Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Just now, Nicol_ είπε:

Κορίτσια μου..αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου ενα υπεροχο,πανεμορφο πλασματακι...ο γιος μου..και ακομα τσιμπιεμαι να καταλαβω οτι ειναι αληθεια.. Δεν μπορει κανεις να περιγράψει το συναισθημα που βιώνεις οταν ερχεται στον κόσμο το παιδι σου και το βαζουν πανω σου για πρωτη φορα.. Καμία στιγμη της ζωης μου δεν συγκρινεται με αυτο που εζησα και ζω αυτή τη στιγμη..ειναι κατι μαγικο κοριτσια και θα το ζησετε και εσεις σύντομα. 

Με τον τοκετο ολα πηγαν πολυ καλα δεν πονεσα καθολου με την επισκληριδιο.Μονο κατω ποναω τώρα λογω των ραματων. Θα σας γραψω καποια στιγμη λεπτομέρειες για την πρόκληση.  Σας φιλω ολες!!

Αχ βρε Νικόλ ποσο τελεια!!!! Να σας ζησει κοπελα μου γερος και δυνατος να ναι ο αντρακος σας!!!❤ Καλή ανάρρωση και σε εσενα και με το καλο να πατε σπιτακι σας!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 29 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια μου..αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου ενα υπεροχο,πανεμορφο πλασματακι...ο γιος μου..και ακομα τσιμπιεμαι να καταλαβω οτι ειναι αληθεια.. Δεν μπορει κανεις να περιγράψει το συναισθημα που βιώνεις οταν ερχεται στον κόσμο το παιδι σου και το βαζουν πανω σου για πρωτη φορα.. Καμία στιγμη της ζωης μου δεν συγκρινεται με αυτο που εζησα και ζω αυτή τη στιγμη..ειναι κατι μαγικο κοριτσια και θα το ζησετε και εσεις σύντομα. 

Με τον τοκετο ολα πηγαν πολυ καλα δεν πονεσα καθολου με την επισκληριδιο.Μονο κατω ποναω τώρα λογω των ραματων. Θα σας γραψω καποια στιγμη λεπτομέρειες για την πρόκληση.  Σας φιλω ολες!!

Τι Τέλεια!!!! Μπράβο σου!!!! Να Σας ζήσει!!!! Να Ναι πάντα γερό κ τυχερό!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια μου..αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου ενα υπεροχο,πανεμορφο πλασματακι...ο γιος μου..και ακομα τσιμπιεμαι να καταλαβω οτι ειναι αληθεια.. Δεν μπορει κανεις να περιγράψει το συναισθημα που βιώνεις οταν ερχεται στον κόσμο το παιδι σου και το βαζουν πανω σου για πρωτη φορα.. Καμία στιγμη της ζωης μου δεν συγκρινεται με αυτο που εζησα και ζω αυτή τη στιγμη..ειναι κατι μαγικο κοριτσια και θα το ζησετε και εσεις σύντομα. 

Με τον τοκετο ολα πηγαν πολυ καλα δεν πονεσα καθολου με την επισκληριδιο.Μονο κατω ποναω τώρα λογω των ραματων. Θα σας γραψω καποια στιγμη λεπτομέρειες για την πρόκληση.  Σας φιλω ολες!!

Να σου ζησει!!!

Γερος και δυνατος!!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κορίτσια μου..αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου ενα υπεροχο,πανεμορφο πλασματακι...ο γιος μου..και ακομα τσιμπιεμαι να καταλαβω οτι ειναι αληθεια.. Δεν μπορει κανεις να περιγράψει το συναισθημα που βιώνεις οταν ερχεται στον κόσμο το παιδι σου και το βαζουν πανω σου για πρωτη φορα.. Καμία στιγμη της ζωης μου δεν συγκρινεται με αυτο που εζησα και ζω αυτή τη στιγμη..ειναι κατι μαγικο κοριτσια και θα το ζησετε και εσεις σύντομα. 

Με τον τοκετο ολα πηγαν πολυ καλα δεν πονεσα καθολου με την επισκληριδιο.Μονο κατω ποναω τώρα λογω των ραματων. Θα σας γραψω καποια στιγμη λεπτομέρειες για την πρόκληση.  Σας φιλω ολες!!

Να σας ζήσει Νικόλ Μ!γερό και ευλογημένο Ν είναι!εύχομαι κάθε ευτυχία!Ν σας χαρίζει απλόχερα χαρά!Ν τον χαίρεστε κορίτσι Μ!Καλή ανάρρωση Ν έχεις Κ με το καλό Ν πάτε σπίτι σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! 

@Nicol_ να σου ζήσει ο πριγκηπας, να τον χαίρεστε όπως επιθυμείτε, γερό κ δυνατό.  Εμείς σήμερα το βράδυ είχαμε γιατρό. Η μπεμπα μεγάλωσε θεαματικά. Πήγαμε 2.800 από 2.100 που ήμασταν πριν 2 βδομάδες. Μας χαμογελασε κιόλας στον υπέρηχο! Από αύριο ξεκινάω περπάτημα πολύ κ κόβω το μαγνήσιο. Μπας κ κάνω καμιά συσπαση κ γω κ κατέβει το μωρό γιατί ακόμα είναι ψηλά μου είπε ο γιατρός. Να ρωτήσω κάτι κορίτσια;  τελευταίο έλεγχο για τοξοπλασμα πότε κάνατε;  εγώ έκανα πριν 2.5μηνες, τέλος του 6ου μήνα.  Ήθελα να το επαναλάβω άλλη μια φορά τώρα στο τέλος  να είμαι ησυχη, αλλά ο γιατρός επέμενε ότι δεν χρειάζεται.  Εγώ όμως μιας κ το φοβόμουν δε όλη την εγκυμοσύνη,  το σκέφτομαι η αλήθεια είναι.. Εσείς το κάνατε τώρα στο τέλος; 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Διαβάζω γρήγορα τα νέα σας μιας και ο χρόνος πλέον με ένα μωρό στο σπίτι είναι ελάχιστος. @Nicol_ μου να σας ζήσει ο μπέμπης σας! Είναι μεγαλείο αυτό που ζούμε ως γυναίκες και πραγματικά χρειάζεται λίγος χρόνος για να πιστέψεις ότι οντως αυτό το πλασματάκι είναι το παιδί σου. Εύχομαι στο μικρό θαύμα σου να είναι πάντα υγιές και χαρούμενο παιδάκι! 

Αντε κοριτσια υπομονή, έρχεται η σειρά και για τις υπόλοιπες! 

  • Μου αρέσει 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες! Φτανει κ η δικη μου στιγμη να γινω μαμα! Σημερα θα κανω εισαγωγη κ αυριο με το καλο θα μου βαλουν τεχνητους πονους κ ελπιζω να γεννησω ομορφα κ ωραια. Τα συναισθηματα πολλα κ μπερδεμενα αλλα κυριως ειμαι χαρουμενη! Οποτε μπορεσω θα σας γραψω, καλη συνεχεια σε ολες κοριτσια!

  • Μου αρέσει 6

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα σε ολες! Φτανει κ η δικη μου στιγμη να γινω μαμα! Σημερα θα κανω εισαγωγη κ αυριο με το καλο θα μου βαλουν τεχνητους πονους κ ελπιζω να γεννησω ομορφα κ ωραια. Τα συναισθηματα πολλα κ μπερδεμενα αλλα κυριως ειμαι χαρουμενη! Οποτε μπορεσω θα σας γραψω, καλη συνεχεια σε ολες κοριτσια!

Με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα σε ολες! Φτανει κ η δικη μου στιγμη να γινω μαμα! Σημερα θα κανω εισαγωγη κ αυριο με το καλο θα μου βαλουν τεχνητους πονους κ ελπιζω να γεννησω ομορφα κ ωραια. Τα συναισθηματα πολλα κ μπερδεμενα αλλα κυριως ειμαι χαρουμενη! Οποτε μπορεσω θα σας γραψω, καλη συνεχεια σε ολες κοριτσια!

@evio ηρθε και η σειρά σου ε?? Ολα θα πανε τελεια!!! Σου ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιά και περιμενουμε και απο σενα τα νεα σου!!!Φιλια πολλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημερα σε ολες! Φτανει κ η δικη μου στιγμη να γινω μαμα! Σημερα θα κανω εισαγωγη κ αυριο με το καλο θα μου βαλουν τεχνητους πονους κ ελπιζω να γεννησω ομορφα κ ωραια. Τα συναισθηματα πολλα κ μπερδεμενα αλλα κυριως ειμαι χαρουμενη! Οποτε μπορεσω θα σας γραψω, καλη συνεχεια σε ολες κοριτσια!

Με το καλοοο!!Όλα καλά Θ πάνε! Περιμένουμε νέα σ Όταν μπορέσεις! Φιλιά πολλά!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2019 at 1:43 ΜΜ, evio είπε:

Καλημερα σε ολες! Φτανει κ η δικη μου στιγμη να γινω μαμα! Σημερα θα κανω εισαγωγη κ αυριο με το καλο θα μου βαλουν τεχνητους πονους κ ελπιζω να γεννησω ομορφα κ ωραια. Τα συναισθηματα πολλα κ μπερδεμενα αλλα κυριως ειμαι χαρουμενη! Οποτε μπορεσω θα σας γραψω, καλη συνεχεια σε ολες κοριτσια!

Αντε με το καλό!!! Όλα Θα πάνε καλά!!! Μην αγχώνεσαι!!!  Θα Περιμένουμε νέα σου!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες! Γεννησα σημερα μια κουκλιτσα 3300. Με φυσιολογικο τοκετο κ δυστυχως χωρις επισκληριδιο. Αλλα ολα πηγαν πολυ καλα κ τους πονους τους εχω ηδη ξεχασει.

Με το καλο σε ολες κοριτσια! Θα ζησετε ανεπαναληπτες στιγμες:-D

  • Μου αρέσει 6

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, evio είπε:

Γεια σε ολες! Γεννησα σημερα μια κουκλιτσα 3300. Με φυσιολογικο τοκετο κ δυστυχως χωρις επισκληριδιο. Αλλα ολα πηγαν πολυ καλα κ τους πονους τους εχω ηδη ξεχασει.

Με το καλο σε ολες κοριτσια! Θα ζησετε ανεπαναληπτες στιγμες:-D

Καλημέρα κορίτσι να σου ζησει το κοριτσακι σου!! Γερη και καλοτυχη σου ευχομαι!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, evio είπε:

Γεια σε ολες! Γεννησα σημερα μια κουκλιτσα 3300. Με φυσιολογικο τοκετο κ δυστυχως χωρις επισκληριδιο. Αλλα ολα πηγαν πολυ καλα κ τους πονους τους εχω ηδη ξεχασει.

Με το καλο σε ολες κοριτσια! Θα ζησετε ανεπαναληπτες στιγμες:-D

Να σου ζησει η μπεμπουλα να ειναι γερη κ δυνατη κ εσυ μαζι της να τη χαρεις!!

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...