Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα. Καλα ειμαστε.Εφυγε και το εξανθημα και σχεδον  επανηλθε και η ορεξη μας .Σημερα και αυριο ρεπο κι εχω του κοσμου τις δουλειες αλλα βαριεμαι...Τι ωραια που εχει παρεα η μικρη σου,λαχταρανε κι αλλα παιδακια σε αυτη την ηλικια,θα περναει τελεια.Κι εννοειται οτι την πεθυμησες:rolleyes:

Ωραία και εμένα μετά τον πυρετό είχε βγάλει εξανθήματα στο κορμάκι της και στο πρόσωπο για 2 μέρες και ήταν από την ίωση που πέρασε...τι ωραία που έχεις ρεπό!οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ... σήμερα θα είναι ευτυχισμένη που ήρθε η ξαδέρφη τής!θα είναι όλη μέρα μαζί και θα κοιμούνται και μαζί!είναι τέσσερα χρόνια μεγαλύτερη αλλά τα βρίσκουν και περνάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια. Πως είστε; Comet πως είναι το πόδι σου;

Καλησπερα. Το ποδι ειναι μια χαρα,ξεπριστηκε και δεν ποναει.Εχω αλλη μια μερα αντιβιωση και τελος.

Οσο για τις δουλειες μονο σιδερο εκανα γιατι ο μικρος δεν κοιμοταν με τιποτα για μεσημερι.Κοιμηθηκε πριν λιγο στις 6μμ.Και τωρα θα πιω καφε

Just now, linaa είπε:

κοριτσια κ εμενα πυρετο 38.3 κ τρεχει η μυτη νερακι απο το βραδυ τι εγινε?κ ειπα το καλοκαιρι θα ειναι πιο ανετο..

Αν εχει και καταροη για κρυωμα το κοβω.Εκτος αν κυκλοφορει κι αλλη ιωση(.Φτου φτου).Περαστικα σας.Εγω δεν παραπονιεμαι,πρωτη φορα αρωστησε

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα. Το ποδι ειναι μια χαρα,ξεπριστηκε και δεν ποναει.Εχω αλλη μια μερα αντιβιωση και τελος.

Οσο για τις δουλειες μονο σιδερο εκανα γιατι ο μικρος δεν κοιμοταν με τιποτα για μεσημερι.Κοιμηθηκε πριν λιγο στις 6μμ.Και τωρα θα πιω καφε

Αν εχει και καταροη για κρυωμα το κοβω.Εκτος αν κυκλοφορει κι αλλη ιωση(.Φτου φτου).Περαστικα σας.Εγω δεν παραπονιεμαι,πρωτη φορα αρωστησε

ευχαριστουμε εμεις δευτερη φορα μια πριν 5 μηνες μια τωρα που μου ηρθε ξαφνικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, linaa είπε:

κοριτσια κ εμενα πυρετο 38.3 κ τρεχει η μυτη νερακι απο το βραδυ τι εγινε?κ ειπα το καλοκαιρι θα ειναι πιο ανετο..

Καλημέρα κορίτσι και εσενα τι γίνετε βρε παιδακι μου  αυτος ο καιρος ειναι αρωστημενος τελειως. Περαστικα σας ελπιζω μα περασει γρηγορα και να μην σας παιδέψει. 

Καλημέρα κορίτσια!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι και εσενα τι γίνετε βρε παιδακι μου  αυτος ο καιρος ειναι αρωστημενος τελειως. Περαστικα σας ελπιζω μα περασει γρηγορα και να μην σας παιδέψει. 

Καλημέρα κορίτσια!!! 

ευχαριστουμε μακαρι να περασουμε το υπολοιπο καλοκαιρι ησυχο! υπομονη κοριτσια σε ολες κ περαστικα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες;Πως ειναι τα μωρακια σας;Εμεις πηγαμε θαλασσα με το μικρο.Μπηκε και δεν εβγαινε.Ηταν και ζεστη σημερα και του αρεσε πολυ.Δυστυχως ομως με πηραν απο τη δουλεια να παω το απογευμα γιατι εχει πολυ δουλεια.Παει το ρεπο.Κι ειχα δουλειες να κανω.Αφηστε που αυριο ειμαι πρωι και νυχτα οποτε θα ξεθεωθω.Ο μικρος θα μεινει στη μαμα μου.Κι αυτη θα κουραστει.Ειναι πολυ ζουζουνι το ζουζουνι.Ανυπομονω να ρθει το Σαββατο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα σε ολες;Πως ειναι τα μωρακια σας;Εμεις πηγαμε θαλασσα με το μικρο.Μπηκε και δεν εβγαινε.Ηταν και ζεστη σημερα και του αρεσε πολυ.Δυστυχως ομως με πηραν απο τη δουλεια να παω το απογευμα γιατι εχει πολυ δουλεια.Παει το ρεπο.Κι ειχα δουλειες να κανω.Αφηστε που αυριο ειμαι πρωι και νυχτα οποτε θα ξεθεωθω.Ο μικρος θα μεινει στη μαμα μου.Κι αυτη θα κουραστει.Ειναι πολυ ζουζουνι το ζουζουνι.Ανυπομονω να ρθει το Σαββατο

Καλησπέρα κοριτσι καλά ειμαστε ευτυχώς. Για μπανακι ειναι αλλα αργα τωρα μεσημέρι δεν παλεύεται μονο στο κλιματιστικό. Ωχ μωρε τι βλακεια να σου χαλανε το ρεπο αλλα και τι να πεις. Ζουζουνι σαν την δικια μου τα πειράζει ολα ανεβαινει στους καναπέδες δεν ειναι να την αφήσεις λεπτο πηγαμε προχθες στο γυναικολογο για τεστ παπ και πως δεν του το γκρεμισε το ιατρείο στο τσακ να σπασει ενα πήλινο σε σχημα μπαλας που ηταν απο Αφρική την ήθελε και φωναζε μπαμπα μπαμπα ετσι την λεμε την μπάλα χαμως ευτυχώς φυγαμε και την γλυτωσε. 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,τι κανετε;Τα μωρακια σας;Εμεις καλα ειμαστε.Ευτυχως ο μικρος ηταν ησυχος αυτες τις 26 ωρες που τον ειχε η μαμα μου.Σε λιγο παω και για το νυχτερι και θα χω επισημως επιβιωσει απο το δυσκολο 2 ημερο.

Εντωμεταξυ ο μικρος εβγαλε και τα 2 κατω πλαινα που ειχαν μεινει κενα οποτε θεωρητικα εχει ολα τα δοντακια κατω αν και αυτα θα φανουν κανονικα σε καμια βδομαδα,παντως δεν μας ταλαιπωρησαν,σκασαν χωρις να το καταλαβουμε.

Ευχομαι σε ολες ομορφο ΣΚ και να κανετε μπανακια και για μας που δουλευουμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/8/2019 at 12:33 ΜΜ, linaa είπε:

ευχαριστουμε μακαρι να περασουμε το υπολοιπο καλοκαιρι ησυχο! υπομονη κοριτσια σε ολες κ περαστικα!

Καλησπέρα κορίτσια. Πως τα πάτε με τη ζέστη; Αντέχετε;

Linaa πως είναι το μικρό σου; Αλήθεια, όλο θέλω να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνάω. Θυμάσαι που γράφαμε και οι δύο στο "Με Αισιοδοξία..."; Έχεις επαφή με καμία κοπέλα από εκείνη την παρέα; Εγώ πότε-πότε "μιλάω" με την Pingu και το Λουκουμαδακι.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Πως τα πάτε με τη ζέστη; Αντέχετε;

Linaa πως είναι το μικρό σου; Αλήθεια, όλο θέλω να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνάω. Θυμάσαι που γράφαμε και οι δύο στο "Με Αισιοδοξία..."; Έχεις επαφή με καμία κοπέλα από εκείνη την παρέα; Εγώ πότε-πότε "μιλάω" με την Pingu και το Λουκουμαδακι.

Καλησπερα.Βραζουμε..τι να κανουμε;Με κουρασε παντως..Ευτυχως εχει αιρκοντισιον στη δουλεια αλλιως δεν παλευεται...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πολύ ζεστή κορίτσια κ εμείς παρότι μένουμε σε νησί,τη θάλασσα δεν θα την ευχαριστηθουμε φέτος όπως φαίνεται...Ο μικρός έβγαλε εκ νέου σταφυλοκοκο,παίρνει άλλη αντιβίωση αυτή τη φορά,βάζουμε πιο ισχυρή αλοιφή κ ελπίζουμε να το ξεπεράσει σύντομα...αν κ όλο καινούρια σπυράκια βλέπω ότι βγάζει άει στο καλό...Πολύ προσοχή κορίτσια σε στάσιμα νερά κ χώματα αν έχουν καμία εκδορα ή κανένα τσίμπημα τα μικρα σας,υπάρχει περίπτωση να μολυνθούν...Κατά τ άλλα από κουβέντες τπτ ακόμα...Αλλά τα αγόρια αργούν γενικά...Για να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , katrin* είπε:

Καλησπέρα!Πολύ ζεστή κορίτσια κ εμείς παρότι μένουμε σε νησί,τη θάλασσα δεν θα την ευχαριστηθουμε φέτος όπως φαίνεται...Ο μικρός έβγαλε εκ νέου σταφυλοκοκο,παίρνει άλλη αντιβίωση αυτή τη φορά,βάζουμε πιο ισχυρή αλοιφή κ ελπίζουμε να το ξεπεράσει σύντομα...αν κ όλο καινούρια σπυράκια βλέπω ότι βγάζει άει στο καλό...Πολύ προσοχή κορίτσια σε στάσιμα νερά κ χώματα αν έχουν καμία εκδορα ή κανένα τσίμπημα τα μικρα σας,υπάρχει περίπτωση να μολυνθούν...Κατά τ άλλα από κουβέντες τπτ ακόμα...Αλλά τα αγόρια αργούν γενικά...Για να δούμε!

Περαστικα σας,τι ταλαιπωρια κι αυτη,ευχομαι να ξεμπερδεψετε γρηγορα για τα καλα.Κι ο δικος μου λεει μαμα,γιαγια και μαμ,το μπαμπα το ξεχασε..

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...