Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Luckystars είπε:

Και μόνο που το κάνω εικόνα, είστε σούπερ! :)

@Giosotpk όντως πες μας εμπειρία από υπνοσακο! 

Και πάλι σκέφτομαι τα χεράκια δεν θα κρυώνουν; Επιπλέον εμάς στην πολυκατοικία δεν βάζουν πλέον πετρέλαιο-κλασσικά-και σκέφτομαι με τον κλιματισμό συνεχόμενα δεν θα είναι το περιβάλλον επιβαρυμενο; 

Ίσως χρειαστείς αφυγραντήρας με το κλιματιστικό το χειμώνα ... 

 

  • Ευχαριστώ 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giosotpk είπε:

Ίσως χρειαστείς αφυγραντήρας με το κλιματιστικό το χειμώνα ... 

 

Έχουμε, τον χρησιμοποίησαμε περισυ τον χειμώνα, ομολογώ εξεπλάγην ευχάριστα με την απόδοση του..... Δεν ξέρω λόγω του μωρού φέτος αν πρέπει να τον βάλω στο δωμάτιο μας ή να τον αφήσω στο χωλ έξω από το υπνοδωμάτιο..... 

Link to comment
Share on other sites

Κίτρινο τζιν παρακαλώ. Όχι ότι και ότι. Μαλλιά δεν έχει ακόμη να του κάνω φράντζα. Χαχαχα. Εγώ που έχω αλλεργία τον αφυγραντηρα δεν τον μπορώ μέσα στο δωμάτιο πάντως. Τον βάζω όλη μέρα και σταματάει όταν φτάνει την επιθυμητή υγρασία στο χωλ έξω από την κρεβάτοκαμάρα. Μια λύση είναι οι σόμπες. Αν την έχεις όλη μέρα κάνει ζέστη σαν καλοριφέρ. Πολύ καλύτερη από αιρκοντισιον. Καίει βέβαια αλλά και το αιρκοντισιον το ίδιο χωρίς να έχει απόδοση. Πέρυσι την δοκίμασαμε εμείς και πραγματικά δεν άναψα καθόλου αιρκοντισιον. Το σαλονι μετά από μια ώρα χρήσης ήταν πολύ ζεστό. 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Anna17 said:

Καλημέρα. Εμείς βάλαμε τζιν στην βόλτα. Γύρισαμε και μπατζάκια και γενικά ήμασταν πολύ τρεντι. Του έριξα και μια καλοκαίρινη κουβέρτα στα πόδια. Φυσάει εδώ αρκετά. Ούτε εμένα δέχεται τίποτα για σκέπασμα. @Giosotpk πες μας πως θα πάει με τον ύπνοσακο. 

Όταν λες τρέντι στα όρια του χίπστερ; :razz:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κι εγω αφυγραντηρα δουλευω φουλ!!!εχω δει απιστευτη αλλαγη...!!!

Ρε κοριτσια οσες δινετε συμπληρωμα ποιο γαλα δινετε;;;

Αγαπη εμενα που χει την αλλεργια δινω ειδικο ειναι κ για παλινδρομηση το allernova διαφορετιλα πριν δοκιμασαμε ολα τα σανιλακ το νούμερο 1 το ha to ac k to ar υποαλλεργικο για κολλικους κ για παλινδρόμηση!το μονο θετικο σε αυτο που πινουμε τωρα ειναι οτι το γραφεις κ ετσι.δν πληρωνεις τπτ!ο μικρος μου μ βγσλε κατι σπιθουρακια πολυ μικρα στην κοιλια κ το προσωπο πρεπει να ναι δροτσιλα την τριτη εχω κ γω το εμβολιο απο τωρα αγχωνομαι σημερα απτην υπερενταση δν κοιμοταν κ δν ηθελε καννα τον πιάσουμε 11κ20 τον βγαλαμε βολτα κ κοιμηθηκε σε πεντε λεπτα!

Just now, happysmile είπε:

Αγαπη εμενα που χει την αλλεργια δινω ειδικο ειναι κ για παλινδρομηση το allernova διαφορετιλα πριν δοκιμασαμε ολα τα σανιλακ το νούμερο 1 το ha to ac k to ar υποαλλεργικο για κολλικους κ για παλινδρόμηση!το μονο θετικο σε αυτο που πινουμε τωρα ειναι οτι το γραφεις κ ετσι.δν πληρωνεις τπτ!ο μικρος μου μ βγσλε κατι σπιθουρακια πολυ μικρα στην κοιλια κ το προσωπο πρεπει να ναι δροτσιλα την τριτη εχω κ γω το εμβολιο απο τωρα αγχωνομαι σημερα απτην υπερενταση δν κοιμοταν κ δν ηθελε καννα τον πιάσουμε 11κ20 τον βγαλαμε βολτα κ κοιμηθηκε σε πεντε λεπτα!

Πρεπει να περναμε αλμα γτ εχει πιει το γαλα δυο μερες κ δν θελω να πινει πολυ λογω της παλινδρομησηαλλα δν γντ κλαιει με αναφιλητά!ποτε θα πανε σχολειο??χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Anna17 είπε:

Κίτρινο τζιν παρακαλώ. Όχι ότι και ότι. Μαλλιά δεν έχει ακόμη να του κάνω φράντζα. Χαχαχα. Εγώ που έχω αλλεργία τον αφυγραντηρα δεν τον μπορώ μέσα στο δωμάτιο πάντως. Τον βάζω όλη μέρα και σταματάει όταν φτάνει την επιθυμητή υγρασία στο χωλ έξω από την κρεβάτοκαμάρα. Μια λύση είναι οι σόμπες. Αν την έχεις όλη μέρα κάνει ζέστη σαν καλοριφέρ. Πολύ καλύτερη από αιρκοντισιον. Καίει βέβαια αλλά και το αιρκοντισιον το ίδιο χωρίς να έχει απόδοση. Πέρυσι την δοκίμασαμε εμείς και πραγματικά δεν άναψα καθόλου αιρκοντισιον. Το σαλονι μετά από μια ώρα χρήσης ήταν πολύ ζεστό. 

Αχαχαχα τρελαίνομαι ναι μεν  με την εικόνα αλλά και με τον τρόπο που τα λες κορίτσι μου! :D

Και εγώ για έξω από το δωμάτιο τον σκέφτομαι..... Δηλαδή να είναι έξω από το υ/δ ο αφυγραντήρας και μέσα στο υ/δ σόμπα;;;; 

Για πείτε βρε κορίτσια άλλους τρόπους θέρμανσης ειδικά τώρα με ένα μωρό.... Η σόμπα καίει πολύ;;;; Άσχετο, επειδή έχουμε και ένα μικρό σκυλάκι, δεν έχει φόβο που θα είναι στο πάτωμα;;; να περάσει από δίπλα και να καεί;;; :confused:δεν ξέρω, ρωτάω.... 

Just now, Elenpap είπε:

Όταν λες τρέντι στα όρια του χίπστερ; :razz:

Καλοοοοοο! :D

 

 

Να ρωτήσω.... Βγάζουν και εσάς τα βρεφακια σας μικραααα, σχεδόν ανύπαρκτα σπιθουρακια στο προσωπάκι τους;;; εγω το έχω παρατηρήσει κυρίως στα μαγουλάκια και γύρω από το στοματάκι,μάλλον εκεί που ακουμπάει γαλατακι;;;; δεν ξέρω..... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Luckystars said:

Αχαχαχα τρελαίνομαι ναι μεν  με την εικόνα αλλά και με τον τρόπο που τα λες κορίτσι μου! :D

Και εγώ για έξω από το δωμάτιο τον σκέφτομαι..... Δηλαδή να είναι έξω από το υ/δ ο αφυγραντήρας και μέσα στο υ/δ σόμπα;;;; 

Για πείτε βρε κορίτσια άλλους τρόπους θέρμανσης ειδικά τώρα με ένα μωρό.... Η σόμπα καίει πολύ;;;; Άσχετο, επειδή έχουμε και ένα μικρό σκυλάκι, δεν έχει φόβο που θα είναι στο πάτωμα;;; να περάσει από δίπλα και να καεί;;; :confused:δεν ξέρω, ρωτάω.... 

Καλοοοοοο! :D

 

 

Να ρωτήσω.... Βγάζουν και εσάς τα βρεφακια σας μικραααα, σχεδόν ανύπαρκτα σπιθουρακια στο προσωπάκι τους;;; εγω το έχω παρατηρήσει κυρίως στα μαγουλάκια και γύρω από το στοματάκι,μάλλον εκεί που ακουμπάει γαλατακι;;;; δεν ξέρω..... 

Καλημέρα, εμένα είχε βγάλει πριν από κανένα μήνα αλλά με το που ξεκίνησα την ενυδατική της μουστελα έφυγαν, μάλιστα κοκκόνιζαν κιόλας.

Τώρα του βάζω ενυδατική μέρα παρά μέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε ? 

@Γλυκερια123 πες .ας ότι συνεχίζει ο ύπνος από εσένα έχω ελπίδες ...εμείς σήμερα κοιμηθήκαμε 4 ώρες ... 

@Luckystars ναι εμένα βγάζει γενικά σε όλο το πρόσωπο ...δεν είναι κάτι μου είπε η παιδίατρος κ εφόσον δεν είναι έντονο δεν κάνουνε κάτι ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Καλημέρα, εμένα είχε βγάλει πριν από κανένα μήνα αλλά με το που ξεκίνησα την ενυδατική της μουστελα έφυγαν, μάλιστα κοκκόνιζαν κιόλας.

Τώρα του βάζω ενυδατική μέρα παρά μέρα.

Βάζεις και στο πρόσωπο; εμένα δεν με αφήνει ο παιδίατρος να του βάζω ούτε στο σώμα. Μετά τον χρόνο λέει. Τώρα θέλει να αναπνέει το δέρμα του. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elenpap είπε:

Καλημέρα, εμένα είχε βγάλει πριν από κανένα μήνα αλλά με το που ξεκίνησα την ενυδατική της μουστελα έφυγαν, μάλιστα κοκκόνιζαν κιόλας.

Τώρα του βάζω ενυδατική μέρα παρά μέρα.

 

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέρα τι κάνετε ? 

@Γλυκερια123 πες .ας ότι συνεχίζει ο ύπνος από εσένα έχω ελπίδες ...εμείς σήμερα κοιμηθήκαμε 4 ώρες ... 

@Luckystars ναι εμένα βγάζει γενικά σε όλο το πρόσωπο ...δεν είναι κάτι μου είπε η παιδίατρος κ εφόσον δεν είναι έντονο δεν κάνουνε κάτι ... 

Καλημέρα! Τι κάνετε μανούλες και βρεφακια; πως ήταν το βράδυ σας; 

Ρώτησα και παιδίατρο, είναι φυσιολογικο μου είπε, η αλήθεια είναι τα βλέπω μια μέρα, την επόμενη εξασθενούν, έρχονται και φεύγουν και κυρίως στα σημεία που ακουμπάει γαλατακι. 

Το πρόσωπο του μωρού το πλένετε με νεράκι; 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

 

Καλημέρα! Τι κάνετε μανούλες και βρεφακια; πως ήταν το βράδυ σας; 

Ρώτησα και παιδίατρο, είναι φυσιολογικο μου είπε, η αλήθεια είναι τα βλέπω μια μέρα, την επόμενη εξασθενούν, έρχονται και φεύγουν και κυρίως στα σημεία που ακουμπάει γαλατακι. 

Το πρόσωπο του μωρού το πλένετε με νεράκι; 

 

Εγώ ναι την ώρα του μπάνιου βρέχω το χέρι μου και περνάω το πρόσωπο της ...

  • Μου αρέσει 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέρα τι κάνετε ? 

@Γλυκερια123 πες .ας ότι συνεχίζει ο ύπνος από εσένα έχω ελπίδες ...εμείς σήμερα κοιμηθήκαμε 4 ώρες ... 

@Luckystars ναι εμένα βγάζει γενικά σε όλο το πρόσωπο ...δεν είναι κάτι μου είπε η παιδίατρος κ εφόσον δεν είναι έντονο δεν κάνουνε κάτι ... 

Ναι ναι συνεχιζουμεεε!!!5-6 ωρες κοιμομαστε..σημερα 12-6 ..7-10 μετα πηγαμε σουπερμαρκετ και ξανακοιμηθηκε στο γυρισμο...αλλα το απογευμα μενουνε ξυπνιοι μιε πολυ γκρινια...κι εμενα ετσι ξεκινησε 4 ωρες...ειχε κανα 2 εβδομαδες που κοιμοταν στανταρ 4 ωρες και 3 μετα..αντε μακαρι να φτιαξετε προγραμμα η εστω να κοιμαται λιγο παραπανω...εμεις προγραμμα παντως δεν εχουμε..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ναι ναι συνεχιζουμεεε!!!5-6 ωρες κοιμομαστε..σημερα 12-6 ..7-10 μετα πηγαμε σουπερμαρκετ και ξανακοιμηθηκε στο γυρισμο...αλλα το απογευμα μενουνε ξυπνιοι μιε πολυ γκρινια...κι εμενα ετσι ξεκινησε 4 ωρες...ειχε κανα 2 εβδομαδες που κοιμοταν στανταρ 4 ωρες και 3 μετα..αντε μακαρι να φτιαξετε προγραμμα η εστω να κοιμαται λιγο παραπανω...εμεις προγραμμα παντως δεν εχουμε..

Οπότε έχω ελπίδες να ξεκινάει να κοιμάται πιο πολύ ... 

Γιατί γκρίνια το απόγευμα έχεις καταλάβει τι τον ενοχλεί ? 

Σουπερμάρκετ εμείς δεν πάμε ακόμα δεν έχει πολύ κρύο εκεί από το κλιματιστικό ? 

Πώς τον είχες ντυμένο ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ναι ναι συνεχιζουμεεε!!!5-6 ωρες κοιμομαστε..σημερα 12-6 ..7-10 μετα πηγαμε σουπερμαρκετ και ξανακοιμηθηκε στο γυρισμο...αλλα το απογευμα μενουνε ξυπνιοι μιε πολυ γκρινια...κι εμενα ετσι ξεκινησε 4 ωρες...ειχε κανα 2 εβδομαδες που κοιμοταν στανταρ 4 ωρες και 3 μετα..αντε μακαρι να φτιαξετε προγραμμα η εστω να κοιμαται λιγο παραπανω...εμεις προγραμμα παντως δεν εχουμε..

Πρόγραμμα;;;; 

Άγνωστη λέξη! 

:D

Just now, Giosotpk είπε:

Οπότε έχω ελπίδες να ξεκινάει να κοιμάται πιο πολύ ... 

Γιατί γκρίνια το απόγευμα έχεις καταλάβει τι τον ενοχλεί ? 

Σουπερμάρκετ εμείς δεν πάμε ακόμα δεν έχει πολύ κρύο εκεί από το κλιματιστικό ? 

Πώς τον είχες ντυμένο ? 

Εμείς έχουμε πάει ουκ ολίγες φορές σούπερ..... Ρωτησαμε και παιδίατρο μας είχε πει οκ.... Κλιματιστικό λειτουργεί και στο σπίτι μας, δεν έχουν θέμα πιστεύω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...