Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Ακριβως οπως κι εμεις.Νομιζω καλυτερα ετσι γιατι ειναι λιγο βαρυ,εφοσον δεν εχουν αδερφακι,δεν πανε παιδικο και παιδοτοπο μπορουμε να το καθυστερησουμε λιγο,παντως θα το κανουμε σιγουρα.Ειμαι πολυ υπερ των εμβολιων

Κ εμεις θα το κανουμε 100% δεν υπαρχει περιπτωση απλα μας ειπε στα 2 τωρα! Κ εγω ειμαι υπερ των εμβολιων δεν υπαρχει να μην κανω καποιο!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Comet είπε:

Το τελευταιο το καναμε στους 16 μηνες.Το επομενο ειναι οταν γινει 2 χρονων.Της μηνιγγιτιδας θα το κανουμε του χρονου.Ειναι μικρος και δεν θα παει σε παιδοτοπους αυτο το χειμωνα οποτε θα περιμενουμε λιγο

Τελικα εχουμε 6 πανω και 8 κατω.Μολις ξυπνησε.Σχεδον 2 ωρες κοιμηθηκε αλλα αυτο το ωραριο που κανει τελευταια δεν με βολευει οταν δουλευω.Προτιμω να ξυπναει και να κοιμαται πιο αργα.

Εμεις εχουμε 6πανω τα δυο μισο βγαλμένα και 6κατω αλλα ολο δαγκωνει οτι βρει μαλλον εχει πολυ πόνο. Ελπιζω να ήρεμησει οταν βγουν γιατι πολυ κουρασει βρε παιδακι μου απορω αν ειχα δυο οπως ειμαι η κοπελα με τα δυδυμακια τι θα εκανα Παναγία μου. Αν μπορείς να τουωτο αλλάξεις το ωραριο δες το για να ξεκουραζεσαι και εσύ λιγάκι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.Προς το παρον ο μικρος δεν εχει ξυπνησει κι εγω μολις σηκωθηκα,οποτε σημερα θα μαστε πιο καλα.Ισως ξυπνουσε νωρις γιατι ειχε ζορι,ειχε μια ανησυχια γενικως.Εχει μουντο καιρο εδω,σαν να προκειται να βρεξει..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες.Καλη Κυριακη!!!Τελικα καταλαβα γιατι ο μικρουλης μου ξυπνουσε νωρις.Η μαμα μου αφηνε λιγο ανοιχτο το παντζουρι και μολις ξημερωνε εμπαινε φως.Χτες και σημερα που το χε κλειστο ξυπνησε στις 9:30.Μαλλον θελει σκοταδι οπως κι εγω.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε τα μικρα σας; εμεις φτου φτου μην το ματιασω εχθες και σημερα κοιμηθηκε στο καροτσι χωρις κλαμα για μεσημερι πρωι δεν τι βαζω οπως κοιμοταν δεν γκρινιάζει παιζει και ετσι δεν την κοιμηζω. Με το σκαρφαλωμα τι θα κάνουμε βρε κοριτσια όπου βρει ανεβαίνει ασε τα σκυλακια μας τα εχει τρελανει χαδια αγκαλιές τα κυνηγάει και αυτα φευγουν και νομίζει οτι τρεχουν να τα κυνηγησει  και ουρλιάζει απο χαρά. Πηρα και κατι καδρακια που κανεις το αποτυμωμα απο το ποδαρακι και το χερακι και καναμε το ποδαρακι εγινε ωραιο!! Να σας ρωτησω γιατι με εχει προβληματισει ο φωτογραφος τγς βάπτισηςμου εφτιαξε το ψηφιακο αλμπουμ αλλα δεν μου δινει καμια φωτογραφια σε στικακι να τις εχω μου ειπε οποια θελω να παω να μου βγαζει και μου χρεώνει 1ευρω τι μια. Εσας σας εδωσαν τις φωτο σε στικακι; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε τα μικρα σας; εμεις φτου φτου μην το ματιασω εχθες και σημερα κοιμηθηκε στο καροτσι χωρις κλαμα για μεσημερι πρωι δεν τι βαζω οπως κοιμοταν δεν γκρινιάζει παιζει και ετσι δεν την κοιμηζω. Με το σκαρφαλωμα τι θα κάνουμε βρε κοριτσια όπου βρει ανεβαίνει ασε τα σκυλακια μας τα εχει τρελανει χαδια αγκαλιές τα κυνηγάει και αυτα φευγουν και νομίζει οτι τρεχουν να τα κυνηγησει  και ουρλιάζει απο χαρά. Πηρα και κατι καδρακια που κανεις το αποτυμωμα απο το ποδαρακι και το χερακι και καναμε το ποδαρακι εγινε ωραιο!! Να σας ρωτησω γιατι με εχει προβληματισει ο φωτογραφος τγς βάπτισηςμου εφτιαξε το ψηφιακο αλμπουμ αλλα δεν μου δινει καμια φωτογραφια σε στικακι να τις εχω μου ειπε οποια θελω να παω να μου βγαζει και μου χρεώνει 1ευρω τι μια. Εσας σας εδωσαν τις φωτο σε στικακι; 

Καλησπερα κοριτσι,βρε τη ζουζουνα τα τρελανε τα σκυλακια.Ωραιο αυτο με το αποτυπωμα,δεν το χα σκεφτει.Οσο για το φωτογραφο,εμεις δεν καναμε αλμπουμ.Μας εδωσε τις φωτο σε dvd και διαλεξαμε καμια 100. Ηταν στο πακετο.Αν θελουμε εξτρα του λεμε αλλα δεν θυμαμαι ποσο στοιχιζει η μια.Οσο για το dvd το χω εγω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσι,βρε τη ζουζουνα τα τρελανε τα σκυλακια.Ωραιο αυτο με το αποτυπωμα,δεν το χα σκεφτει.Οσο για το φωτογραφο,εμεις δεν καναμε αλμπουμ.Μας εδωσε τις φωτο σε dvd και διαλεξαμε καμια 100. Ηταν στο πακετο.Αν θελουμε εξτρα του λεμε αλλα δεν θυμαμαι ποσο στοιχιζει η μια.Οσο για το dvd το χω εγω

Και εμενα μου εδωσε dvd να διαλεξω αλλα τις εχει πειράξει για να μην μπορώ να τις κρατήσω εσένα ειναι ολες. Καθαρές στο dvd? 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Και εμενα μου εδωσε dvd να διαλεξω αλλα τις εχει πειράξει για να μην μπορώ να τις κρατήσω εσένα ειναι ολες. Καθαρές στο dvd? 

Ναι,μια χαρα ειναι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ναι,μια χαρα ειναι

Κατάλαβα ο δικος μου κανει κολπα δςν του έφτασαν τα λεφτα που πήρε θελει να βγαλει και άλλα. Η μικρη τωρα κοιμηθηκε ουρλιαζε ηθελε να κοιμηθεί ορθια στον ομο μου και τελικά την εβαλα στην κούνια και κοιμηθηκε μονη της θα μας τρελανουν αυτα τα σκατουλια!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μωρακια!Τι κανετε?Εμεις καλα αν και ξυπναμε μια φορα το βραδυ ακομα αλλα θα μας περασουν τα δοντακια που θα παει..

Τις τελευταιες μερες του εδωσα σταφυλλια που τα κοβω βεβαια και εχει ξετρελαθει!!Εσας τρωνε ακομα φρουτοκρεμα?Εμενα ουτε να τη δει δε θελει ενω τρωει φρουτα..περιεργο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agki* είπε:

Καλημερα μανουλες και μωρακια!Τι κανετε?Εμεις καλα αν και ξυπναμε μια φορα το βραδυ ακομα αλλα θα μας περασουν τα δοντακια που θα παει..

Τις τελευταιες μερες του εδωσα σταφυλλια που τα κοβω βεβαια και εχει ξετρελαθει!!Εσας τρωνε ακομα φρουτοκρεμα?Εμενα ουτε να τη δει δε θελει ενω τρωει φρουτα..περιεργο

Καλημερα.Καλα ειμαστε,τρωει φρουτα σε κομματια αλλα και φρουτοκρεμα αλεσμενη(οταν θελω να βαλω ακτινιδιο πχ.)Ο φαταουλας  μου ολα τα τρωει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; τα παιδακια σας; Να κανω μια ερωτηση: οταν της δινω το αυγο πρεπει να απεχει ωρα απο το γαλα? Δηλ πρεπει να περασει ενα 2ωρο πχ για να πιει γαλα? Ή δεν εχει σχεση! Δεν μπορω να της το στριμωξω πουθενα γτ εκει π καθεται μπορει να θελησει γαλα ανα πασα ωρα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; τα παιδακια σας; Να κανω μια ερωτηση: οταν της δινω το αυγο πρεπει να απεχει ωρα απο το γαλα? Δηλ πρεπει να περασει ενα 2ωρο πχ για να πιει γαλα? Ή δεν εχει σχεση! Δεν μπορω να της το στριμωξω πουθενα γτ εκει π καθεται μπορει να θελησει γαλα ανα πασα ωρα!

Καλημέρα βαλεντινα καλα ειμαστε εσυ η μικρουλα; να ζησετε  καλοφωτιστη η μικρη δεν σου ειχα γραψει μονο διαβαζω συνηθως γιατι η μικρή με θέλει συνεχεια απο πισω την εχω λιγο ατακτουλα.εμενα η δικια μου το τρωει και μετα μπορει να φαι κατι αλλο δεν την πιανει ειναι ελαφρύ. Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα για γαλα μετα αφου το ζητάει θα πειναει. 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τι κανετε;Ρε κοριτσια τι παθαινει κατα διαστηματα και σεληνιαζεται;Κοιμηθηκε και ξυπνησε νωρις,πριν σχολασω κι απο την ωρα που γυρισα εχει μια γκρινια ,λιγο παιζει και πολυ γκρινιαζει.Καποια στιγμη εκλαιγε υστερικα,του δωσα ντεπον.Πονοκεφαλος με επιασε,τι θελει;Να ποναει;Γενικως ειναι ησυχος..Κι εχω και το  βραδυ εφημερια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα, τι κανετε;Ρε κοριτσια τι παθαινει κατα διαστηματα και σεληνιαζεται;Κοιμηθηκε και ξυπνησε νωρις,πριν σχολασω κι απο την ωρα που γυρισα εχει μια γκρινια ,λιγο παιζει και πολυ γκρινιαζει.Καποια στιγμη εκλαιγε υστερικα,του δωσα ντεπον.Πονοκεφαλος με επιασε,τι θελει;Να ποναει;Γενικως ειναι ησυχος..Κι εχω και το  βραδυ εφημερια

Τα πιανει μερικες φορες ειναι με τα κέφια τους. Εμενα ηπιε 90mlγαλα δεν ηθελε αλλο και επεσε για υπνο αλλα πηγε να κανει κόλπα αλλα κοιμηθηκε ευτυχως. Συγουρα κατι τον πομαρι δεν νομιζω να κανει χωρις λόγο. Υπομονη θα ηρεμησει καλο κουραγιο στη δουλειά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...