Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα δεις αν σε καλύπτει η συγκεκριμένη αν οχι δεν εισαι υποχρεωμένη να μείνεις επειδή πηγες συστημενα. Ιδιωτισσα η δημοσιου? Εγω μονο Ονομα γιατρού μπορώ να σου πω που απο οτι εχω ακούσει Ειναι πολύ καλός. Ξεγενναει ρεα και Λητώ. Συγγενικο μου προσωπο ειναι πολύ ευχατιστημενο μαζί τιυ. 

Ναιιιι Θα ήθελα πάρα πολύ να μου πεις.. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!!! Είναι ιδιωτικη γιατρός. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Mariatst είπε:

Ναιιιι Θα ήθελα πάρα πολύ να μου πεις.. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!!! Είναι ιδιωτικη γιατρός. 

Έχω ακούσει για τον κύριο Δημοσθένη Ιωαννου. Κι εγώ που τον είδα από κοντα στην γέννα μου αρεσε πολύ ο τρόπος του. Επίσης παλευε την κοπέλα πολλες ώρες για να γεννήσει με φυσικό τρόπο, πολλοί ειναι εκείνοι που θα της το παιρναν με καισαρική. θεωρώ οτι μετραει πολύ στα υπέρ του αυτο. Επίσης φαίνεται πολύ προσιτός κ ευχαριστος τύπος. Απο οσο ξέρω πολύ αναλυτικός. Αν ήμουν Αθήνα σίγουρα θα πηγαινα σε αυτον. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κοριτσακιααα! Σε λιγάκι θα πάω στην γιατρό και έχω αγχωθει πολυυ..

@Smile89 άστα να πάνε ρίχνω κάτι υπνους όλα τα λεφτά :grin:

Καλημερα ησουν ανχωμενη τοσες μερες εισαι κ σημερα? Χαλαρωσε ολα καλα θα ειναι περιμενουμε νεα!! 

Τα υπολοιπα καριτσια τι κανετε?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

@Κωνσταντίνα16 ολα θα ειναι μια χαρα θα το δεις! Περιμενουμε νεα σου! :)

Εγω ολα καλα,εκανα κατι δουλειες χθες και κουραστηκα και με πονεσε λιγο η κοιλια μου,οποτε σημερα θα ειμαι χαλαρα. Εσυ πως εισαι @Vasoth.?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κοριτσακιααα! Σε λιγάκι θα πάω στην γιατρό και έχω αγχωθει πολυυ..

@Smile89 άστα να πάνε ρίχνω κάτι υπνους όλα τα λεφτά :grin:

Ελααααα 39 λεπτα μείνανε Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Περιμενουμε νεα!! 

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα ησουν ανχωμενη τοσες μερες εισαι κ σημερα? Χαλαρωσε ολα καλα θα ειναι περιμενουμε νεα!! 

Τα υπολοιπα καριτσια τι κανετε?

καλημέρα!!!! Εγώ με Λιγη ανακατωσούρα σηκώθηκα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

Ελααααα 39 λεπτα μείνανε Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Περιμενουμε νεα!! 

καλημέρα!!!! Εγώ με Λιγη ανακατωσούρα σηκώθηκα. 

Απο οτι καταλαβαινω δηλ.δεν γλιτωνουμε απο τις ανακατωσουρες οσες βδομαδες και αν περασουν :P

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

@Κωνσταντίνα16 ολα θα ειναι μια χαρα θα το δεις! Περιμενουμε νεα σου! :)

Εγω ολα καλα,εκανα κατι δουλειες χθες και κουραστηκα και με πονεσε λιγο η κοιλια μου,οποτε σημερα θα ειμαι χαλαρα. Εσυ πως εισαι @Vasoth.?

Καλα κ εγω εχω μονο λιγο καφε κ αυτο στο χαρτι μην με ματιασω. Να ρωτησω παιρνει καμμια σιδηρο? Ξεκινησα χθες κ μετα απο λιγο ειχα κ εγω πολυ ανακατωσουρα να ηταν απο αυτο η τυχαιο?θα δω κ σημερα βεβαια


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Nicol_ είπε:

Απο οτι καταλαβαινω δηλ.δεν γλιτωνουμε απο τις ανακατωσουρες οσες βδομαδες και αν περασουν :P

Χαχαχα Χαχαχα λες? 

πρίν από 15 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλα κ εγω εχω μονο λιγο καφε κ αυτο στο χαρτι μην με ματιασω. Να ρωτησω παιρνει καμμια σιδηρο? Ξεκινησα χθες κ μετα απο λιγο ειχα κ εγω πολυ ανακατωσουρα να ηταν απο αυτο η τυχαιο?θα δω κ σημερα βεβαια

Έλα μου εγώ πινω με γεύση πορτοκάλι αναβραζον. Δυο πριν και δυο μετα οχι γαλακτοκομικα, αφού το παρεις μισή με μια ώρα μετα να τρώς κατι πρεπει για να απορροφηθεί καλύτερα. Εγώ αν δεν φαω εχω ανακατωσούρα. Επίσης θα αλλαξει τι χρώμα τους στην τουαλέτα μην τρομαξεις χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα λες? 

Έλα μου εγώ πινω με γεύση πορτοκάλι αναβραζον. Δυο πριν και δυο μετα οχι γαλακτοκομικα, αφού το παρεις μισή με μια ώρα μετα να τρώς κατι πρεπει για να απορροφηθεί καλύτερα. Εγώ αν δεν φαω εχω ανακατωσούρα. Επίσης θα αλλαξει τι χρώμα τους στην τουαλέτα μην τρομαξεις χεχε

Καταλαβα εγω πηρα καψουλες μου το ειπε αυτο με τα γαλακτοκομικα ωραια μαλλον επειδη δεν εφαγα κατι μετα θα με επιασε οκ ευχαριστω!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλα κ εγω εχω μονο λιγο καφε κ αυτο στο χαρτι μην με ματιασω. Να ρωτησω παιρνει καμμια σιδηρο? Ξεκινησα χθες κ μετα απο λιγο ειχα κ εγω πολυ ανακατωσουρα να ηταν απο αυτο η τυχαιο?θα δω κ σημερα βεβαια

Εχω ακουσει οτι πολλες εχουν ανακατωσουρα απο το σιδηρο.Εγω δεν παιρνω ακομα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καταλαβα εγω πηρα καψουλες μου το ειπε αυτο με τα γαλακτοκομικα ωραια μαλλον επειδη δεν εφαγα κατι μετα θα με επιασε οκ ευχαριστω!!

Δοκίμασε να δεις αν όντως φταίει αυτο. Μισή ώρα μετααα εεεε!!! :)

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Εχω ακουσει οτι πολλες εχουν ανακατωσουρα απο το σιδηρο.Εγω δεν παιρνω ακομα

Ασβεστο, σίδηρο, μαγνήσιο, φυλλικο, σαλοσπιρ..... απορώ πως δεν τα μπερδεύω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Δοκίμασε να δεις αν όντως φταίει αυτο. Μισή ώρα μετααα εεεε!!! :)

Ασβεστο, σίδηρο, μαγνήσιο, φυλλικο, σαλοσπιρ..... απορώ πως δεν τα μπερδεύω. 

χαχα θα τα εχουμε σε θηκουλες οπως οι ηλικιωμενοι :P Εγω προς το παρον φυλλικο και μαγνησιο

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Έχω ακούσει για τον κύριο Δημοσθένη Ιωαννου. Κι εγώ που τον είδα από κοντα στην γέννα μου αρεσε πολύ ο τρόπος του. Επίσης παλευε την κοπέλα πολλες ώρες για να γεννήσει με φυσικό τρόπο, πολλοί ειναι εκείνοι που θα της το παιρναν με καισαρική. θεωρώ οτι μετραει πολύ στα υπέρ του αυτο. Επίσης φαίνεται πολύ προσιτός κ ευχαριστος τύπος. Απο οσο ξέρω πολύ αναλυτικός. Αν ήμουν Αθήνα σίγουρα θα πηγαινα σε αυτον. 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ειλικρινά αρχίζω και ανακουφιζομαι γιατί ξέρω ότι έχω μια εναλλακτική! Ευχαριστώ!!! 

 

On 27/8/2018 at 1:11 ΜΜ, newmum94 είπε:

Καλημέρα!!!!Καλώς μας ήρθες!!!Με το καλό το μωράκι σου!!!

 

 

EZxqp3.png

Καλημέρα!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό και εσύ! Πρώτο παιδάκι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Έχω ακούσει για τον κύριο Δημοσθένη Ιωαννου. Κι εγώ που τον είδα από κοντα στην γέννα μου αρεσε πολύ ο τρόπος του. Επίσης παλευε την κοπέλα πολλες ώρες για να γεννήσει με φυσικό τρόπο, πολλοί ειναι εκείνοι που θα της το παιρναν με καισαρική. θεωρώ οτι μετραει πολύ στα υπέρ του αυτο. Επίσης φαίνεται πολύ προσιτός κ ευχαριστος τύπος. Απο οσο ξέρω πολύ αναλυτικός. Αν ήμουν Αθήνα σίγουρα θα πηγαινα σε αυτον. 

Θα ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα η φίλη σου που γέννησε; και πόσο της κόστισε γιατρός και μαιευτηριο;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...