Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Με το καλό και καλωσορισες! Αναγούλες είχα Κ Εγώ έντονες και άρχισαν να ειναι πολύ ήπιες κατά την 13η εβδομάδα..Τώρα εχω Π κ Π κ όχι έντονες.. δυσκοιλιότητα πολυυυ!Αλλά ένα παράξενο πράγμα αν δεν αμελησω τον σίδηρο παω σίγουρα!Ενώ ξέρω φέρνει δυσκοιλιότητα. Τι ν πω. 

Πρώτο παιδάκι?

Ναι είναι το πρώτο μου γι'αυτό όλα είναι καινούργια για μένα.έκανα προγεννητικο έλεγχο χθες και οπότε περιμένω τα αποτελέσματα για να δω αν θα παρω κάποιο συμπλήρωμα,προς το παρόν παίρνω απλές βιταμίνες!!

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Και Εγώ στην αρχή.με βοήθησαν πολύ τα ακτινίδια.με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!@

Ευχαριστώ!!!!μου αρέσουν πολύ τα ακτινίδια...θα το δοκιμάσω!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, newmum94 είπε:

Ναι πρώτο παιδάκι!!!!!!

Καλημέρα!!!!κι εγώ τη δευτέρα θα πάω να ακούσω καρδούλα!!!!Είμαι ενθουσιασμένη!!!!!! Με το καλό να ακούσεις το μωράκι σου...!!!!!! Τις τελευταίες μέρες έχω κι εγώ λίγες αναγούλες αλλά σε ήπιο βαθμό!!!Εκεί που έχω το πρόβλημα είναι στο σουτιέν...δεν μπορω να βαλω σουτιεν ουτε μπουστακι γιατι με πιεζουν πολυ.....

σε ευχαριστώ πολύ ,με καλό εύχομαι!!εχω εχω κάτι μπουστακια που είναι λίγο άνετα κ αυτά δεν με ενοχλούν.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!! @newmum94αυτο με το σουτιεν το εχω κ εγω κ ειχα μικρο στηθος εμενα μου εδωσε μια φιλη μου σουτιεν θυλασμου που ειναι πιο μαλακο κ καπως βολευτικα για εξω στο σπιτι το εχω καταργησει χαχα!!

@athinoulitsa καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου χαζευεις ετσι που κουνιουντε κ γυρνανε  ειναι πολυ ωραιο συναισθημα!

@oneira_glykaεσυ πως πας γενικα ολα καλα?

@Smile89τελικα το σιδηρο βοηθαει? Γιατι ειχα ακουσει το αντιθετο.

Τα υπολοιπα κοριτσια καλα? 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα σε ολες!! @newmum94αυτο με το σουτιεν το εχω κ εγω κ ειχα μικρο στηθος εμενα μου εδωσε μια φιλη μου σουτιεν θυλασμου που ειναι πιο μαλακο κ καπως βολευτικα για εξω στο σπιτι το εχω καταργησει χαχα!!

@athinoulitsa καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου χαζευεις ετσι που κουνιουντε κ γυρνανε  ειναι πολυ ωραιο συναισθημα!

@oneira_glykaεσυ πως πας γενικα ολα καλα?

@Smile89τελικα το σιδηρο βοηθαει? Γιατι ειχα ακουσει το αντιθετο.

Τα υπολοιπα κοριτσια καλα? 

Εμένα αγαπη με στέλνει τουαλέτα και πολλές κοπέλες σε αλλες δημιουργεί δυσκοιλιότητα. Είμαι απο τις τυχερές!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Smile89 είπε:

Εμένα αγαπη με στέλνει τουαλέτα και πολλές κοπέλες σε αλλες δημιουργεί δυσκοιλιότητα. Είμαι απο τις τυχερές!! 

Εγω γενικα δεν ειχα θεμα θα δω τωρα που το ξεκινησα ελπιζω να μην αλλαξει κατι χιχι!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι τελειο βγαζει τα λεφτα του στο πι κ φι! Καλωριζικο και απο τωρα ακουγεται η καρδουλα του στο εγχειριδιο λεει ακριβως π θα την εντοπισεις ατην εβδομαδα π εισαι!;)

Σ ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμασω και θα σας πω. Και εσυ το ίδιο της miniland έχεις? 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμασω και θα σας πω. Και εσυ το ίδιο της miniland έχεις? 

Oχι εγω εχω το Doppler εμβρύου Baby Sound A αλλα πιστευω την ιδια δουλεια κανουν ολα αυτα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Έχω σκεφτεί κι εγώ να παρω κορίτσια αλλα με φοβαμαι. Νομίζω οτι ολο θα το χρησιμοποιώ. 

Μπαααα αμα το αισθανεσαι μετα δεν σκεφτεσαι καν να το χρησιμοποιεις....εγω οταν το πηρα απο την επομενη εβδομαδα κ μετα την αισθανομαι καθε μερα ολη μερα οποτε οτι χρησιμοποιω ειναι αν δεν την ακουσω ολη μερα λεμε τωρα(ταρζανουλα) αλλα φευγει το αγχος κατευθειαν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπαααα αμα το αισθανεσαι μετα δεν σκεφτεσαι καν να το χρησιμοποιεις....εγω οταν το πηρα απο την επομενη εβδομαδα κ μετα την αισθανομαι καθε μερα ολη μερα οποτε οτι χρησιμοποιω ειναι αν δεν την ακουσω ολη μερα λεμε τωρα(ταρζανουλα) αλλα φευγει το αγχος κατευθειαν!

Απο ποτε την νοιωθεις έντονα απο ποια εβδομάδα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Απο ποτε την νοιωθεις έντονα απο ποια εβδομάδα? 

Την πρωτοενιωσα την 14η-15η εβδομαδα ελαφρα....και μεχρι την 18η εβδομαδα την αισθανομουνα ελαφρα οχι κανονικο χτυπημα αλλα συχνα..απο κει κ επειτα την αισθανομαι κανονικοτατα και κλωτσιες και μπουνιες και αλλαζει θεση και κουνιεται ολη η κοιλια κ λοξυγγα ειχε προχθες και γελαγαμε ολοι οσοι το βλεπαμε.. το μηχανημα το πηρα 15η νομιζω; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Καλημερα σε ολες!! @newmum94αυτο με το σουτιεν το εχω κ εγω κ ειχα μικρο στηθος εμενα μου εδωσε μια φιλη μου σουτιεν θυλασμου που ειναι πιο μαλακο κ καπως βολευτικα για εξω στο σπιτι το εχω καταργησει χαχα!!

 

@Vasoth. Καλημέρα!! Εγώ έχω ούτως η αλλως σχετικά μεγάλο στήθος αλλά τωρα εχει μεγαλώσει αρκετά κι ας είμαι μονο 7 εβδομαδων...και με ενοχλει παρα πολυ και στον υπνο και στον ξυπνιο...δεν ξερω τι να δοκιμασω....

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, newmum94 είπε:

@Vasoth. Καλημέρα!! Εγώ έχω ούτως η αλλως σχετικά μεγάλο στήθος αλλά τωρα εχει μεγαλώσει αρκετά κι ας είμαι μονο 7 εβδομαδων...και με ενοχλει παρα πολυ και στον υπνο και στον ξυπνιο...δεν ξερω τι να δοκιμασω....

Πήγαινε για σουτιέν εγκυμοσύνης απο Τωρα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...