Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Vasoth. είπε:

Την καρδια ακους με αυτο?

Ναι τους παλμούς! Ανυπομονώ να περάσει αυτή η εβδομάδα να το δοκιμασω! Όχι ότι δεν επιτρέπεται αλλά μπορεί να μην καταφέρω να το ακούσω και να αγχωθώ και δεν θέλω. Θα σας γράψω σχολια όταν με το καλό το χρησιμοποιήσω! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι τους παλμούς! Ανυπομονώ να περάσει αυτή η εβδομάδα να το δοκιμασω! Όχι ότι δεν επιτρέπεται αλλά μπορεί να μην καταφέρω να το ακούσω και να αγχωθώ και δεν θέλω. Θα σας γράψω σχολια όταν με το καλό το χρησιμοποιήσω! 

Αα και εγω θα ηθελα να εχω ☺ Μια κοπελα εχει παρει η @ΒαλεντιναΧρηστος και το χρησιμοποιησε οποτε μπορει να σου πει.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Ναι τους παλμούς! Ανυπομονώ να περάσει αυτή η εβδομάδα να το δοκιμασω! Όχι ότι δεν επιτρέπεται αλλά μπορεί να μην καταφέρω να το ακούσω και να αγχωθώ και δεν θέλω. Θα σας γράψω σχολια όταν με το καλό το χρησιμοποιήσω! 

Ειναι τελειο βγαζει τα λεφτα του στο πι κ φι! Καλωριζικο και απο τωρα ακουγεται η καρδουλα του στο εγχειριδιο λεει ακριβως π θα την εντοπισεις ατην εβδομαδα π εισαι!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά...και πητ από 8/4/19 που έβγαινε βάση περιόδου το μετακομίσαμε για 25/4/19 ,άντε πασχαλιάτικο θα έρθει βλέπω...εύχομαι όλα να πάνε καλά...

κατά τα όλο αναγουλες όλη μέρα κ εμετό τώρα 2 έκανα σήμερα.

  • Μου αρέσει 4

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά.

Υπέροχα κορίτσι Μ! Εύχομαι Ν περάσουν χωρίς Ν τις καταλάβεις τις δύο εβδομάδες!ξέρω πως είναι! Δεν είναι σαν χριστουγεννιατικο λαμπάκι Έτσι Πως αναβοσβήνει?? :rolleyes:είναι τέλειο!! Εγώ είχα τρελαθεί με. Το καλό εύχομαι!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά...και πητ από 8/4/19 που έβγαινε βάση περιόδου το μετακομίσαμε για 25/4/19 ,άντε πασχαλιάτικο θα έρθει βλέπω...εύχομαι όλα να πάνε καλά...

κατά τα όλο αναγουλες όλη μέρα κ εμετό τώρα 2 έκανα σήμερα.

Αντρ βρε κορίτσι μου με το καλο!!! Αχ αυτές οι αναγουλες!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά...και πητ από 8/4/19 που έβγαινε βάση περιόδου το μετακομίσαμε για 25/4/19 ,άντε πασχαλιάτικο θα έρθει βλέπω...εύχομαι όλα να πάνε καλά...

κατά τα όλο αναγουλες όλη μέρα κ εμετό τώρα 2 έκανα σήμερα.

Μπραβο με το καλο!! Υπομονη με τις αναγουλες!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά...και πητ από 8/4/19 που έβγαινε βάση περιόδου το μετακομίσαμε για 25/4/19 ,άντε πασχαλιάτικο θα έρθει βλέπω...εύχομαι όλα να πάνε καλά...

κατά τα όλο αναγουλες όλη μέρα κ εμετό τώρα 2 έκανα σήμερα.

Και μενα έτσι 5+6 στο 1ο ραντεβού την  είδαμε να πάλλεται.με το καλό ζουζουνα. Εγώ πάντως δεν άντεξα για δύο βδομάδες και πήγα την επόμενη και πήγαινε σφεντόνα το αγόρι μου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Υπέροχα κορίτσι Μ! Εύχομαι Ν περάσουν χωρίς Ν τις καταλάβεις τις δύο εβδομάδες!ξέρω πως είναι! Δεν είναι σαν χριστουγεννιατικο λαμπάκι Έτσι Πως αναβοσβήνει?? :rolleyes:είναι τέλειο!! Εγώ είχα τρελαθεί με. Το καλό εύχομαι!!:wub:

Η αλήθεια είναι πως επειδή είναι η 3η φορά αυτό δεν μου κάνει εντύπωση,εκεί που δακρύζω πάντα που όσες φορές κ αν είναι είναι όταν ακούω για 1η φορά την καρδούλα !!!σε ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Mariatst είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Ειλικρινά αρχίζω και ανακουφιζομαι γιατί ξέρω ότι έχω μια εναλλακτική! Ευχαριστώ!!! 

 

Καλημέρα!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό και εσύ! Πρώτο παιδάκι; 

Ναι πρώτο παιδάκι!!!!!!

10 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια τελικά είδαμε το φασολακι μας κ μια καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε γιατί ήταν μικρό με έβγαζε 5+5 αλλά ακριβής μέτρηση θα κάνουμε σε 2 βδομάδες που θα ξανά πάω για να ακούσουμε καρδιά...και πητ από 8/4/19 που έβγαινε βάση περιόδου το μετακομίσαμε για 25/4/19 ,άντε πασχαλιάτικο θα έρθει βλέπω...εύχομαι όλα να πάνε καλά...

κατά τα όλο αναγουλες όλη μέρα κ εμετό τώρα 2 έκανα σήμερα.

Καλημέρα!!!!κι εγώ τη δευτέρα θα πάω να ακούσω καρδούλα!!!!Είμαι ενθουσιασμένη!!!!!! Με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου...!!!!!! Τις τελευταίες μέρες έχω κι εγώ λίγες αναγούλες αλλά σε ήπιο βαθμό!!!Εκεί που έχω το πρόβλημα είναι στο σουτιέν...δεν μπορω να βαλω σουτιεν ουτε μπουστακι γιατι με πιεζουν πολυ.....

  • Μου αρέσει 3

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , newmum94 είπε:

Ναι πρώτο παιδάκι!!!!!!

Καλημέρα!!!!κι εγώ τη δευτέρα θα πάω να ακούσω καρδούλα!!!!Είμαι ενθουσιασμένη!!!!!! Με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου...!!!!!! Τις τελευταίες μέρες έχω κι εγώ λίγες αναγούλες αλλά σε ήπιο βαθμό!!!Εκεί που έχω το πρόβλημα είναι στο σουτιέν...δεν μπορω να βαλω σουτιεν ουτε μπουστακι γιατι με πιεζουν πολυ.....

Καλημέρα.κι Εγώ ετσι.αν έχεις μαγιό που είναι μαλακό και σε βολεύει προτίμησε το.εγω Αυτό έκανα στις αρχές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!να μπω κι εγω στην παρέα σας??είμαι 10 εβδομάδων.χθες είχα υπέρηχο και είδα ενα μικρο ανθρωπάκι να κουνάει χεράκια και ποδαράκια!!!απίστευτο γιατί την τελευταία φορά είχα δει μια κουκίδα 4,5χιλιοστά και χθες ήταν μωράκι!!!κατά τα άλλα εδώ και μια βδομάδα αναγουλες στο φουλ.και λίγο δυσκοιλιότητα βρε κοκορίτσια....εσείς έχετε??Φιλάκια σε όλες και θα χαρώ να σας γνωρίσω και να τα λέμε!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!να μπω κι εγω στην παρέα σας??είμαι 10 εβδομάδων.χθες είχα υπέρηχο και είδα ενα μικρο ανθρωπάκι να κουνάει χεράκια και ποδαράκια!!!απίστευτο γιατί την τελευταία φορά είχα δει μια κουκίδα 4,5χιλιοστά και χθες ήταν μωράκι!!!κατά τα άλλα εδώ και μια βδομάδα αναγουλες στο φουλ.και λίγο δυσκοιλιότητα βρε κοκορίτσια....εσείς έχετε??Φιλάκια σε όλες και θα χαρώ να σας γνωρίσω και να τα λέμε!

Με το καλό και καλωσορισες! Αναγούλες είχα Κ Εγώ έντονες και άρχισαν να ειναι πολύ ήπιες κατά την 13η εβδομάδα..Τώρα εχω Π κ Π κ όχι έντονες.. δυσκοιλιότητα πολυυυ!Αλλά ένα παράξενο πράγμα αν δεν αμελησω τον σίδηρο παω σίγουρα!Ενώ ξέρω φέρνει δυσκοιλιότητα. Τι ν πω. 

Πρώτο παιδάκι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!να μπω κι εγω στην παρέα σας??είμαι 10 εβδομάδων.χθες είχα υπέρηχο και είδα ενα μικρο ανθρωπάκι να κουνάει χεράκια και ποδαράκια!!!απίστευτο γιατί την τελευταία φορά είχα δει μια κουκίδα 4,5χιλιοστά και χθες ήταν μωράκι!!!κατά τα άλλα εδώ και μια βδομάδα αναγουλες στο φουλ.και λίγο δυσκοιλιότητα βρε κοκορίτσια....εσείς έχετε??Φιλάκια σε όλες και θα χαρώ να σας γνωρίσω και να τα λέμε!

Και Εγώ στην αρχή.με βοήθησαν πολύ τα ακτινίδια.με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!@

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!να μπω κι εγω στην παρέα σας??είμαι 10 εβδομάδων.χθες είχα υπέρηχο και είδα ενα μικρο ανθρωπάκι να κουνάει χεράκια και ποδαράκια!!!απίστευτο γιατί την τελευταία φορά είχα δει μια κουκίδα 4,5χιλιοστά και χθες ήταν μωράκι!!!κατά τα άλλα εδώ και μια βδομάδα αναγουλες στο φουλ.και λίγο δυσκοιλιότητα βρε κοκορίτσια....εσείς έχετε??Φιλάκια σε όλες και θα χαρώ να σας γνωρίσω και να τα λέμε!

Καλημέρα, καλώς όρισες!!!με το καλό το νινι. Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!! Εγω δεν ειχα καθόλου ανακατοσουρες. Στην αρχή Λιγη δυσκοιλιότητα αλλα μετα Κομπλε, ειδικα με το σιδηρο. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...