Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ανακαίνιση σπιτιού - Βοήθειααααααα


anemoni1989

Recommended Posts

να ρωτήσω βρε παιδιά, έχει κάνει καμία ανακαίνιση στο σπίτι της? Φαντάζομαι όλο και κάποια θα βρεθεί!!!

Την κάνατε μόνοι σας, με εταιρεία / συνεργείο???? Πόσο καιρό διήρκησε???? Έχω πελαγώσει!!!!! Σοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Μιλάς για πλήρη ανακαίνιση??? Κουζίνα μπάνιο πατώματα, κουφώματα και βάλε????? 

Τα πάντα όλα!!! Ακόμα και αναδιαμόρφωση χώρων έχω κατά νου, αφού φυσικά εξασφαλίσω τη σταθερότητα του σπιτιου!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Τα πάντα όλα!!! Ακόμα και αναδιαμόρφωση χώρων έχω κατά νου, αφού φυσικά εξασφαλίσω τη σταθερότητα του σπιτιου!!!

Ουυυυυ καλό κουράγιο!!!! Κοίτα τώρα επειδή έχω στα σκαριά ανακαινιση, όχι εγώ προσωπικά αλλά οι ιδιοκτήτες του σπιτιού που θα μείνω όταν τελειώσουν, θα αλλαξουν πατώματα μόνο στα δωμάτια, κουζίνα πόρτες και κουφώματα και μου είπαν ένα μήνα σίγουρα.... Οπότε υπολόγισε κάνα μήνα ακόμα για σένα, φαντάζομαι δηλαδή.... Όσο για το συνεργείο που λες, νομίζω ότι αν έχεις γνωστούς, φίλους, συγγενείς ειδικους είναι ότι καλύτερο.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αφου σκεφτεσαι μεχρι και αναδιαμορφωση χωρων καλο θα ήταν με ειδικό. Αν κανεις μονο αλλαγη σε ντουλαπια πλακακια ειδη υγιεινής κλπ μπορείς κ μονη σου. Εχω φτιαξει σπιτι κ Ξερψ ειναι μανικι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ουυυυυ καλό κουράγιο!!!! Κοίτα τώρα επειδή έχω στα σκαριά ανακαινιση, όχι εγώ προσωπικά αλλά οι ιδιοκτήτες του σπιτιού που θα μείνω όταν τελειώσουν, θα αλλαξουν πατώματα μόνο στα δωμάτια, κουζίνα πόρτες και κουφώματα και μου είπαν ένα μήνα σίγουρα.... Οπότε υπολόγισε κάνα μήνα ακόμα για σένα, φαντάζομαι δηλαδή.... Όσο για το συνεργείο που λες, νομίζω ότι αν έχεις γνωστούς, φίλους, συγγενείς ειδικους είναι ότι καλύτερο.... 

Μακάρι να είχα κάποιο γνωστό!!!! Αχαχαχαχαχαχα

Σε ευχαριστώ για την ευχή να κάνω κουράγιο!!! Αχαχαχαχαχα

Ευτυχώς δεν αφορά το σπίτι που μένω, αλλά το σπίτι που σκεφτόμαστε με τον άντρα μου να μετακομίσουμε στο χωριό! Τόσο υπολόγιζα και εγώ, κανά δίμηνο! Εχουν βάλει εταιρεία, ξέρεις?? Θα το νοικιάσεις το σπίτι ή για αγορά πας? Σε ρωτάω γιατί αν πας για αγορά, φαντάζομαι θα ξέρεις να μου πεις καμια λεπτομέρεια παραπάνω!!! :P

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Αφου σκεφτεσαι μεχρι και αναδιαμορφωση χωρων καλο θα ήταν με ειδικό. Αν κανεις μονο αλλαγη σε ντουλαπια πλακακια ειδη υγιεινής κλπ μπορείς κ μονη σου. Εχω φτιαξει σπιτι κ Ξερψ ειναι μανικι. 

Καλά, ειδικό εννοείται!!! Αυτό που δε διευκρίνησα ήταν πως όταν λέω μόνη μου, εννοώ για την επίβλεψη κλπ... Πχ κάποιοι το αναθέτουν σε μια εταιρεία ή εργολάβο / μηχανικό κλπ και ξενοιάζουν, ενώ άλλοι κάθονται με το βούρδουλα πάνω απο τα συνεργεία κλπ!

Εχεις κανει ανακαίνιση χαμογελάκι μου?


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μακάρι να είχα κάποιο γνωστό!!!! Αχαχαχαχαχαχα

Σε ευχαριστώ για την ευχή να κάνω κουράγιο!!! Αχαχαχαχαχα

Ευτυχώς δεν αφορά το σπίτι που μένω, αλλά το σπίτι που σκεφτόμαστε με τον άντρα μου να μετακομίσουμε στο χωριό! Τόσο υπολόγιζα και εγώ, κανά δίμηνο! Εχουν βάλει εταιρεία, ξέρεις?? Θα το νοικιάσεις το σπίτι ή για αγορά πας? Σε ρωτάω γιατί αν πας για αγορά, φαντάζομαι θα ξέρεις να μου πεις καμια λεπτομέρεια παραπάνω!!! :P

Οχι θα το νοικιάσουμε, τώρα τέλη Οκτώβρη φεύγουν οι ένοικοι που μένουν τώρα και αυτός θα έκανε ούτως ή άλλως αυτές τις αλλαγές πρώτα, απλά επειδή είμαστε κατά. Κάποιο τρόπο γνωστοί, το κλείσαμε από τώρα... Όχι συνεργείο δεν θα βάλουν, αυτός είναι επιπλοποιος οπότε θα αναλάβει πόρτες και κουζίνα, κουφώματα, στοκαρισματα κλπ θα αναλάβει ο θείος μου, τους τον σύστησα και τον πήραν, οπότε θα είμαι και σίγουρη ότι θα γίνει και καλή δουλειά!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

@Beboula25 δωσε τα φώτα σου στην ανεμώνη σου!!!!!!!!!!!

 

Θενξξξξξξξξξξξξξ!!!!! Είσια λουλούδι λουλουδένια μου!!!! Αυτή η αλληλεγγύη μας με τρελαίνει!!! Για αυτό σας αγαπώ!!!!! <3

Just now, Anastasia_paris είπε:

Να σαι καλά κορίτσι αν και δεν σε πολύ βοήθησα τελικά!!!! Χαχαχα

 

η καλή διάθεση μετράει!!!! αχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Θενξξξξξξξξξξξξξ!!!!! Είσια λουλούδι λουλουδένια μου!!!! Αυτή η αλληλεγγύη μας με τρελαίνει!!! Για αυτό σας αγαπώ!!!!! <3

Εμείς μόνο κουφώματα τώρα θα αλλάξουμε γι αυτό δεν μπορώ να σε βοηθησω  αλλά η μπεμπουλα ξέρω κάνανε ολική ανακαίνιση.κατι παραπάνω θα ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Εμείς μόνο κουφώματα τώρα θα αλλάξουμε γι αυτό δεν μπορώ να σε βοηθησω  αλλά η μπεμπουλα ξέρω κάνανε ολική ανακαίνιση.κατι παραπάνω θα ξέρει.

Α! Τέλεια!!!! Εμείς πάλι, το μόνο που δε θα αλλάξουμε είναι τα κουφώματα!!!!! Αχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Α! Τέλεια!!!! Εμείς πάλι, το μόνο που δε θα αλλάξουμε είναι τα κουφώματα!!!!! Αχαχαχαχαχα

Τελικά το αποφασίσετε για το χωριό Ε?θυμάμαι ήσουν διστακτική. Την καλύτερη επιλογή κάνατε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , anemoni1989 είπε:

να ρωτήσω βρε παιδιά, έχει κάνει καμία ανακαίνιση στο σπίτι της? Φαντάζομαι όλο και κάποια θα βρεθεί!!!

Την κάνατε μόνοι σας, με εταιρεία / συνεργείο???? Πόσο καιρό διήρκησε???? Έχω πελαγώσει!!!!! Σοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Καναμε ανακαινιση τα πάντα όλα με εργολάβο κ δικό του συνεργείο όχι εταιρία. Μας πήρε πέντε μηνες αλλα θα μπορούσε να έχει τελειώσει νωρίτερα. Εμεις πήραμε προσφορές από δυο συνεργεία και δυο εργολάβους. Τα βάλαμε κάτω και επιλέξαμε. 

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

@Beboula25 δωσε τα φώτα σου στην ανεμώνη σου!!!!!!!!!!!

 

ΜΑΣ!!!!!

❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...