Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Μανούλες Απριλίου 2019!!!


Potamaki

Recommended Posts

πρίν από 51 λεπτά , SiaSai είπε:

Καλα κι εγω! Συνειδητοποιω οτι πλησιαζουμε και με πιανει αγχος...

Δεν εχω ετοιμασει και ολα τα πραγματα.

Τι να πω και εγω!

Εχω προωρα γερασμενο πλακουντα και ειμαι υπο παρακολουθηση...

Μπορει να γεννησω απο μερα σε μερα..

33+3 ειμαι σημερα. 

Τιποτα δεν ειχα και κανει και απο τοτε που μου το βρηκαν αυτο τρεχω να μαζεψω οτι μπορω..

Μην αγχωνεσαι ολα γινονται.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , fairy-mary είπε:

Τι να πω και εγω!

Εχω προωρα γερασμενο πλακουντα και ειμαι υπο παρακολουθηση...

Μπορει να γεννησω απο μερα σε μερα..

33+3 ειμαι σημερα. 

Τιποτα δεν ειχα και κανει και απο τοτε που μου το βρηκαν αυτο τρεχω να μαζεψω οτι μπορω..

Μην αγχωνεσαι ολα γινονται.

Νομιζω οτι στο σταδιο που ειμαστε ολα ειναι πιθανα ετσι κι αλλιως. Μακαρι να φτασουμε οσο πιο μακρια γινεται και για τα πραγματα δικιο εχεις.

Εξαλλου στην πραξη θα δουμε και τι πραγματικα χρειαζομαστε.

Θα σε συμβουλευα να δεις τη θετικη πλευρα, οτι τουλαχιστον γνωριζεις και εισαι υπο παρακολουθηση.

Ολα θα πανε καλα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , SiaSai είπε:

Νομιζω οτι στο σταδιο που ειμαστε ολα ειναι πιθανα ετσι κι αλλιως. Μακαρι να φτασουμε οσο πιο μακρια γινεται και για τα πραγματα δικιο εχεις.

Εξαλλου στην πραξη θα δουμε και τι πραγματικα χρειαζομαστε.

Θα σε συμβουλευα να δεις τη θετικη πλευρα, οτι τουλαχιστον γνωριζεις και εισαι υπο παρακολουθηση.

Ολα θα πανε καλα!!!

 

Ελπιζω!!!

Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι και τι περιμενεις;

Αγορακι η κοριτσακι;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Ελπιζω!!!

Εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι και τι περιμενεις;

Αγορακι η κοριτσακι;

κοριτσακι περιμενω και ειμαι στην 34η εβδομαδα. Εσυ?

Απο τη στιγμη που ο γιατρος σου το παρακολουθει να εισαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , SiaSai είπε:

κοριτσακι περιμενω και ειμαι στην 34η εβδομαδα. Εσυ?

Απο τη στιγμη που ο γιατρος σου το παρακολουθει να εισαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα!

Και εγω κοριτσακι!!

Και ειμαι 33+3!!!

Αντε με το καλο ευχομαι καο στις 2 μας!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια!!! @fairy-mary σήμερα είχα το ντοπλερ, λοιπόν ειμαι σήμερα 34+1 η μπέμπα είναι πολύ καλή 2.425 κιλά κ ωρίμανση πλακουντα 1 προς 2 ειμαι που είναι  φυσιολογικο κ 2 μόνο να ήταν πάλι οκ θα ήταν βέβαια για την εβδομάδα. Εσύ πως είσαι?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 14/3/2019 at 12:28 ΜΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπέρα κορίτσια!!! @fairy-mary σήμερα είχα το ντοπλερ, λοιπόν ειμαι σήμερα 34+1 η μπέμπα είναι πολύ καλή 2.425 κιλά κ ωρίμανση πλακουντα 1 προς 2 ειμαι που είναι  φυσιολογικο κ 2 μόνο να ήταν πάλι οκ θα ήταν βέβαια για την εβδομάδα. Εσύ πως είσαι?

Καλα και εγω περιμενω να γεννησω απο μερα σε μερα..

Μια χαρα η μπεμπα σου!

Ολα τελεια

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2019 at 5:15 ΜΜ, fairy-mary είπε:

Καλα και εγω περιμενω να γεννησω απο μερα σε μερα..

Μια χαρα η μπεμπα σου!

Ολα τελεια

Καλημέρα!!!με το καλό εύχομαι κ την δικιά σου μπεμπουλα!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Έχετε ετοιμαστεί για τον ερχομό; Εγώ φτιάχνω βαλίτσα για καλό κ κακό, εχω πιθανή ημερομηνία 16/4 ....... ήθελα να σας ρωτήσω τι θα πάρετε στο μαιευτήριο; Απο προϊόντα περιποίησης, κρεμα συγκαματος κλπ. τι προτείνετε; Εχω διαβάσει πολλά κ έχω μπερδευτεί......θελω να είναι καλά και με όσο τον δυνατόν λιγότερα βλαβερα συστατικά, γενικά να είναι ασφαλές για την μπέμπα μου! Γενικα καμία συμβουλή απο εσας που θα γίνεται δεύτερη φορά μανουλες σε εμας τις πρωταρες ; :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanav είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Έχετε ετοιμαστεί για τον ερχομό; Εγώ φτιάχνω βαλίτσα για καλό κ κακό, εχω πιθανή ημερομηνία 16/4 ....... ήθελα να σας ρωτήσω τι θα πάρετε στο μαιευτήριο; Απο προϊόντα περιποίησης, κρεμα συγκαματος κλπ. τι προτείνετε; Εχω διαβάσει πολλά κ έχω μπερδευτεί......θελω να είναι καλά και με όσο τον δυνατόν λιγότερα βλαβερα συστατικά, γενικά να είναι ασφαλές για την μπέμπα μου! Γενικα καμία συμβουλή απο εσας που θα γίνεται δεύτερη φορά μανουλες σε εμας τις πρωταρες ; :-D

Γεια σου,

Ημουν στις μανουλες Απριλίου αλλα γεννησα τελικα προωρα πριν απο 1 εβδομαδα.

Σε μαιευτηριο ιδιωτικο θα γεννησεις η δημοσιο;

Αν γεννησεις σε ιδιωτικο μονο τα ρουχα του μωρου χρειαζεται, αυτα που θα βγει και για σενα 2-3 νυχτικα παντοφλες, σαγιοναρες και ειδη περιποιησης οπως οδοντοκρεμα, οδοντόβουρτσα κλπ..

Οσο για τις κρεμες του μωρου δες weleda  η sudocream στο μαιευτηριο που γεννησα εγω νομιζω sudocream ειχαν. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2019 at 12:53 ΜΜ, fairy-mary είπε:

Γεια σου,

Ημουν στις μανουλες Απριλίου αλλα γεννησα τελικα προωρα πριν απο 1 εβδομαδα.

Σε μαιευτηριο ιδιωτικο θα γεννησεις η δημοσιο;

Αν γεννησεις σε ιδιωτικο μονο τα ρουχα του μωρου χρειαζεται, αυτα που θα βγει και για σενα 2-3 νυχτικα παντοφλες, σαγιοναρες και ειδη περιποιησης οπως οδοντοκρεμα, οδοντόβουρτσα κλπ..

Οσο για τις κρεμες του μωρου δες weleda  η sudocream στο μαιευτηριο που γεννησα εγω νομιζω sudocream ειχαν. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου......Να σου ζήσει γερό και τυχερό το μωράκι σου!!! Εσυ πως είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, nanav είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου......Να σου ζήσει γερό και τυχερό το μωράκι σου!!! Εσυ πως είσαι; 

Καλα ειμαι, περιμενω με αγωνια να βγει το ζουζουνι μου απο τη ΜΕΝΝ και να ερθει σπιτι. 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 26/3/2019 at 1:53 ΜΜ, fairy-mary είπε:

Γεια σου,

Ημουν στις μανουλες Απριλίου αλλα γεννησα τελικα προωρα πριν απο 1 εβδομαδα.

Σε μαιευτηριο ιδιωτικο θα γεννησεις η δημοσιο;

Αν γεννησεις σε ιδιωτικο μονο τα ρουχα του μωρου χρειαζεται, αυτα που θα βγει και για σενα 2-3 νυχτικα παντοφλες, σαγιοναρες και ειδη περιποιησης οπως οδοντοκρεμα, οδοντόβουρτσα κλπ..

Οσο για τις κρεμες του μωρου δες weleda  η sudocream στο μαιευτηριο που γεννησα εγω νομιζω sudocream ειχαν. 

να σου ζήσει!!!πως πήγαν όλα καλά?Πόσο γεννήθηκε?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...