Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Να σε ρωτήσω. Σου έχει πει ο γιατρός σου ότι η κολπιτιδα είναι επικίνδυνη κλπ για το έμβρυο; Υποψιάζομαι κι εγώ κολπιτιδα από κάτι ενοχλήσεις αλλά ο γιατρός μου είναι χαλαρός. Έκανα όμως το λάθος και γκουγκλαρα. Δεν το ξανά κάνω για κανένα λόγο κάθε φορά με στρεσαρει όλο αυτό... Πφφφ.

 

Ο χρόνος μου φαίνεται ότι κυλάει απελπιστικά αργααα. Θέλω να έρθει η εποχή που θα τρώω κλοτσιες πρώτα ο Θεός και το σποράκι μου θα με καθησυχάζει μόνο του. Έως τότε θα τρέμω να περνάνε οι μέρες ομαλά.

Όχι κοριτσάκι μου μην το κάνεις αυτό.. Όλες το ίδιο λάθος κάνουμε και μετά η ψυχολογία μας είναι χάλια... Δεν είναι τίποτα σοβαρό η κολπίτιδα εγώ να φανταστείς έχω και φαγούρα και παχύ ρευστά υγρά.. Η γυναικολόγος μου είπε ότι δεν επειρεαζει με κανένα τρόπο το σποράκια μου.. Και επειδή το πρώτο 3μηνο θέλει πολύ προσοχή το αντιμετωπίζουμε μετά τον 3το μήνα! Εγώ σήμερα έχω την Τρίτη μου χοριακη και ελπίζω να ακούσω έναν τεράστιο αριθμό... Να μην τρελενεσαι να απολαμβάνεις το κάθε πονακι και το κάθε συμπτώματα εγώ αυτό κάνω και οι μέρες περνάνε πολυυυυυ γρήγορααααα

12 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Επίσης τα πονακια είναι και από την αύξηση της χοριακης. 

Κορίτσια , καφέ το πρωί πίνεται; Είναι η μόνη μου απόλαυση καθώς ούτε πρωινό τρώω . 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας και είμαι η πιο μικρή σπουδάζω κι ολας αν δεν έπινα καφέ μάτι δεν άνοιγε τώρα όμως ενώ δεν κάνει κακό ο καφέ ή ελάχιστη ποσότητα δεν πινω καθόλου γιατί προσπαθώ να σταματήσω και το τσιγαρο


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 hour ago, elpida20 είπε:

Όχι κοριτσάκι μου μην το κάνεις αυτό.. Όλες το ίδιο λάθος κάνουμε και μετά η ψυχολογία μας είναι χάλια... Δεν είναι τίποτα σοβαρό η κολπίτιδα εγώ να φανταστείς έχω και φαγούρα και παχύ ρευστά υγρά.. Η γυναικολόγος μου είπε ότι δεν επειρεαζει με κανένα τρόπο το σποράκια μου.. Και επειδή το πρώτο 3μηνο θέλει πολύ προσοχή το αντιμετωπίζουμε μετά τον 3το μήνα! Εγώ σήμερα έχω την Τρίτη μου χοριακη και ελπίζω να ακούσω έναν τεράστιο αριθμό... Να μην τρελενεσαι να απολαμβάνεις το κάθε πονακι και το κάθε συμπτώματα εγώ αυτό κάνω και οι μέρες περνάνε πολυυυυυ γρήγορααααα

Σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας και είμαι η πιο μικρή σπουδάζω κι ολας αν δεν έπινα καφέ μάτι δεν άνοιγε τώρα όμως ενώ δεν κάνει κακό ο καφέ ή ελάχιστη ποσότητα δεν πινω καθόλου γιατί προσπαθώ να σταματήσω και το τσιγαρο

Ελικρινά σε ευχαριστώ πάρα πολύ με ξεαγχωσες!! Να εισαι καλά κορίτσι μου.

Καλημέρα σε ολεεεες. Περιμένουμε νουμεραρες σήμερα εν αγωνιωδώς!!! Φιλιά σε όλες!! :x

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημερα! Να σας πω κάτι που μου συμβαίνει σημερα και κάπως με έχει αγχώσει. Το πρωί που πήγα στο μπάνιο είδα στο εσώρουχο και στο χαρτί όταν σκουπιστικα κάτι μπεζ υγρά! Όχι πολλά ούτε έντονα...αλλά ήταν μπεζ...τι γίνεται βρε κοριτσια,???? Θυμηθηται και τα πονακια αριστερά που σας έλεγα χθες... Λέτε να έχουν καμία σχέση??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κορίτσια καλημερα! Να σας πω κάτι που μου συμβαίνει σημερα και κάπως με έχει αγχώσει. Το πρωί που πήγα στο μπάνιο είδα στο εσώρουχο και στο χαρτί όταν σκουπιστικα κάτι μπεζ υγρά! Όχι πολλά ούτε έντονα...αλλά ήταν μπεζ...τι γίνεται βρε κοριτσια,???? Θυμηθηται και τα πονακια αριστερά που σας έλεγα χθες... Λέτε να έχουν καμία σχέση??

Εσύ δεν έλεγες εχθές ότι δεν έχεις τέτοια; Εεε να τα ζήλεψαν και εμφανίστηκαν. Έτσι την έπαθα κι εγώ. Έλεγα στις άλλες κοπέλες δεν έχω δει ακόμη και την επόμενη τσουπ.

Κορίτσι πέραν της πλακας αν είναι πολλά επικοινώνησε με τον γιατρό σου. Κι εγώ με τα πονακια που έχω τα συσχέτισα αλλα αμα το καλοσκεφτείς δεν γίνεται να μην πονάμε και καθόλου. Μεγαλώνει η μήτρα να υποδεχτεί το θαύμα!! :)

 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Εσύ δεν έλεγες εχθές ότι δεν έχεις τέτοια; Εεε να τα ζήλεψαν και εμφανίστηκαν. Έτσι την έπαθα κι εγώ. Έλεγα στις άλλες κοπέλες δεν έχω δει ακόμη και την επόμενη τσουπ.

Κορίτσι πέραν της πλακας αν είναι πολλά επικοινώνησε με τον γιατρό σου. Κι εγώ με τα πονακια που έχω τα συσχέτισα αλλα αμα το καλοσκεφτείς δεν γίνεται να μην πονάμε και καθόλου. Μεγαλώνει η μήτρα να υποδεχτεί το θαύμα!! :)

 

Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα κι εγώ αλλά ήταν τόσο λίγο που δεν μου έμοιαζε με αυτό που περιέγραφαν χθες τα κορίτσια...

πρίν από 39 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Α είστε γρήγοροι εσείς @Τουτουνι!! Εμένα γύρω στις 2 με 3μμ μου είπαν...

Καλή εβδομάδα εγκυουλες με τέλειες χοριακες και υπέρηχους!

Α!!!! Γιατί τόσο αργά εσένα?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Τουτουνι είπε:

 

Α!!!! Γιατί τόσο αργά εσένα?

Έλα ντε... θα κάνω υπομονή... Δεν έχω καθόλου συμπτώματα και η αλήθεια είναι ότι ψιλοαγχωνομαι...

Όσο για το μπεζ πάρε τηλ τον γιατρό σου αλλά πιστεύω πως δεν είναι τίποτα. Πολλές έχουν. Κι εγώ είχα!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Έλα ντε... θα κάνω υπομονή... Δεν έχω καθόλου συμπτώματα και η αλήθεια είναι ότι ψιλοαγχωνομαι...

Όσο για το μπεζ πάρε τηλ τον γιατρό σου αλλά πιστεύω πως δεν είναι τίποτα. Πολλές έχουν. Κι εγώ είχα!

Να μην αγχώνεσαι δεν είναι πάντα υποχρεωτικό να υπάρχουν πάντα συμπτώματα!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου τα δικά μου νέα δεν είναι καλά. Πάμε για αποβολη. 110,6 είναι η χοριακη!

Πόσο ήταν η προηγούμενη αγάπη μου; 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τουτουνι είπε:

Ήταν 80 πριν από 4 μέρες...

Να μην σκέφτεσαι αρνητικά ομωςςς και στεναχωριέσαι το θέμα είναι να διπλασιαστεί σε κάποιες ανεβαίνει αργά και βασανίστηκε σε άλλες εκτοξεύεται το θέμα ήταν να ανέβει. Χαμόγελα θελω μονοοοοοο

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...