Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Απριλίου 2019!!!


Potamaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Ναι ολα καλα!

2 κιλά γεννηθηκε 

Τωρα ειμαστε 2500

αχ τι καλά!!!μπράβο μωρέ το ζουζούνι!!!το πήρατε σπίτι?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2019 at 4:36 ΜΜ, Farmakotriftena είπε:

@Xioni πως εισαι κορίτσι μου; γεννησες ή όχι ακομα; 

Καλησπέρα κορίτσια! Εδώ εγώ γέννησα με καισαρική μετά από μια αποτυχημένη πρόκληση.

3570 ο μπέμπης και ίδιος ο μπαμπάς του. 

Δυσκολεύομαι με την καισαρική. Εχτές το απόγευμα την έκανα.

Ο μικρός σήμερα που τον πήγαμε παιδίατρο τον κράτησαν λόγω ίκτερου.

Ελπίζω αύριο να μάθω νεότερα για ποτέ θα τον πάρω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Xioni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εδώ εγώ γέννησα με καισαρική μετά από μια αποτυχημένη πρόκληση.

3570 ο μπέμπης και ίδιος ο μπαμπάς του. 

Δυσκολεύομαι με την καισαρική. Εχτές το απόγευμα την έκανα.

Ο μικρός σήμερα που τον πήγαμε παιδίατρο τον κράτησαν λόγω ίκτερου.

Ελπίζω αύριο να μάθω νεότερα για ποτέ θα τον πάρω.

Να σου ζήσει!! Συγχαρητήρια!! Η 1η καισαρική είναι συνήθως δύσκολη. Σε μια μερουλα θα είσαι καλύτερα! 

Εσύ είσαι καλυτερα; τελικά πέρασες όλη την εγκυμοσύνη μέσα στο νοσοκομείο; Να δεις τώρα που γεννησες θα περάσουν όλα μονομιάς. Εγω με το που γέννησα έφυγαν και όλα τα θέματα που είχα! Πάντως είσαι μαχητρια γιατί δεν τράβηξες και λίγα αλλά για το μωρό σου άξιζε τον κόπο! Και πάλι να σου ζησει!

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Xioni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εδώ εγώ γέννησα με καισαρική μετά από μια αποτυχημένη πρόκληση.

3570 ο μπέμπης και ίδιος ο μπαμπάς του. 

Δυσκολεύομαι με την καισαρική. Εχτές το απόγευμα την έκανα.

Ο μικρός σήμερα που τον πήγαμε παιδίατρο τον κράτησαν λόγω ίκτερου.

Ελπίζω αύριο να μάθω νεότερα για ποτέ θα τον πάρω.

συγχαρητήρια να σ ζήσει!!!Καλή ανάρρωση να έχεις...Όσο για τον ικτερο αν είσαι σε ιδιωτικό μαιευτήριο ζήτα να σου φέρουν λάμπα στο δωμάτιο.εμενα μου είχαν φέρει...κ θηλαζε τον όσο πιο πολυ μπορείς.ο ικτερος θέλει υγρά πολλά. 

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα από την καίσαρικη και μου είπαν οι γιατροί ότι ξεκιναω κανονικά σίτιση αλιπη όμως. 

Και μετά από ένα χρονικό διάστημα θα κάνω εγχείρηση χολής. 

Εκεί που είμαι πολύ χαρούμενη για τα νέα και θα φύγω με από τόσο καιρό από το νοσοκομείο, πάω να δω το μικρό και λυπήθηκα παρα πολύ.

Είναι πολύ κίτρινος στο πρόσωπο και του φοράνε μια μάσκα στα μάτια.

Τον πήρα να τον ταισω πρώτη φορά με μπουκάλι. Γάλα μητρικό δεν έχω καταφέρει να βγάλω παρόλο που προσπαθώ 

Ο μικρούλης μου δεν έμοιαζε με το στρογγυλό μωράκι που γέννησα.

Ταλαιπωρημένος από την μάσκα στα μάτια του και οι φτέρνες του μπλε από τις αιμοληψιες. Όλη μέρα κλαίω.

Του έχουν πάρει αίμα για εξετάσεις ελπίζω αύριο να έχουμε νέα.

Το μόνο που έχω καταλάβει είναι ότι είναι ίκτερος του πρώτου 24 Ώρου.

Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα ψυχολογικά. Ξέρω ότι δεν είναι πολύ σημαντικό πρόβλημα όπως αλλά παιδάκια που είναι εκεί αλλά νιώθω μετά από τόσο ταλαιπωρία στο νοσοκομείο ότι το μόνο που θέλω είναι να πάρω υγειές το παιδί μου σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...