ζωη να χει η μπεμπα.ωραθα ρε παιδι μου τα μπαμπατσικα μωρα.και ο δικος μου βγηκε 3490 καο ευχαριστιομουν να τον παιρνω αγκαλια. Το ενιωθες ρε παιδι μου.μπεμπαρος.

Όχι δεν έχω κανέναν αυτή τη στιγμή να με βοηθήσει και τα οικονομικά δεν είναι και στην καλύτερη! Θα δούμε..Σ ευχαριστώ πολύ, αυτό προσπαθώ να κάνω


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Όχι δεν έχω κανέναν αυτή τη στιγμή να με βοηθήσει και τα οικονομικά δεν είναι και στην καλύτερη! Θα δούμε..Σ ευχαριστώ πολύ, αυτό προσπαθώ να κάνω

Λιγα λιγα και υπομονη.να εισαι ηρεμη.εντάξει? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Γεια σας μανούλες και μπεμπάκια!!! Τι κάνετε; Εμάς μας διέρρηξαν το σπίτι χτες το απόγευμα που λείπαμε και μας το κάνανε λίμπα! Σήμερα περιμένουμε τη σήμανση για αποτυπώματα.. θα γίνει όλο το σπίτι μαύρο και ότι το είχαμε βάψει. Επίσης μας πέταξαν όλα τα συρτάρια του σπιτιού κάτω(έψαχναν για κοσμήματα ή χρήματα μάλλον). Θέλει όλο το σπίτι καθάρισμα πάλι και πραγματικά δεν έχω κουράγιο. Ψυχολογικά είμαι χάλια, το χειρότερο συναίσθημα είναι να μην νιώθεις ασφαλής στο σπίτι σου. 

Με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου :wub:

Να σου ζήσει η μπέμπα σου!!!!! Όλα τα καλά της εύχομαι!!! Υγιής και καλότυχη να είναι πάντα

@vaso_mpempis ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις.. Το είχαμε περάσει και μεις στο προηγ σπίτι μας που μόλις 20 μέρες αφού είχαμε μπει μας διέρρηξαν.. Και πήραν και λεφτά κ όλα μας ηλεκτρικά ήταν όλα λίμπα όπως επίσης μου πήραν μέχρι κ τις τσάντες μ ρούχα καθώς κ τα καλλυντικά μου.. Είναι σοκ.... Πόσο μάλλον τώρα αν περιμένεις κ μπεμπακι

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Γεια σας μανούλες και μπεμπάκια!!! Τι κάνετε; Εμάς μας διέρρηξαν το σπίτι χτες το απόγευμα που λείπαμε και μας το κάνανε λίμπα! Σήμερα περιμένουμε τη σήμανση για αποτυπώματα.. θα γίνει όλο το σπίτι μαύρο και ότι το είχαμε βάψει. Επίσης μας πέταξαν όλα τα συρτάρια του σπιτιού κάτω(έψαχναν για κοσμήματα ή χρήματα μάλλον). Θέλει όλο το σπίτι καθάρισμα πάλι και πραγματικά δεν έχω κουράγιο. Ψυχολογικά είμαι χάλια, το χειρότερο συναίσθημα είναι να μην νιώθεις ασφαλής στο σπίτι σου. 

Με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου :wub:

Να σου ζήσει η μπέμπα σου!!!!! Όλα τα καλά της εύχομαι!!! Υγιής και καλότυχη να είναι πάντα

Ωχου βρε κορίτσι μου καλό.Έχεις τα δίκια σου στην κατάσταση σου.Όμως να σκέφτεσαι πως σε λίγο καιρό θα έχεις το μπεμπακο αγκαλίτσα και όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση!Θα περάσει και πάει.Κανε του χαδακια μην στενοχωριεται το μικρακι.Θέλει τη μανούλα του χαμογελαστή:)

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!γέννησα εχθές 14.03 , βαρος 3660 γρ. και το υψος της μπεμπας 51,5...ολα μια χαρα πολυ καλα!!!θηλάζει αρκετά αύριο μπορεί να βγούμε ανάλογα αν θα έχει ικτερο ή όχι. 

Να σου ζήσει κορίτσι μου, καλοτυχο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι ναι έρχεται η σειρά μας τον άλλον μήνα.. Να δούμε σε ποια ημερομηνία θα τύχει να ξεφουρνισουμε τα μπεμπακια μας.. Εγώ έχω πητ 25 Μαΐου αλλά για κάποιο λόγο μου έχει κάτσει το 20..θα δείξει 

Και εμενα νωρίτερα μου έχει κάτσει πως θα γίνει, έχω στις 21. Γερά να είναι κ ας έρθουν οποια μέρα θέλουν 

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Περιμένουμε τη σήμανση από το πρωι να έρθει μετα θα δούμε τι θα γίνει

Μαλακια ρε αγαπη λυπαμαι. Αλλα εσείς να είστε καλα και θα φτιάξει πάλι. Απλα τώρα αυτό που λες πως θα έχεις τον φόβο 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!γέννησα εχθές 14.03 , βαρος 3660 γρ. και το υψος της μπεμπας 51,5...ολα μια χαρα πολυ καλα!!!θηλάζει αρκετά αύριο μπορεί να βγούμε ανάλογα αν θα έχει ικτερο ή όχι. 

Να σας ζήσει να είναι πάντα γερή και καλοτυχη!! Με το καλό να πάτε σπίτι σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Περιμένουμε τη σήμανση από το πρωι να έρθει μετα θα δούμε τι θα γίνει

Όλα καλά θα πάνε σκέψου το μωράκι σου !μην το ταραζεις.καλο Πάσχα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι 26 εβδομάδα σε διδυμα κοριτσάκια! Έχει δυο τρεις μέρες αισθάνομαι μέσα στον κόλπο σαν σφίξιμο σαν φτερούγισμα πάντως δεν είναι ωραία αίσθηση ! Πιστεύω είναι το μωρό το κάτω ... ο γιατρός λέει είναι επειδή κινείται και επειδή αυξάνεται το βάρος και πιέζει και θα γίνεται όλο και πιο έντονο... το είχε καμία; Καλά γεννητούρια σε όλες μας εύχομαι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους και 2κοριτσαρες!

Γεμίσαμε αγόρια! Ρόζι 26η εβδομάδα μεγαλώνει και η μήτρα κ δίνει πόνο να ξέρεις.

Εγώ σήμερα θα κάνω προληπτικά ενέσεις κορτιζόνης. Το καλό που θέλω στο κοτοπουλάκι να κάτσει μέσα όμως! 

 

  • Μου αρέσει 5

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...