Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου διάβασα γρήγορα τα νέα σας. Δεν είχαμε κάποιον νέο τοκετο αλλά όλες μπαίνετε σιγά σιγά στην τελική ευθεία. Εγώ απολαμβάνω τη Μπεμπουλα μου κάθε μέρα και περισσότερο. Όλα μου φαίνονται απλά και εύκολα πλέον, μπάνιο, αλλαγή πάνας, τάισμα...να μην έχετε καθόλου άγχος. Γίνεται κάπως μαγικά και όλα σου βγαίνουν πολύ φυσιολογικά. Ετοιμαστείτε για κούραση και αϋπνία αλλά ένα χαμογελάκι από το μωρό σας θα είναι η καλύτερη ανταμοιβή. Ευτυχως ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί περισσότερο. Έχω κάποιες μεταπτώσεις στη διάθεση και κάποια κλάματα χωρίς λόγο αλλά νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικά πλαίσια από τις αλλαγές στις ορμόνες και την κούραση. Σας φιλώ όλες 

  • Μου αρέσει 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μου διάβασα γρήγορα τα νέα σας. Δεν είχαμε κάποιον νέο τοκετο αλλά όλες μπαίνετε σιγά σιγά στην τελική ευθεία. Εγώ απολαμβάνω τη Μπεμπουλα μου κάθε μέρα και περισσότερο. Όλα μου φαίνονται απλά και εύκολα πλέον, μπάνιο, αλλαγή πάνας, τάισμα...να μην έχετε καθόλου άγχος. Γίνεται κάπως μαγικά και όλα σου βγαίνουν πολύ φυσιολογικά. Ετοιμαστείτε για κούραση και αϋπνία αλλά ένα χαμογελάκι από το μωρό σας θα είναι η καλύτερη ανταμοιβή. Ευτυχως ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί περισσότερο. Έχω κάποιες μεταπτώσεις στη διάθεση και κάποια κλάματα χωρίς λόγο αλλά νομίζω ότι είναι σε φυσιολογικά πλαίσια από τις αλλαγές στις ορμόνες και την κούραση. Σας φιλώ όλες 

Palmoira μου ποσο χαιρομαι για εσας!! Εχω και εγω καποιο αγχος πως θα μπορεσω να τα καταφερω ολα αυτα..Ευτυχως θα εχω και εγω τον αντρα μου στην αρχη να με βοηθαει. Οσο για τις μεταπτωσεις απο οτι διαβασα τις πρωτες μερες εχουμε το λεγομενο baby blue ακριβως λογω ορμονων και κουρασης.Θα περασει και αυτο ομως..Ελπιζω μεχρι τελος της εβδομαδας να εχω και εγω ευχαριστα :) Περιμενουμε νεα σας οποτε εχετε χρονο 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@palmoira τι ωραια τα νεα σας! Ευτυχισμενη μαμα ακουγεσαι κ οσο για τα κλαματα θα ειναι ορμονικο. Φιλια στα πατουσακια να δωσεις!

Οι υπολοιπες κοριτσια πως πατε; Εγω εχω γιατρο το μεσημερι κ αρκετη αγωνια :)


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @palmoira!! Τα άλλα μην τα σκέφτεσαι..  Ορμόνες εννοείται!! Θα περάσει.. 

Έγω έχω γιατρό πάλι την Πέμπτη.. Δεν μπορώ να κοιμηθώ καλά το βράδυ..  Γενικά δεν βολεύομαι καθόλου πουθενά..  Ούτε κρεβάτι, ούτε καναπέ, ούτε καρέκλα.. Τιποτα..  Κατά τα άλλα είμαι καλά..  Το μωρό την Πέμπτη που πέρασε ήταν 2690 κ ήμουν 35+1,  κ έχω ακόμα μέχρι τις 15/3.. Οπότε μια χαρά νομιζω θα είναι σε βάρος.. Αυτά..  Εσείς κορίτσια πως είστε? Κοιμάστε? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτισια!!

@evio μου περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο! :)

Και εγω με τον υπνο εννοειται εχω θεμα..ανα 2 ωρες το πολυ ξυπναω για τουαλετα αλλα πολλες φορες ξυπναω γιατι νιωθω δυσφορια. Πιεζει η μητρα την καρδια ετσι οπως ξαπλωνω και τα πνευμονια και δυσκολευομαι..εχω και τα πετρωματα και ο υπνος ειναι παιδεμα..Παντως ρε κοριτισια ασχετα απο τα πετρωματα δεν νιωθω καποια αλλη δραστηριοτητα που να μου δειχνει πως συντομα θα γεννησω.Ουτε πονους περιοδου ουτε πονο στη μεσα,τιποτα. Θα αργησω μου φαινεται..Εχω και εγω αυριο γιατρο να δω τι θα μου πει

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/2/2019 at 1:26 ΜΜ, Sol_10 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!! Νικολ μου μου φαινεται του αρεσει του μικρούλη σου εκει μεσα!! :wink: εαν δεν εχεις συμπτώματα μεχρι και τελους μετα τι γινετε? Θα σε παει με τεχνητούς?? 

Κοριτσια μου εμεις επιτελους ηρθαντα πραγματα και τελειωσαμε το δωματιο αυτες τις μερες...ανυπομονω να μπει το μπεμπακι!! Σημερα ειχα και εγω γιατρο το πρωι και μου τα κανε ολα μαζεμενα...μου πηρε υγρα για καλλιέργεια (τελικα δεν πόνεσε καθολου ειχατε δικιο) μετα μου μετρησε τον τραχηλο  μετα μου κανε και καρδιοτοκογραφο και τελος μου κανε και εμβολιο για τον κοκυτη!! Ολα καλα ευτυχως ο μπεμπης ειμαστε 2.760,  αλλα ξανα πέρασε τον ομφαλιο γυρω απο τον λαιμο του :x αμαν αυτο το πραγμα!

@evio περιμενουμε και σεμα τα νέα σου!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Sol_10 είπε:

 

Μπράβο Sol μου χαιρομαι που ολα είναι καλα και το μπεμπακι σου μεγαλώνει :) Φτιαξατε και το δωματιο,με το καλο τωρα να υποδεχθείτε το Μωρακι σας ❤

Εμενα οντως ο μικρος εχει βολευτει και δεν ξερω τι θα γινει,θα ρωτησω αυριο το γιατρο. Την Κυριακη κλεινω 40 εβδομάδες. Φαντάζομαι θα περιμένουμε κ αυτη τη βδομάδα και μετα θα δουμε

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μπράβο Sol μου χαιρομαι που ολα είναι καλα και το μπεμπακι σου μεγαλώνει :) Φτιαξατε και το δωματιο,με το καλο τωρα να υποδεχθείτε το Μωρακι σας ❤

Εμενα οντως ο μικρος εχει βολευτει και δεν ξερω τι θα γινει,θα ρωτησω αυριο το γιατρο. Την Κυριακη κλεινω 40 εβδομάδες. Φαντάζομαι θα περιμένουμε κ αυτη τη βδομάδα και μετα θα δουμε

 

Ευχαριστουμε πολυ!!! ❤ ωραια οποτε περιμενουμε και απο εσενα αυριο τα νεα σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη σε ολες μας κοριτσια! Εκανα καρδιοτοκογραφο κ κολπικη εξεταση σημερα. Μια μικρουλα συσπαση μονο κατεγραψε κ το παιδι ειναι ψηλα κ δεν εχει εμπεδωθει. Οποτε ξανα ραντεβου τη Δευτερα. Ακομη δεν γενναω. Μπορω ομως να κινουμαι απο δω κ περα, χωρις υπερβολες μου ειπε.

@February17 υπομονη! Κ εγω νομιζω περναω την πιο αβολη φαση της ζωης μου...μηδεν υπνος. Ακομη κ να καταφερω να βολευτω ξυπναω ή για τουαλετα ή απο μπουκωμενη μυτη...Ποτε εχεις ΠΗΤ;

@Nicol_ μακαρι αυριο να εχεις καλα νεα! Βολευτηκε ο μπεμπης κ δεν λεει να ξεκινησει την μεγαλη καθοδο 

@Sol_10 με γεια το δωματιακι σας, με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας! Αυτο με τον λωρο πως το βλεπει ο γιατρος σου; Ρωτησα κ εγω αν μπορουν να δουν για περιτυλιξη κ μου ειπαν δεν φαινεται με τον υπερηχο... Μηπως εχει κανα πιο εξελιγμενο μηχανημα ο γιατρος σου;

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , evio είπε:

Υπομονη σε ολες μας κοριτσια! Εκανα καρδιοτοκογραφο κ κολπικη εξεταση σημερα. Μια μικρουλα συσπαση μονο κατεγραψε κ το παιδι ειναι ψηλα κ δεν εχει εμπεδωθει. Οποτε ξανα ραντεβου τη Δευτερα. Ακομη δεν γενναω. Μπορω ομως να κινουμαι απο δω κ περα, χωρις υπερβολες μου ειπε.

@February17 υπομονη! Κ εγω νομιζω περναω την πιο αβολη φαση της ζωης μου...μηδεν υπνος. Ακομη κ να καταφερω να βολευτω ξυπναω ή για τουαλετα ή απο μπουκωμενη μυτη...Ποτε εχεις ΠΗΤ;

@Nicol_ μακαρι αυριο να εχεις καλα νεα! Βολευτηκε ο μπεμπης κ δεν λεει να ξεκινησει την μεγαλη καθοδο 

@Sol_10 με γεια το δωματιακι σας, με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας! Αυτο με τον λωρο πως το βλεπει ο γιατρος σου; Ρωτησα κ εγω αν μπορουν να δουν για περιτυλιξη κ μου ειπαν δεν φαινεται με τον υπερηχο... Μηπως εχει κανα πιο εξελιγμενο μηχανημα ο γιατρος σου;

Έχω πητ 28/3 αλλά πάω για 2η Καισαρικη..  

Κ εμένα την Πέμπτη που πήγα γιατρό είδε αν είχε περιτυλιξη στον λαιμό κυρίως, αλλά ευτυχώς δεν είχε..  Κ δεν είναι κ καλό το μηχάνημα..  Οπότε νομίζω πως μπορεί να Το δει ο γιατρός σου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Υπομονη σε ολες μας κοριτσια! Εκανα καρδιοτοκογραφο κ κολπικη εξεταση σημερα. Μια μικρουλα συσπαση μονο κατεγραψε κ το παιδι ειναι ψηλα κ δεν εχει εμπεδωθει. Οποτε ξανα ραντεβου τη Δευτερα. Ακομη δεν γενναω. Μπορω ομως να κινουμαι απο δω κ περα, χωρις υπερβολες μου ειπε.

@February17 υπομονη! Κ εγω νομιζω περναω την πιο αβολη φαση της ζωης μου...μηδεν υπνος. Ακομη κ να καταφερω να βολευτω ξυπναω ή για τουαλετα ή απο μπουκωμενη μυτη...Ποτε εχεις ΠΗΤ;

@Nicol_ μακαρι αυριο να εχεις καλα νεα! Βολευτηκε ο μπεμπης κ δεν λεει να ξεκινησει την μεγαλη καθοδο 

@Sol_10 με γεια το δωματιακι σας, με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας! Αυτο με τον λωρο πως το βλεπει ο γιατρος σου; Ρωτησα κ εγω αν μπορουν να δουν για περιτυλιξη κ μου ειπαν δεν φαινεται με τον υπερηχο... Μηπως εχει κανα πιο εξελιγμενο μηχανημα ο γιατρος σου;

Ευχαριστουμε πολυ και εσυ με το καλο ευχομαι!!! ❤ με τον υπέρηχο το εχει δει και τις 2 φορες και μου το εχει πει και βλεπει και σε εκεινο το σημειο στον λαιμο αν κυκλοφορεί σωστα το αιμα ...τωρα για τα μηχανήματα ξερω σιγουρα πως ειναι καινουρια αλλα δεν ξερω αν εχει καποια διαφορα με παλια μηχανήματα! 

1 ώρα πρίν, evio είπε:

Υπομονη σε ολες μας κοριτσια! Εκανα καρδιοτοκογραφο κ κολπικη εξεταση σημερα. Μια μικρουλα συσπαση μονο κατεγραψε κ το παιδι ειναι ψηλα κ δεν εχει εμπεδωθει. Οποτε ξανα ραντεβου τη Δευτερα. Ακομη δεν γενναω. Μπορω ομως να κινουμαι απο δω κ περα, χωρις υπερβολες μου ειπε.

@February17 υπομονη! Κ εγω νομιζω περναω την πιο αβολη φαση της ζωης μου...μηδεν υπνος. Ακομη κ να καταφερω να βολευτω ξυπναω ή για τουαλετα ή απο μπουκωμενη μυτη...Ποτε εχεις ΠΗΤ;

@Nicol_ μακαρι αυριο να εχεις καλα νεα! Βολευτηκε ο μπεμπης κ δεν λεει να ξεκινησει την μεγαλη καθοδο 

@Sol_10 με γεια το δωματιακι σας, με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας! Αυτο με τον λωρο πως το βλεπει ο γιατρος σου; Ρωτησα κ εγω αν μπορουν να δουν για περιτυλιξη κ μου ειπαν δεν φαινεται με τον υπερηχο... Μηπως εχει κανα πιο εξελιγμενο μηχανημα ο γιατρος σου;

Και μετα μου ειπε οτι αν προκαλεσει καποια δυσφορία στο παιδι θα το καταλαβουμε απο τον καρδιοτοκογραφο ..

πρίν από 55 λεπτά , Nicol_ είπε:

Πάντων κοριτσια εχω μεγαλη ανυπομονησία και δεν περνάνε οι μερες..τώρα στο τελος ειναι σαν το μαρτύριο της σταγονας :-P  

Εσυ υπομονη και λιγο σου έμεινε!!! Σε λιγες μερες μονο,  θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιά!!!! :razz:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  κορίτσια. Τι κάνετε;  διάβασα τα νέα σας και ανυπομονώ να ακούσουμε τα ευχαριστα για τα μπεμπακια μας που θα ρθουν...  Εγώ εκτός των άλλων έχω αποκτήσει κι άλλο θέμα με την κοιλιά που έχει μεγαλώσει.. ;) όλο χάνω την ισορροπία  μου,  σκουντοφλαω και στραβοπαταω.. Ξέρω ει Αι λογικό τώρα να συμβαίνει,  αλλά σήμερα Τρομαξα.. είπα σήμερα μετά από τόσο καιρό να βγω να περπάτησω λιγάκι,  και όπως πήγα να κατέβω το πεζοδρόμιο, το πόδι μου παραπατησε, έκανα μερικά οχταρακια στο δρόμο, κι ευτυχώς στηριχτηκα με το δεξί μου χέρι στον τοίχο κ δεν έπεσα...  Ουφ Τρομαξα πολύ, κι από δίπλα να περνάν αυτοκίνητα.  Αφού από την τρομάρα  μου φοβηθηκα μην χτύπησα στην κοιλιά και δεν το κατάλαβα... Και γενικά έχω γίνει λιγάκι αδεξια..  Μου πέφτουν πράγματα απ τα χέρια,  τα ποτήρια σπίτι τα χω διαλύσει!  Εσάς σας συμβαίνει αυτό; ή από την πολύ  ξαπλα το χω πάθει; 

πρίν από 3 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια. Τι κάνετε;  διάβασα τα νέα σας και ανυπομονώ να ακούσουμε τα ευχαριστα για τα μπεμπακια μας που θα ρθουν...  Εγώ εκτός των άλλων έχω αποκτήσει κι άλλο θέμα με την κοιλιά που έχει μεγαλώσει.. ;) όλο χάνω την ισορροπία  μου,  σκουντοφλαω και στραβοπαταω.. Ξέρω ει Αι λογικό τώρα να συμβαίνει,  αλλά σήμερα Τρομαξα.. είπα σήμερα μετά από τόσο καιρό να βγω να περπάτησω λιγάκι,  και όπως πήγα να κατέβω το πεζοδρόμιο, το πόδι μου παραπατησε, έκανα μερικά οχταρακια στο δρόμο, κι ευτυχώς στηριχτηκα με το δεξί μου χέρι στον τοίχο κ δεν έπεσα...  Ουφ Τρομαξα πολύ, κι από δίπλα να περνάν αυτοκίνητα.  Αφού από την τρομάρα  μου φοβηθηκα μην χτύπησα στην κοιλιά και δεν το κατάλαβα... Και γενικά έχω γίνει λιγάκι αδεξια..  Μου πέφτουν πράγματα απ τα χέρια,  τα ποτήρια σπίτι τα χω διαλύσει!  Εσάς σας συμβαίνει αυτό; ή από την πολύ  ξαπλα το χω πάθει; 

Επίσης να κάνω μια άλλη ερώτηση; αποφάσισα αρχικά να χρησιμοποιήσω το λίκνο τους πρώτους μήνες για να κοιμάται το μωρό για θέμα χώρου κ ανεσης πιο πολύ, καθώς της έχω παραγγείλει ήδη καλό στρώμα για την κούνια της.  Το λίκνο που μου χάρισε η κούνιαδα μου είναι πολύ καλό είναι το πολυμορφικο της babybay,  αλλά με προβληματιζει το στρώμα του.  Είναι και αυτό το αυθεντικό της ίδιας μάρκας,  είναι όμως σε πολύ καλή κατάσταση σχεδόν αχρησιμοποιητο.  Όμως ειναι λεπτό περίπου 4 εκατοστά.  Και είναι από αφρώδες υλικό, αρκετά μαλακό.  Ανησυχώ μήπως δεν είναι ποιοτικό σε θέμα ύπνου για το μωρό σε σύγκριση με το στρώμα της κουνιας,  για να κοιμάται  το μωρό εκεί συνέχεια .  Όσες έχετε λίκνο το στρώματακι του πως είναι;  μήπως θα πρέπει  να το αλλάξω; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια. Τι κάνετε;  διάβασα τα νέα σας και ανυπομονώ να ακούσουμε τα ευχαριστα για τα μπεμπακια μας που θα ρθουν...  Εγώ εκτός των άλλων έχω αποκτήσει κι άλλο θέμα με την κοιλιά που έχει μεγαλώσει.. ;) όλο χάνω την ισορροπία  μου,  σκουντοφλαω και στραβοπαταω.. Ξέρω ει Αι λογικό τώρα να συμβαίνει,  αλλά σήμερα Τρομαξα.. είπα σήμερα μετά από τόσο καιρό να βγω να περπάτησω λιγάκι,  και όπως πήγα να κατέβω το πεζοδρόμιο, το πόδι μου παραπατησε, έκανα μερικά οχταρακια στο δρόμο, κι ευτυχώς στηριχτηκα με το δεξί μου χέρι στον τοίχο κ δεν έπεσα...  Ουφ Τρομαξα πολύ, κι από δίπλα να περνάν αυτοκίνητα.  Αφού από την τρομάρα  μου φοβηθηκα μην χτύπησα στην κοιλιά και δεν το κατάλαβα... Και γενικά έχω γίνει λιγάκι αδεξια..  Μου πέφτουν πράγματα απ τα χέρια,  τα ποτήρια σπίτι τα χω διαλύσει!  Εσάς σας συμβαίνει αυτό; ή από την πολύ  ξαπλα το χω πάθει; 

Επίσης να κάνω μια άλλη ερώτηση; αποφάσισα αρχικά να χρησιμοποιήσω το λίκνο τους πρώτους μήνες για να κοιμάται το μωρό για θέμα χώρου κ ανεσης πιο πολύ, καθώς της έχω παραγγείλει ήδη καλό στρώμα για την κούνια της.  Το λίκνο που μου χάρισε η κούνιαδα μου είναι πολύ καλό είναι το πολυμορφικο της babybay,  αλλά με προβληματιζει το στρώμα του.  Είναι και αυτό το αυθεντικό της ίδιας μάρκας,  είναι όμως σε πολύ καλή κατάσταση σχεδόν αχρησιμοποιητο.  Όμως ειναι λεπτό περίπου 4 εκατοστά.  Και είναι από αφρώδες υλικό, αρκετά μαλακό.  Ανησυχώ μήπως δεν είναι ποιοτικό σε θέμα ύπνου για το μωρό σε σύγκριση με το στρώμα της κουνιας,  για να κοιμάται  το μωρό εκεί συνέχεια .  Όσες έχετε λίκνο το στρώματακι του πως είναι;  μήπως θα πρέπει  να το αλλάξω; 

Αλεξ μου η αδεξιοτητα,η αφηρημαδα κτλ ειναι οντως της εγκυμοσυνης.Επισης ειμαστε πιο επιρρεπείς σε πτωσεις  γιατι αλλαζει το κεντρο βαρους μας,πρεπει να προσεχουμε λιγο παραπανω.

Οσον αφορα το στρωματακι και εγω λικνο θα χρησιμοποιω τους πρωτους μηνες,τουλαχιστον το βραδυ και εχει οντως ενα πολυ λεπτο στρωματακι αφρου που εμενα προσωπικα μου φανηκε λιγο σκληρο.Δεν ηξερα αν ειναι καταλληλο,ρωτησα ομως στα λητω που πηρα το λικνο και με διαβεβαιωσαν οτι ειναι καταλληλο για νεογεννητο.Θα σου ελεγα να επικοινωνησεις με την εταιρεια του λικνου να σου επιβεβαιωσουν αν ειναι οκ ωστε να μην αλλαζεις στρωμα

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...