Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκιααααα άκουσα καρδούλα και είδα και το φασολακιιιιι είμαι τρισευτυχισμενηηηηηηηηη

@Smile89

Μπραβο Κωνσταντινα!!!Ειδες που ολα πηγαν μια χαρα?? :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Θα δεις ακριβώς ποσο στην Αυχενική!!! Αααα τικερακι ε? Χαχαχα Χαχαχα σου στέλνω inbox. Δεν είναι τίποτα μωρέ αιματακι και τσισακια!!! :rolleyes:

Χαχαχα άσε έχω ένα θέμα με τις βελόνες αλλά εντάξει θα το ξεπεράσω :-P

Just now, Nicol_ είπε:

Μπραβο Κωνσταντινα!!!Ειδες που ολα πηγαν μια χαρα?? :wub:

Ναι μέχρι στιγμής δόξα τον Θεό όλα καλά..:x:x


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Θα το ακούσεις καλεε...μην φανταστείς ότι το άκουσα και φοβερά..μ είπε η γιατρός ή εχθές ή σήμερα ξεκίνησε να χτυπάει

Κοίτα timing το μικρο!! 

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαχαχα άσε έχω ένα θέμα με τις βελόνες αλλά εντάξει θα το ξεπεράσω :-P

Κοίτα αλλού, εγώ δεν μπορώ να μου παιρνουν αίμα Χαχαχα τρια μπουκαλακια μου είχαν παρει για τον προγεννητικο κουραγιο. Προς το παρόν παιρνεις φυλλικο μονο? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Κοίτα timing το μικρο!! 

Κοίτα αλλού, εγώ δεν μπορώ να μου παιρνουν αίμα Χαχαχα τρια μπουκαλακια μου είχαν παρει για τον προγεννητικο κουραγιο. Προς το παρόν παιρνεις φυλλικο μονο? 

Τρια;;;;;ωχ κατάλαβα θα τα δω όλα .

Φυλλικό και τα utrogestan


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, newmum94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!κι εγω μονο φυλλικο παιρνω!να ρωτησω τι ειναι το utrogestan και γτ το παιρνετε???

Μου τα δίνει προληπτικά λόγο του ιστορικού μ..ξέρω πως είναι για να χαλαρώνει την μήτρα και να μην κάνει συσπάσεις..ή τα δίνουν σε περίπτωση αποκόλλησης

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , newmum94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!κι εγω μονο φυλλικο παιρνω!να ρωτησω τι ειναι το utrogestan και γτ το παιρνετε???

Προγεστερονη ειναι κ τα δινουν σε περιπτωση που εχεις καφε υγρα η αιμα η αποκοληση 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι δύο από στόμα και ένα κολπικά..και εσύ;

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τρια δια στόματος. Σε αυτην ένα από στόμα αλλα πριν ένα μήνα το σταματησαμε!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τρια δια στόματος. Σε αυτην ένα από στόμα αλλα πριν ένα μήνα το σταματησαμε!! 

Πάλι καλά..μακάρι να φτάσει η μερα να παίρνω και εγώ ένα..

Τελικά το έβαλα το τικερακι μου ή όχι;:-P


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τρια;;;;;ωχ κατάλαβα θα τα δω όλα .

Φυλλικό και τα utrogestan

Εμενα μου πηραν πολλα μπουκαλακια,γεμισαν 20αρα συριγγα χαχα αλλα μην ανησυχεις ενα τσιμπιμα ειναι,οποτε τα μπουκαλακια δεν εχουν σημασια :P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εμενα μου πηραν πολλα μπουκαλακια,γεμισαν 20αρα συριγγα χαχα αλλα μην ανησυχεις ενα τσιμπιμα ειναι,οποτε τα μπουκαλακια δεν εχουν σημασια :P

Εντάξει το έχω πάρει απόφαση πως θα λιποθυμήσω εκείνη την μέρα..εδώ πάω για απλές εξετάσεις αίματος π είναι ένα λεπτό υπόθεση και πέφτω κάτω...ουιιιιι θα περάσω τέλεια:shock:


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Εντάξει το έχω πάρει απόφαση πως θα λιποθυμήσω εκείνη την μέρα..εδώ πάω για απλές εξετάσεις αίματος π είναι ένα λεπτό υπόθεση και πέφτω κάτω...ουιιιιι θα περάσω τέλεια:shock:

Για το τικερακι σου πρέπει να κάνεις copy σε μορφή για forum και μετά paste στην υπογραφή!

Οταν θα πας για τις εξετάσεις να σκέφτεσαι το μωράκι σου και να μην κοιτάς τη βελόνα,κοιτά από την άλλη πλευρά ή παρε ακουστικά και βάλε μουσική για να ξεχαστείς! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Για το τικερακι σου πρέπει να κάνεις copy σε μορφή για forum και μετά paste στην υπογραφή!

Οταν θα πας για τις εξετάσεις να σκέφτεσαι το μωράκι σου και να μην κοιτάς τη βελόνα,κοιτά από την άλλη πλευρά ή παρε ακουστικά και βάλε μουσική για να ξεχαστείς! 

Αυτό θα κάνω :x σε ευχαριστώ πολύ 

Αα ωραία άντε να το βρω πάλι με το τικερακι 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...