Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eternity είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

      Καλησπέρα! Καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά σου. Η πρόσφατη προσωπική μου εμπειρία είναι άμεσα συνεδεμένη με την οιστραδιόλη. Δύο εμβρυομεταφορές ακυρώσαμε γιατί ήταν ανεβασμένη η τιμή, 87 και 110. Τελικά ξεκίνησα arvecap για καταστολή γιατί δεν πήγαινε άλλο. Τώρα ήρθε η ώρα και θα προχωρήσω με ακριβώς την ίδια τιμή που έχεις κι εσύ, 67!! Ο γιατρός που με παρακολουθεί στη μονάδα μου είπε ότι το επιθυμητό είναι μέχρι 60, ωστόσο δεν είδαμε κύστη σε υπέρηχο οπότε έκρινε ότι το 67 είναι οκ. Εμπιστεύσου τον γιατρό σου και τις οδηγίες του. Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά ❤

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Αυτοι που του το ειπαν ειχαν γεννησει σε αλλο νοσοκομειο οχι σε αυτο που θα ειμαστε εμεις. Ευχαριστω ρε κοριτσια αυτο ηξερα κ εγω. Δεν μπορω να φανταστω οτι δεν θα ειναι το παιδι δεμενο στο καθισματακι του 2 ωρες ταξιδι. Θα ρωτησω κ παιδιατρο μπροστα στον συζηγο πριν φυγουμε απο το νοσοκομειο μπας κ ληξει το θεμα εκει. Και ειμαι ανθρωπος που χωρις ζωνη ασφαλιας δεν ειμαι ποτε μεσα στο αμαξι. Θα μας τρελανουν οι καλοθελητες κ ακομη δεν γεννησα... Γενικα εχω ακουσει κ αλλα του στυλ αμα θα θηλασω κ οτι ειναι δυσκολο κ μπορει να αποτυχει κτλ... Και ολα αυτα χωρις να ζητησω τη γνωμη κανενος. Απλα με παιρνουν τηλ κ αρχιζουν οι βλακιες. Αυτα,τα εβγαλα απο μεσα μου γιατι θα εσκαγα:mrgreen:


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, evio είπε:

Αυτοι που του το ειπαν ειχαν γεννησει σε αλλο νοσοκομειο οχι σε αυτο που θα ειμαστε εμεις. Ευχαριστω ρε κοριτσια αυτο ηξερα κ εγω. Δεν μπορω να φανταστω οτι δεν θα ειναι το παιδι δεμενο στο καθισματακι του 2 ωρες ταξιδι. Θα ρωτησω κ παιδιατρο μπροστα στον συζηγο πριν φυγουμε απο το νοσοκομειο μπας κ ληξει το θεμα εκει. Και ειμαι ανθρωπος που χωρις ζωνη ασφαλιας δεν ειμαι ποτε μεσα στο αμαξι. Θα μας τρελανουν οι καλοθελητες κ ακομη δεν γεννησα... Γενικα εχω ακουσει κ αλλα του στυλ αμα θα θηλασω κ οτι ειναι δυσκολο κ μπορει να αποτυχει κτλ... Και ολα αυτα χωρις να ζητησω τη γνωμη κανενος. Απλα με παιρνουν τηλ κ αρχιζουν οι βλακιες. Αυτα,τα εβγαλα απο μεσα μου γιατι θα εσκαγα:mrgreen:

Ποσο σε νοιωθω!!! Και εμενα μου λενε τοσα πολλα που πραγματα ειμαι σε μια φαση που απλα δεν θελω να ακουω τπτ και πολλες φορες απανταω απότομα αλλα ειναι ασχημο αυτο που κάνουν καποιοι! Οταν ερθει η ωρα θα δουμε πως θα ειμαστε και πως θα αντιμετωπίσουμε τα πραγματα,δεν ειναι σε ολους το ιδιο και αυτοι που κανουν πως τα ξερουν ολα με εκνευριζουν! Και πραγματικά φοβαμαι να σκεφτω το τι θα ακουμε μετα !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Sol_10 καλα κανεις κ απαντας αποτομα απο την στιγμη που σε ενοχλει αυτο που κανουν. Εγω καταληγω να απολογουμαι κ απο πανω κ μετα τα σκεφτομαι κ νευριαζω κ γινομαι χαλια. Εντωμεταξυ εχω 2-3 φιλες με παιδια που σεβομαι την αποψη τους κ αμα θελησω θα στραφω σε αυτες για συμβουλη. Ολοι οι αλλοι με το ζορι να σου χωσουν την αποψαρα τους χωρις να την ζητησεις κιολας...πφφφ νευριασα παλι χαχαχα! Εχουμε να ζησουμε πολλα τετοια αφου γεννησουμε. Πρεπει να βαλουμε ορια...

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Μεγαλο θεμα αυτο με τους καλοθελητες που θεωρουν οτι πρεπει να μας μεταλαμπαδευσουν τη σοφια τους.Αν παρατηρήσετε εντωμεταξυ το κανουν οι πιο ασχετοι,αυτοι δηλαδη που δεν εχουν ιδεα τι λενε. Εγω γενικα δεν ανεχομαι πολλα και δεν με ζαλιζουν χαχα.. Αν θελησουμε συμβουλη θα τη ζητησουμε τοσο απλο.Γενικα οσο μπορειτε να κοβετε τον αερα κοριτσια και ας ειστε και αγενεις γιατι καποιοι ανθρωποι φορτωνονται πολυ ασχημα αλλιως.

Πως ειστε σημερα?Εγω ηδη εκανα μια μεγαααααλη βολτα με τα ποδια σε ανηφορες κατηφορες και κουραστηκα η αληθεια ειναι..αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα. Σε ξενα σαιτ διαβασα οτι εκτος απο τους γνωστους τροπους για να ερθει ο τοκετος βοηθαει λεει και ενα ποτηρι κρασι..χαρα να δειτε εγω!40 εβδομαδες δεν ηπια γουλια ευκαιρια λεω να πιω ενα ποτηρακι σημερα το βραδυ να δω αν θα πιασει το πειραμα :-P :mrgreen:  

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Μεγαλο θεμα αυτο με τους καλοθελητες που θεωρουν οτι πρεπει να μας μεταλαμπαδευσουν τη σοφια τους.Αν παρατηρήσετε εντωμεταξυ το κανουν οι πιο ασχετοι,αυτοι δηλαδη που δεν εχουν ιδεα τι λενε. Εγω γενικα δεν ανεχομαι πολλα και δεν με ζαλιζουν χαχα.. Αν θελησουμε συμβουλη θα τη ζητησουμε τοσο απλο.Γενικα οσο μπορειτε να κοβετε τον αερα κοριτσια και ας ειστε και αγενεις γιατι καποιοι ανθρωποι φορτωνονται πολυ ασχημα αλλιως.

Πως ειστε σημερα?Εγω ηδη εκανα μια μεγαααααλη βολτα με τα ποδια σε ανηφορες κατηφορες και κουραστηκα η αληθεια ειναι..αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα. Σε ξενα σαιτ διαβασα οτι εκτος απο τους γνωστους τροπους για να ερθει ο τοκετος βοηθαει λεει και ενα ποτηρι κρασι..χαρα να δειτε εγω!40 εβδομαδες δεν ηπια γουλια ευκαιρια λεω να πιω ενα ποτηρακι σημερα το βραδυ να δω αν θα πιασει το πειραμα :-P :mrgreen:  

Κ το sex λενε βοηθαει δοκιμασε τα ολα κ οτι πιασει χαχα!!!

  • Χαχα 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κ το sex λενε βοηθαει δοκιμασε τα ολα κ οτι πιασει χαχα!!!

Χαχαχα ναι το ξερω το διαβασα και αυτο..λετε να διοργανώσω καμια βραδια με σεξ κ αλκοολ?? :-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, evio είπε:

@Sol_10 καλα κανεις κ απαντας αποτομα απο την στιγμη που σε ενοχλει αυτο που κανουν. Εγω καταληγω να απολογουμαι κ απο πανω κ μετα τα σκεφτομαι κ νευριαζω κ γινομαι χαλια. Εντωμεταξυ εχω 2-3 φιλες με παιδια που σεβομαι την αποψη τους κ αμα θελησω θα στραφω σε αυτες για συμβουλη. Ολοι οι αλλοι με το ζορι να σου χωσουν την αποψαρα τους χωρις να την ζητησεις κιολας...πφφφ νευριασα παλι χαχαχα! Εχουμε να ζησουμε πολλα τετοια αφου γεννησουμε. Πρεπει να βαλουμε ορια...

Ακριβως καλα τα λες!!! Απο τις φιλες μου και τις αδερφες μου και εγω δεν εχω θεμα,ισα ισα μου αρεσει να τα συζηταμε! Αλλα οταν ερχεται ο καθένας και αρχιζει και λεει και λεει δεν το μπορω και με εκνευριζει ! Και εγω οταν τα σκεφτομαι νευριαζω δεν μπορω! Και καλα τωρα αλλα μετα ποση υπομονη θα εχουμε δεν ξερω χαχαχα

5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Μεγαλο θεμα αυτο με τους καλοθελητες που θεωρουν οτι πρεπει να μας μεταλαμπαδευσουν τη σοφια τους.Αν παρατηρήσετε εντωμεταξυ το κανουν οι πιο ασχετοι,αυτοι δηλαδη που δεν εχουν ιδεα τι λενε. Εγω γενικα δεν ανεχομαι πολλα και δεν με ζαλιζουν χαχα.. Αν θελησουμε συμβουλη θα τη ζητησουμε τοσο απλο.Γενικα οσο μπορειτε να κοβετε τον αερα κοριτσια και ας ειστε και αγενεις γιατι καποιοι ανθρωποι φορτωνονται πολυ ασχημα αλλιως.

Πως ειστε σημερα?Εγω ηδη εκανα μια μεγαααααλη βολτα με τα ποδια σε ανηφορες κατηφορες και κουραστηκα η αληθεια ειναι..αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα. Σε ξενα σαιτ διαβασα οτι εκτος απο τους γνωστους τροπους για να ερθει ο τοκετος βοηθαει λεει και ενα ποτηρι κρασι..χαρα να δειτε εγω!40 εβδομαδες δεν ηπια γουλια ευκαιρια λεω να πιω ενα ποτηρακι σημερα το βραδυ να δω αν θα πιασει το πειραμα :-P :mrgreen:  

Νικολ εχεις απόλυτο δικιο! Πρεπει να βαζουμε ορια και να μην τους δινουμε το δικαίωμα! Εγω καποιες φορες δεν μπορω και το δειχνω αφου και τωρα που τα γράφω νευριάζω! 

Κανε οτι μπορεις και οτι αντεχεις μπας και γινει τπτ μεχρι την κυριακη χαχα παντως πρωτα ο Θεός την Κυριακή θα κρατας το ζουζούνι σου αγκαλιά ! Πως νοιωθεις??

Εγω σημερα μιλησα με τον γιατρο κ οι εξετασεις μου ειναι καλες ευτυχως!! Και αυριο εχω παλι ραντεβου!! Πολυ νωρις δεν με εβαλε ρε κοριτσια? Την δευτερα πηγα παλι και νομιζα θα με πηγαινε μετα απο μια εβδομαδα! 

4 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Χαχαχα ναι το ξερω το διαβασα και αυτο..λετε να διοργανώσω καμια βραδια με σεξ κ αλκοολ?? :-P

Πλάκα πλακα μια κοπελα μου χε πει πως μια φορα έκανε σεξ οταν ηταν στον μηνα της και την αλλη μερα γεννησε!!! Νικολλλλ επιχείρησε το!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Sol_10 είπε:

Ακριβως καλα τα λες!!! Απο τις φιλες μου και τις αδερφες μου και εγω δεν εχω θεμα,ισα ισα μου αρεσει να τα συζηταμε! Αλλα οταν ερχεται ο καθένας και αρχιζει και λεει και λεει δεν το μπορω και με εκνευριζει ! Και εγω οταν τα σκεφτομαι νευριαζω δεν μπορω! Και καλα τωρα αλλα μετα ποση υπομονη θα εχουμε δεν ξερω χαχαχα

Νικολ εχεις απόλυτο δικιο! Πρεπει να βαζουμε ορια και να μην τους δινουμε το δικαίωμα! Εγω καποιες φορες δεν μπορω και το δειχνω αφου και τωρα που τα γράφω νευριάζω! 

Κανε οτι μπορεις και οτι αντεχεις μπας και γινει τπτ μεχρι την κυριακη χαχα παντως πρωτα ο Θεός την Κυριακή θα κρατας το ζουζούνι σου αγκαλιά ! Πως νοιωθεις??

Εγω σημερα μιλησα με τον γιατρο κ οι εξετασεις μου ειναι καλες ευτυχως!! Και αυριο εχω παλι ραντεβου!! Πολυ νωρις δεν με εβαλε ρε κοριτσια? Την δευτερα πηγα παλι και νομιζα θα με πηγαινε μετα απο μια εβδομαδα! 

Πλάκα πλακα μια κοπελα μου χε πει πως μια φορα έκανε σεξ οταν ηταν στον μηνα της και την αλλη μερα γεννησε!!! Νικολλλλ επιχείρησε το!!!

Λετε ρε κοριτσια?Φοβαμαι λιγο να κανω σεξ αυτο το μηνα δεν ξερω...ασε που με την κοιλια δεν βολευομαι καθοοολου και νιωθω οτι δεν μπορω να κουνηθω :mrgreen:

Απο την αλλη εχω αγχωθει λιγο που εφτασε η ωρα και ειδικα με την προκληση..ελπιζω να μη ταλαιπωρηθω πολυ και να πανε ολα καλα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Nicol_ είπε:

Λετε ρε κοριτσια?Φοβαμαι λιγο να κανω σεξ αυτο το μηνα δεν ξερω...ασε που με την κοιλια δεν βολευομαι καθοοολου και νιωθω οτι δεν μπορω να κουνηθω :mrgreen:

Απο την αλλη εχω αγχωθει λιγο που εφτασε η ωρα και ειδικα με την προκληση..ελπιζω να μη ταλαιπωρηθω πολυ και να πανε ολα καλα

Εγω ξερω πολλες που εκαναν στο τελος και το επετρεπε και ο γιατρος τους! Μηπως να τον ρωτησεις??? 

Να σκεφτεσαι θετικα και οτι ολα θα πανε καλα!!! Την επομενη εβδομαδα θα μας λες εδω την εμπειρια σου και θα χεις και τον μπεμπαρο σου !! Το αγχος θα υπάρχει σιγουρα απλα να εισαι ψυχραιμη και να κανεις ότι σου λενε και ολα θα πανε καλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Sol_10 είπε:

Εγω ξερω πολλες που εκαναν στο τελος και το επετρεπε και ο γιατρος τους! Μηπως να τον ρωτησεις??? 

Να σκεφτεσαι θετικα και οτι ολα θα πανε καλα!!! Την επομενη εβδομαδα θα μας λες εδω την εμπειρια σου και θα χεις και τον μπεμπαρο σου !! Το αγχος θα υπάρχει σιγουρα απλα να εισαι ψυχραιμη και να κανεις ότι σου λενε και ολα θα πανε καλα!!! 

Σε ευχαριστω πολυ Sol μου!Σε γενικες γραμμες σκεφτομαι θετικα αλλα υπαρχουν στιγμες που με πιανει το αγχος.. Ενταξει θα μου περασει Ολα καλα θα πανε :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nicol_ Μ μην αγχώνεσαι άδικα..Όπως Σ είπε Κ Η νανουλα αν δε κάνω λάθος δε σημαίνει ότι επειδή πας με πρόκληση στάνταρ Θ πονέσεις..μη πας προκατειλημμένη γτ Θ στρεσαριστεις άδικα. Κ φυσικά μπορεί μέχρι Κυριακή Ν έχεις γεννήσει.!Κ στο ευχομαιιι!

Κορίτσια Εμείς δε καταφεραμε το θηλασμό. Έχω πάθει Κ μια μαστιτιδα. Υποφέρω..παω σα ζόμπι. Δε μπορώ Ν κουνηθω.Έχω πάρει χάπι για διακοπή θηλασμού Κ μέσα σε οοολα τ Αλλά Μ λαχε Κ αυτό...Ούτε εγώ δε ξερω πως αντέχω Κ δε Μ χει στρίψει. Αλήθεια.δεν υπάρχει Ο πόνος. Είμαι όλη μέρα με παυσίπονα. Τ οποία δεν κάνουν Κ θαύματα. Ελπίζω Ν στρώσουν τ ππράγματα Γτ δεν έχω προλάβει Ν Ευχαριστηθω Ούτε τα παιδιά Ούτε το μπεμπακι Μ.. το μωρό Ούτε πάνω Μ μπορώ Ν το ακουμπήσω Γτ πονάω απίστευτα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , oneira_glyka είπε:

@Nicol_ Μ μην αγχώνεσαι άδικα..Όπως Σ είπε Κ Η νανουλα αν δε κάνω λάθος δε σημαίνει ότι επειδή πας με πρόκληση στάνταρ Θ πονέσεις..μη πας προκατειλημμένη γτ Θ στρεσαριστεις άδικα. Κ φυσικά μπορεί μέχρι Κυριακή Ν έχεις γεννήσει.!Κ στο ευχομαιιι!

Κορίτσια Εμείς δε καταφεραμε το θηλασμό. Έχω πάθει Κ μια μαστιτιδα. Υποφέρω..παω σα ζόμπι. Δε μπορώ Ν κουνηθω.Έχω πάρει χάπι για διακοπή θηλασμού Κ μέσα σε οοολα τ Αλλά Μ λαχε Κ αυτό...Ούτε εγώ δε ξερω πως αντέχω Κ δε Μ χει στρίψει. Αλήθεια.δεν υπάρχει Ο πόνος. Είμαι όλη μέρα με παυσίπονα. Τ οποία δεν κάνουν Κ θαύματα. Ελπίζω Ν στρώσουν τ ππράγματα Γτ δεν έχω προλάβει Ν Ευχαριστηθω Ούτε τα παιδιά Ούτε το μπεμπακι Μ.. το μωρό Ούτε πάνω Μ μπορώ Ν το ακουμπήσω Γτ πονάω απίστευτα. 

ωωχ περαστικα σου oneira glyka!Πως επαθες μαστιτιδα? Εχω ακουσει οτι οντως ποναει,κουραγιο και ευχομαι να περασει γρηγορα! Αυτο πως ομως μπορουμε να το προλαβουμε?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , oneira_glyka είπε:

 

Κορίτσια Εμείς δε καταφεραμε το θηλασμό. Έχω πάθει Κ μια μαστιτιδα. Υποφέρω..παω σα ζόμπι. Δε μπορώ Ν κουνηθω.Έχω πάρει χάπι για διακοπή θηλασμού Κ μέσα σε οοολα τ Αλλά Μ λαχε Κ αυτό...Ούτε εγώ δε ξερω πως αντέχω Κ δε Μ χει στρίψει. Αλήθεια.δεν υπάρχει Ο πόνος. Είμαι όλη μέρα με παυσίπονα. Τ οποία δεν κάνουν Κ θαύματα. Ελπίζω Ν στρώσουν τ ππράγματα Γτ δεν έχω προλάβει Ν Ευχαριστηθω Ούτε τα παιδιά Ούτε το μπεμπακι Μ.. το μωρό Ούτε πάνω Μ μπορώ Ν το ακουμπήσω Γτ πονάω απίστευτα. 

Να σου ζησει το μωρο.....να χαιρεσαι κ τα παιδακια σου....ακουω μαστιτιδα και με πιανει μουδιασμα δυστηχως το περασα και εγω την 3η μερα π γεννησα ευτυχως το πηρα πρεφα σχετικα νωρις αφου περασα ενα βραδυ με αφορητους πονους στο στηθος(ημουν ηδη στο νοσοκομειο λογω γεννας)θα μπορουσα να το αφηνα κ αλλο κ να γινοταν χειροτερα δεν εβγαινε ουτε με το νοσοκομειακο θηλαστρο ετσι π ειχε γινει με το χερι μ το εβγαλαν για να χαλαρωσει λιγο κ να μπορεσω να παρω το χαπι κ να μ βαλουν την γαζα για την διακοπη εκανα κ πυρετο ασε ευτυχως δεν ηταν ΓΕΡΗ μαστιτιδα και δεν χρειαστηκα εισαγωγη κ νοσηλεια....στεναχωρηθηκα π δεν θηλασα οπως ηθελα αλλα πανω απο ολα η υγεια! Συντομα περαστικα κ καλη ανναρωση ευχομαι για να ευχαριστηθεις την οικογενεια σου...μπραβο ηρωιδα μαμα με τοσα παιδια!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.  Να κάνω μια ερώτηση;  έχετε κάνει κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης καρδιολογικο έλεγχο-καρδιογραφημα; ή τώρα τελευταία;  με προβληματιζει κάτι κ ήθελα την γνώμη σας;  αν ναι,  ποσους παλμους έχετε συνήθως; 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Να κάνω μια ερώτηση;  έχετε κάνει κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης καρδιολογικο έλεγχο-καρδιογραφημα; ή τώρα τελευταία;  με προβληματιζει κάτι κ ήθελα την γνώμη σας;  αν ναι,  ποσους παλμους έχετε συνήθως; 

Καλημερα! Κοίτα..  Δεν έχω κάνει καρδιογραφημα αλλά επειδή Μετράω την πίεση μου συνέχεια λόγω ιστορικού, οι παλμοί μου δεν είναι ποτέ κάτω από 95..χθες Δλδ εκεί που πήγα να μιλήσω, ένιωσα μια ταχυκαρδία κ την μέτρησα κ ενώ η πίεση είναι καλή, η ταχυκαρδία έχει βγει κ 118..  Αυτό για μένα..  Εσύ τι ακριβώς έχεις..? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...