Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Όσο αφορά το βυζι... Για τις δευτερομαμαδες μην περιμένετε καμία σπουδαία αλλαγή. Συνήθως στη 2η δεν πρηζονται τόσο. Στη 2η μου μετά τον 6ο μήνα αν μεγάλωσαν λίγο. Τώρα που θηλάζω κιόλας , ούτε καν έχουν μεγαλώσει.  

Εντάξει... Εγώ τώρα που ξαναχουφτοθηκα πονάω αρκετά!!!!

  • Χαχα 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 3 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Άμα το λέει ο γιατρός τότε όλα καλά!!! Μεγαλώνει η μήτρα μας γιουπι μας!!!!! Γιουπι!!!!

Χιχιχι έχω πεθανει στα γέλια!!!!! Α, βρε ταρζανιτσα μου!!! Είναι σαν να μας βλέπω όλες να χουφτονομαστε!!!! χιχιχιιχιχιχι

ακριβώς έτσι κανω κ γω.μ.ασε ασε σ λεω...τα λεω να τα ακούω κ εγώ μη νομίζεις....χαχαχαχαχ κ όσο για τα πονακια τα θέλουμε...οχι οτι αν δεν τα χουμε σημαίνει κάτι κακο....αλλα ειπαμε ειμαστε μαζόχες κ θέλουμε να τα χουμε. χαχαχαχαχ πολυ γελιο σημερα....ειμαστε ολες μαζι οι τρελές με το κλουβί.χαχαχαχαχα μ αρέσει η παρέα μας πολυ....

πρίν από 2 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Εντάξει... Εγώ τώρα που ξαναχουφτοθηκα πονάω αρκετά!!!!

χουφτωστην χουφτωστην ...αχχαχαχαχαχ χαχαχαχχα σε καλο μας απόψε....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ακριβώς έτσι κανω κ γω.μ.ασε ασε σ λεω...τα λεω να τα ακούω κ εγώ μη νομίζεις....χαχαχαχαχ κ όσο για τα πονακια τα θέλουμε...οχι οτι αν δεν τα χουμε σημαίνει κάτι κακο....αλλα ειπαμε ειμαστε μαζόχες κ θέλουμε να τα χουμε. χαχαχαχαχ πολυ γελιο σημερα....ειμαστε ολες μαζι οι τρελές με το κλουβί.χαχαχαχαχα μ αρέσει η παρέα μας πολυ....

χουφτωστην χουφτωστην ...αχχαχαχαχαχ χαχαχαχχα σε καλο μας απόψε....

Χιχιχιιχιχιχι καλά κάνουμε και γελάμε!! Αυτό θα πει αισιοδοξία!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@Τουτουνι @Jennak83 k @Mamacita Alina σταματήστε βρε με τα βυζια  σας...έλεος θα τα κατσιασετε στο τελος..χαχαχαχαχαχα πονακια κ εγώ έχω αλλα ειναι ολα φυσιολογικά...Έχω πάρει τον γιατρο  για ολα αυτα  που λέτε. κ έφτασε στο τελος κ μ είπε να πάψω να σχολουμε με τα βυζια μ....ρεζιλι εγινα σας λεω..χαχαχαχαχ αλλα δεν με νοιάζει μ έφυγε το ανχος.

Χαχα ευτυχως που εχουμε κ σενα κοριτσακι μου καλο!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά κορίτσια με τα βυζιά μου δεν ασχολήθηκα καθόλου. Ότι παρατήρησα στην πρώτη λέω. Δεν πρόκειται να αυτοχουφτωθω που να με πληρωσετε. Εδώ δεν ανέχομαι τη μπλούζα μουυυ τι λέτε ρε τρελές; Χαχαχαχα

Αλήθειαα μεγαλώνει η κοιλιά μας από τώρα; Κι εγώ λέει έφαγα μια φρίκη γιατί σήμερα τα πονακια είναι πιο έντονα από άλλες φορές. Πφφφ

 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Επίσης τα πονακια είναι και από την αύξηση της χοριακης. 

Κορίτσια , καφέ το πρωί πίνεται; Είναι η μόνη μου απόλαυση καθώς ούτε πρωινό τρώω . 

Ενα ντεκαφεινε μου εχει επιτρεψει δυστυχως! Και εχω μηχανη σπιτι που κοβει κ τον καφε κ μου μυριζει! Αστα κ μενα μαρεσει πολυ ο καφες, πιο μετα θα μπορουμε να πιουμε και κανονικο.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Jennak83 είπε:

Χαχα ευτυχως που εχουμε κ σενα κοριτσακι μου καλο!! 

θα γίνω η μασκότ εδω μεσα....χαχαχαχαχα 

πρίν από 6 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Επίσης τα πονακια είναι και από την αύξηση της χοριακης. 

Κορίτσια , καφέ το πρωί πίνεται; Είναι η μόνη μου απόλαυση καθώς ούτε πρωινό τρώω . 

Ναι αμέ εμενα με αφήνει ...2 Ντεκαφ.κ ένα κανονικό....πίνω το πρωί έναν κανονικά κ το απόγευμα ενα Ντεκαφ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Επίσης τα πονακια είναι και από την αύξηση της χοριακης. 

Κορίτσια , καφέ το πρωί πίνεται; Είναι η μόνη μου απόλαυση καθώς ούτε πρωινό τρώω . 

Εγώ δεν πίνω καθόλου, η αλήθεια είναι ότι και πριν δεν έπινα πολλους, ένα δύο τη βδομάδα, οπότε μου ήρθε ευκολο...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια πίνω ένα την ημέρα κανονικό και αν. Για τον ντεκαφ μου έχουν πει όσοι γιατροί είχα στο παρελθόν μακριά. Μπορεί να μην περιέχει καφεινη αλλά έχει υποστεί τόση επεξεργασία που είναι χειρότερος. Βέβαια καλύτερα καθόλου καφεινη αλλά τι να κάνουμε τώρα;

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Εγώ κορίτσια πίνω ένα την ημέρα κανονικό και αν. Για τον ντεκαφ μου έχουν πει όσοι γιατροί είχα στο παρελθόν μακριά. Μπορεί να μην περιέχει καφεινη αλλά έχει υποστεί τόση επεξεργασία που είναι χειρότερος. Βέβαια καλύτερα καθόλου καφεινη αλλά τι να κάνουμε τώρα;

Λες ε; θα τον κοψω τοτε..αν μου μυρισει θα πιω καμια γουλια απο τον κανονικο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Jennak83 είπε:

Λες ε; θα τον κοψω τοτε..αν μου μυρισει θα πιω καμια γουλια απο τον κανονικο.

Κορίτσι ο κάθε γιατρός αλλά λέει. Για να στον σύστησε αντί του κανονικού κάτι θα ξέρει και αυτός. Δε ξέρω.... Ας συνεννοηθούν επιτέλους χαχα

  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για τον ντεκαφ ισχύει.. Εγώ πάλι 2 εγκυμοσύνες, ερωτευμένη με τον καφέ και να μη θυμάμαι τι μου είχε πει κ στους 2 που το πάτε; βέβαια στη 2η ήμουν τόσο χάλια που ούτε νερό δεν μπορούσα να πιω. Ίσως να μου είχε πει έναν πολύ ελαφρύ γαλλικό.. εσπρέσο πίνω εδώ που τα λέμε αλλά από αύριο θα το γυρίσω, με βαριά καρδιά, σε ένα νεροζουμικο γαλλικό.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...