Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Dwro είπε:

Δεκα μερες απο την κυριακη ας πουμε?Η απο δευτερα?Δεν θα αντεξω να κανω μοριακο ειμαι πολυ αγχωδης.Εκτος αν εμφανισω συμπτωματα.Θεσσαλονικη ειμαι πηρα ηδη πολλα σελφ.Κυριακη πρωι ηρθαμε σε επαφη.

Deytera proti mera metraei.  Min anxonese eisai mikroula k na kollisete tha eiste ok 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Deytera proti mera metraei.  Min anxonese eisai mikroula k na kollisete tha eiste ok 

Σε ευχαριστω για την απαντηση.Πιο πολυ το μωρο με αγχωνει που το φιλησαν.Θα περιμενω 10 μερες καραντινα θα κανω και αλλα 2 σελφ και ο Θεος Βοηθος.Να εισαι καλα κοριτσι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dwro είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση.Πιο πολυ το μωρο με αγχωνει που το φιλησαν.Θα περιμενω 10 μερες καραντινα θα κανω και αλλα 2 σελφ και ο Θεος Βοηθος.Να εισαι καλα κοριτσι μου

K to mikro mia xara tha einai ta mikra den katalabainoun apo koronoio!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

K to mikro mia xara tha einai ta mikra den katalabainoun apo koronoio!! 

Μακαρι πω πω πως γιναμε ετσι Σαββατο ηρθε η πεθερα μου Κυριακη ο αδερφος του αντρα μου.Βγηκε θετικος χθες και σημερα θετικη κι εκεινη ειχανε φαει μαζι Κυριακη.Και τωρα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dwro είπε:

Μακαρι πω πω πως γιναμε ετσι Σαββατο ηρθε η πεθερα μου Κυριακη ο αδερφος του αντρα μου.Βγηκε θετικος χθες και σημερα θετικη κι εκεινη ειχανε φαει μαζι Κυριακη.Και τωρα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα

Se katalabaino k emeis ta exoume perasei asta na pane.  Pio poly gia aytous na anxonese.  Ta mikra to permane eykola 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Alla genika an hrthes se epafi prin brethoun thetikoi treis meres.  Dyskola kolaei 

πρίν από 1 λεπτό , Dwro είπε:

Ωχ κολλησατε κι εσεις?

Oxi den kollise kaneis k emeis etsi fagame oloi mazi k to idio brady brethike o enas me pyreto kiolas.  Ki  omos den kollise kaneis.  

K to mikro olo ekei dipla htan 

Aaa o giatros eipe bitamines.  Ksekiniste vitamines eseis.  K yparxoun k vitamines apo 1 xronou.  Rota ton paidiatro.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

Alla genika an hrthes se epafi prin brethoun thetikoi treis meres.  Dyskola kolaei 

Oxi den kollise kaneis k emeis etsi fagame oloi mazi k to idio brady brethike o enas me pyreto kiolas.  Ki  omos den kollise kaneis.  

K to mikro olo ekei dipla htan 

Aaa o giatros eipe bitamines.  Ksekiniste vitamines eseis.  K yparxoun k vitamines apo 1 xronou.  Rota ton paidiatro.  

Εμεις δεν φαγαμε μαζι απλα ηταν σπιτι μας πριν φανε αυτοι οι δυο μαζι.Εδω σε εμας ηπιαν καφε η μια ηρθε σαββατο ο αλλος κυριακη.Μακαρι να σταθουμε τυχεροι γτ δυστυχως φιλησαν τον μικρο μου.Μεχρι σημερα δεν εχουμε κατι καναμε σελφ ημασταν χθες αρνητικοι.Βιταμινες δυστυχως εχω ζητησει απλα εχει πολλες αλλεργιες και ετσι παιρνει μονο .d.Παντως πολυ αγχωτικο ολο αυτο πως θα περασουν αλλες 10 μερες

πρίν από 1 λεπτό , Dwro είπε:

Εμεις δεν φαγαμε μαζι απλα ηταν σπιτι μας πριν φανε αυτοι οι δυο μαζι.Εδω σε εμας ηπιαν καφε η μια ηρθε σαββατο ο αλλος κυριακη.Μακαρι να σταθουμε τυχεροι γτ δυστυχως φιλησαν τον μικρο μου.Μεχρι σημερα δεν εχουμε κατι καναμε σελφ ημασταν χθες αρνητικοι.Βιταμινες δυστυχως εχω ζητησει απλα εχει πολλες αλλεργιες και ετσι παιρνει μονο .d.Παντως πολυ αγχωτικο ολο αυτο πως θα περασουν αλλες 10 μερες

Ναι ηρθα σε επαφη 2 μερες πριν βρεθει θετικος.Δεν ειχε συμπτωματα τοτε

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dwro είπε:

Κοριτσια sos μαλλον κολλησε το μωρο.μου εκανε σημερα 37.6 τωρα??Οσες το περασαν τα μωρα σας ποσο κρατησε??Τι συμπτωματα ειχαν?

Κοριτσακι μου,μην αγχώνεσαι...Εγω κολλησα το Νοέμβριο στο σχολείο που δουλευω...Ημερα Παρασκευή εκανα το ραπιντ τεστ κ βγηκε θετικο...Απο το βράδυ ξεκινησε ο πυρετος...Εγω μέχρι Δευτέρα ημουν χαλια απο πυρετο κ πονους στο κορμί...Εχασα οσφρηση κ γευση για κοντα μηνα...Το μωρό μου κολλησε ημερα Τρίτη,αφου ευτυχώς ημουν καλυτερα εγω...Μονο πυρετο εκανε που δεν επεφτε ιδιαίτερα ευκολα ή εντελως...Απο διαθεση κ ορεξη για φαγητό δεν επηρεαστηκε καθολου...Ηταν σχεδόν 14 μηνωννοταν κολλησε...Θα εισαι σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον παιδίατρο σου κ ολα θα πανε καλα...Σημειωνε πυρετους που κανει κ αντιπυρετικά που του δινεις... Φυσικά εμενα κολλησε κ ο άντρας μου...

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , winspert είπε:

Κοριτσακι μου,μην αγχώνεσαι...Εγω κολλησα το Νοέμβριο στο σχολείο που δουλευω...Ημερα Παρασκευή εκανα το ραπιντ τεστ κ βγηκε θετικο...Απο το βράδυ ξεκινησε ο πυρετος...Εγω μέχρι Δευτέρα ημουν χαλια απο πυρετο κ πονους στο κορμί...Εχασα οσφρηση κ γευση για κοντα μηνα...Το μωρό μου κολλησε ημερα Τρίτη,αφου ευτυχώς ημουν καλυτερα εγω...Μονο πυρετο εκανε που δεν επεφτε ιδιαίτερα ευκολα ή εντελως...Απο διαθεση κ ορεξη για φαγητό δεν επηρεαστηκε καθολου...Ηταν σχεδόν 14 μηνωννοταν κολλησε...Θα εισαι σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον παιδίατρο σου κ ολα θα πανε καλα...Σημειωνε πυρετους που κανει κ αντιπυρετικά που του δινεις... Φυσικά εμενα κολλησε κ ο άντρας μου...

Μιλησα με τον παιδιατρο μου ειπε να δωσω ντεπον.Πολλες φορες το περνανε ηπια με δεκατα .Μου ειπε αν εχει συμπτωματα για 3 24 ωρα να τον παρω παλι.Εκανα κι αλλο σελφ σημερα ειμαι αρνητικη.Παναγια μου τι αγχος ειναι ολο αυτο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dwro είπε:

Μιλησα με τον παιδιατρο μου ειπε να δωσω ντεπον.Πολλες φορες το περνανε ηπια με δεκατα .Μου ειπε αν εχει συμπτωματα για 3 24 ωρα να τον παρω παλι.Εκανα κι αλλο σελφ σημερα ειμαι αρνητικη.Παναγια μου τι αγχος ειναι ολο αυτο

περαστικα σας . Μηv αvχωvεσε τα παιδια το περvαvε ελαφρια . Το βραδυ ισως σου καvει πυρετο vα το εχεις στο vου σου. Εσυ vα φορας μασκουλα συvεχως κ τα χερια σου πολυ καλο πλυσιμο μετα απο καθε αλλαγη παvας. τουλαχιστοv μηv κολλησετε ολοι μαζι για vα μπορει οεvας vα βοηθαει. Στο σπιτι εvα παραθυρο παvτα αvοιχτο πρωι βραδυ. Κ το δωματιο του μικρου καλο αερισμο κ αλλαγη σεvτοvιωv συχvα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , linaa είπε:

περαστικα σας . Μηv αvχωvεσε τα παιδια το περvαvε ελαφρια . Το βραδυ ισως σου καvει πυρετο vα το εχεις στο vου σου. Εσυ vα φορας μασκουλα συvεχως κ τα χερια σου πολυ καλο πλυσιμο μετα απο καθε αλλαγη παvας. τουλαχιστοv μηv κολλησετε ολοι μαζι για vα μπορει οεvας vα βοηθαει. Στο σπιτι εvα παραθυρο παvτα αvοιχτο πρωι βραδυ. Κ το δωματιο του μικρου καλο αερισμο κ αλλαγη σεvτοvιωv συχvα. 

Ευχαριστω δεν φοραω μασκα γτ τωρα ειναι αργα κανουμε συγκοιμηση και γενικα ειμαστε ολη μερα μαζι.Σιγουρα αν εχει θα κολλησα.Οποτε δωρο αδωρο

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Ευχαριστω δεν φοραω μασκα γτ τωρα ειναι αργα κανουμε συγκοιμηση και γενικα ειμαστε ολη μερα μαζι.Σιγουρα αν εχει θα κολλησα.Οποτε δωρο αδωρο

Η αλήθεια είναι ιτι συνηθως κολλαμε πριν καν εκδηλώσουμε συμπτώματα...Εγω να φανταστείς παιζει να το ειχα κολλησει κ μια εβδομάδα νωρίτερα πριν κανω το τεστ κ εκδηλωσω συμπτώματα... Μέχρι τοτε ημουν αγκαλιτσα με το παιδάκι μου,κοιμομασταν μαζι κ ετρωγε απο το πιάτο μου.Οταν το εμαθα ξεκινησα να φοραω μασκα ακομα κ τη νυχτα στον υπνο γιατί δεν επαιζε να μην κοιμηθει μαζι μου...Παρα πολυ δυσκολο πραγμα αυτό...Το παιδι φυσικα ειχε ηδη κολλησει οποτε στην πορεία την πεταξα τη μασκα...ηταν περιττή...Ολα καλαθα πανε,θα το δεις...Μια χαρα θα είναι το παιδάκι σας


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert είπε:

Η αλήθεια είναι ιτι συνηθως κολλαμε πριν καν εκδηλώσουμε συμπτώματα...Εγω να φανταστείς παιζει να το ειχα κολλησει κ μια εβδομάδα νωρίτερα πριν κανω το τεστ κ εκδηλωσω συμπτώματα... Μέχρι τοτε ημουν αγκαλιτσα με το παιδάκι μου,κοιμομασταν μαζι κ ετρωγε απο το πιάτο μου.Οταν το εμαθα ξεκινησα να φοραω μασκα ακομα κ τη νυχτα στον υπνο γιατί δεν επαιζε να μην κοιμηθει μαζι μου...Παρα πολυ δυσκολο πραγμα αυτό...Το παιδι φυσικα ειχε ηδη κολλησει οποτε στην πορεία την πεταξα τη μασκα...ηταν περιττή...Ολα καλαθα πανε,θα το δεις...Μια χαρα θα είναι το παιδάκι σας

Κολλησε κι ο αντρας μου εκανε τεστ απο φαρμακειο και ειναι θετικος.Κυριακη θα κανουμε και μοριακο κι οι δυο.Εκανε δεκατα και εκανε παλι τεστ.Μονο εγω εμεινα τωρα να δω για ποσο.Ανησυχησα το μωρο εχει φτασει εως 37.9.Ποσο κραταει ρε παιδια ολο αυτο?Ουτε εφαγα σημερα ειμαι τοσο χαλια ψυχολογικα.Φοβαμαι τοσο πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...