Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Γειά σας και από εμένα κορίτσια.. Κ εμείς έχουμε αρκετή γκρίνια βγάζει τους 4 κυνοδοντες μαζί.. Καταλαβαίνετε τι γίνεται.. Κατά τα άλλα όλα μια χαρά.. Κ εγώ έχω βγάλει όλα τα χειμωνιατικα τα έπλυνα τα σιδερωσα αλλά δεν έχω προλάβει να τα τακτοποιήσω ακόμη στην ντουλάπα μόνο της μικρής τα δικά μας ακόμη όχι.. Κάποια στιγμή θα γίνει κ αυτό χάχα.. @Comet δεν ξέρω αν έγραψες κ εδώ για την εγκυμοσύνη σου το διάβασα σε άλλο θέμα.. Με το καλό εύχομαι μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Θέλει μεγάλη προσοχή έχεις κ τον μικρό τώρα.. Θα είναι πολύ διαφορετικά φαντάζομαι από ότι στην πρώτη.. 

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mamasanty είπε:

Γειά σας και από εμένα κορίτσια.. Κ εμείς έχουμε αρκετή γκρίνια βγάζει τους 4 κυνοδοντες μαζί.. Καταλαβαίνετε τι γίνεται.. Κατά τα άλλα όλα μια χαρά.. Κ εγώ έχω βγάλει όλα τα χειμωνιατικα τα έπλυνα τα σιδερωσα αλλά δεν έχω προλάβει να τα τακτοποιήσω ακόμη στην ντουλάπα μόνο της μικρής τα δικά μας ακόμη όχι.. Κάποια στιγμή θα γίνει κ αυτό χάχα.. @Comet δεν ξέρω αν έγραψες κ εδώ για την εγκυμοσύνη σου το διάβασα σε άλλο θέμα.. Με το καλό εύχομαι μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Θέλει μεγάλη προσοχή έχεις κ τον μικρό τώρα.. Θα είναι πολύ διαφορετικά φαντάζομαι από ότι στην πρώτη.. 

Καλησπερα,σε ευχαριστω πολυ.Προσεχω οσο μπορω αλλα ειναι μωρο ακομη.Και τον κυνηγαω και τον σηκωνω,τι να κανω.Κι αυτη τη φορα εχω αναγουλες,παλι ετσι το καταλαβα οτι ημουν εγκυος.Νομιζω ειμαι λιγο καλυτερα απο οτι στο μικρο.Ελπιζω αυτη τη φορα να γλιτωσω τους εμμετους


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα,καλα ειμαστε.Ο δικος μου τα εβγαλε ολα και ηρεμησε πολυ,καντε λιγο υπομονη ακομη.Με το χειρουργιο της μαμας μου,το μωρο ,τη δουλεια και την εγκυμοσυνη δεν εμεινε πολυς χρονος.Τα περοσσοτερα χειμωνιατικα προλαβα και τα εβγαλα (του μωρου και του αντρα μου).Απο τα δικα μου λιγα προλαβα,τα χω στις βαλιτσες και τωρα πρεπει να περιμενω τον αντρα μου να τις σηκωσει..

Αστα υπομονη τιποτα αλλο. Μην κάνεις τίποτα άστα σιγα σιγα θα τα φτιάξεις οι δουλειές δεν τελειωνουν ποτέ. Περαστικά στη μαμα σου. Δουλεύεις τωρα η πηρες αδεια; 

Just now, Mamasanty είπε:

Γειά σας και από εμένα κορίτσια.. Κ εμείς έχουμε αρκετή γκρίνια βγάζει τους 4 κυνοδοντες μαζί.. Καταλαβαίνετε τι γίνεται.. Κατά τα άλλα όλα μια χαρά.. Κ εγώ έχω βγάλει όλα τα χειμωνιατικα τα έπλυνα τα σιδερωσα αλλά δεν έχω προλάβει να τα τακτοποιήσω ακόμη στην ντουλάπα μόνο της μικρής τα δικά μας ακόμη όχι.. Κάποια στιγμή θα γίνει κ αυτό χάχα.. @Comet δεν ξέρω αν έγραψες κ εδώ για την εγκυμοσύνη σου το διάβασα σε άλλο θέμα.. Με το καλό εύχομαι μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Θέλει μεγάλη προσοχή έχεις κ τον μικρό τώρα.. Θα είναι πολύ διαφορετικά φαντάζομαι από ότι στην πρώτη.. 

Γειά σου κορίτσι αφου τα επλυνες είναι ενταξει θα τα τακτοποιησεις κάποια στιγμή που θα παιζει η κοιμάτε η μικρη. Ωχ αυτα τα δοντια θα μας ταλαιπωρουσουν για λιγακι ακομα κοντεύουμε πυστευω να τελειωσουν αυτα που βγαζουν τωρα τα αλλα αργότερα θα βγουν υπομονή!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Αστα υπομονη τιποτα αλλο. Μην κάνεις τίποτα άστα σιγα σιγα θα τα φτιάξεις οι δουλειές δεν τελειωνουν ποτέ. Περαστικά στη μαμα σου. Δουλεύεις τωρα η πηρες αδεια; 

Γειά σου κορίτσι αφου τα επλυνες είναι ενταξει θα τα τακτοποιησεις κάποια στιγμή που θα παιζει η κοιμάτε η μικρη. Ωχ αυτα τα δοντια θα μας ταλαιπωρουσουν για λιγακι ακομα κοντεύουμε πυστευω να τελειωσουν αυτα που βγαζουν τωρα τα αλλα αργότερα θα βγουν υπομονή!!! 

Ευχαριστω για τη μαμα μου.Ευτυχως καλα ειναι τωρα,συνηλθε απο το χειρουργιο.Προς το παρον δουλευω,μεχρι να ακουσουμε καρδια σε 10 μερες απλα θα κανω πρωινα σαν εξτρα ατομο γιατι καποια πραγματα δεν μπορω να τα κανω...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Comet!!!με το καλό κοπέλα μου!!μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι...

Βλέπω ετοιμασίες στα ρούχα εεε?Κ εγώ έπλυνα τα χειμερινά των μικρών, έτοιμοι να υποδεχτούμε το χειμώνα!με τα δικά μας δεν έχω ασχοληθεί βέβαια ακόμα :oops:

Τα παιδάκια μου είναι μια χαρά,παίζουν, αλληλεπιδρούν, τσακώνονται,τα ξαναβρισκουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Comet είπε:

Ευχαριστω για τη μαμα μου.Ευτυχως καλα ειναι τωρα,συνηλθε απο το χειρουργιο.Προς το παρον δουλευω,μεχρι να ακουσουμε καρδια σε 10 μερες απλα θα κανω πρωινα σαν εξτρα ατομο γιατι καποια πραγματα δεν μπορω να τα κανω...

Καλημέρα κορίτσι 10 μερούλες θα περασουν υπομονη οσα μπορείς κάνε μην κουράζεσαι. Εμεις ολο το βραδυ δεν κοιμηθήκαμε καθολου ειχε μπουκωμα μυξες και βηχα απο την μια στιγμη στην αλλη εχθες ηταν μια χαρα δεν ξέρω τι επαθε το βράδυ. Θα πάρω την παιδίατρο να την παω να την δει ιωση κρυωμα πιως ξέρει τι είναι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι 10 μερούλες θα περασουν υπομονη οσα μπορείς κάνε μην κουράζεσαι. Εμεις ολο το βραδυ δεν κοιμηθήκαμε καθολου ειχε μπουκωμα μυξες και βηχα απο την μια στιγμη στην αλλη εχθες ηταν μια χαρα δεν ξέρω τι επαθε το βράδυ. Θα πάρω την παιδίατρο να την παω να την δει ιωση κρυωμα πιως ξέρει τι είναι. 

Καλημερα.Περαστικα σας ,ειναι περιεργος κι ο καιρος.Κι εγω λιγο κρυωσα,με ποναει ο λαιμος μου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα.Περαστικα σας ,ειναι περιεργος κι ο καιρος.Κι εγω λιγο κρυωσα,με ποναει ο λαιμος μου

Ευχαριστούμε επισης. Τι πηγα μια ψιλο ιωση μου ειπε aerious μου εδωσε και πλυσεις στη μυτη αντε να δουμε τι θα γίνει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!τι κάνετε???

Εμείς σχολείο διαβάσματα!Η μικρή σου έρχεται να την φας με αυτά που κάνει!δεν λέει πολλά άλλα καταλαβαίνει τα πάντα!εγώ τελείωσα την θεωρία έκανα αίτηση για να δώσω και από βδομάδα θα ξεκινήσω και μαθήματα οδήγησης!

Comet συγχαρητήρια!με το καλό!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!τι κάνετε???

Εμείς σχολείο διαβάσματα!Η μικρή σου έρχεται να την φας με αυτά που κάνει!δεν λέει πολλά άλλα καταλαβαίνει τα πάντα!εγώ τελείωσα την θεωρία έκανα αίτηση για να δώσω και από βδομάδα θα ξεκινήσω και μαθήματα οδήγησης!

Comet συγχαρητήρια!με το καλό!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!

Γεια σου κοριτσι εγω χαλια με πονάνε ολα μπουκωμα πονοκεφαλος λαιμος ολα αστα. Η μικρη εχει λιγο μπουκωμα και λιγο βηχα ευτυχώς δεν ξανα εκανε πυρετό. Αστα για δαγκωμα ειναι τα σκατουλια!!! Α ωραια να δωσεις να το παρεις γιατι χρειάζεται. Θελουν και λαδωμα η το περνεις χωρις γιατι εδω χωρις δεν σε περνάνε στην οδηγήσει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σου κοριτσι εγω χαλια με πονάνε ολα μπουκωμα πονοκεφαλος λαιμος ολα αστα. Η μικρη εχει λιγο μπουκωμα και λιγο βηχα ευτυχώς δεν ξανα εκανε πυρετό. Αστα για δαγκωμα ειναι τα σκατουλια!!! Α ωραια να δωσεις να το παρεις γιατι χρειάζεται. Θελουν και λαδωμα η το περνεις χωρις γιατι εδω χωρις δεν σε περνάνε στην οδηγήσει; 

Περαστικά σας!και εμείς περάσαμε ένα κρυωματακι με μυξες πρωτα η μικρή μετά η μεγάλη και τώρα ο άντρας μου... μπούκωμα μόνο... εμένα μου είπε ότι δεν λαδωνουμε και ότι είναι μια χαρά οι εξεταστές... θα κάνουμε τα μαθήματα και όλα καλά... Θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!τι κάνετε???

Εμείς σχολείο διαβάσματα!Η μικρή σου έρχεται να την φας με αυτά που κάνει!δεν λέει πολλά άλλα καταλαβαίνει τα πάντα!εγώ τελείωσα την θεωρία έκανα αίτηση για να δώσω και από βδομάδα θα ξεκινήσω και μαθήματα οδήγησης!

Comet συγχαρητήρια!με το καλό!μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!Με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!

Σε ευχαριστω πολυ.Μολις σχολασα,νιωθω κομματια,κρυωσα λιγο κι εχω μπουκωμα.Ο μικρος καλα,βρηκε αλλο παιχνιδι τωρα και αναβει τα ματια της κουζινας.Πολυ τερατακι ειναι

  • Μπερδεμένη/-ος 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Περαστικά σας!και εμείς περάσαμε ένα κρυωματακι με μυξες πρωτα η μικρή μετά η μεγάλη και τώρα ο άντρας μου... μπούκωμα μόνο... εμένα μου είπε ότι δεν λαδωνουμε και ότι είναι μια χαρά οι εξεταστές... θα κάνουμε τα μαθήματα και όλα καλά... Θα δείξει!

Ευχαριστούμε περαστικα και στον συζυγο δεν ειναι καιρος αυτος πριν εριξε χαλαζι και τωρα βγηκε ο ηλιος ελεως πως να μην κρυωσουμε μετα. Και εμενα ετσι μου ειχε πει και προηγούμενη ημέρα που εδινα μου λέει πρέπει να δωσουμε κάποια λεφτα να μας περασουν αλλιως θα σε κόψουν τα εδωσα τι να εκανα τωρα εχουν σφιξει λιγο τα πράγματα θα δεις μακαρι να μην θέλει. 

Just now, Comet είπε:

Σε ευχαριστω πολυ.Μολις σχολασα,νιωθω κομματια,κρυωσα λιγο κι εχω μπουκωμα.Ο μικρος καλα,βρηκε αλλο παιχνιδι τωρα και αναβει τα ματια της κουζινας.Πολυ τερατακι ειναι

Ωχ κορίτσι μου περαστικα σου και εγω ετσι ειμαι αστα το κεφαλι μου παει να σπάσει. Αχ. Παναγια μου τι ωραιο παιχνιδι οπου βρουν σκαρφαλώνουν. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις ειμαστε πολυ καλα.Ο μικρος δηλ.Ειναι ηρεμος,παιζει ολη μερα.Εγω ζοριζομαι με τις αναγουλες,ευτυχως η μαμα μου βοηθαει πολυ.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Εμεις ειμαστε πολυ καλα.Ο μικρος δηλ.Ειναι ηρεμος,παιζει ολη μερα.Εγω ζοριζομαι με τις αναγουλες,ευτυχως η μαμα μου βοηθαει πολυ.

Καλημέρα κοριτσι καλα εδω εγω εχω πολυ μπουκωμα πηγα νοσοκομειο δεν γινοταν και μου εδωσαν αντιβιωση 1000αρα. Η μικρη μονο η μυτουλα της εχει μυξουλες ευτυχως διαφανη  ο βηχας εφυγε και κανουμε παρα πολλες πλυσεις με ορο. Απο παιχνιδι αλλο τιποτα ευτυχως δηλαδη γιατι δεν θα αντεχα να γκρινιάζει κιόλας. Αυτες οι αναγουλες αστα εγω ειχα αναγουλες μου βρωμαγαν ολα συχενομουνα πραγματα που τα έτρωγα και δεν φτανουν ολα αυτα πειναγα και δεν μπορουσα να φάω. Μπραβο στη μαμα αφου μπορεί μια χαρά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...