Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

χαχα θα τα εχουμε σε θηκουλες οπως οι ηλικιωμενοι :P Εγω προς το παρον φυλλικο και μαγνησιο

Χαχαχα Χαχαχα αστα να πανε!! 

πρίν από 5 λεπτά , Mariatst είπε:

Θα ήθελα να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα η φίλη σου που γέννησε; και πόσο της κόστισε γιατρός και μαιευτηριο;; 

Γέννησε Λητώ οπου ειναι απόλυτα ευχαριστημένη. Για το κόστος δεν γνωρίζω αλλα θα μαθω και θα σου πω. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα αστα να πανε!! 

Γέννησε Λητώ οπου ειναι απόλυτα ευχαριστημένη. Για το κόστος δεν γνωρίζω αλλα θα μαθω και θα σου πω. 

Έγινε σε ευχαριστώ πολύ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Nicol_ είπε:

χαχα θα τα εχουμε σε θηκουλες οπως οι ηλικιωμενοι :P Εγω προς το παρον φυλλικο και μαγνησιο

Μη το γελας καθολου χαχα! Εγω θυροειδη φυλλικο  σιδηρο βιτα d ουτροτζεσταν συν τη vasclor συν τις ενεσεις σας ξεπερνω χαχα!!

  • Χαχα 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μη το γελας καθολου χαχα! Εγω θυροειδη φυλλικο  σιδηρο βιτα d ουτροτζεσταν συν τη vasclor συν τις ενεσεις σας ξεπερνω χαχα!!

@Vasoth.πόσο καιρό παίρνεις τη v asclor?

Εγώ σήμερα θα ξεκινήσω,

Σου δημιούργησε κάποιο προβλημα;

Και εγώ σε συνδυασμό με utrogestan θα την παίρνω γιατί έχω καφέ εκκρίσεις εδω  και μια εβδομάδα...Εσύ γιατί την παιρνεις;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , fairy-mary είπε:

@Vasoth.πόσο καιρό παίρνεις τη v asclor?

Εγώ σήμερα θα ξεκινήσω,

Σου δημιούργησε κάποιο προβλημα;

Και εγώ σε συνδυασμό με utrogestan θα την παίρνω γιατί έχω καφέ εκκρίσεις εδω  και μια εβδομάδα...Εσύ γιατί την παιρνεις;

Την ξεκινησα μετο που καναμε την εμβρυομεταφορα προληπτικα κ τη συνεχιζω ακομα λογω μεγαλης αποκολλησης στην 7η εβδομαδα κ συνεχομενων αιμοραγιων δεν μου δημιουργησε προβλημα αλλα να ξερεις επειδη βγαινει ολη στο εσωρουχο μου ειχε πει ο γιατρος μου να μη χρησιμοποιω σερβιετακι για να μη δημιουργηθει καμμια λοιμωξη αν μπορεις προσεξε το αυτο τα ουτροτζεσταν θα τα παιρνεις κ αυτα κολπικα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Την ξεκινησα μετο που καναμε την εμβρυομεταφορα προληπτικα κ τη συνεχιζω ακομα λογω μεγαλης αποκολλησης στην 7η εβδομαδα κ συνεχομενων αιμοραγιων δεν μου δημιουργησε προβλημα αλλα να ξερεις επειδη βγαινει ολη στο εσωρουχο μου ειχε πει ο γιατρος μου να μη χρησιμοποιω σερβιετακι για να μη δημιουργηθει καμμια λοιμωξη αν μπορεις προσεξε το αυτο τα ουτροτζεσταν θα τα παιρνεις κ αυτα κολπικα?

Όχι τα utrogestan από το στόμα.. 

Εγώ έχω εδώ και μια εβδομάδα καφέ υγρα και είχαμε δει στον υπέρηχο μια μικρή αποκόλληση.

Αίμα δεν έχω δει καθόλου,

Πότε θα τελειώσει όλο αυτό;

Κάθε φορά που πάω τουαλέτα τρέμω!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Όχι τα utrogestan από το στόμα.. 

Εγώ έχω εδώ και μια εβδομάδα καφέ υγρα και είχαμε δει στον υπέρηχο μια μικρή αποκόλληση.

Αίμα δεν έχω δει καθόλου,

Πότε θα τελειώσει όλο αυτό;

Κάθε φορά που πάω τουαλέτα τρέμω!

Υπομονη κ θα περασει αφου ειναι μικρη εισαι τυχερη θελει προσοχη ομως κ ξεκουραση. Εγω ειδα κατευθιαν αιμα κοκκινο κ απο τοτε ειχα συχνα μεγαλη αιμοραγια τωρα φαντασου μετα απο τοσο καιρο ξαπλα βλεπω μονο καφε αλλα μη το ματιασω καλυτερα.εσυ δεν εισαι κατω να φανταστω 

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκιααααα άκουσα καρδούλα και είδα και το φασολακιιιιι είμαι τρισευτυχισμενηηηηηηηηη

@Smile89

Μπραβο!!! Τελεια!!! ηρεμισες καθολου τωρα?? 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκιααααα άκουσα καρδούλα και είδα και το φασολακιιιιι είμαι τρισευτυχισμενηηηηηηηηη

@Smile89

Μπραβοοοοοο ρε κοριτσαρααααα!!!!! Ποτε πας παλι?. Έγραψε εξετασεις???. Για πε για πε!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Υπομονη κ θα περασει αφου ειναι μικρη εισαι τυχερη θελει προσοχη ομως κ ξεκουραση. Εγω ειδα κατευθιαν αιμα κοκκινο κ απο τοτε ειχα συχνα μεγαλη αιμοραγια τωρα φαντασου μετα απο τοσο καιρο ξαπλα βλεπω μονο καφε αλλα μη το ματιασω καλυτερα.εσυ δεν εισαι κατω να φανταστω 

Μπραβο!!! Τελεια!!! ηρεμισες καθολου τωρα?? 

Γενικά δε κουράζομαι δε κάνω δουλειές άλλα τελείως ξάπλα δεν είμαι. 

Πήγα προχθές πρώτη μέρα στη δουλειά αλλά με έπιασε φοβερή ζαλάδα και εμετός και έτσι χθες και σήμερα δε πηγα πάλι.

Παρασκευή πρωί έχω γιατρό ελπίζω να ακούσω κάτι να ηρεμησω!

@Κωνσταντίνα16 μπραβο συγχαρητήρια!!

Ποσών εβδομαδων εισαι;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Υπομονη κ θα περασει αφου ειναι μικρη εισαι τυχερη θελει προσοχη ομως κ ξεκουραση. Εγω ειδα κατευθιαν αιμα κοκκινο κ απο τοτε ειχα συχνα μεγαλη αιμοραγια τωρα φαντασου μετα απο τοσο καιρο ξαπλα βλεπω μονο καφε αλλα μη το ματιασω καλυτερα.εσυ δεν εισαι κατω να φανταστω 

Μπραβο!!! Τελεια!!! ηρεμισες καθολου τωρα?? 

Αρκετά μπορώ να πω

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπραβοοοοοο ρε κοριτσαρααααα!!!!! Ποτε πας παλι?. Έγραψε εξετασεις???. Για πε για πε!!! 

Μου είπε σε 15 μέρες να ξανά πάω ναι μ έγραψε το κατεβατο με τις εξετάσεις αλλά χαλάλι...πωω ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... Ααααα πες μ τώρα πως μπαίνει και το τικερακι:x

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γενικά δε κουράζομαι δε κάνω δουλειές άλλα τελείως ξάπλα δεν είμαι. 

Πήγα προχθές πρώτη μέρα στη δουλειά αλλά με έπιασε φοβερή ζαλάδα και εμετός και έτσι χθες και σήμερα δε πηγα πάλι.

Παρασκευή πρωί έχω γιατρό ελπίζω να ακούσω κάτι να ηρεμησω!

@Κωνσταντίνα16 μπραβο συγχαρητήρια!!

Ποσών εβδομαδων εισαι;

Βάση τελευταίας περιόδου 6w5d αλλά είναι λίγες μέρες πιο μικρουλι

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γενικά δε κουράζομαι δε κάνω δουλειές άλλα τελείως ξάπλα δεν είμαι. 

Πήγα προχθές πρώτη μέρα στη δουλειά αλλά με έπιασε φοβερή ζαλάδα και εμετός και έτσι χθες και σήμερα δε πηγα πάλι.

Παρασκευή πρωί έχω γιατρό ελπίζω να ακούσω κάτι να ηρεμησω!

@Κωνσταντίνα16 μπραβο συγχαρητήρια!!

Ποσών εβδομαδων εισαι;

Ωραια ολα καλα θα ειναι μην ανχωνεσαι κανε οτι σου πει ο γιατρος σου κ ολα καλα θα πανε θα περιμενουμε νεα κ απο σενα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αρκετά μπορώ να πω

Μου είπε σε 15 μέρες να ξανά πάω ναι μ έγραψε το κατεβατο με τις εξετάσεις αλλά χαλάλι...πωω ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... Ααααα πες μ τώρα πως μπαίνει και το τικερακι:x

Βάση τελευταίας περιόδου 6w5d αλλά είναι λίγες μέρες πιο μικρουλι

Άντε νωρίς το άκουσες!!

Εγώ την προηγούμενη βδομάδα που πήγα δεν άκουσα κάτι και ήμουν 6w 3d βάση τελευταίας περιόδου όμως το σπορι  είναι 5 μέρες πιο μικρό.

Ελπίζω την Παρασκευή να το ακούσω!

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραια ολα καλα θα ειναι μην ανχωνεσαι κανε οτι σου πει ο γιατρος σου κ ολα καλα θα πανε θα περιμενουμε νεα κ απο σενα

Μακάρι Παναγία μου!!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αρκετά μπορώ να πω

Μου είπε σε 15 μέρες να ξανά πάω ναι μ έγραψε το κατεβατο με τις εξετάσεις αλλά χαλάλι...πωω ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... Ααααα πες μ τώρα πως μπαίνει και το τικερακι:x

Βάση τελευταίας περιόδου 6w5d αλλά είναι λίγες μέρες πιο μικρουλι

Θα δεις ακριβώς ποσο στην Αυχενική!!! Αααα τικερακι ε? Χαχαχα Χαχαχα σου στέλνω inbox. Δεν είναι τίποτα μωρέ αιματακι και τσισακια!!! :rolleyes:

πρίν από 6 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γενικά δε κουράζομαι δε κάνω δουλειές άλλα τελείως ξάπλα δεν είμαι. 

Πήγα προχθές πρώτη μέρα στη δουλειά αλλά με έπιασε φοβερή ζαλάδα και εμετός και έτσι χθες και σήμερα δε πηγα πάλι.

Παρασκευή πρωί έχω γιατρό ελπίζω να ακούσω κάτι να ηρεμησω!

@Κωνσταντίνα16 μπραβο συγχαρητήρια!!

Ποσών εβδομαδων εισαι;

Θα ακουσεις κοριτσι μου, εμείς περιμενουμε τα καλα σου νεα!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Άντε νωρίς το άκουσες!!

Εγώ την προηγούμενη βδομάδα που πήγα δεν άκουσα κάτι και ήμουν 6w 3d βάση τελευταίας περιόδου όμως το σπορι  είναι 5 μέρες πιο μικρό.

Ελπίζω την Παρασκευή να το ακούσω!

Μακάρι Παναγία μου!!

Θα το ακούσεις καλεε...μην φανταστείς ότι το άκουσα και φοβερά..μ είπε η γιατρός ή εχθές ή σήμερα ξεκίνησε να χτυπάει


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...