Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Dwro είπε:

Κολλησε κι ο αντρας μου εκανε τεστ απο φαρμακειο και ειναι θετικος.Κυριακη θα κανουμε και μοριακο κι οι δυο.Εκανε δεκατα και εκανε παλι τεστ.Μονο εγω εμεινα τωρα να δω για ποσο.Ανησυχησα το μωρο εχει φτασει εως 37.9.Ποσο κραταει ρε παιδια ολο αυτο?Ουτε εφαγα σημερα ειμαι τοσο χαλια ψυχολογικα.Φοβαμαι τοσο πολυ

Paidi mou ti fovase.  Tora prepei na prosexeis perisotero na tros k na perneis bitamines gia na feontiseis to mikro.  Den einai tipota. 37.9 den einai pyretos den dineis kan ntepon.  Krataei 3-4 meres. An einai ligo pio bari 5-6 meres.  

Alla eseis eiste mikroi den exete tipota na fobaste vitamines nero poli k ksekourasi.  To moro na prosexeis na pinei synexeia nero synexeia. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

Paidi mou ti fovase.  Tora prepei na prosexeis perisotero na tros k na perneis bitamines gia na feontiseis to mikro.  Den einai tipota. 37.9 den einai pyretos den dineis kan ntepon.  Krataei 3-4 meres. An einai ligo pio bari 5-6 meres.  

Alla eseis eiste mikroi den exete tipota na fobaste vitamines nero poli k ksekourasi.  To moro na prosexeis na pinei synexeia nero synexeia. 

Φοβαμαι μην μου κανει καμια δυσπνοια α κραταει τοσο ε?Τα συμπτωματα εννοω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dwro είπε:

Φοβαμαι μην μου κανει καμια δυσπνοια α κραταει τοσο ε?Τα συμπτωματα εννοω

Ayrio to proi einai anoikta ta faeamkeia pare ena oksimetro na meteieste oloi.  Min anxonese ta paidakia den kanoun pneymonia einai para poli spanio. 0.003 ta ekato.  Min anxonese katholou.  Frontise na ton enidatoneis se ayti thn ilikia pio poly afidatonontai apton pyreto einai to mono pou prepei synexeia na exeis ypopsi na pinei nero.  

Nai kratane ta symptomata arketa 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , linaa είπε:

Ayrio to proi einai anoikta ta faeamkeia pare ena oksimetro na meteieste oloi.  Min anxonese ta paidakia den kanoun pneymonia einai para poli spanio. 0.003 ta ekato.  Min anxonese katholou.  Frontise na ton enidatoneis se ayti thn ilikia pio poly afidatonontai apton pyreto einai to mono pou prepei synexeia na exeis ypopsi na pinei nero.  

Nai kratane ta symptomata arketa 

Παραγγειλα ναι ποσο οξυγονο πρεπει να εχει?5 6 μερες λες ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Να εισαι καλα κοριτσι μου με ηρεμεις εχω χασει τον υπνο μου.

Κοριτσακι μου ,μην αγχώνεσαι σου λεω...Δεν είναι τίποτα...Μια χαρα θα είναι το παιδακι σου...Αφου σου λεω οτι το περασαμε κ εμεις...

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

Πως ειστε σημερα? 

 Πυρετο εχει με ντεπον τον εχω.Επισης γκρινια και αδιαθεσια δεν κοιμηθηκε καθολου ουτε το βραδυ.Θηλαζε πηγαινε να κοιμηθει ακουγοταν σαν να ροχαλιζει μια φορα και μετα πεταγοταν και ξυπνουσε.Πηραμε οξυμετρο για κακη μας τυχη τα δαχτυλακια μας ειναι μικρα παρολο που ειναι παιδικο μια φορα μονο καταφερα να δω να μετραει.Εχω αγχωθει πολυ με ολο αυτο.Ο αντρας μου δεν εκανε αλλα δεκατα αλλο νιωθει καλα.Εκανα αλλο ενα σελφ εγω ακομα ειμαι αρνητικη για ποσο δεν ξερω.

10 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοριτσακι μου ,μην αγχώνεσαι σου λεω...Δεν είναι τίποτα...Μια χαρα θα είναι το παιδακι σου...Αφου σου λεω οτι το περασαμε κ εμεις...

Θυμασαι περιπου ποσο σας κρατησε εννοω ποσες μερες.Εγω με εχεις καταλαβει αγχωνομαι πολυ ευκολα

 

πρίν από 2 λεπτά , Dwro είπε:

 Πυρετο εχει με ντεπον τον εχω.Επισης γκρινια και αδιαθεσια δεν κοιμηθηκε καθολου ουτε το βραδυ.Θηλαζε πηγαινε να κοιμηθει ακουγοταν σαν να ροχαλιζει μια φορα και μετα πεταγοταν και ξυπνουσε.Πηραμε οξυμετρο για κακη μας τυχη τα δαχτυλακια μας ειναι μικρα παρολο που ειναι παιδικο μια φορα μονο καταφερα να δω να μετραει.Εχω αγχωθει πολυ με ολο αυτο.Ο αντρας μου δεν εκανε αλλα δεκατα αλλο νιωθει καλα.Εκανα αλλο ενα σελφ εγω ακομα ειμαι αρνητικη για ποσο δεν ξερω.

Θυμασαι περιπου ποσο σας κρατησε εννοω ποσες μερες.Εγω με εχεις καταλαβει αγχωνομαι πολυ ευκολα

 

Υ.Σ Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη με υγεια πανω απο ολα κοριτσια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Dwro είπε:

 Πυρετο εχει με ντεπον τον εχω.Επισης γκρινια και αδιαθεσια δεν κοιμηθηκε καθολου ουτε το βραδυ.Θηλαζε πηγαινε να κοιμηθει ακουγοταν σαν να ροχαλιζει μια φορα και μετα πεταγοταν και ξυπνουσε.Πηραμε οξυμετρο για κακη μας τυχη τα δαχτυλακια μας ειναι μικρα παρολο που ειναι παιδικο μια φορα μονο καταφερα να δω να μετραει.Εχω αγχωθει πολυ με ολο αυτο.Ο αντρας μου δεν εκανε αλλα δεκατα αλλο νιωθει καλα.Εκανα αλλο ενα σελφ εγω ακομα ειμαι αρνητικη για ποσο δεν ξερω.

Θυμασαι περιπου ποσο σας κρατησε εννοω ποσες μερες.Εγω με εχεις καταλαβει αγχωνομαι πολυ ευκολα

 

Υ.Σ Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη με υγεια πανω απο ολα κοριτσια.

perastika sas!!  Xronia polla koritsi mou.  Otan tou peytei o pyretos einai kefatos?  H mytoula tou einai boulomeni? Kantou entribes me oinolneyma an exei mpoukoma.  K brase se mia katsarola nero na anapneei tous ydratmous.  Otan ton koimizeis balton kapou yperipsomena na einai Bale ena sentonaki diplomeno na akoumpaei ekei.  

Gia ton pyrero bohthaei k petsetoula me ksidi k nero stous agones.  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, linaa είπε:

perastika sas!!  Xronia polla koritsi mou.  Otan tou peytei o pyretos einai kefatos?  H mytoula tou einai boulomeni? Kantou entribes me oinolneyma an exei mpoukoma.  K brase se mia katsarola nero na anapneei tous ydratmous.  Otan ton koimizeis balton kapou yperipsomena na einai Bale ena sentonaki diplomeno na akoumpaei ekei.  

Gia ton pyrero bohthaei k petsetoula me ksidi k nero stous agones.  

Ευχαριστω.Ποτε χορευει και ειναι κεφατος ποτε κλαιει γκρινιαζει και θελει αγκαλια αναλογως.Την μυτουλα του την εβαλα ορο γτ μου φανηκε σαν να ειχε μυξες.Δυτυχως δεν κοιμαται τον κοιμιζω και ξυπναει κλαιγοντας.Ειχαμε πονο απο τα δοντια ηρθε και αυτο και αποτελειωσε ο καημενος.Ελπιζω να αρχισει να νιωθει καλυτερα σιγα σιγα σημερα ειναι 3η μερα.Τωρα τι ακριβως αισθανεται ιδεα δεν εχω.Δεν μιλαει ακομα δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dwro είπε:

 Πυρετο εχει με ντεπον τον εχω.Επισης γκρινια και αδιαθεσια δεν κοιμηθηκε καθολου ουτε το βραδυ.Θηλαζε πηγαινε να κοιμηθει ακουγοταν σαν να ροχαλιζει μια φορα και μετα πεταγοταν και ξυπνουσε.Πηραμε οξυμετρο για κακη μας τυχη τα δαχτυλακια μας ειναι μικρα παρολο που ειναι παιδικο μια φορα μονο καταφερα να δω να μετραει.Εχω αγχωθει πολυ με ολο αυτο.Ο αντρας μου δεν εκανε αλλα δεκατα αλλο νιωθει καλα.Εκανα αλλο ενα σελφ εγω ακομα ειμαι αρνητικη για ποσο δεν ξερω.

Θυμασαι περιπου ποσο σας κρατησε εννοω ποσες μερες.Εγω με εχεις καταλαβει αγχωνομαι πολυ ευκολα

 

Υ.Σ Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη με υγεια πανω απο ολα κοριτσια.

Καλημέρα... Χρόνια πολλά... Χριστός Ανέστη...Υγεια κ ευτυχια για ολους...

Εμας κρατησε περίπου πέντε ημέρες...με ενα διάλειμμα μιας ημερας που νομιζα οτι τελειωσε κ μου εκανε πυρετο παλι την επομενη...Αλλα ηταν πολυ καλα... ευδιάθετος...Πιο πολυ τα δόντια θα τον ενοχλούν να ξερεις... Περαστικα σας κ παλι:wub:

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Κολλησα και εγω κοριτσια εχω πονο στην μεση και πυρετο.

Λογικό ρε συ...εκανες κανα τεστ σημερα; Μου κανει εντύπωση που έβγαιναν αρνητικα τα τεστ που εκανες... Ευχομαι να το περάσεις ανώδυνα κ γρήγορα... Περαστικα σε ολους σας


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , winspert είπε:

Λογικό ρε συ...εκανες κανα τεστ σημερα; Μου κανει εντύπωση που έβγαιναν αρνητικα τα τεστ που εκανες... Ευχομαι να το περάσεις ανώδυνα κ γρήγορα... Περαστικα σε ολους σας

Ευχαριστω εκανα μολις ανεβασα πυρετο βγηκα θετικη.Εχω πονους στην μεση και ενα σφιξιμο στην.μυτη.Εκανα πυρετο πηρα ντεπον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...