Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Αχ ρε @Τουτουνι μπήκα να γράψω τα δικά μου και με το που διάβασα το δικό σου πραγματικά έπεσε η ψυχολογία μου. Στεναχωρήθηκα... Κάνε όμως άλλη μια αύριο να δούμε... Αλλά και για αποβολή να πάει, πραγματικά ξέρω πως θα σε δω μια μέρα στις μανούλες μιας άλλης (κοντινής) ομάδας απλά...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Αχ ρε @Τουτουνι μπήκα να γράψω τα δικά μου και με το που διάβασα το δικό σου πραγματικά έπεσε η ψυχολογία μου. Στεναχωρήθηκα... Κάνε όμως άλλη μια αύριο να δούμε... Αλλά και για αποβολή να πάει, πραγματικά ξέρω πως θα σε δω μια μέρα στις μανούλες μιας άλλης (κοντινής) ομάδας απλά...

Ο γιατρός μου είπε, αν όντως η τιμή είναι πραγματική τότε πάμε για παλινδομη... Θα κάνω άλλη μια την Τετάρτη για να το επιβεβαιώσουμε.

  • Λυπημένη/-ος 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Εσύ δεν έλεγες εχθές ότι δεν έχεις τέτοια; Εεε να τα ζήλεψαν και εμφανίστηκαν. Έτσι την έπαθα κι εγώ. Έλεγα στις άλλες κοπέλες δεν έχω δει ακόμη και την επόμενη τσουπ.

Κορίτσι πέραν της πλακας αν είναι πολλά επικοινώνησε με τον γιατρό σου. Κι εγώ με τα πονακια που έχω τα συσχέτισα αλλα αμα το καλοσκεφτείς δεν γίνεται να μην πονάμε και καθόλου. Μεγαλώνει η μήτρα να υποδεχτεί το θαύμα!! :)

 

Κοριτσια κ γω εχω καμια φορα λιγα τετοια μπεζ καφε ακομα, οχι πολλα βεβαια αλλα μου χαλαει την ψυχολογια αυτο, τρεμω μην αποβαλλω..ξανα.

3 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Ο γιατρός μου είπε, αν όντως η τιμή είναι πραγματική τότε πάμε για παλινδομη... Θα κάνω άλλη μια την Τετάρτη για να το επιβεβαιώσουμε.

Λυπαμαι παρα πολυ κοριτσακι μου και σε καταλαβαινω απολυτα γιατι το βιωσα προσφατα, αν οντως πας για αποβολη το μονο καλο ειναι οτι εγινε νωρις και δε θα χρειαστει αποξεση. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Κορίτσια μου... Εμενα βγήκε 11.371.. Πολύ υψηλή μου φαίνεται η όχι; 

αγαπη????? τι νούμερο είναι αυτό καλε???? Πόσο είχες προχτές δεν θυμάμαι....πολυ καλο μ φαίνεται...τελειοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κορίτσια μου... Εμενα βγήκε 11.371.. Πολύ υψηλή μου φαίνεται η όχι; 

Ποσο ειχες τελευταια φορα; και σε ποια εβδομαδα εισαι; γιατι να μην ειναι καλο καλε μια χαρα τεραστιο ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη????? τι νούμερο είναι αυτό καλε???? Πόσο είχες προχτές δεν θυμάμαι....πολυ καλο μ φαίνεται...τελειοοοοοοοοοοοο

Πριν δέκα μέρες ήμουν 122.1 και τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών!! Υπερβολικά υψηλό μου φανηκε

πρίν από 2 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ποσο ειχες τελευταια φορα; και σε ποια εβδομαδα εισαι; γιατι να μην ειναι καλο καλε μια χαρα τεραστιο ειναι!!

Είμαι στη 4 εβδομάδα και πριν 10 ημέρες ήμουν στο 122.1!!


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

Πριν δέκα μέρες ήμουν 122.1 και τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών!! Υπερβολικά υψηλό μου φανηκε

Είμαι στη 4 εβδομάδα και πριν 10 ημέρες ήμουν στο 122.1!!

Όλα πάνε μια χαρα μικρακι μ....Τον πήρες τον γιατρο σ???? πο πο  ποσο εχω χαρεί δεν φαντάζεσαι....μπράβο σ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Όλα πάνε μια χαρα μικρακι μ....Τον πήρες τον γιατρο σ???? πο πο  ποσο εχω χαρεί δεν φαντάζεσαι....μπράβο σ

Στις 5 θα την πάρω τηλέφωνο.. Έχω κατά χαρεί.. Και έχω πάθει πλάκα με το ποσό μεγάλος αριθμός βγήκε πωπωωωωωω 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elpida20 είπε:

Στις 5 θα την πάρω τηλέφωνο.. Έχω κατά χαρεί.. Και έχω πάθει πλάκα με το ποσό μεγάλος αριθμός βγήκε πωπωωωωωω 

αχ αγάπη μ όλα θα πάνε καλά...Στο είχα πει....Όλα μα όλα....να προσέχεις πολύ ναι???? κ να τρώως σωστά κ να ξεκουράζεσαι  επίσης....αχ μωλε μικρη μας μανουλα εσυ....γιουπιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elpida20 είπε:

Πριν δέκα μέρες ήμουν 122.1 και τώρα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών!! Υπερβολικά υψηλό μου φανηκε

Είμαι στη 4 εβδομάδα και πριν 10 ημέρες ήμουν στο 122.1!!

Βρε μπας κ εχεις διδυμα;; πως γινεται να εισαι 4 εβδομαδα ομως αφου πριν 10 μερες ειχες κανει την πρωτη σου χοριακη; 4 εβδομαδα λογιζεται την μερα που εχουμε την καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχ αγάπη μ όλα θα πάνε καλά...Στο είχα πει....Όλα μα όλα....να προσέχεις πολύ ναι???? κ να τρώως σωστά κ να ξεκουράζεσαι  επίσης....αχ μωλε μικρη μας μανουλα εσυ....γιουπιιιιιιιιιιι

Μακάρι μακάρι μακαριιιιι εγώ το είπα είμαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε χιχιχι τέρμα και το τσιγαρο τα κατάφερα που λέτε χιχιχι


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...