Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , newmum94 είπε:

σε τι μαγαζι να το ψαξω???σε αυτα με τα εσωρουχα η σε αυτα με τα μητροτητας?

 

Εχουν κ τα H&M νομιζω κ οικονομικα κοιτα αν σε βολευουν αλλιως στα βρεφικα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , newmum94 είπε:

σε τι μαγαζι να το ψαξω???σε αυτα με τα εσωρουχα η σε αυτα με τα μητροτητας?

 

Και σε αυτα με τα εσώρουχα θα βρεις. 

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εεε θα ειναι εννοειται!!!!

Ναι κοριτσι μου. Νομίζω είναι αναλογα στο μωρό. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. δόξα τω Θεώ προς το παρόν καλά.. προσπαθώ Ν μην κουράζομαι μέχρι ν ανέβει ο πλακούντας..ελπίζω να ανέβει.. ουτροζεσταν πήρα μέχρι προχθές..θα φανεί.. Κατά τ'άλλα ήρεμα.. οι καουρές ηρέμησαν κάπως Αλλά προσέχω λίγο τι τρώω.. το πρωί έχω πολλες Μόλις ξυπνήσω..Μετά από καμία ώρα συνέρχομαι. Εσυ? Τα μωρουλια?τα νιώθεις? Εγώ νομίζω κάτι νιώθω Όταν ξαπλώνω το βράδυ..Κ Είμαι ήρεμη..ξέρω είναι νωρίς Αλλά μετά από δυο απανωτές εγκυμοσύνες Κ Άκομη μια στο καπάκι δεν το θεωρώ απίθανο έτσι πως χαλαρωσαν τα τοιχώματα μέσα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μη γελάσετε αλλά εγώ έχω βολευτεί απίστευτα τα pretty bra! Οικονομικά και πολύ άνετα, είναι σε στυλ μπουστακι...

Δε γελαω καθολου γιατι εχω κ εγω ενα με βολευει ειναι κ πολυ μαλακο εμενα γενικα με ενοχλουν ολα κατω απο το στηθος στο κοκαλο που ειναι εκει με ενοχλει αρκετα τελευταια. @oneira_glyka καλυτερα παω κ εγω δε ξερω αν τα νιωθω καποιες φορες νιωθω κατι σαν γουργουρητο αλλα δε ξερω αν ειναι αυτα το μονο που καταλαβαινω σιγουρα ειναι στην αριστερη μερια που ειναι το πιο μεγαλο μεσα στη μερα τεντωνει αρκετα κ σκληραινει το σημειο εκεινο κ μολις το χαιδεψω λιγο η το πιεσω μετα απο λιγο χαλαρωνει κ μου ειπε κ ο γιατρος οτι εκει ειναι το ενα. Ο αντρας μου εχει πλακα που βαζει το αυτι στην κοιλια μου κ μου λεει οτι τα ακουει που κουνιουντε δε ξερω κατα ποσο τα ακουει η το φανταζετε χαχα!!εχει χαζεψει λιγο!!

  • Χαχα 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε γελαω καθολου γιατι εχω κ εγω ενα με βολευει ειναι κ πολυ μαλακο εμενα γενικα με ενοχλουν ολα κατω απο το στηθος στο κοκαλο που ειναι εκει με ενοχλει αρκετα τελευταια. @oneira_glyka καλυτερα παω κ εγω δε ξερω αν τα νιωθω καποιες φορες νιωθω κατι σαν γουργουρητο αλλα δε ξερω αν ειναι αυτα το μονο που καταλαβαινω σιγουρα ειναι στην αριστερη μερια που ειναι το πιο μεγαλο μεσα στη μερα τεντωνει αρκετα κ σκληραινει το σημειο εκεινο κ μολις το χαιδεψω λιγο η το πιεσω μετα απο λιγο χαλαρωνει κ μου ειπε κ ο γιατρος οτι εκει ειναι το ενα. Ο αντρας μου εχει πλακα που βαζει το αυτι στην κοιλια μου κ μου λεει οτι τα ακουει που κουνιουντε δε ξερω κατα ποσο τα ακουει η το φανταζετε χαχα!!εχει χαζεψει λιγο!!

Δεν ήθελα να δώσω πολλά χρήματα γιατί θα ξαναχρειαστεί να αλλάξω νούμερο όποτε τα βολεύτηκα πολύ. Άσε που τα βάζεις στο πλυντήριο και δεν παθαίνουν τίποτε. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει και θηλασμου αλλά δεν κατέληξα τελικά ποια είναι είναι τα πιο βολικά.

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μη γελάσετε αλλά εγώ έχω βολευτεί απίστευτα τα pretty bra! Οικονομικά και πολύ άνετα, είναι σε στυλ μπουστακι...

εχω κι εγω αλλα με σφιγγουν κατω απο το στηθος στο στομαχι....

πρίν από 29 λεπτά , Vasoth. είπε:

 Ο αντρας μου εχει πλακα που βαζει το αυτι στην κοιλια μου κ μου λεει οτι τα ακουει που κουνιουντε δε ξερω κατα ποσο τα ακουει η το φανταζετε χαχα!!εχει χαζεψει λιγο!!

Σίγουρα τα ακούει!!!Όταν η κουνιαδα μου ηταν εγκυος κοντα τεσσαρων μηνων βαζαμε το αυτι μας πανω στην κοιλια της στην περιοχη που ηταν το μωρο και ακουγαμε την καρδια πεντακαθαρα!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε γελαω καθολου γιατι εχω κ εγω ενα με βολευει ειναι κ πολυ μαλακο εμενα γενικα με ενοχλουν ολα κατω απο το στηθος στο κοκαλο που ειναι εκει με ενοχλει αρκετα τελευταια. @oneira_glyka καλυτερα παω κ εγω δε ξερω αν τα νιωθω καποιες φορες νιωθω κατι σαν γουργουρητο αλλα δε ξερω αν ειναι αυτα το μονο που καταλαβαινω σιγουρα ειναι στην αριστερη μερια που ειναι το πιο μεγαλο μεσα στη μερα τεντωνει αρκετα κ σκληραινει το σημειο εκεινο κ μολις το χαιδεψω λιγο η το πιεσω μετα απο λιγο χαλαρωνει κ μου ειπε κ ο γιατρος οτι εκει ειναι το ενα. Ο αντρας μου εχει πλακα που βαζει το αυτι στην κοιλια μου κ μου λεει οτι τα ακουει που κουνιουντε δε ξερω κατα ποσο τα ακουει η το φανταζετε χαχα!!εχει χαζεψει λιγο!!

Χαχαχα.. έχουν πολύ πλάκα οι άντρες! Όσα παιδιά Κ Ν κάνουν το ίδιο Σαν μωρά:lol: σκληραίνει εε?? Αχ Ανυπομονώ Κ γω Ν το νιώθω Κ απο τη κοιλιά πανω! 

πρίν από 27 λεπτά , newmum94 είπε:

εχω κι εγω αλλα με σφιγγουν κατω απο το στηθος στο στομαχι....

Σίγουρα τα ακούει!!!Όταν η κουνιαδα μου ηταν εγκυος κοντα τεσσαρων μηνων βαζαμε το αυτι μας πανω στην κοιλια της στην περιοχη που ηταν το μωρο και ακουγαμε την καρδια πεντακαθαρα!!!!!!!!!!!

Ακούγεται η καρδιά πάνω από τη κοιλιά τόσο λίγων μηνών??ουαου..Θ βάλω τον άντρα Μ Ν δοκιμάσει..μιας Κ δεν μπόρω Εγώ..Δεν Είμαι δα και κομανετσι!!!:rolleyes:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, oneira_glyka είπε:

Χαχαχα.. έχουν πολύ πλάκα οι άντρες! Όσα παιδιά Κ Ν κάνουν το ίδιο Σαν μωρά:lol: σκληραίνει εε?? Αχ Ανυπομονώ Κ γω Ν το νιώθω Κ απο τη κοιλιά πανω! 

Ακούγεται η καρδιά πάνω από τη κοιλιά τόσο λίγων μηνών??ουαου..Θ βάλω τον άντρα Μ Ν δοκιμάσει..μιας Κ δεν μπόρω Εγώ..Δεν Είμαι δα και κομανετσι!!!:rolleyes:

κι όμως ακουγεται!!!!!!!!!!σαν αλογο που καλπαζει!!!!!!!!!το ακουσα κι εγω  απο την κοιλιτσα της και εντυπωσιαστηκα!!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , newmum94 είπε:

εχω κι εγω αλλα με σφιγγουν κατω απο το στηθος στο στομαχι....

Σίγουρα τα ακούει!!!Όταν η κουνιαδα μου ηταν εγκυος κοντα τεσσαρων μηνων βαζαμε το αυτι μας πανω στην κοιλια της στην περιοχη που ηταν το μωρο και ακουγαμε την καρδια πεντακαθαρα!!!!!!!!!!!

Οντως τα ακουει κ εγω τον κοροιδευω χαχα!! 

πρίν από 5 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Χαχαχα.. έχουν πολύ πλάκα οι άντρες! Όσα παιδιά Κ Ν κάνουν το ίδιο Σαν μωρά:lol: σκληραίνει εε?? Αχ Ανυπομονώ Κ γω Ν το νιώθω Κ απο τη κοιλιά πανω! 

Ακούγεται η καρδιά πάνω από τη κοιλιά τόσο λίγων μηνών??ουαου..Θ βάλω τον άντρα Μ Ν δοκιμάσει..μιας Κ δεν μπόρω Εγώ..Δεν Είμαι δα και κομανετσι!!!:rolleyes:

Καλα εμενα εχει χαζεψει απο την μερα της χωριακης δε μαζευεται χαχα!

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δε γελαω καθολου γιατι εχω κ εγω ενα με βολευει ειναι κ πολυ μαλακο εμενα γενικα με ενοχλουν ολα κατω απο το στηθος στο κοκαλο που ειναι εκει με ενοχλει αρκετα τελευταια. @oneira_glyka καλυτερα παω κ εγω δε ξερω αν τα νιωθω καποιες φορες νιωθω κατι σαν γουργουρητο αλλα δε ξερω αν ειναι αυτα το μονο που καταλαβαινω σιγουρα ειναι στην αριστερη μερια που ειναι το πιο μεγαλο μεσα στη μερα τεντωνει αρκετα κ σκληραινει το σημειο εκεινο κ μολις το χαιδεψω λιγο η το πιεσω μετα απο λιγο χαλαρωνει κ μου ειπε κ ο γιατρος οτι εκει ειναι το ενα. Ο αντρας μου εχει πλακα που βαζει το αυτι στην κοιλια μου κ μου λεει οτι τα ακουει που κουνιουντε δε ξερω κατα ποσο τα ακουει η το φανταζετε χαχα!!εχει χαζεψει λιγο!!

Αυτό που ακούνε ειναι σαν υδραυλικα σαν σωληνώσεις πώς να το πω. Κι εμένα βαζει το αυτί στην κοιλιά. Και καπως έτσι μου το περιγραφει. 

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Χαχαχα.. έχουν πολύ πλάκα οι άντρες! Όσα παιδιά Κ Ν κάνουν το ίδιο Σαν μωρά:lol: σκληραίνει εε?? Αχ Ανυπομονώ Κ γω Ν το νιώθω Κ απο τη κοιλιά πανω! 

Ακούγεται η καρδιά πάνω από τη κοιλιά τόσο λίγων μηνών??ουαου..Θ βάλω τον άντρα Μ Ν δοκιμάσει..μιας Κ δεν μπόρω Εγώ..Δεν Είμαι δα και κομανετσι!!!:rolleyes:

Συγνώμη αλλα εγώ δεν πιστεύω πως ακούγεται η καρδία!!!. Αν είναι δυνατόν αν ήταν έτσι όλες θα βαζαμε καποιον να βαζει το αυτί του και να τσεκαρει το μωρό αν είναι καλα!!!! Προφανως το μπερδεύουν με τον χτυπο που κανουν οι φλέβες μας λόγω της έντονης αιματωσης της μήτρας!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

 

Ναι κοριτσι μου. Νομίζω είναι αναλογα στο μωρό. 

Εννοειται ειναι αναλογα το μωρο αν ειναι ηρεμο ή υπερκινητικο....

Κοριτσια βλεπω μιλατε για εσωρουχα κ εγω απο την αρχη το εχω αυτο το προβλημμα με το στηθος εχω παρει σαν τα bra π αναφερουν παραπανω σαν αθλητικα ειναι και πολλη ανετα...μεσα στο σπιτι εξω απο το σπιτι παντου αυτα φοραω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτό που ακούνε ειναι σαν υδραυλικα σαν σωληνώσεις πώς να το πω. Κι εμένα βαζει το αυτί στην κοιλιά. Και καπως έτσι μου το περιγραφει. 

Συγνώμη αλλα εγώ δεν πιστεύω πως ακούγεται η καρδία!!!. Αν είναι δυνατόν αν ήταν έτσι όλες θα βαζαμε καποιον να βαζει το αυτί του και να τσεκαρει το μωρό αν είναι καλα!!!! Προφανως το μπερδεύουν με τον χτυπο που κανουν οι φλέβες μας λόγω της έντονης αιματωσης της μήτρας!! 

Αυτο ακριβως περιγραφει κ ο δικος μου καπως ετσι χαχα!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...