Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

1 hour ago, Afroditi85 είπε:

Καλησπέρα Katrin! περαστικά στο μικρούλι σού!ναι θηλάζουμε ακόμα και ακόμα...δεν έμαθε μπουκάλι ούτε πιπίλα οπότε είναι ο μόνος τρόπος που κοιμάται...δεν της έχω δώσει και ξένο γάλα να δω..το νερό και τον χυμό τον πίνει σε παγούρινο με καλαμάκι.. όποτε έτσι λογικά θα της δώσω και το γάλα κάποια στιγμή! εσένα πίνει ξένο?με ποιο τρόπο το δίνεις?

Η διατροφή παίζει μεγάλο ρόλο και αν το σίδηρο σου είναι χαμηλό για αυτό νοιώθεις χωρίς ενέργεια και κουρασμένη! σίγουρα συμβάλουν βέβαια και τα δύο σου ζουζούνια!και εμένα μου φαίνεται ακατόρθωτο με δύο ταυτόχρονα!

Χαράς το κουράγιο σού! Και εγώ δεν είμαι του πολύ ύπνου αλλά όχι και τόσο λίγο!και εμένα της αρέσει η θάλασσα στην αγκαλιά μου όμως το σωσίβιο δεν το θέλουμε και πολύ!

Εγώ πάλι κοιμόμουνα αργά γιατί είχα κολλήσει με μια σειρά στο Netflix!κοιμιζα την μικρή και καθόμουνα μέχρι αργά! εσείς κορίτσια παρακολουθείται σειρές γενικά? εμένα μου αρέσει πολύ όπως και το σινεμά αλλά έχω να πάω από πριν γεννήσω!

Κι εγω παντα εβλεπα ως αργα σειρες,τωρα ξενυχταω στη δουλεια.Παντως το απογευμα που ξυπνησε μετα απο 3 ωρες υπνο ηταν ζεστος και ειχε 38 πυρετο.Του δωσα ντεπον κι επεσε.Τι ειναι αυτο παλι;Χτες εσκασε ενα δοντακι κι ειχε γκρινια.Σημερα ησυχος και παρα τον πυρετο εφαγε καλα.Να φταινε το δοντια.Θα παω και στη δουλεια και παλι αυτον θα σκεφτομαι..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Agki* είπε:

 

@Georgia1972

Εμεις εχουμε κολλησει με το νετφλιξ.Καθε βραδυ βλεπουμε μ τον αντρα μου.Τρελλαινομαστε για αστυνομικα και μυστηριο.

Καλησπερα κοριτσια και μωρακια!!!Τι κανετε?Εμεις μπηκα παλι στην καθημερινοτητα μας αλλα ευτυχως παμε μπανακια..Ο μικρος επιτελους περπατησε.Πηγαμε παιδιατρο και προκειμενου να φυγει απο εκεινον,ξαφνιλα ετρεξε στην αγκαλια του αντρα μου και μειναμε!

Σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και εγω εχω μεγαλο θεμα με το σιδηρο.Ουτε ργω καταφερνω να τα παιρνω με αδειο στομαχι αλλα εστω και με γεματο κανουν δουλεια.Να τα παιρνεις ακομα κι αν εχεις φαει και θα δεις αλλαγη.Να τρως και μοσχαρι,αν τρως κρεας η συκωτι.

Περπατησατε;Μπραβο μπραβο,καλα τρεξιματα τωρα...:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Agki* είπε:

 

@Georgia1972

Εμεις εχουμε κολλησει με το νετφλιξ.Καθε βραδυ βλεπουμε μ τον αντρα μου.Τρελλαινομαστε για αστυνομικα και μυστηριο.

Καλησπερα κοριτσια και μωρακια!!!Τι κανετε?Εμεις μπηκα παλι στην καθημερινοτητα μας αλλα ευτυχως παμε μπανακια..Ο μικρος επιτελους περπατησε.Πηγαμε παιδιατρο και προκειμενου να φυγει απο εκεινον,ξαφνιλα ετρεξε στην αγκαλια του αντρα μου και μειναμε!

Σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και εγω εχω μεγαλο θεμα με το σιδηρο.Ουτε ργω καταφερνω να τα παιρνω με αδειο στομαχι αλλα εστω και με γεματο κανουν δουλεια.Να τα παιρνεις ακομα κι αν εχεις φαει και θα δεις αλλαγη.Να τρως και μοσχαρι,αν τρως κρεας η συκωτι.

Μπράβο του!ήταν θέμα χρόνου τελικά είδες?καλά τρέχαματα τώρα!

Εγώ είδα το la casa de papel! τέλειο!!! μου έλεγε ο άντρας μου δες το είναι καλό...και του έλεγα ε καλά κάποια στιγμή θα το ξεκινήσω...και έπαθα κόλλημα!!! άντε τώρα να περιμένω τον 4ο κύκλο τελείωσε και με αγωνία!!! επίσης βλέπω και το handmaids tales πολύ καλό και αυτό!και πολλά άλλα...

πρίν από 45 λεπτά , Comet είπε:

Κι εγω παντα εβλεπα ως αργα σειρες,τωρα ξενυχταω στη δουλεια.Παντως το απογευμα που ξυπνησε μετα απο 3 ωρες υπνο ηταν ζεστος και ειχε 38 πυρετο.Του δωσα ντεπον κι επεσε.Τι ειναι αυτο παλι;Χτες εσκασε ενα δοντακι κι ειχε γκρινια.Σημερα ησυχος και παρα τον πυρετο εφαγε καλα.Να φταινε το δοντια.Θα παω και στη δουλεια και παλι αυτον θα σκεφτομαι

Περαστικά... εύχομαι να του περάσει μπορεί να είναι από τα δόντια..θα φανεί μέχρι αύριο...

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Μπράβο του!ήταν θέμα χρόνου τελικά είδες?καλά τρέχαματα τώρα!

Εγώ είδα το la casa de papel! τέλειο!!! μου έλεγε ο άντρας μου δες το είναι καλό...και του έλεγα ε καλά κάποια στιγμή θα το ξεκινήσω...και έπαθα κόλλημα!!! άντε τώρα να περιμένω τον 4ο κύκλο τελείωσε και με αγωνία!!! επίσης βλέπω και το handmaids tales πολύ καλό και αυτό!και πολλά άλλα...

Περαστικά... εύχομαι να του περάσει μπορεί να είναι από τα δόντια..θα φανεί μέχρι αύριο...

Καλησπερα κοριτσι.Εκανε ενα 38 στις 4 το πρωι και του δωσε algofren κι απο τοτε ειναι απυρετος.Τρωει καλα κι εχει λιγο γκρινια.Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι.Θα δουμε πως θα παει.

Εγω παλι βλεπω κυριως θριλερ.Τωρα βλεπω walking dead που ειναι με ζομπι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσι.Εκανε ενα 38 στις 4 το πρωι και του δωσε algofren κι απο τοτε ειναι απυρετος.Τρωει καλα κι εχει λιγο γκρινια.Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι.Θα δουμε πως θα παει.

Εγω παλι βλεπω κυριως θριλερ.Τωρα βλεπω walking dead που ειναι με ζομπι.

Μπορεί να είναι καμία ιωσουλα...εύχομαι να την περάσει ανεμακτα...

Και εγώ το  βλέπω!περιμένω να βγει τον Οκτώβριο ο καινούργιος κύκλος επεισοδίων!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

Μπορεί να είναι καμία ιωσουλα...εύχομαι να την περάσει ανεμακτα...

Και εγώ το  βλέπω!περιμένω να βγει τον Οκτώβριο ο καινούργιος κύκλος επεισοδίων!

Παντως σημερα δεν εκανε καθολου πυρετο,λιγο γκρινια κι εφαγε καλα.Τι ζεστη ομως,σκασαμε...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Ωραια Comet. Το ξεπέρασε ο μικρούλης σου.

Επιτελους ήρθε και για εμάς το διάστημα των διακοπών. Αύριο με το καλό. 

Καλησπερα κοριτσι,καλες διακοπες.Να περασετε τελεια!!!

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Ωραια Comet. Το ξεπέρασε ο μικρούλης σου.

Επιτελους ήρθε και για εμάς το διάστημα των διακοπών. Αύριο με το καλό. 

Τι ωραία! καλά να περάσετε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Επιτελους off σημερα και ξεκουραση.Ο μικρουλης μου ειναι καλα,ολη μερα "κανει δουλειες". Ξεσκονιζει  το τραπεζακι,καθαριζει τα τζαμια (με τις μπλουζες μου),σκουπιζει και κουβαλαει τα χαλακια απο το ενα δωματιο στο αλλο.Ααα... δεν μπορω να πω,νοικοκυρης ειναι.

Εντωμεταξυ μολις κατουρησει τραβαει το παμπερς να το βγαλει.Σκεφτομαι μηπως ξεκινησω εκπαιδευση για το γιογιο.Χτες το βραδυ το βγαλε και στην κουνια του..

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Επιτελους off σημερα και ξεκουραση.Ο μικρουλης μου ειναι καλα,ολη μερα "κανει δουλειες". Ξεσκονιζει  το τραπεζακι,καθαριζει τα τζαμια (με τις μπλουζες μου),σκουπιζει και κουβαλαει τα χαλακια απο το ενα δωματιο στο αλλο.Ααα... δεν μπορω να πω,νοικοκυρης ειναι.

Εντωμεταξυ μολις κατουρησει τραβαει το παμπερς να το βγαλει.Σκεφτομαι μηπως ξεκινησω εκπαιδευση για το γιογιο.Χτες το βραδυ το βγαλε και στην κουνια του..

Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?Και μενα βγαζει την πανα του το πρωι.Τον βρισκω γυμνο στην κουνια αλλα δεν ειναι λιγο νωρις για να βγαλουμε πανα?Εμεις τωρα περπαταμε,οποτε θα το αφησουμε.Θα μπορουσες απλως να του δειξεις το γιογιο και βλεπεις.

Κοριτσια λογω τηςφωτις στην Ευβοια εδω ειναι χαλια.Μυριζει η φωτια σα να ειναι διπλα μας.

@Georgia1972 Καλες διακοπες!!Να περασετε γεματες κι ομοφες στιγμες!Εμεις παμε λιγο πιο κατω απο το Θυμαρι,πριν το Σουνιο.Εχει υπεροχη θαλασσα και ειναι γραφικα σα να εισαι σε νησι.Ειναι 40 λεπτα αποσταση και ειναι πεντακαθαρα και εχει σρκετα παιδακια στις ηλικιες μας!!

Εμεις τωρα βλεπουμε μια γαλλικη σειρα στο νετφλιξ και εχουμε φαει κολλημα.Αστυνομικο θριλερ σουπερ.Καπου θυμιζε και walking dead.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?Και μενα βγαζει την πανα του το πρωι.Τον βρισκω γυμνο στην κουνια αλλα δεν ειναι λιγο νωρις για να βγαλουμε πανα?Εμεις τωρα περπαταμε,οποτε θα το αφησουμε.Θα μπορουσες απλως να του δειξεις το γιογιο και βλεπεις.

Κοριτσια λογω τηςφωτις στην Ευβοια εδω ειναι χαλια.Μυριζει η φωτια σα να ειναι διπλα μας.

@Georgia1972 Καλες διακοπες!!Να περασετε γεματες κι ομοφες στιγμες!Εμεις παμε λιγο πιο κατω απο το Θυμαρι,πριν το Σουνιο.Εχει υπεροχη θαλασσα και ειναι γραφικα σα να εισαι σε νησι.Ειναι 40 λεπτα αποσταση και ειναι πεντακαθαρα και εχει σρκετα παιδακια στις ηλικιες μας!!

Εμεις τωρα βλεπουμε μια γαλλικη σειρα στο νετφλιξ και εχουμε φαει κολλημα.Αστυνομικο θριλερ σουπερ.Καπου θυμιζε και walking dead.

Καλησπερα. Τον βαζω στο γιογιο 2-3 φορες τη μερα και καθεται.Καποιες κατουραει κιολας.Ειναι 1,5 χρονων τωρα.Ελεγα τον αλλο μηνα που θα χει ακομη ζεστη να κανω μια προσπαθεια χαλαρα κι αν δεν μπορει θα το αφησω για το Μαη.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?Και μενα βγαζει την πανα του το πρωι.Τον βρισκω γυμνο στην κουνια αλλα δεν ειναι λιγο νωρις για να βγαλουμε πανα?Εμεις τωρα περπαταμε,οποτε θα το αφησουμε.Θα μπορουσες απλως να του δειξεις το γιογιο και βλεπεις.

Κοριτσια λογω τηςφωτις στην Ευβοια εδω ειναι χαλια.Μυριζει η φωτια σα να ειναι διπλα μας.

@Georgia1972 Καλες διακοπες!!Να περασετε γεματες κι ομοφες στιγμες!Εμεις παμε λιγο πιο κατω απο το Θυμαρι,πριν το Σουνιο.Εχει υπεροχη θαλασσα και ειναι γραφικα σα να εισαι σε νησι.Ειναι 40 λεπτα αποσταση και ειναι πεντακαθαρα και εχει σρκετα παιδακια στις ηλικιες μας!!

Εμεις τωρα βλεπουμε μια γαλλικη σειρα στο νετφλιξ και εχουμε φαει κολλημα.Αστυνομικο θριλερ σουπερ.Καπου θυμιζε και walking dead.

Καλημέρα!ποια σειρα είναι αυτή? φωτιά? χαμπάρι δεν πήρα..δεν έχω δει καθόλου τηλεόραση σήμερα..η μικρή κοιμάται και η μεγάλη βλέπει παιδικά!εγώ μαγειρεύω! σήμερα θα φάμε κοτόπουλο με μπάμιες πατάτες στην γάστρα...βράζω καλαμπόκια και έφτιαξα και κρέμες με κατσικίσιο γάλα για το απόγευμα!

Εμένα θα πάρει ο άντρας μου άδεια από 19 μέχρι τέλος του μήνα αλλά δεν θα πάμε κάπου τώρα...ο άντρας μου θα ξεκουραστεί θα πάει κανένα ψάρεμα που το έχει άχτι!και θα πηγαίνουμε θάλασσα, βόλτες και καμία μονοήμερη έχει τόσα μέρη εδώ... μόνο να θέλουμε!α και δουλειές!!!έχω μαζέψεις αρκετές που δεν μπορώ να κάνω με το μωρό!!!

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα. Τον βαζω στο γιογιο 2-3 φορες τη μερα και καθεται.Καποιες κατουραει κιολας.Ειναι 1,5 χρονων τωρα.Ελεγα τον αλλο μηνα που θα χει ακομη ζεστη να κανω μια προσπαθεια χαλαρα κι αν δεν μπορει θα το αφησω για το Μαη.

Και εμένα μικρούλης μου φαίνεται αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό...αλλά σε αυτή την ηλικία δεν μπορούν να ελέγξουν ακόμα τούς σφυκτηρες τους νομίζω..η μεγάλη μου το έκοψε 2 χρόνων και 5 μηνών μέσα σε μία εβδομάδα περίπου...μέρα και νύχτα...την νύχτα προσπαθούσα να της το βάλω αλλά δεν ήθελε...είχα πάρει μια χρήσεως επιστρώματα για τα ατυχήματα...τώρα την μικρή του χρόνου το καλοκαίρι θα προσπαθήσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Χρονια πολλα.Μεγαλη γιορτη σημερα

Εγω δουλευω αλλα δεν πειραζει.Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε 2 παιδακια οταν μεινατε εγκυες στο δευτερο το πρωτο το περνατε αγκαλια;Γιατι ξεκιναμε προσπαθειες για δευτερο αλλα τον μικρο μου τον σηκωνω συνεχεια.Λετε να υπαρχει προβλημα;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...