Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Jennak83 είπε:

Βρε μπας κ εχεις διδυμα;; πως γινεται να εισαι 4 εβδομαδα ομως αφου πριν 10 μερες ειχες κανει την πρωτη σου χοριακη; 4 εβδομαδα λογιζεται την μερα που εχουμε την καθυστερηση

@elpida20 ποτε είχες τελευταία φορά περιοδο....λες @Jennak83 να έχει 2???? αχ θα τρελαθώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , Jennak83 είπε:

Βρε μπας κ εχεις διδυμα;; πως γινεται να εισαι 4 εβδομαδα ομως αφου πριν 10 μερες ειχες κανει την πρωτη σου χοριακη; 4 εβδομαδα λογιζεται την μερα που εχουμε την καθυστερηση

Εγώ που λες έμαθα ότι είμαι έγκυος 2.5 εβδομάδων Καταλαθος με χοριακη 25.1 τόσο ψηλα ξεκίνησα μετά 1 μέρα πριν την καθυστέρηση 122 και τώρα 11.371!!!! Πωπω κορίτσια φαντάζεστε να μου έρθουν 2;

Just now, Rafaelatarzan είπε:

@elpida20 ποτε είχες τελευταία φορά περιοδο....λες @Jennak83 να έχει 2???? αχ θα τρελαθώ 

Τελευταία περίοδος 3 Ιανουαρίου!!!!!! 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

Μακάρι μακάρι μακαριιιιι εγώ το είπα είμαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε χιχιχι τέρμα και το τσιγαρο τα κατάφερα που λέτε χιχιχι

μπράβο σ αγαπη μ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Εγώ που λες έμαθα ότι είμαι έγκυος 2.5 εβδομάδων Καταλαθος με χοριακη 25.1 τόσο ψηλα ξεκίνησα μετά 1 μέρα πριν την καθυστέρηση 122 και τώρα 11.371!!!! Πωπω κορίτσια φαντάζεστε να μου έρθουν 2;

Τελευταια σου περιοδος ποτε ηταν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

29 Δεκεμβρίου ξεκινησεεε

Τότε εισαι 5 εβδομάδων κ 2 μερες...αν δεν κάνω λάθος...

@Jennak83 τα φώτα σ....Δεν τα πάω καλά  με αυτά...

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , elpida20 είπε:

Εγώ που λες έμαθα ότι είμαι έγκυος 2.5 εβδομάδων Καταλαθος με χοριακη 25.1 τόσο ψηλα ξεκίνησα μετά 1 μέρα πριν την καθυστέρηση 122 και τώρα 11.371!!!! Πωπω κορίτσια φαντάζεστε να μου έρθουν 2;

Τελευταία περίοδος 3 Ιανουαρίου!!!!!! 

Μπραβο σου κοπελα μου.....μικρομανουλα θα γινεις κ εσυ σαν και εμενα....σε 2μηνες θα κλεισω τα 21!!!:wub:

Η χοριακη σ για 5εβδ και 2ημερων ειναι τεραστια εγω στις μερες σου ειχα 4.500! Μαλλον διδυμακια μυριζουννν....

Με το καλο και σε εσενα και σε ολες υγιεις κ τελειομηνες εγκυνοσυνες ευχομαι και γερα μωρακια!!!

Ναι εισαι 5κ2 ημερων....παντα μετραμε απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου!!! Τελειαα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο σου κοπελα μου.....μικρομανουλα θα γινεις κ εσυ σαν και εμενα....σε 2μηνες θα κλεισω τα 21!!!:wub:

Η χοριακη σ για 5εβδ και 2ημερων ειναι τεραστια εγω στις μερες σου ειχα 4.500! Μαλλον διδυμακια μυριζουννν....

Με το καλο και σε εσενα και σε ολες υγιεις κ τελειομηνες εγκυνοσυνες ευχομαι και γερα μωρακια!!!

Ναι εισαι 5κ2 ημερων....παντα μετραμε απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου!!! Τελειαα!!!

Εγώ τον Απρίλιο γίνομαι 21 χιχιχι.. Πωπω εγώ πάθει πλάκα αν είναι δύο θα τρελαθωωωωω

  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

Εγώ τον Απρίλιο γίνομαι 21 χιχιχι.. Πωπω εγώ πάθει πλάκα αν είναι δύο θα τρελαθωωωωω

Φεβρουαριο εχουμε αιντεε.....τον μαρτιο θα τα κλεισω σε 1μηνα!!! Μην παρεξηγεις μ χει παρει τα μυαλα η μικρη!! Κατι τετοιο φαινεται τουλαχιστον απο την αυξηση της χοριακης.....λογικα καπου τωρα θα πας για υπερηχο;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Εγώ τον Απρίλιο γίνομαι 21 χιχιχι.. Πωπω εγώ πάθει πλάκα αν είναι δύο θα τρελαθωωωωω

Εισαι 5 εβδομαδων..δυδυμακια μυριζομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...