Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Εντάξει το έχω πάρει απόφαση πως θα λιποθυμήσω εκείνη την μέρα..εδώ πάω για απλές εξετάσεις αίματος π είναι ένα λεπτό υπόθεση και πέφτω κάτω...ουιιιιι θα περάσω τέλεια:shock:

Κοίτα απο την αλλη!!!! 

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αυτό θα κάνω :x σε ευχαριστώ πολύ 

Αα ωραία άντε να το βρω πάλι με το τικερακι 

Αντε βρεεεε!!!! Δες το μήνυμα μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Κοίτα απο την αλλη!!!! 

Αντε βρεεεε!!!! Δες το μήνυμα μου. 

Το άλλαξα..είναι εντάξει τώρα;φαίνεται;αλλιώς κορίτσια βλέπω να μην βάζω τικερακι:lol:


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Το άλλαξα..είναι εντάξει τώρα;φαίνεται;αλλιώς κορίτσια βλέπω να μην βάζω τικερακι:lol:

Χαχαχα Χαχαχα το σωστό URL ειχες αντιγραψει. Οχι αυτό αυτό που ειχες απλα εκεί που κανείς την επικόλληση στην υπογραφή βγαζει ένα παραθυρακι απο κατώ κ το πατας. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα το σωστό URL ειχες αντιγραψει. Οχι αυτό αυτό που ειχες απλα εκεί που κανείς την επικόλληση στην υπογραφή βγαζει ένα παραθυρακι απο κατώ κ το πατας. 

Μα εκείνο πάτησα αααχ δλδ ούτε τώρα το έχω βάλει; Πω πω ή είναι μπέρδεμα αυτό ή εγώ είμαι χαζή...μάλλον το δεύτερο8-)


 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλα κ εγω εχω μονο λιγο καφε κ αυτο στο χαρτι μην με ματιασω. Να ρωτησω παιρνει καμμια σιδηρο? Ξεκινησα χθες κ μετα απο λιγο ειχα κ εγω πολυ ανακατωσουρα να ηταν απο αυτο η τυχαιο?θα δω κ σημερα βεβαια

Σε κάποιες ο σίδηρος πειράζει το στομάχι.. Κ εξαρτάται τη μορφή.. εμένα Μ είχε πει Ν δοκιμάσω τρια είδη Κ όποιο δεν Μ πειράξει τΟ στομάχι Ν Μ γράψει.. κάποια πρέπει ν Είσαι νηστικη κάποια φαγωμενη..εξαρτάται..το γράφουν Κ οι οδηγίες μέσα. 

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

χαχα θα τα εχουμε σε θηκουλες οπως οι ηλικιωμενοι :P Εγω προς το παρον φυλλικο και μαγνησιο

Χαχαχα μη το γελάς..Εγώ έτσι τα έχω.. παίρνω για το έντερο, φυλλικο, σίδηρο, θυρεοειδή, ουτροζεσταν..για το στομάχι. Και Που τα έχω??Σε θηκουλα για χάπια που είχε ο παππούς Μ..Καλά Π έβγαλε το Λιντλ:lol:

1 ώρα πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκιααααα άκουσα καρδούλα και είδα και το φασολακιιιιι είμαι τρισευτυχισμενηηηηηηηηη

@Smile89

Τελειααα!!συγχαρητήρια κορίτσι Μ!Με το καλό εύχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, oneira_glyka είπε:

Σε κάποιες ο σίδηρος πειράζει το στομάχι.. Κ εξαρτάται τη μορφή.. εμένα Μ είχε πει Ν δοκιμάσω τρια είδη Κ όποιο δεν Μ πειράξει τΟ στομάχι Ν Μ γράψει.. κάποια πρέπει ν Είσαι νηστικη κάποια φαγωμενη..εξαρτάται..το γράφουν Κ οι οδηγίες μέσα. 

Χαχαχα μη το γελάς..Εγώ έτσι τα έχω.. παίρνω για το έντερο, φυλλικο, σίδηρο, θυρεοειδή, ουτροζεσταν..για το στομάχι. Και Που τα έχω??Σε θηκουλα για χάπια που είχε ο παππούς Μ..Καλά Π έβγαλε το Λιντλ:lol:

Τελειααα!!συγχαρητήρια κορίτσι Μ!Με το καλό εύχομαι!!!!

Να είσαι καλά κοπέλα μου και εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι να το πάθεις!!

@Smile89 χαχαχαχα το βρήκα εντάξει :grin:


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μα εκείνο πάτησα αααχ δλδ ούτε τώρα το έχω βάλει; Πω πω ή είναι μπέρδεμα αυτό ή εγώ είμαι χαζή...μάλλον το δεύτερο8-)

Κανε copy το URL της εικονας. Paste υπογραφή στο μαύρο πλαίσιο πατας το υπογραμμισμένο αν δεν σου βγαλει φωτο στο πλαίσιο της υπογραφής δεν έχει μπει 

πρίν από 4 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Να είσαι καλά κοπέλα μου και εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι να το πάθεις!!

@Smile89 χαχαχαχα το βρήκα εντάξει :grin:

Επιτέλους!!!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Εντάξει το έχω πάρει απόφαση πως θα λιποθυμήσω εκείνη την μέρα..εδώ πάω για απλές εξετάσεις αίματος π είναι ένα λεπτό υπόθεση και πέφτω κάτω...ουιιιιι θα περάσω τέλεια:shock:

Παλι ενα  λεπτο υποθεση ειναι,δεν εχει διαφορα :) Ασε που αν σκεφτεις τι θα τραβήξουμε στον τοκετό αυτο δεν ειναι τίποτα :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Παλι ενα  λεπτο υποθεση ειναι,δεν εχει διαφορα :) Ασε που αν σκεφτεις τι θα τραβήξουμε στον τοκετό αυτο δεν ειναι τίποτα :-P

Δεν ξέρω γιατί αλλά όσες φορές έχω σκεφτεί τον τοκετό δεν αγχώνομαι καθόλου..μπορεί μετά να το δω αλλιώς αλλά μέχρι στιγμής είμαι εντάξει..ίσως επειδή θέλω να φτάσω σε αυτό το σημείο οπότε δεν με αγχώνεσαι


 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια,

εχει καμία σας οικιακό ντοπλερ για να ακούει το μωρό? Μου πήρε ο άντρας μου δώρο αλλά δεν το έχουμε δοκιμάσει ακόμη.Το είπε και στη μαια μας και τον κορόιδευε. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια,

εχει καμία σας οικιακό ντοπλερ για να ακούει το μωρό? Μου πήρε ο άντρας μου δώρο αλλά δεν το έχουμε δοκιμάσει ακόμη.Το είπε και στη μαια μας και τον κορόιδευε. 

Καλησπέρα, οχι δεν εχω. Ποιο πηρε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Θα το χρησιμοποιεισεις τωρα? Ειχα μπει και γω στον πειρασμό αλλα κρατηθηκα. 

Όχι ακόμη. Διάβαζα όλο το απόγευμα και θα περιμένω λίγο να μπω στην 15 η εβδομάδα και μετά για σιγουριά.

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...