Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη Ανασταση κοριτσαρες μου καλο πασχα να χαιρεστε τα μωρακια σας κ τις οικογενειες σας!με το καλο να γεννηθουν τα μωρα μας που τα περιμενουμε πως κ πως!!κ ευχομαι ολοψυχα ολες οι κοπελες που προσπαθουν για παιδακι να χουν μονο θετικα αποτελεσματα κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!ολες να χουμε γερα μωρα!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη στις κοιλίτσες και συις μανούλες. Με γερά παιδάκια όλες εύχομαι!!!

P.S. Έκανα την κορτιζόνη κ σήμερα θα με αφήσει να φάω ξανά σαν άνθρωπος. Χωρίς αλάτι καθόλου ειλικρινά ΤΊΠΟΤΑ δεν είναι νόστιμο.

  • Μου αρέσει 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2019 at 4:29 ΜΜ, vaso_mpempis είπε:

Γεια σας μανούλες και μπεμπάκια!!! Τι κάνετε; Εμάς μας διέρρηξαν το σπίτι χτες το απόγευμα που λείπαμε και μας το κάνανε λίμπα! Σήμερα περιμένουμε τη σήμανση για αποτυπώματα.. θα γίνει όλο το σπίτι μαύρο και ότι το είχαμε βάψει. Επίσης μας πέταξαν όλα τα συρτάρια του σπιτιού κάτω(έψαχναν για κοσμήματα ή χρήματα μάλλον). Θέλει όλο το σπίτι καθάρισμα πάλι και πραγματικά δεν έχω κουράγιο. Ψυχολογικά είμαι χάλια, το χειρότερο συναίσθημα είναι να μην νιώθεις ασφαλής στο σπίτι σου. 

Με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου :wub:

Να σου ζήσει η μπέμπα σου!!!!! Όλα τα καλά της εύχομαι!!! Υγιής και καλότυχη να είναι πάντα

Μ το καλο και το δικο σου μωρακι ευχομαι!!! 

On 26/4/2019 at 8:52 ΜΜ, Smile89 είπε:

Ναι σου ζήσει κορίτσι μου!!

Γιατί σου είπε για συμπλήρωμα!?

Αχ κορίτσια μου . Σας πήραν πράγματα?

Να σου ζήσει ο κοριτσαρος ζουζούνα μου!!! Γερή κ καλότυχη να είναι!!!!

Με το καλοοοοο!!

Από ότι είδα απάντησαν τα κορίτσια!!!

Καλημερα και χρονια πολλα! Ο παιδιατρος συστησε συμπληρωμα και θηλαστρο μετα το θηλασμο ια να αυξηθει η παραγωγη. Δεν βγαινει ομως με τπτ ομως το προγραμμα. Εχω ηδη κουραστει παρα πολυ. Καποιες φορες θηλαζω και καποιες αλλες της δινω μονο συπμληρωμα και βαζω θηλαστρο για το επομενο γευμα. Δεν ξερω αν κανω σωστα ετσι αλλα δεν αντεχω αλλιως. Μεχρι στιγμης στο θηλαστρο το οποιο βαζω περιπου 15 λεπτα σε καθε στηθος συλλεγω περιπου 30ml....μονο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Χριστός ανέστη κοριτσια μου!!!!κοριτσια μ τελειωσε ο σίδηρος που έπαιρνα οο οποιος υπαρχει μονο στο εξωτερικο κ δεν με πειραζε καθόλου το στομαχι...τωρα εδω μ έγραψαν το Ferro sanol duodenal το παίρνει καμια σας??πειράζει το στομαχι γνκ τις εντυπώσεις σας απ αυτόν τον σίδηρο....?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, SiaSai είπε:

Μ το καλο και το δικο σου μωρακι ευχομαι!!! 

Καλημερα και χρονια πολλα! Ο παιδιατρος συστησε συμπληρωμα και θηλαστρο μετα το θηλασμο ια να αυξηθει η παραγωγη. Δεν βγαινει ομως με τπτ ομως το προγραμμα. Εχω ηδη κουραστει παρα πολυ. Καποιες φορες θηλαζω και καποιες αλλες της δινω μονο συπμληρωμα και βαζω θηλαστρο για το επομενο γευμα. Δεν ξερω αν κανω σωστα ετσι αλλα δεν αντεχω αλλιως. Μεχρι στιγμης στο θηλαστρο το οποιο βαζω περιπου 15 λεπτα σε καθε στηθος συλλεγω περιπου 30ml....μονο

Χρόνια πολλά. Γιατί δεν βάζεις μόνο στήθος το παιδί? Δεν το πιάνει?

πρίν από 3 λεπτά , Ria@90 είπε:

Χριστός ανέστη κοριτσια μου!!!!κοριτσια μ τελειωσε ο σίδηρος που έπαιρνα οο οποιος υπαρχει μονο στο εξωτερικο κ δεν με πειραζε καθόλου το στομαχι...τωρα εδω μ έγραψαν το Ferro sanol duodenal το παίρνει καμια σας??πειράζει το στομαχι γνκ τις εντυπώσεις σας απ αυτόν τον σίδηρο....?

Αληθώς. Δεν έπαιρνα αυτό, εγώ έπαιρνα το φερελουκ κ ήμουν κομπλέ. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ria@90 είπε:

Χριστός ανέστη κοριτσια μου!!!!κοριτσια μ τελειωσε ο σίδηρος που έπαιρνα οο οποιος υπαρχει μονο στο εξωτερικο κ δεν με πειραζε καθόλου το στομαχι...τωρα εδω μ έγραψαν το Ferro sanol duodenal το παίρνει καμια σας??πειράζει το στομαχι γνκ τις εντυπώσεις σας απ αυτόν τον σίδηρο....?

Χρονια πολλα εγω το επαιρνα δε με πειραζε καθολου κ επαιρνα 3 την ημερα φαντασου βασικα ακομα το παιρνω συνδιασε το με φυσικο χυμο πορτοκαλι

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Χρονια πολλα εγω το επαιρνα δε με πειραζε καθολου κ επαιρνα 3 την ημερα φαντασου βασικα ακομα το παιρνω συνδιασε το με φυσικο χυμο πορτοκαλι

 Αχ βασω μ μακαρι !!κ εμνα 3 φορες τη μερα μ ειπε...ελπιζω μόνο να μη μ προκαλεί καουρες γτ οτι εχω παρει σε σιδηρο μ προκαλεί καουρα!!!αντε να δουμε.....με αυτη τη καουρα γνκ εχω αγανακτήσει!!οσο παει χειροτερεύει :((

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια Πολλά!Υγεία και Ευτυχισμένες στιγμές!Πως περάσατε;;;;;;

Σήμερα και εγώ ξαπλωμένη ανάσκελα αισθάνομαι 1-2 σημεία ελάχιστα πιο σκληρά.Βέβαια κάνω και αντιπηκτικες και ίσως από τις ενέσεις;Δεν ξέρω.Παίζει σημασία που από εχτές το βράδυ αισθάνομαι πιο έντονες κινήσεις από το μωράκι μας;Βασικά δεν ξέρω μπερδευομαι για το αν χρειάζεται να ενημερώσω τον γιατρό για κάποιο σύμπτωμα.

Οταν σηκώθηκα και πήγα τουαλέτα δεν υπήρχαν μετά σημεία πιο σκληρά.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χρόνια πολλά. Γιατί δεν βάζεις μόνο στήθος το παιδί? Δεν το πιάνει?

Αληθώς. Δεν έπαιρνα αυτό, εγώ έπαιρνα το φερελουκ κ ήμουν κομπλέ. 

Στηθος πιανει κανονικα αλλα δε νομιζω οτι του αρκει το γαλα μου γιατι οση ωρα κι αν περασει δειχνει να πειναει κι αλλο και στο τελος καταληγω να φτιαχνω και ξενο και να περνανε 2 ωρες συνολο για να φαμε. Το συμπληρωμα το συστησε ο παιδιατρος για να τρωει περισοοτερο, να αυξηθει η ζητηση και επομενως και η δικη μου παραγωγη αλλα δεν το βλεπω να πετυχαινει. Κι εγω νιωθω εξαντλημενη γιατι και θηλαζω και αποστειρωνω μπουκαλια συνεχεια και βαζω και το θηλαστρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...